MoP v roce 2007 - muži - dlouhý bazén

V přehledu je provedeno i porovnání s nejlepším výkonem plavce v dlouhém bazénu v předchozím roce. Ten je uveden ve sloupci "best'06". Tilda (~) před časovým údajem označuje výkony zaplavané na prvním úseku štafety. Na konci článku je i seznam vyhodnocených závodů.

jménoročníkčaszávodrozdílbest'06
volný způsob 50 m
LEDL Michal9100:24,01ZMČR* 0%00:24,24
FIEDLER Ondřej8700:25,16VCChomutov0%00:25,03
KLEINERT Michal9200:26,20ISM2007* 2%00:26,79
BARTOŠ Matěj8800:26,55jKPDD_Pha* 0%00:26,66
VANĚČEK Viktor9100:26,67Praha2007* 4%00:27,84
VYSKOČIL Tomáš9200:26,71ISM2007* 1%00:27,02
STŘÍTESKÝ Lukáš8100:26,74Praha2007* 0%00:26,81
VANĚK Petr8400:26,88FinMCRdr-1%00:26,60
PÍCHA Pavel9000:26,92VCČBud* 0%00:27,16
PÍCHA Petr9000:27,25jKPDD_Pha0%00:27,03
ŽIKEŠ Radek9100:27,81ISM2007* 1%00:28,37
ŠEMBERA Jan9200:27,88jKPDD_Pha* 2%00:28,74
ŽABKA Michael9200:28,62jKPDD_Pha* 7%00:30,93
KAUTSKÝ Daniel9100:28,90jKPDD_Pha* 2%00:29,51
VOJTOVIČ Jakub9300:29,17LMČR A* 6%00:31,04
ADAM Sebastian9400:30,03LMČR A* 6%00:32,14
HAVLÍN Martin9300:30,13JC_Prahy- - -
MATUŠEK Filip9400:30,78LMČR A* 11%00:34,76
KOPECKÝ Ondřej9400:32,82JC_Prahy* 0%00:33,09
HLAVAČKA Petr9300:33,61JC_Prahy* 9%00:36,94
RÁKOSNÍK Karel9500:34,77JC_Prahy- - -
POLÁK Michal9600:37,39JC_Prahy* 20%00:47,2
PETRÁSEK David9400:37,91JC_Prahy* 6%00:40,57
MÜLLER Michal9700:38,4SpeedoCup* 14%00:45,1
SHAKER Adam9700:39,2SpeedoCup* 15%00:46,4
SCHIMON Dominik9600:39,64JC_Prahy* 22%00:51,0
DOMIN Josef9800:41,2SpeedoCup* 10%00:46,2
DVOŘÁK Jakub9700:42,4SpeedoCup- - -
BURŠA Daniel9700:43,1SpeedoCup- - -
STUCHLÝ Filip9700:45,2SpeedoCup- - -
MAYER Julius9800:46,3SpeedoCup- - -
MATOUŠEK Zdeněk9700:46,3SpeedoCup- - -
ZÁLIŠ Dominik9800:49,8SpeedoCup- - -
KOŽEVNIKOV Danil9900:52,4SpeedoCup- - -
KOHÚT Daniel9700:54,6SpeedoCup- - -
JOKIEL David9801:00,9SpeedoCup- - -
NERAD Ondřej9701:07,4SpeedoCup- - -
nalezeno celkem 91 výkonů zaplavaných v 16 závodech
volný způsob 100 m
LEDL Michal91~00:53,37LMČR d* 1%00:54,24
FIEDLER Ondřej8700:53,81ISM2007* 1%00:54,47
PÍCHA Pavel9000:56,94LMČR d0%00:56,84
VANĚČEK Viktor91~00:57,49ZMČR* 3%00:59,73
BARTOŠ Matěj8800:57,65jKPDD_Pha* 2%00:58,93
VYSKOČIL Tomáš9200:58,85ISM2007* 1%00:59,54
ŽIKEŠ Radek9100:59,80ISM2007* 0%01:00,12
PÍCHA Petr9000:59,94VCČBud-2%00:58,40
