MoP v roce 2009 - muži - krátký bazén

V přehledu je provedeno i porovnání s nejlepším výkonem plavce v krátkém bazénu v předchozím roce. Ten je uveden ve sloupci "best'08". Tilda (~) před časovým údajem označuje výkony zaplavané na prvním úseku štafety nebo mezičasy. Body jsou dopočteny dle "FINA Point Scoring 2004". Pod tabulkou je i seznam vyhodnocených závodů.

jménoročníkčasbodyzávodrozdílbest'08
volný způsob 50 m
FIEDLER Ondřej8700:23,82713PlzSprinty* 1%00:24,27
VYSKOČIL Tomáš9200:24,27674ZMČRd25* 3%00:25,19
PÍCHA Petr9000:25,02615PlzSprinty* 4%00:26,2
LEDL Petr8900:25,02615StrockWien- - -
ŽABKA Michael9200:25,38589ZMČRd25* 1%00:25,80
STŘÍTESKÝ Lukáš8100:25,62573PlzSprinty- - -
BERAN Jan8800:25,8561KPDr-Pha0%00:25,70
BARTOŠ Matěj8800:25,9555LOP_MoP0%00:25,86
KLEINERT Michal9200:25,9555LOP_MoP- - -
ADAM Sebastian9400:26,13540StrockWien* 0%00:26,2
ŽIKEŠ Radek9100:26,37526StrockWien- - -
PÍCHA Pavel9000:26,5518LOP_MoP-1%00:26,04
SEEMAN Tomáš6900:26,6512VCChodska* 6%00:28,3
VOJTOVIČ Jakub9300:27,1484KraulLouny* 1%00:27,43
BERAN Petr8500:27,5463LOP_MoP-1%00:27,2
TICHÝ Antonín9400:27,9444KPDr-Pha* 2%00:28,57
KOPECKÝ Ondřej9400:28,6412LOP_MoP* 4%00:29,8
POLÁK Michal9600:30,4343jKPŽst_Pha0%00:30,2
SEEMAN Michael9700:30,76331FegoCup* 3%00:32,0
CÉ Martin9800:31,5308pKPŽml_Pha* 13%00:36,4
PODUŠKA Lukáš9800:31,6305pKPŽml_Pha* 5%00:33,3
BURŠA Daniel9700:31,8300pKPŽst_Pha* 8%00:34,6
MÜLLER Michal97~00:32,19289ZMČR12* 3%00:33,3
DVOŘÁK Jakub9700:32,7276OSPpMoP* 7%00:35,5
DOMIN Josef9800:33,08266FegoCup* 5%00:34,9
VENCL Jakub9700:33,4259OSPpMoP- - -
ŘÍMAL Marek9700:33,5256pKPŽst_Pha- - -
SYSEL Tomáš9800:34,3239LP11_Č* 1%00:34,9
LUSTIG Matyáš9500:34,8229OSPjMoP-10%00:31,5
ŠORM Ondřej9700:34,8229OSPpMoP* 8%00:37,9
ADAM Michal9800:35,5215OSPpMoP* 13%00:40,9
RENC Jakub99~00:35,9208ZP10_Č* 17%00:43,5
ZEMAN Jan9900:36,4200ZP10_Č* 12%00:41,6
KOŽEVNIKOV Danil9900:36,7195ZP10_Č* 8%00:40,0
MAYER Julius9800:37,0190LOP_MoP* 1%00:37,4
VOJTĚCH Jiří0100:40,21148FegoCup- - -
CÉ Štěpán0000:40,3147OSPpMoP* 23%00:52,7
JOUGLÍČEK Jakub9800:41,7133LOP_MoP* 5%00:44,1
ŠVRČEK Tom9900:41,7133LOP_MoP* 3%00:43,4
KVIS Kryštof9800:42,2128OSPpMoP* 5%00:44,5
ANTOŇ Petr9800:42,6125LOP_MoP* 21%00:54,6
VOLHEJN Jan9900:42,8123OSPpMoP* 2%00:44,1
HAVELKA Dominik9700:44,3111LOP_MoP* 7%00:47,7
RENC Matěj0200:44,47110FegoCup- - -
MATOUŠ Martin9900:44,5109OSPpMoP* 21%00:56,4
UIBLEIN Albert0000:44,6109OSPpMoP* 28%01:02,6
KAŇÁK Jiří9900:44,7108LOP_MoP* 8%00:48,7
