MoP v roce 2006 - muži - krátký bazén

V přehledu je provedeno i porovnání s nejlepším výkonem plavce v krátkém bazénu v předchozím roce. Ten je uveden ve sloupci "best'05". Tilda (~) před časovým údajem označuje výkony zaplavané na prvním úseku štafety. Na konci článku je i seznam vyhodnocených závodů.

jménoročníkčaszávodrozdílbest'05
volný způsob 50 m
LEDL Michal9100:23,63ZMČRd* 1%00:23,93
FIEDLER Ondřej8700:24,16Boubelík* 1%00:24,45
BARTOŠ Matěj8800:25,37ZMČRd* 3%00:26,2
STŘÍTESKÝ Lukáš8100:25,43ZMČR-1%00:25,16
KLEINERT Michal9200:25,8jKPŽA_Pha* 1%00:26,25
VANĚK Petr8400:26,0KPDr-Pha-1%00:25,50
VYSKOČIL Tomáš9200:26,3pKPŽA_Pha* 3%00:27,20
PÍCHA Petr9000:26,51PlzSprinty* 0%00:26,72
PÍCHA Pavel9000:26,55PlzSprinty* 3%00:27,51
VANĚČEK Viktor9100:27,00Boubelík* 5%00:28,62
ŽIKEŠ Radek9100:27,5LOP_MoP* 4%00:28,7
ŠEMBERA Jan9200:28,17PlzSprinty* 5%00:29,89
HLAVAČKA Vojtěch9000:28,5LOP_MoP* 3%00:29,4
KOBL Tomáš9000:28,8LOP_MoP* 2%00:29,6
VOJTOVIČ Jakub9300:29,0pKPŽA_Pha* 5%00:30,78
KAUTSKÝ Daniel9100:29,07PlzSprinty* 1%00:29,6
ŽABKA Michael9200:29,58PlzSprinty* 7%00:32,1
HAVLÍN Martin9300:29,70PlzSprinty* 7%00:32,0
SIDOROV Serhi9200:30,6OSPpMoP- - -
ADAM Sebastian9400:30,6pKPŽB_Pha* 8%00:33,6
KOPECKÝ Ondřej9400:32,1OSPpMoP* 5%00:34,0
MATUŠEK Filip9400:32,1pKPŽB_Pha* 10%00:35,86
TICHÝ Antonín9400:33,0OSPpMoP* 9%00:36,3
HLAVAČKA Petr9300:33,5KraulLouny* 4%00:35,0
VUDARČÍK Ivo9400:34,3pKPŽB_Pha* 10%00:38,2
RÁKOSNÍK Karel9500:37,8LOP_MoP* 11%00:42,8
PROKŮPEK Matyáš9600:37,8LOP_MoP* 0%00:37,9
WENDL Karel9500:38,1pKPŽB_Pha- - -
MÜLLER Michal9700:39,7MVCKladno* 11%00:44,8
PETRÁSEK David9400:40,0pKPŽB_Pha* 3%00:41,3
SHAKER Adam9700:41,5MVCKladno* 14%00:48,52
POLÁK Michal9600:41,9OSPjMoP* 7%00:45,4
NEZBEDA Kryštof9700:43,9OSPpMoP- - -
SCHIMON Dominik9600:44,0LOP_MoP* 14%00:51,5
BURŠA Daniel9700:44,1LOP_MoP- - -
DOMIN Josef9700:44,6MVCKladno* 6%00:47,8
STUCHLÝ Filip9700:45,4OSPpMoP- - -
PODUŠKA Lukáš9800:46,1MVCKladno- - -
PRAUS Tomáš9500:47,9pKPŽB_Pha- - -
SYSEL Tomáš9700:50,0LOP_MoP- - -
DVOŘÁK Jakub9700:50,4pKPŽC_Pha- - -
MAYER Julius9800:50,5MVCKladno- - -
KOŽEVNIKOV Danil9900:53,0MVCKladno- - -
SYSEL Tomáš9800:55,9MVCKladno- - -
KOHÚT Daniel9700:59,9OSPpMoP- - -
JOKIEL David9801:03,8OSPpMoP- - -
KOPUSTNIKOV Alexandr9601:08,1jKPŽC_Pha- - -
ADAM Michal9801:11,0pKPŽC_Pha- - -
TRNKA Tadeáš9701:25,8jKPŽC_Pha- - -
nalezeno celkem 181 výkonů zaplavaných v 24 závodech
volný způsob 100 m
LEDL Michal9100:51,62ZMČRd* 4%00:53,78
FIEDLER Ondřej8700:52,85Boubelík* 2%00:54,29
BARTOŠ Matěj8800:55,50PlzSprinty* 1%00:56,1