KLEINERT Michal9201:00,85FinMCRdr-1%01:00,03
ŠEMBERA Jan9201:01,56ISM2007-1%01:00,79
KAUTSKÝ Daniel9101:03,06Vřídlo* 1%01:04,06
VOJTOVIČ Jakub9301:03,71ISM2007* 3%01:05,95
ŽABKA Michael9201:05,28ISM2007* 2%01:07,13
HAVLÍN Martin9301:05,89JC_Prahy* 2%01:07,72
ADAM Sebastian9401:06,58LMČR A* 7%01:11,68
MATUŠEK Filip9401:07,48LMČR A- - -
KOPECKÝ Ondřej9401:10,22Vřídlo* 6%01:15,37
HLAVAČKA Petr9301:13,02JC_Prahy* 6%01:17,74
POLÁK Michal9601:22,17JC_Prahy- - -
HOLUB Aleš9601:26,9SpeedoCup- - -
PROKŮPEK Matyáš9601:28,5SpeedoCup- - -
PETŘÍK Václav9601:47,2SpeedoCup- - -
BURDA Josef9601:52,6SpeedoCup- - -
KEMR Matěj9602:05,4SpeedoCup- - -
nalezeno celkem 67 výkonů zaplavaných v 18 závodech
volný způsob 200 m
FIEDLER Ondřej8701:56,75ZMČR* 2%01:59,31
PÍCHA Pavel9002:03,77LMČR0%02:02,61
VANĚČEK Viktor9102:05,02VCSloven* 3%02:09,45
PÍCHA Petr9002:11,10VCChomutov-1%02:09,79
BARTOŠ Matěj8802:11,59jKPDD_Pha-1%02:09,70
ŠEMBERA Jan9202:12,03ISM20070%02:11,01
VYSKOČIL Tomáš9202:12,19Vřídlo* 1%02:13,61
ŽIKEŠ Radek9102:12,69Praha2007* 2%02:15,89
VOJTOVIČ Jakub9302:18,29JC_Prahy* 5%02:26,09
KLEINERT Michal9202:19,08jKPDD_Pha-3%02:15,01
HAVLÍN Martin9302:22,40LMČR A* 3%02:27,64
ADAM Sebastian9402:27,85LMČR A* 8%02:42,20
nalezeno celkem 45 výkonů zaplavaných v 13 závodech
volný způsob 400 m
FIEDLER Ondřej8704:14,14jKPDD_Pha- - -
VANĚČEK Viktor9104:29,31Praha2007* 3%04:39,78
PÍCHA Pavel9004:34,87SmfDr-Č-2%04:28,78
PÍCHA Petr9004:39,85SmfDr-Č-13%04:55,6
ŽABKA Michael9204:56,16jKPDD_Pha* 1%05:03,4
VOJTOVIČ Jakub9305:00,05jKPDD_Pha- - -
ŠEMBERA Jan9205:00,94VCČBud-4%04:47,49
ADAM Sebastian9405:12,01LMČR A- - -
KOPECKÝ Ondřej9405:32,51JC_Prahy* 5%05:53,73
nalezeno celkem 18 výkonů zaplavaných v 10 závodech
volný způsob 1500 m
PÍCHA Pavel9018:18,92SmfDr-Č-2%17:56,1*
PÍCHA Petr9018:58,03SmfDr-Č* 2%19:31,3*
nalezeno celkem 4 výkonů zaplavaných v 2 závodech
motýlek 50 m
LEDL Michal9100:25,60ZMČR* 0%00:25,74
FIEDLER Ondřej8700:26,63ISM2007* 1%00:26,94
PÍCHA Pavel9000:27,39LMČR d* 4%00:28,78
KLEINERT Michal9200:29,37ISM2007* 2%00:30,10
PÍCHA Petr9000:29,83VCČBud0%00:29,61
VYSKOČIL Tomáš9200:30,25ISM2007* 5%00:32,10
ŠEMBERA Jan9200:32,35VCChomutov* 3%00:33,42
MÜLLER Michal9700:47,3SpeedoCup- - -
KOHÚT Daniel9700:51,3SpeedoCup- - -
SHAKER Adam9700:52,1SpeedoCup- - -
DVOŘÁK Jakub9700:55,0SpeedoCup- - -
DOMIN Josef9800:56,8SpeedoCup- - -