ŠVRČEK Tim0100:45,5102pKPŽml_Pha* 12%00:52,0
SMREKOVSKÝ Štěpán0000:45,9100pKPŽml_Pha- - -
SMRČEK Ondřej0200:46,198OSPpMoP- - -
JEŘÁBEK Radim9800:46,795LOP_MoP* 10%00:52,0
HAVLÍN Štěpán0000:47,093pKPŽml_Pha* 8%00:51,6
FAIT David0000:47,789LOP_MoP* 0%00:48,0
DVOŘÁK Tomáš0100:48,485pKPŽml_Pha* 37%01:16,9
RUDNĚV Ilja0100:48,783OSPjMoP* 7%00:52,7
KOTT Josef0100:49,181OSPpMoP* 31%01:11,2
BENDA Roman9900:50,973OSPjMoP* 6%00:54,5
SÝKORA Martin0100:51,073LOP_MoP* 18%01:02,6
VOLHEJN Petr0100:52,0768FegoCup* 13%01:00,5
ŽŮREK Adam9900:55,058LOP_MoP* 23%01:11,7
CHVAL Martin0001:00,144OSPjMoP- - -
ACHEDŽAK Anton0201:01,641OSPjMoP* 18%01:15,6
nalezeno celkem 223 výkonů zaplavaných v 27 závodech
volný způsob 100 m
FIEDLER Ondřej8700:51,86734Boubelík* 2%00:53,37
VYSKOČIL Tomáš9200:52,66701ZMČRd25* 4%00:55,17
PÍCHA Pavel9000:53,33675StrockWien* 1%00:54,00
PÍCHA Petr9000:53,61665StrockWien* 4%00:55,94
LEDL Petr8900:55,70593PlzSprinty- - -
ŽABKA Michael9200:55,71592ZMČRd25* 1%00:56,39
VILČKO Adam8800:55,85588PlzSprinty- - -
BERAN Jan8800:56,2577LOP_MoP0%00:55,98
STŘÍTESKÝ Lukáš8100:56,25576PlzSprinty- - -
ŽIKEŠ Radek9100:56,64564StrockWien- - -
ADAM Sebastian9400:57,6536LOP_MoP* 1%00:58,4
SEEMAN Tomáš6900:58,4514VCChodska* 6%01:02,3
TICHÝ Antonín9400:59,49487Boubelík* 4%01:01,99
VOJTOVIČ Jakub9301:00,8456KraulLouny-1%01:00,02
KOPECKÝ Ondřej9401:01,3445LOP_MoP* 6%01:05,79
SEEMAN Michael9701:05,65362ZMČR12* 7%01:10,6
PODUŠKA Lukáš9801:08,19323FegoCup* 5%01:12,3
CÉ Martin9801:10,0299pKPŽml_Pha* 27%01:36,0
BURŠA Daniel9701:10,9287pKPŽst_Pha* 11%01:20,0
MATĚJEC Jan8201:13,9254LOP_MoP- - -
ŘÍMAL Marek9701:14,32250PCMoP- - -
SYSEL Tomáš9801:14,95243PCMoP* 5%01:19,0
DOMIN Josef9801:15,6237LP11_Č* 4%01:18,8
MÜLLER Michal9701:15,84235Velikonoce-1%01:14,6
VENCL Jakub9701:15,96234PCMoP- - -
DVOŘÁK Jakub9701:16,7227pKPŽst_Pha* 17%01:32,9
ADAM Michal9801:20,6196pKPŽml_Pha* 18%01:38,4
ŠORM Ondřej9701:22,8180pKPŽst_Pha* 7%01:29,9
RENC Jakub9901:24,31171FegoCup* 15%01:40,2
CÉ Štěpán0001:28,79146FegoCup* 28%02:04,2
KOŽEVNIKOV Danil9901:30,1140pKPŽml_Pha* 2%01:32,1
VOJTĚCH Jiří0101:31,92132FegoCup- - -
ZEMAN Jan9901:32,6129pKPŽml_Pha* 14%01:48,7
ŠVRČEK Tom9901:33,3126LOP_MoP* 7%01:40,55
MAYER Julius9801:33,8124LOP_MoP* 1%01:35,0
RENC Matěj0201:38,73106FegoCup- - -
KVIS Kryštof9801:39,2105LOP_MoP* 4%01:43,4
ANTOŇ Petr9801:40,9100jKPŽml_Pha* 18%02:03,5
MATOUŠ Martin9901:43,293pKPŽml_Pha* 28%02:23,6
BENDA Roman9901:43,4792PCMoP- - -
