Upřesnění rozvrhu tréninků

V Radlicích se začíná po letním soustředění tréninkem v úterý 1. září od 17:15. První ranní trénink bude v pondělí 7. září a letošní poslední je naplánován na čtvrtek 10. prosince. Závěr roku a ukončení tréninků je spojen s tradičními Vánočními hrátkami, které budou v pondělí 21. prosince. V dalším kalendářním roce je zahájení stanoveno na pondělí 4. ledna v 17:15. Plavci prvního družstva ale zahajují již ranním tréninkem.

Přehled odchylek oproti standardnímu tréninkovému rozvrhu ve druhém pololetí roku 2009:

Sobotní tréninky od 8:00 do 10:00 budou v září 12. i 19. a v říjnu 10., ale i v neděli 11. Další sobotní tréninky jsou naplánované na 5. a 12. prosinec. V listopadu by pak první sobotu proběhly Oddílové srovnávací přebory v dlouhých tratích. Více informací o dalších plánovaných závodech na druhé pololetí letošního roku naleznete v rubrice Termíny.

Je naplánováno výběrové kondiční soustředění do Krkonoš na 25. až 28.září. V pondělí 28. září (Den české státnosti) trénink ostatním odpadá. Táké v době podzimních prázdnin, kdy standardní tréninky odpadají, bude výběrové podzimní soustředění. A to v Pardubicích od 28. října do 1.listopadu. V tomto termínu proběhnou na Kladně i Krajské přebory dorostu a dospělých. Proto nejsou v oddílové termínové listině.

kalendář
naposledy aktualizováno dne 13. 09. 2009


Čtenář