STUCHLÝ Filip9701:01,4SpeedoCup- - -
BURŠA Daniel9701:02,1SpeedoCup- - -
nalezeno celkem 40 výkonů zaplavaných v 10 závodech
motýlek 100 m
FIEDLER Ondřej8700:57,55ZMČR* 1%00:58,33
LEDL Michal9100:58,31LMČR d0%00:58,27
PÍCHA Pavel9001:00,65LMČR* 3%01:02,75
PÍCHA Petr9001:04,41FinMCRdr* 1%01:05,50
KLEINERT Michal9201:08,73jKPDD_Pha* 1%01:09,45
VOJTOVIČ Jakub9301:16,82jKPDD_Pha* 6%01:21,8*
TICHÝ Antonín9401:22,61LMČR A* 11%01:33,59
MATUŠEK Filip9401:25,19JC_Prahy- - -
PROKŮPEK Matyáš9601:45,0SpeedoCup- - -
POLÁK Michal9601:45,2SpeedoCup- - -
nalezeno celkem 41 výkonů zaplavaných v 17 závodech
motýlek 200 m
FIEDLER Ondřej8702:10,52ZMČR* 0%02:11,74
PÍCHA Pavel9002:23,88LMČR- - -
PÍCHA Petr9002:36,32VCČBud0%02:35,33
VOJTOVIČ Jakub9302:52,84LMČR A- - -
TICHÝ Antonín9403:02,17LMČR A* 13%03:30,18
nalezeno celkem 17 výkonů zaplavaných v 10 závodech
polohový závod 200 m
FIEDLER Ondřej8702:11,27ISM2007* 0%02:12,49
VANĚČEK Viktor9102:19,91LMČR* 4%02:26,45
LEDL Michal9102:23,17Vřídlo* 2%02:26,69
VYSKOČIL Tomáš9202:41,92ISM2007-3%02:36,85
VOJTOVIČ Jakub9302:42,99jKPDD_Pha* 4%02:51,38
ŽABKA Michael9202:43,41ISM2007- - -
TICHÝ Antonín9402:52,76LMČR A- - -
nalezeno celkem 21 výkonů zaplavaných v 10 závodech
polohový závod 400 m
FIEDLER Ondřej8704:49,02SmfDr-Č* 1%04:52,92
VANĚČEK Viktor9104:57,30LMČR d* 5%05:13,64
VOJTOVIČ Jakub9305:43,96LMČR A- - -
nalezeno celkem 12 výkonů zaplavaných v 8 závodech
prsa 50 m
LEDL Michal9100:30,51LMČR d* 4%00:31,98
VANĚČEK Viktor9100:32,56LMČR d* 5%00:34,57
KLEINERT Michal9200:34,07ISM2007* 2%00:35,02
ŽIKEŠ Radek9100:35,54ISM2007* 3%00:36,69
ŽABKA Michael9200:37,96ISM2007- - -
SHAKER Adam9700:47,3SpeedoCup* 9%00:52,4
MÜLLER Michal9700:50,6SpeedoCup* 6%00:54,3
DVOŘÁK Jakub9700:52,4SpeedoCup- - -
KOHÚT Daniel9700:53,2SpeedoCup- - -
DOMIN Josef9800:54,4SpeedoCup* 17%01:06,1
MAYER Julius9800:55,1SpeedoCup- - -
BURŠA Daniel9700:58,5SpeedoCup- - -
STUCHLÝ Filip9701:00,3SpeedoCup- - -
NERAD Ondřej9701:02,1SpeedoCup- - -
ZÁLIŠ Dominik9801:03,9SpeedoCup- - -
JOKIEL David9801:07,0SpeedoCup- - -
MATOUŠEK Zdeněk9701:12,1SpeedoCup- - -
nalezeno celkem 31 výkonů zaplavaných v 9 závodech
prsa 100 m
VANĚČEK Viktor9101:10,75VCSloven* 5%01:15,04
LEDL Michal9101:10,77VCSloven* 4%01:14,26
FIEDLER Ondřej8701:10,93Vřídlo* 2%01:12,89
KLEINERT Michal9201:18,25SmfDr-Č-1%01:16,99