HAVELKA Dominik9701:44,590LOP_MoP* 5%01:50,0
JOUGLÍČEK Jakub9801:44,690jKPŽml_Pha-2%01:41,6
KOTT Josef0101:45,487pKPŽml_Pha- - -
UIBLEIN Albert0001:47,183pKPŽml_Pha* 22%02:17,4
JEŘÁBEK Radim9801:47,782LOP_MoP* 5%01:54,3
HAVLÍN Štěpán0001:47,782pKPŽml_Pha* 15%02:06,8
ŠVRČEK Tim0101:47,882pKPŽml_Pha- - -
SMREKOVSKÝ Štěpán0001:48,381pKPŽml_Pha- - -
VOLHEJN Petr0101:53,1071VanoceMost- - -
KAŇÁK Jiří9901:56,764jKPŽml_Pha-2%01:54,1
RUDNĚV Ilja0102:04,753LOP_MoP- - -
SÝKORA Martin0102:08,049jKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 154 výkonů zaplavaných v 27 závodech
volný způsob 200 m
FIEDLER Ondřej8701:52,72769Boubelík* 0%01:53,18
PÍCHA Pavel9001:55,63713StrockWien* 1%01:57,66
PÍCHA Petr9001:56,42698Boubelík- - -
VYSKOČIL Tomáš9201:57,85673ZMČRd25* 3%02:02,37
ŽABKA Michael9202:01,36616StrockWien* 2%02:04,65
STŘÍTESKÝ Lukáš8102:06,55544PlzSprinty- - -
ADAM Sebastian9402:09,29510PlzSprinty-3%02:05,5
SEEMAN Tomáš6902:12,5474LOP_MoP* 6%02:22,3
VOJTOVIČ Jakub9302:16,1437KraulLouny0%02:15,3
SEEMAN Michael9702:19,38407ZMČR12* 8%02:32,37
PODUŠKA Lukáš9802:27,46344PCMoP* 3%02:32,9
BURŠA Daniel9702:34,89296PCMoP* 9%02:51,44
CÉ Martin9802:35,9291pKPŽml_Pha* 27%03:35,7
MÜLLER Michal9702:40,8265MCLouny* 3%02:46,53
ŘÍMAL Marek9702:41,7261pKPŽst_Pha- - -
SYSEL Tomáš9802:44,44248PCMoP* 5%02:53,30
DOMIN Josef9802:47,61234PCMoP* 4%02:54,92
DVOŘÁK Jakub9702:54,0209LOP_MoP* 4%03:01,71
RENC Jakub9903:01,9183ZP10_Č* 16%03:38,2
KOŽEVNIKOV Danil9903:03,3179ZP10_Č* 12%03:29,96
ADAM Michal9803:08,7164LOP_MoP* 12%03:34,5
CÉ Štěpán0003:21,40135PCMoP* 31%04:55,0
ŠVRČEK Tom9903:23,7130LOP_MoP* 7%03:41,40
KVIS Kryštof9803:24,1130OSPjMoPdt* 12%03:54,56
VOLHEJN Jan9903:35,8110OSPjMoPdt* 2%03:41,5
HAVELKA Dominik9703:40,0103jKPŽst_Pha* 5%03:52,8
ANTOŇ Petr9803:42,7100jKPŽml_Pha- - -
MATOUŠ Martin9903:50,790pKPŽml_Pha- - -
JEŘÁBEK Radim9803:56,983OSPjMoPdt* 3%04:06,0
FAIT David0004:03,576OSPjMoPdt* 10%04:33,4
VOLHEJN Petr0104:16,865pKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 99 výkonů zaplavaných v 24 závodech
volný způsob 400 m
PÍCHA Pavel9004:13,46646StrockWien* 5%04:27,99
FIEDLER Ondřej8704:14,00642VCPrahy-4%04:03,26
PÍCHA Petr9004:16,86621StrockWien- - -
VILČKO Adam8804:22,06585VCPrahy- - -
LEDL Petr8904:26,66555VCPrahy- - -
ADAM Sebastian9404:33,0517KPDr-Pha-2%04:27,6
KOPECKÝ Ondřej9404:40,23478VCPrahy* 7%05:02,2
ŽABKA Michael9204:44,10459VCPrahy- - -
VOJTOVIČ Jakub9304:45,4453KraulLouny* 0%04:45,7