PÍCHA Pavel9000:56,11ZMČRd* 3%00:57,9
VANĚČEK Viktor91~00:56,70ZMČRd* 10%01:03,06
VYSKOČIL Tomáš9200:57,8pKPŽA_Pha* 3%01:00,1
KLEINERT Michal9200:57,9jKPŽA_Pha* 6%01:01,9
PÍCHA Petr9000:57,93PlzSprinty* 2%00:59,69
ČISTÝ Tomáš8500:58,1KPDr-Pha-1%00:57,3
ŽIKEŠ Radek9101:00,94VCPrahy* 3%01:03,3
ŠEMBERA Jan9201:01,0jKPŽA_Pha* 4%01:03,8
HLAVAČKA Vojtěch9001:01,9pKPDD_Pha* 3%01:04,3
KAUTSKÝ Daniel9101:02,73PlzSprinty* 3%01:04,9
VOJTOVIČ Jakub9301:03,98ZMČR13* 4%01:06,72
KOBL Tomáš9001:05,1KraulLouny* 1%01:06,30
ŽABKA Michael9201:05,26PCMoP* 7%01:10,3
HAVLÍN Martin9301:05,46PlzSprinty* 7%01:10,68
ADAM Sebastian9401:07,43ZMČR12* 9%01:14,8
SIDOROV Serhi9201:09,8pKPŽA_Pha- - -
MATUŠEK Filip9401:10,9pKPŽB_Pha* 12%01:21,1
KOPECKÝ Ondřej9401:12,00PCMoP* 2%01:14,1
HLAVAČKA Petr9301:13,5jKPŽA_Pha- - -
TICHÝ Antonín9401:15,3LOP_MoP* 22%01:36,7
VUDARČÍK Ivo9401:20,01PCMoP* 11%01:30,6
PROKŮPEK Matyáš9601:25,4ZP10_Č* 8%01:33,8
WENDL Karel9501:26,2pKPŽB_Pha- - -
MÜLLER Michal9701:30,1MVCKladno* 15%01:46,9
PETRÁSEK David9401:30,8pKPŽB_Pha* 8%01:38,9
RÁKOSNÍK Karel9501:31,8pKPŽB_Pha* 10%01:43,02
SHAKER Adam9701:33,2pKPŽC_Pha* 17%01:52,8
POLÁK Michal9601:36,1jKPŽC_Pha* 3%01:40,0
SCHIMON Dominik9601:38,3jKPŽC_Pha* 17%01:59,4
DOMIN Josef9701:40,8MVCKladno* 10%01:52,3
BURŠA Daniel9701:44,1pKPŽC_Pha- - -
SYSEL Tomáš9801:50,2MVCKladno- - -
JIROUŠEK Jakub9601:51,0jKPŽC_Pha- - -
MAYER Julius9801:51,6MVCKladno- - -
STUCHLÝ Filip9701:53,1pKPŽC_Pha- - -
PRAUS Tomáš9502:02,4pKPŽB_Pha- - -
ZÁLIŠ Dominik9802:03,0MVCKladno- - -
KOŽEVNIKOV Danil9902:03,4MVCKladno- - -
nalezeno celkem 132 výkonů zaplavaných v 22 závodech
volný způsob 200 m
FIEDLER Ondřej8701:55,11Boubelík* 1%01:57,06
LEDL Michal91~01:59,80ZMČRd* 1%02:02,00
PÍCHA Pavel9002:00,90ZMČRd* 3%02:05,7
BARTOŠ Matěj8802:05,4pKPDD_Pha* 0%02:05,6
PÍCHA Petr9002:06,83PlzSprinty* 4%02:13,2
VYSKOČIL Tomáš9202:07,6jKPŽA_Pha* 3%02:11,8
KLEINERT Michal9202:07,72PCMoP- - -
ŠEMBERA Jan9202:08,8jKPŽA_Pha* 4%02:14,94
VANĚČEK Viktor9102:10,1LOP_MoP* 0%02:10,48
ŽIKEŠ Radek9102:15,89PlzSprinty* 2%02:20,0
HLAVAČKA Vojtěch9002:17,7LOP_MoP* 0%02:18,3
VOJTOVIČ Jakub9302:18,06ZMČR13* 2%02:22,3
ŽABKA Michael9202:20,17PlzSprinty* 6%02:30,0
KAUTSKÝ Daniel9102:20,74PlzSprinty-1%02:19,2
HAVLÍN Martin9302:20,9pKPŽA_Pha* 4%02:28,3
ADAM Sebastian9402:27,24ZMČR12* 11%02:46,71
KOBL Tomáš9002:27,8KraulLouny- - -
KOPECKÝ Ondřej9402:29,33ZMČR12* 8%02:42,4
SIDOROV Serhi9202:31,9pKPŽA_Pha- - -
MATUŠEK Filip9402:32,1pKPŽB_Pha* 15%02:59,8
HLAVAČKA Petr9302:40,3KraulLouny* 3%02:46,8
TICHÝ Antonín9402:50,3KraulLouny* 24%03:46,0