ŽABKA Michael9201:22,72JC_Prahy* 6%01:28,87
TICHÝ Antonín9401:28,40DOH* 8%01:36,12
HLAVAČKA Petr9301:29,25JC_Prahy* 4%01:33,89
POLÁK Michal9601:38,2SpeedoCup- - -
RÁKOSNÍK Karel9501:40,10JC_Prahy* 5%01:46,25
SCHIMON Dominik9601:46,31JC_Prahy- - -
PROKŮPEK Matyáš9601:47,9SpeedoCup- - -
HOLUB Aleš9601:50,3SpeedoCup- - -
KEMR Matěj9602:03,3SpeedoCup- - -
PETŘÍK Václav9602:10,9SpeedoCup- - -
BURDA Josef9602:17,3SpeedoCup- - -
nalezeno celkem 32 výkonů zaplavaných v 15 závodech
prsa 200 m
VANĚČEK Viktor9102:31,84LMČR* 2%02:36,49
FIEDLER Ondřej8702:34,23Vřídlo- - -
PÍCHA Pavel9002:51,12FinMCRdr* 1%02:53,25
ŽABKA Michael9202:57,00JC_Prahy- - -
KLEINERT Michal9202:57,11SmfDr-Č* 1%03:00,60
TICHÝ Antonín9403:09,65DOH* 6%03:22,24
HLAVAČKA Petr9303:10,76JC_Prahy* 4%03:19,67
nalezeno celkem 22 výkonů zaplavaných v 13 závodech
znak 50 m
LEDL Michal9100:30,30VCChomutov* 3%00:31,31
VANĚK Petr8400:30,52Praha2007* 0%00:30,76
VANĚČEK Viktor9100:32,13Praha2007- - -
BARTOŠ Matěj8800:32,52jKPDD_Pha* 0%00:32,75
ŽIKEŠ Radek9100:32,68ISM2007* 3%00:34,00
KAUTSKÝ Daniel9100:33,05Praha2007* 0%00:33,10
ŠEMBERA Jan9200:33,18jKPDD_Pha0%00:33,09
VYSKOČIL Tomáš9200:33,69Praha20070%00:33,64
KLEINERT Michal9200:33,73VCChomutov-2%00:33,06
KOPECKÝ Ondřej9400:38,16JC_Prahy* 4%00:40,03
MATUŠEK Filip9400:38,39JC_Prahy* 11%00:43,16
ADAM Sebastian9400:38,71JC_Prahy- - -
POLÁK Michal9600:42,55JC_Prahy* 16%00:50,8
RÁKOSNÍK Karel9500:43,12JC_Prahy* 8%00:47,20
MÜLLER Michal9700:43,1SpeedoCup* 12%00:49,1
SHAKER Adam9700:46,6SpeedoCup* 6%00:50,1
DOMIN Josef9800:47,5SpeedoCup* 18%00:58,5
BURŠA Daniel9700:48,1SpeedoCup- - -
SCHIMON Dominik9600:48,80JC_Prahy* 8%00:53,6
DVOŘÁK Jakub9700:49,8SpeedoCup- - -
MATOUŠEK Zdeněk9700:51,6SpeedoCup- - -
KOHÚT Daniel9700:52,0SpeedoCup- - -
STUCHLÝ Filip9700:54,1SpeedoCup- - -
KOŽEVNIKOV Danil9900:54,8SpeedoCup- - -
ZÁLIŠ Dominik9800:54,9SpeedoCup- - -
MAYER Julius9800:58,4SpeedoCup- - -
NERAD Ondřej9701:02,1SpeedoCup- - -
JOKIEL David9801:03,0SpeedoCup- - -
nalezeno celkem 43 výkonů zaplavaných v 8 závodech
znak 100 m
LEDL Michal9101:06,12VCChomutov- - -
FIEDLER Ondřej8701:07,56Vřídlo- - -
PÍCHA Pavel9001:07,64VCChomutov* 5%01:11,43
VANĚK Petr8401:07,81Praha2007* 0%01:08,30
BARTOŠ Matěj8801:08,98SmfDr-Č* 0%01:09,21
KAUTSKÝ Daniel9101:09,41LMČR d* 1%01:10,45