SEEMAN Tomáš6904:49,71433MČRMasters- - -
SEEMAN Michael9704:50,9427eMMecup* 9%05:22,70
TICHÝ Antonín9404:57,05401VCPrahy* 0%04:58,2
PODUŠKA Lukáš9805:20,2321pKPŽml_Pha* 7%05:46,3
BURŠA Daniel9705:41,85263LDOH- - -
SYSEL Tomáš9805:48,5249LP11_Č* 9%06:24,2
DVOŘÁK Jakub9706:33,6173jKPŽst_Pha- - -
KOŽEVNIKOV Danil9906:46,1157jKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 30 výkonů zaplavaných v 17 závodech
volný způsob 800 m
PODUŠKA Lukáš9811:21,6306pKPŽml_Pha* 9%12:33,3
BURŠA Daniel9711:51,8268OSPjMoPdt* 7%12:47,2
DOMIN Josef9811:52,3268pKPŽml_Pha* 10%13:17,2
SYSEL Tomáš9812:40,8220OSPjMoPdt* 6%13:32,4
CÉ Martin9812:52,3210OSPjMoPdt- - -
DVOŘÁK Jakub9713:41,9174OSPjMoPdt* 0%13:42,2
ADAM Michal9814:00,9163OSPjMoPdt- - -
KOŽEVNIKOV Danil9915:03,2131OSPjMoPdt- - -
MAYER Julius9815:37,7117OSPjMoPdt* 5%16:30,8
nalezeno celkem 12 výkonů zaplavaných v 3 závodech
volný způsob 1500 m
ŽABKA Michael9218:09,5513KPDr-Pha- - -
PÍCHA Petr9018:56,7452KPDr-Pha- - -
SEEMAN Michael9719:22,3423LMČR B- - -
nalezeno celkem 5 výkonů zaplavaných v 4 závodech
motýlek 50 m
FIEDLER Ondřej8700:25,62719PlzSprinty* 1%00:25,92
PÍCHA Pavel9000:26,58644PlzSprinty* 0%00:26,59
LEDL Petr8900:26,64639StrockWien- - -
PÍCHA Petr9000:26,79629PlzSprinty* 4%00:28,0
VYSKOČIL Tomáš9200:27,76565StrockWien* 8%00:30,4
TICHÝ Antonín9400:28,90501Boubelík* 5%00:30,45
ŽABKA Michael9200:29,1491LOP_MoP* 2%00:29,85
ADAM Sebastian9400:29,7461LOP_MoP* 2%00:30,5
POLÁK Michal9600:35,9261OSPjMoP* 4%00:37,6
DOMIN Josef9800:36,14256ZP11_Č* 16%00:43,2
BURŠA Daniel9700:36,7245OSPpMoP* 4%00:38,3
LUSTIG Matyáš9500:37,1237OSPjMoP- - -
CÉ Martin9800:38,4213pKPŽml_Pha- - -
SEEMAN Michael9700:39,4198OSPjMoP* 3%00:40,87
SYSEL Tomáš9800:40,0189LP11_Č* 9%00:44,10
PODUŠKA Lukáš9800:40,3185OSPjMoP* 8%00:43,9
DVOŘÁK Jakub9700:40,6181OSPpMoP* 7%00:44,03
ŠORM Ondřej9700:41,7167OSPjMoP* 9%00:45,9
KOŽEVNIKOV Danil9900:42,1162ZP10_Č* 20%00:53,2
VENCL Jakub9700:44,0142OSPpMoP- - -
ADAM Michal9800:44,6136OSPjMoP* 13%00:51,3
RENC Jakub9900:46,89117FegoCup* 17%00:56,5
MAYER Julius9800:47,1116LOP_MoP* 0%00:47,3
VOLHEJN Jan9900:50,296OSPpMoP- - -
ZEMAN Jan9900:51,290OSPpMoP- - -
HAVELKA Dominik9700:52,285OSPjMoP- - -
KVIS Kryštof9800:52,882OSPjMoP- - -
ŠVRČEK Tom9900:55,670LOP_MoP- - -
FAIT David0000:58,062OSPjMoP- - -
JOUGLÍČEK Jakub9800:58,261OSPjMoP- - -
RENC Matěj0201:00,056OSPpMoP- - -
JEŘÁBEK Radim9801:02,949LOP_MoP- - -
nalezeno celkem 80 výkonů zaplavaných v 13 závodech
motýlek 100 m