VUDARČÍK Ivo9402:53,70PCMoP* 10%03:14,1
POLÁK Michal9603:14,18PCMoP- - -
RÁKOSNÍK Karel9503:17,8jKPŽB_Pha* 17%04:00,3
PROKŮPEK Matyáš9603:18,27PCMoP* 10%03:41,4
PETRÁSEK David9403:21,4jKPŽB_Pha* 6%03:34,7
MÜLLER Michal9703:26,4OSPpMoPdt- - -
SHAKER Adam9703:29,8OSPjMoPdt- - -
DOMIN Josef9703:58,8OSPpMoPdt- - -
PRAUS Tomáš9504:16,3OSPpMoPdt- - -
NEZBEDA Kryštof9704:22,3OSPpMoPdt- - -
STUCHLÝ Filip9704:33,6OSPpMoPdt- - -
KOHÚT Daniel9704:41,1OSPpMoPdt- - -
DVOŘÁK Jakub9704:44,6OSPpMoPdt- - -
KOPUSTNIKOV Alexandr9604:49,9OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 99 výkonů zaplavaných v 18 závodech
volný způsob 400 m
FIEDLER Ondřej8704:06,01VCPrahy* 1%04:10,7
VANĚČEK Viktor9104:33,11VCPrahy* 1%04:36,5
LEDL Michal9104:34,9pKPDD_Pha-4%04:24,0
PÍCHA Pavel9004:35,2KPDr-Pha* 1%04:38,07
ŠEMBERA Jan9204:38,6jKPŽA_Pha* 2%04:46,08
ŽIKEŠ Radek9104:49,36VCPrahy* 1%04:53,6
ŽABKA Michael9204:52,1pKPŽA_Pha* 9%05:21,4
VOJTOVIČ Jakub9305:09,8jKPŽA_Pha-1%05:06,0
HAVLÍN Martin9305:10,6jKPŽA_Pha* 0%05:11,6
ADAM Sebastian9405:11,74ZMČR12* 15%06:08,8
HLAVAČKA Vojtěch9005:12,0KraulLouny* 0%05:12,5
KOPECKÝ Ondřej9405:12,7pKPŽB_Pha* 9%05:46,0
KOBL Tomáš9005:24,4KraulLouny- - -
MATUŠEK Filip9405:30,1pKPŽB_Pha- - -
HLAVAČKA Petr9305:37,6KraulLouny- - -
TICHÝ Antonín9406:09,2KraulLouny* 17%07:27,0
PROKŮPEK Matyáš9606:58,0OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 32 výkonů zaplavaných v 12 závodech
volný způsob 800 m
RÁKOSNÍK Karel9514:34,8OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 2 výkonů zaplavaných v 2 závodech
volný způsob 1500 m
FIEDLER Ondřej8716:43,3OSPjMoPdt* 4%17:35,4
PÍCHA Pavel9017:44,6OSPjMoPdt* 3%18:23,4
VANĚČEK Viktor9118:00,4OSPpMoPdt* 4%18:45,8
ŠEMBERA Jan9218:08,8jKPŽA_Pha0%18:06,31
LEDL Michal9118:13,4OSPpMoPdt* 0%18:16,0
PÍCHA Petr9018:48,8OSPjMoPdt* 0%18:51,8
ŽIKEŠ Radek9118:50,0OSPjMoPdt* 6%20:08,0
BARTOŠ Matěj8819:11,8OSPpMoPdt-4%18:21,3
KLEINERT Michal9219:20,6OSPjMoPdt* 2%19:50,6
ŽABKA Michael9219:28,2OSPjMoPdt* 9%21:28,2
VYSKOČIL Tomáš9219:30,8OSPjMoPdt* 3%20:09,5
VOJTOVIČ Jakub9319:59,3OSPjMoPdt0%19:48,50
KOPECKÝ Ondřej9420:37,93ZMČR12- - -
KVIS Petr8920:43,3OSPjMoPdt-9%18:57,5
HLAVAČKA Vojtěch9021:02,6OSPpMoPdt-2%20:34,4
HAVLÍN Martin9321:36,0OSPpMoPdt-5%20:25,5
ADAM Sebastian9421:37,6pKPŽB_Pha- - -
KOBL Tomáš9022:05,5OSPjMoPdt* 2%22:34,1
MATUŠEK Filip9422:14,8pKPŽB_Pha- - -
HLAVAČKA Petr9323:03,6OSPpMoPdt* 7%25:03,0
SIDOROV Serhi9223:13,8OSPjMoPdt- - -
TICHÝ Antonín9423:14,7OSPpMoPdt- - -
VUDARČÍK Ivo9425:44,2OSPpMoPdt- - -