ŠEMBERA Jan9201:09,69LMČR d* 1%01:10,71
VANĚČEK Viktor9101:09,80VCChomutov- - -
VYSKOČIL Tomáš9201:11,84JC_Prahy* 1%01:13,09
KLEINERT Michal9201:12,49VCChomutov- - -
VOJTOVIČ Jakub9301:16,14ISM2007* 5%01:20,71
HAVLÍN Martin9301:17,36JC_Prahy* 3%01:20,47
KOPECKÝ Ondřej9401:19,52LMČR A* 5%01:24,52
ADAM Sebastian9401:20,28LMČR A* 6%01:25,7
POLÁK Michal9601:29,15DOH- - -
PROKŮPEK Matyáš9601:31,5SpeedoCup- - -
HOLUB Aleš9601:32,7SpeedoCup- - -
KEMR Matěj9602:02,8SpeedoCup- - -
PETŘÍK Václav9602:02,8SpeedoCup- - -
BURDA Josef9602:10,2SpeedoCup- - -
nalezeno celkem 45 výkonů zaplavaných v 12 závodech
znak 200 m
ŠEMBERA Jan9202:27,78ISM20070%02:27,01
BARTOŠ Matěj8802:27,82VCČBud* 0%02:28,33
LEDL Michal9102:29,66VCChomutov- - -
VANĚČEK Viktor9102:31,54VCChomutov- - -
KAUTSKÝ Daniel9102:32,82SmfDr-Č0%02:32,05
HAVLÍN Martin9302:39,95LMČR A* 6%02:51,82
VOJTOVIČ Jakub9302:43,96JC_Prahy- - -
VYSKOČIL Tomáš9202:46,60VCČBud- - -
KOPECKÝ Ondřej9402:48,82LMČR A* 6%02:59,67
ŽABKA Michael9202:53,79VCČBud- - -
POLÁK Michal9603:18,73DOH- - -
nalezeno celkem 30 výkonů zaplavaných v 11 závodech


zkratkanázev závodumístobazéndatum konání
DOHOlympiáda dětí a mládeže ČRÚstí nad Labem5020.06. - 21.06.
EYOF20079. olympijský festival evropské mládežeSRB Bělehrad5023.07. - 27.07.
FinMCRdrMČR družstev - fináleHradec Králové5014.04. - 15.04.
ISM2007International Swim Meeting 2007SRN Berlín5009.03. - 11.03.
JC_PrahyJarní cena PrahyPraha - Podolí5021.04.
jKPDD_PhaKP dorostu a dospělých PrahaPraha - Podolí5004.05. - 05.05.
LMČRLetní mistrovství ČRPraha - Podolí5013.07. - 15.07.
LMČR ALetní mistrovství ČR žactva APlzeň - Slovany5016.06. - 17.06.
LMČR dLetní mistrovství ČR dorostuZlín5029.06. - 01.07.
M3UmljunTrojutkání kadetů Slovensko - Polsko -SVK Bratislava5005.05. - 06.05.
MZGeneveMultinations 2007SUI Ženeva5031.03. - 01.04.
Praha2007Praha 2007Praha - Podolí5001.06. - 03.06.
SmfDr-ČSemifinále soutěže družstev - ČechyPraha - Podolí5024.03. - 25.03.
SpeedoCupJunior Speedo - Cup jaro 2007České Budějovice5010.03.
VCChomutovVC ChomutovaChomutov5019.05. - 20.05.
VCČBudVelká cena Českých BudějovicČeské Budějovice5002.02. - 04.02.
VCSlovenVC SlovenskaSVK Bratislava5024.05. - 26.05.
VřídloPohár karlovarského VřídlaKarlovy Vary5009.06.
ZMČRZimní mistrovství ČRPardubice5016.02. - 18.02.

naposledy aktualizováno dne 31. 07. 2007