PETRÁSEK David9429:40,2OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 51 výkonů zaplavaných v 10 závodech
motýlek 50 m
LEDL Michal9100:25,05ZMČRd* 1%00:25,45
FIEDLER Ondřej8700:25,90PlzSprinty* 2%00:26,5
PÍCHA Pavel9000:28,46PlzSprinty* 4%00:29,7
PÍCHA Petr9000:29,03PlzSprinty* 3%00:30,20
KLEINERT Michal9200:29,4LOP_MoP- - -
VYSKOČIL Tomáš9200:30,9LOP_MoP* 4%00:32,3
HLAVAČKA Vojtěch9000:30,9LOP_MoP* 3%00:32,05
ŠEMBERA Jan9200:32,16PlzSprinty* 6%00:34,32
MATUŠEK Filip9400:35,2LOP_MoP* 15%00:41,89
ŽABKA Michael9200:35,49PlzSprinty* 14%00:41,50
HAVLÍN Martin9300:36,52PlzSprinty* 8%00:39,7
ADAM Sebastian9400:37,8OSPpMoP* 15%00:44,68
TICHÝ Antonín9400:38,0OSPpMoP* 22%00:49,24
VUDARČÍK Ivo9400:40,2LOP_MoP* 26%00:54,89
HLAVAČKA Petr9300:40,2LOP_MoP-3%00:39,0
PROKŮPEK Matyáš9600:42,6ZP10_Č- - -
SIDOROV Serhi9200:43,3OSPjMoP- - -
POLÁK Michal9600:45,5pKPŽC_Pha- - -
RÁKOSNÍK Karel9500:49,6OSPpMoP- - -
PETRÁSEK David9400:50,4OSPpMoP- - -
MÜLLER Michal9700:51,5OSPpMoP- - -
WENDL Karel9500:53,6OSPpMoP- - -
SHAKER Adam9700:55,1OSPpMoP- - -
DOMIN Josef9700:55,2MVCKladno- - -
SCHIMON Dominik9600:57,7OSPpMoP- - -
KOHÚT Daniel9701:01,4OSPpMoP- - -
nalezeno celkem 58 výkonů zaplavaných v 15 závodech
motýlek 100 m
LEDL Michal9100:54,88ZMČRd* 5%00:58,20
FIEDLER Ondřej8700:57,74VCPrahy0%00:57,40
LEDL Petr8900:59,96ZMČR0%00:59,77
PÍCHA Pavel9001:01,21ZMČRd* 2%01:02,78
ČISTÝ Tomáš8501:02,7KPDr-Pha0%01:02,7
PÍCHA Petr9001:04,35VCPrahy* 3%01:06,46
KLEINERT Michal9201:07,67ZMČR14* 5%01:11,8
HLAVAČKA Vojtěch9001:10,5pKPDD_Pha* 4%01:13,8
VYSKOČIL Tomáš9201:11,15VCPrahy* 0%01:11,3
ŠEMBERA Jan9201:11,9pKPDD_Pha- - -
ŽIKEŠ Radek9101:18,5pKPDD_Pha- - -
TICHÝ Antonín9401:20,26ZMČR12* 27%01:50,3
VOJTOVIČ Jakub9301:21,6jKPŽA_Pha* 3%01:24,4
ŽABKA Michael9201:23,37PCMoP- - -
MATUŠEK Filip9401:24,49ZMČR12- - -
ADAM Sebastian9401:28,94PCMoP- - -
HAVLÍN Martin9301:32,2LOP_MoP- - -
HLAVAČKA Petr9301:35,38PCMoP-5%01:30,6
PROKŮPEK Matyáš9601:43,55PCMoP- - -
nalezeno celkem 50 výkonů zaplavaných v 17 závodech
motýlek 200 m
FIEDLER Ondřej8702:08,64ZMČR-1%02:06,59
LEDL Petr8902:12,62ZMČR* 2%02:15,71
PÍCHA Pavel9002:25,5pKPDD_Pha- - -
PÍCHA Petr9002:25,91ZMČRd- - -
HLAVAČKA Vojtěch9002:51,7pKPDD_Pha* 11%03:14,5
TICHÝ Antonín9402:59,57ZMČR12- - -
nalezeno celkem 15 výkonů zaplavaných v 9 závodech
polohový závod 100 m
LEDL Michal9100:58,19ZMČRd* 5%01:01,90
FIEDLER Ondřej8700:59,12PlzSprinty* 1%01:00,25
VANĚK Petr8401:01,76ZMČR* 1%01:02,80
PÍCHA Pavel9001:06,06PlzSprinty* 3%01:08,32
VANĚČEK Viktor9101:06,38PlzSprinty* 3%01:08,53
KLEINERT Michal9201:06,54PlzSprinty* 6%01:10,85
VYSKOČIL Tomáš9201:08,5pKPŽA_Pha* 6%01:13,03
BARTOŠ Matěj8801:09,4pKPDD_Pha-4%01:06,7
PÍCHA Petr9001:09,9LOP_MoP* 3%01:12,35
ŽIKEŠ Radek9101:11,2LOP_MoP* 5%01:14,96
ŽABKA Michael9201:18,28PCMoP* 5%01:22,52
SIDOROV Serhi9201:21,0pKPŽA_Pha- - -
HAVLÍN Martin9301:21,2LOP_MoP* 2%01:23,37
MATUŠEK Filip9401:21,95PCMoP* 14%01:35,3
HLAVAČKA Petr9301:24,88PCMoP* 2%01:26,7
TICHÝ Antonín9401:25,7LOP_MoP* 10%01:35,8
RÁKOSNÍK Karel9501:32,33PCMoP- - -
PROKŮPEK Matyáš9601:33,0ZP10_Č- - -
POLÁK Michal9601:40,5pKPŽC_Pha- - -
MÜLLER Michal9701:44,4pKPŽC_Pha- - -
PETRÁSEK David9401:44,5pKPŽB_Pha* 7%01:53,3
SCHIMON Dominik9601:53,1LOP_MoP- - -
DOMIN Josef9702:00,2pKPŽC_Pha- - -
nalezeno celkem 48 výkonů zaplavaných v 16 závodech
polohový závod 200 m
FIEDLER Ondřej8702:08,05VCBrna0%02:07,68
LEDL Petr8902:18,3KPDr-Pha* 1%02:20,32
VANĚČEK Viktor9102:18,91VCBrna* 3%02:23,93
LEDL Michal9102:20,6pKPDD_Pha- - -
PÍCHA Pavel9002:24,50PlzSprinty- - -
KLEINERT Michal9202:28,7jKPŽA_Pha* 0%02:29,10
VYSKOČIL Tomáš9202:29,79PlzSprinty* 2%02:33,18
BARTOŠ Matěj8802:33,7pKPDD_Pha- - -
VOJTOVIČ Jakub9302:47,1jKPŽA_Pha0%02:45,7
TICHÝ Antonín9402:56,9pKPŽB_Pha- - -
HLAVAČKA Petr9303:01,1jKPŽA_Pha* 4%03:08,9
nalezeno celkem 26 výkonů zaplavaných v 12 závodech
polohový závod 400 m
FIEDLER Ondřej8704:39,71VCBrna* 4%04:53,0
VANĚČEK Viktor9104:51,19ZMČRd* 8%05:19,2
LEDL Petr8904:55,71ZMČR* 2%05:04,30
VYSKOČIL Tomáš9205:21,8jKPŽA_Pha* 2%05:28,7
KAUTSKÝ Daniel9105:42,2pKPDD_Pha- - -
KOPECKÝ Ondřej9405:58,8pKPŽB_Pha- - -
TICHÝ Antonín9406:04,22ZMČR12- - -
ADAM Sebastian9406:05,53ZMČR12- - -
nalezeno celkem 15 výkonů zaplavaných v 8 závodech
prsa 50 m
FIEDLER Ondřej8700:30,98PlzSprinty* 3%00:32,0
KVIS Petr8900:32,54ZMČRd* 0%00:32,7
VANĚČEK Viktor9100:33,46PlzSprinty* 4%00:35,22
KLEINERT Michal9200:34,12PlzSprinty* 11%00:38,35
ŽIKEŠ Radek9100:36,14PlzSprinty* 3%00:37,3
KOBL Tomáš9000:36,4LOP_MoP* 1%00:37,0
ŽABKA Michael9200:38,51PlzSprinty* 8%00:42,07
HLAVAČKA Petr9300:41,7LOP_MoP* 3%00:43,1
SIDOROV Serhi9200:41,8OSPpMoP- - -
KOPECKÝ Ondřej9400:41,8OSPpMoP* 6%00:44,7
TICHÝ Antonín9400:42,6OSPpMoP* 9%00:46,9
ADAM Sebastian9400:46,0OSPpMoP* 2%00:47,2
POLÁK Michal9600:46,3ZP10_Č* 15%00:54,9
VUDARČÍK Ivo9400:47,2OSPpMoP* 6%00:50,5
SCHIMON Dominik9600:48,6ZP10_Č* 15%00:57,3
SHAKER Adam9700:48,7MVCKladno* 13%00:56,37
MATUŠEK Filip9400:49,1OSPjMoP* 5%00:52,15
PROKŮPEK Matyáš9600:49,3Tučňáček* 2%00:50,71
RÁKOSNÍK Karel9500:49,9OSPpMoP-2%00:48,5
DVOŘÁK Jakub9700:51,1pKPŽC_Pha- - -
PETRÁSEK David9400:51,4LOP_MoP* 2%00:52,86
MÜLLER Michal9700:52,5LOP_MoP* 6%00:56,14
WENDL Karel9500:52,9OSPpMoP- - -
MAYER Julius9800:55,8MVCKladno- - -
KOHÚT Daniel9700:58,2pKPŽC_Pha- - -
PRAUS Tomáš9500:58,3LOP_MoP- - -
BURŠA Daniel9700:59,2pKPŽC_Pha- - -
DOMIN Josef9701:00,7LOP_MoP* 7%01:05,4
STUCHLÝ Filip9701:01,2OSPpMoP- - -
NEZBEDA Kryštof9701:04,0OSPpMoP- - -
PODUŠKA Lukáš9801:05,2MVCKladno- - -
SYSEL Tomáš9701:06,3LOP_MoP- - -
SYSEL Tomáš9801:06,4MVCKladno- - -
JOKIEL David9801:09,0pKPŽC_Pha* 18%01:24,9
nalezeno celkem 80 výkonů zaplavaných v 12 závodech
prsa 100 m
FIEDLER Ondřej8701:07,7LOP_MoP* 1%01:08,6
VANĚČEK Viktor9101:10,08ZMČRd* 3%01:12,3
KLEINERT Michal9201:12,8jKPŽA_Pha* 3%01:15,23
KVIS Petr8901:13,1KPDr-Pha-1%01:12,2
LEDL Michal9101:13,90VCPrahy-7%01:08,63
PÍCHA Pavel9001:17,6LOP_MoP- - -
ŽIKEŠ Radek9101:18,08VCPrahy* 3%01:20,6
HLAVAČKA Vojtěch9001:22,46VCPrahy* 3%01:25,62
KOBL Tomáš9001:22,98VCPrahy-1%01:21,9
ŽABKA Michael9201:23,55VCPrahy* 8%01:31,56
HLAVAČKA Petr9301:29,62PCMoP* 3%01:32,69
TICHÝ Antonín9401:31,66PCMoP* 7%01:38,80
POLÁK Michal9601:38,5pKPŽC_Pha* 14%01:55,3
SIDOROV Serhi9201:40,1jKPŽA_Pha- - -
RÁKOSNÍK Karel9501:40,26PCMoP* 6%01:46,8
VUDARČÍK Ivo9401:41,06PCMoP* 7%01:49,1
MATUŠEK Filip9401:44,2jKPŽB_Pha* 14%02:01,8
PETRÁSEK David9401:46,23PCMoP* 6%01:53,9
SHAKER Adam9701:48,8MVCKladno* 11%02:03,0
MÜLLER Michal9701:52,30PCMoP- - -
SCHIMON Dominik9601:52,5jKPŽC_Pha- - -
WENDL Karel9501:53,5pKPŽB_Pha- - -
DVOŘÁK Jakub9701:59,3pKPŽC_Pha- - -
BURŠA Daniel9702:00,9pKPŽC_Pha- - -
PRAUS Tomáš9502:04,3LOP_MoP- - -
MAYER Julius9802:04,5MVCKladno- - -
KOPUSTNIKOV Alexandr9602:26,37PCMoP- - -
nalezeno celkem 64 výkonů zaplavaných v 18 závodech
prsa 200 m
VANĚČEK Viktor9102:29,44ZMČRd* 1%02:31,4
FIEDLER Ondřej8702:30,3pKPDD_Pha- - -
KVIS Petr8902:40,0KPDr-Pha-1%02:37,1
PÍCHA Pavel9002:43,68Boubelík- - -
ŽIKEŠ Radek9102:50,33VCPrahy- - -
ŽABKA Michael9202:59,4pKPŽA_Pha* 8%03:16,8
HLAVAČKA Petr9303:06,7jKPŽA_Pha* 3%03:14,0
KOBL Tomáš9003:09,04VCPrahy* 0%03:10,55
TICHÝ Antonín9403:11,03ZMČR12* 9%03:31,11
RÁKOSNÍK Karel9503:30,7ZP11_Č- - -
VUDARČÍK Ivo9403:39,1pKPŽB_Pha* 5%03:51,5
PETRÁSEK David9403:58,1pKPŽB_Pha- - -
WENDL Karel9504:00,0pKPŽB_Pha- - -
PRAUS Tomáš9504:42,4pKPŽB_Pha- - -
nalezeno celkem 31 výkonů zaplavaných v 15 závodech
znak 50 m
VANĚK Petr8400:27,85ZMČR-1%00:27,50
FIEDLER Ondřej8700:28,8LOP_MoP* 3%00:29,70
BARTOŠ Matěj8800:30,08PlzSprinty* 1%00:30,68
KLEINERT Michal9200:31,9LOP_MoP- - -
KAUTSKÝ Daniel9100:32,18Boubelík* 4%00:33,8
VYSKOČIL Tomáš9200:32,27PlzSprinty- - -
ŽIKEŠ Radek9100:32,4LOP_MoP* 4%00:33,9
ŠEMBERA Jan9200:32,88PlzSprinty* 1%00:33,51
ŽABKA Michael9200:36,79PlzSprinty* 9%00:40,43
KOPECKÝ Ondřej94~00:37,41ZMČR12* 8%00:40,7
ADAM Sebastian9400:37,8OSPpMoP* 10%00:42,0
HAVLÍN Martin9300:38,1LOP_MoP* 0%00:38,3
MATUŠEK Filip9400:40,4LOP_MoP* 9%00:44,84
TICHÝ Antonín9400:40,6OSPpMoP* 13%00:47,1
SIDOROV Serhi9200:41,1OSPpMoP- - -
PROKŮPEK Matyáš9600:41,4ZP10_Č* 9%00:45,80
POLÁK Michal9600:42,1ZP10_Č* 24%00:55,4
MÜLLER Michal9700:42,3MVCKladno* 17%00:51,0
RÁKOSNÍK Karel9500:44,6LOP_MoP* 11%00:50,3
VUDARČÍK Ivo9400:46,0OSPjMoP* 4%00:48,3
SHAKER Adam9700:48,4jKPŽC_Pha* 10%00:53,8
SCHIMON Dominik9600:48,9OSPpMoP* 9%00:53,8
PETRÁSEK David9400:50,7OSPpMoP-2%00:49,6
DOMIN Josef9700:50,8MVCKladno* 11%00:57,3
PODUŠKA Lukáš9800:51,2MVCKladno- - -
NEZBEDA Kryštof9700:52,9OSPpMoP- - -
WENDL Karel9500:53,1OSPpMoP- - -
PRAUS Tomáš9500:55,9LOP_MoP- - -
BURŠA Daniel9700:56,1LOP_MoP- - -
SYSEL Tomáš9800:56,3MVCKladno- - -
KOHÚT Daniel9700:57,8pKPŽC_Pha- - -
STUCHLÝ Filip9700:58,4MVCKladno- - -
DVOŘÁK Jakub9700:58,6pKPŽC_Pha- - -
KOŽEVNIKOV Danil9900:59,7LOP_MoP- - -
KOPUSTNIKOV Alexandr9601:03,4jKPŽC_Pha- - -
MAYER Julius9801:04,0LOP_MoP- - -
JOKIEL David9801:06,1pKPŽC_Pha* 17%01:20,0
ZÁLIŠ Dominik9801:06,7MVCKladno- - -
ADAM Michal9801:09,4pKPŽC_Pha- - -
TRNKA Tadeáš9701:21,5jKPŽC_Pha- - -
nalezeno celkem 102 výkonů zaplavaných v 18 závodech
znak 100 m
VANĚK Petr8401:01,04ZMČR-1%01:00,08
BARTOŠ Matěj88~01:04,17ZMČRd* 2%01:05,50
FIEDLER Ondřej8701:04,6pKPDD_Pha- - -
PÍCHA Pavel9001:06,99Boubelík* 5%01:10,7
VANĚČEK Viktor9101:08,05Boubelík- - -
ŠEMBERA Jan9201:08,2jKPŽA_Pha* 3%01:10,54
KAUTSKÝ Daniel9101:09,08PlzSprinty* 4%01:12,4
VYSKOČIL Tomáš9201:09,1pKPŽA_Pha- - -
ŽIKEŠ Radek9101:15,29PlzSprinty* 0%01:15,8
VOJTOVIČ Jakub9301:15,83ZMČR13* 2%01:17,5
HAVLÍN Martin9301:16,0jKPŽA_Pha* 5%01:20,7
ŽABKA Michael9201:18,87PlzSprinty- - -
KOPECKÝ Ondřej9401:18,9pKPŽB_Pha* 6%01:24,6
ADAM Sebastian9401:19,91ZMČR12* 10%01:29,0
SIDOROV Serhi9201:23,4pKPŽA_Pha- - -
MATUŠEK Filip9401:27,3LOP_MoP* 15%01:43,8
TICHÝ Antonín9401:29,2LOP_MoP* 12%01:42,4
PROKŮPEK Matyáš9601:34,2ZP10_Č* 8%01:43,0
VUDARČÍK Ivo9401:35,1pKPŽB_Pha* 6%01:42,0
RÁKOSNÍK Karel9501:35,8ZP11_Č* 10%01:47,1
MÜLLER Michal9701:36,9MVCKladno* 12%01:50,6
POLÁK Michal9601:37,8ZP10_Č* 19%02:01,3
WENDL Karel9501:41,6pKPŽB_Pha- - -
SHAKER Adam9701:46,2LOP_MoP- - -
PETRÁSEK David9401:46,2LOP_MoP-5%01:41,0
SCHIMON Dominik9601:47,1LOP_MoP- - -
STUCHLÝ Filip9702:01,6MVCKladno- - -
DVOŘÁK Jakub9702:04,5pKPŽC_Pha- - -
BURŠA Daniel9702:05,8pKPŽC_Pha- - -
KOHÚT Daniel9702:07,9pKPŽC_Pha- - -
PRAUS Tomáš9502:16,6pKPŽB_Pha- - -
ZÁLIŠ Dominik9802:19,4MVCKladno- - -
MAYER Julius9802:32,0pKPŽC_Pha- - -
nalezeno celkem 98 výkonů zaplavaných v 23 závodech
znak 200 m
LEDL Petr8902:16,2KPDr-Pha* 3%02:21,2
BARTOŠ Matěj8802:18,89PlzSprinty* 1%02:20,79
ŠEMBERA Jan9202:24,49PCMoP* 3%02:30,47
KAUTSKÝ Daniel9102:28,05PlzSprinty* 5%02:36,2
VYSKOČIL Tomáš9202:29,8pKPŽA_Pha- - -
VOJTOVIČ Jakub9302:35,70ZMČR13* 11%02:56,3
HAVLÍN Martin9302:40,33ZMČR13* 5%02:49,5
KOPECKÝ Ondřej9402:47,47PCMoP* 4%02:54,96
SIDOROV Serhi9202:57,3pKPŽA_Pha- - -
PETRÁSEK David9403:44,3jKPŽB_Pha-2%03:38,9
nalezeno celkem 39 výkonů zaplavaných v 16 závodech


zkratkanázev závodumístobazéndatum konání
BoubelíkMemoriál Jaromíra BoubelíkaRoudnice n/L2511.11. - 12.11.
jKPŽA_PhaKrajský přebor žactva A - PrahaPraha - Strahov2526.05. - 27.05.
jKPŽB_PhaKrajský přebor žactva B - PrahaPraha - Radlice2519.05. - 20.05.
jKPŽC_PhaKrajský přebor žactva C - PrahaPraha - Eden2510.05. a 17.05.
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha - Strahov2515.01.
KraulLounyKraulařský vícebojLouny2518.03.
LOP_MoPLetní oddílové přebory MotorletuPraha - Radlice2528.06. - 28.06.
LP10_ČLetní pohár ČR desetiletých ČechyKladno2517.06. - 18.06.
MVCKladnoMalá vánoční cena 2006Kladno2516.12.
OSPjMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2501.04.
OSPjMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP - d.t.Praha - Radlice2514.04.
OSPpMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2521.10.
OSPpMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP - d.t.Praha - Radlice2507.10.
PCMoPPodzimní cena MotorletuPraha - Radlice2514.10.
pKPDD_PhaKPDD Praha a Střední ČechyKladno2503.11. - 04.11.
pKPŽA_PhaKrajský přebor žactva A - PrahaPraha - Strahov2510.11. - 11.11.
pKPŽB_PhaKrajský přebor žactva B - PrahaPraha - Radlice2503.11. - 04.11.
pKPŽC_PhaKrajský přebor žactva C - PrahaPraha - Eden2501.11. - 03.11.
PlzSprintyPlzeňské sprintyPlzeň Slovany2521.10. - 22.10.
TučňáčekBrněnský tučňáčekBrno2528.01. - 29.01.
VCBrnaVelká cena BrnaBrno - Lesná2525.11. - 26.11.
VCPrahyVelká cena PrahyPraha - Radlice2515.10.
ZMČRZimní mistrovství ČRChomutov2503.02. - 05.02.
ZMČR12Zimní mistrovství ČR 12.letého žactvaBrno - Lesná2509.12. - 10.12.
ZMČR13Zimní mistrovství ČR 13.letého žactvaKladno2509.12. - 10.12.
ZMČR14Zimní mistrovství ČR 14.letého žactvaKopřivnice2509.12. - 10.12.
ZMČRdZimní mistrovství ČR dorostuPlzeň - Slovany2515.12. - 17.12.
ZP10_ČZimní pohár ČR desetiletých ČechyDomažlice2502.12. - 03.12.
ZP11_ČZimní pohár ČR jedenáctiletých ČechyPříbram2502.12. - 03.12.

naposledy aktualizováno dne 22. 01. 2007
toplist