FIEDLER Ondřej8700:56,78705Boubelík* 0%00:57,1
PÍCHA Pavel9000:56,92700StrockWien* 1%00:57,98
LEDL Petr8900:57,46680StrockWien- - -
PÍCHA Petr9000:57,89665StrockWien* 3%01:00,22
TICHÝ Antonín9401:04,69477Boubelík* 5%01:08,3
ADAM Sebastian9401:06,86432PlzSprinty- - -
POLÁK Michal9601:19,7255jKPŽst_Pha* 9%01:28,0
BURŠA Daniel9701:23,7220jKPŽst_Pha- - -
ŘÍMAL Marek9701:27,8191pKPŽst_Pha- - -
DOMIN Josef9801:27,9190pKPŽml_Pha* 8%01:36,2
PODUŠKA Lukáš9801:33,39158Velikonoce* 5%01:38,5
SYSEL Tomáš9801:35,1150LP11_Č* 9%01:44,6
SEEMAN Michael9701:35,43149ZávMládeže- - -
KOŽEVNIKOV Danil9901:36,4144ZP10_Č- - -
nalezeno celkem 47 výkonů zaplavaných v 22 závodech
motýlek 200 m
FIEDLER Ondřej8702:05,47720StrockWien* 0%02:05,69
LEDL Petr8902:13,81593PlzSprinty- - -
PÍCHA Petr9002:19,3526KPDr-Pha- - -
SYSEL Tomáš9803:25,79163PCMoP- - -
BURŠA Daniel9703:28,36157LDOH- - -
nalezeno celkem 7 výkonů zaplavaných v 6 závodech
polohový závod 100 m
FIEDLER Ondřej8700:58,47758PlzSprinty* 2%00:59,8
VILČKO Adam8801:01,77643PlzSprinty- - -
VYSKOČIL Tomáš9201:02,28627StrockWien* 7%01:07,4
ŽABKA Michael9201:03,45593StrockWien* 2%01:05,02
LEDL Petr8901:03,5592LOP_MoP- - -
PÍCHA Pavel9001:05,2547LOP_MoP* 1%01:05,9
ADAM Sebastian9401:06,88506PlzSprinty* 3%01:09,6
BERAN Jan8801:07,4495pKPDD-2%01:05,64
TICHÝ Antonín9401:07,92484Boubelík* 1%01:08,84
SEEMAN Tomáš6901:08,3476VCChodska* 4%01:11,5
BERAN Petr8501:09,94443PlzSprinty0%01:09,6
KOPECKÝ Ondřej9401:11,7411LOP_MoP* 3%01:14,5
SEEMAN Michael9701:16,10344FegoCup* 7%01:21,95
POLÁK Michal9601:16,92333Velikonoce* 2%01:19,20
BURŠA Daniel9701:19,6300pKPŽst_Pha* 8%01:26,69
LUSTIG Matyáš9501:20,70288PCMoP* 2%01:22,6
PODUŠKA Lukáš9801:23,16263FegoCup* 8%01:31,1
DVOŘÁK Jakub9701:23,4261pKPŽst_Pha* 4%01:27,42
CÉ Martin9801:25,4243pKPŽml_Pha- - -
ŘÍMAL Marek9701:26,2237pKPŽst_Pha- - -
MÜLLER Michal9701:26,27236Velikonoce* 3%01:29,31
DOMIN Josef9801:26,91231PCMoP* 4%01:31,1
ŠORM Ondřej9701:28,4219pKPŽst_Pha* 14%01:43,7
SYSEL Tomáš9801:32,6191LOP_MoP* 2%01:34,68
RENC Jakub9901:34,46180FegoCup- - -
VOLHEJN Jan9901:38,3160pKPŽml_Pha- - -
ADAM Michal9801:38,5159LOP_MoP- - -
ZEMAN Jan9901:41,5145pKPŽml_Pha- - -
JOUGLÍČEK Jakub9801:44,0135LOP_MoP- - -
CÉ Štěpán0001:44,98131FegoCup- - -
ANTOŇ Petr9801:50,3113jKPŽml_Pha- - -
ŠVRČEK Tom9901:51,2110jKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 82 výkonů zaplavaných v 21 závodech
polohový závod 200 m
FIEDLER Ondřej8702:04,16799StrockWien* 1%02:06,01
ŽABKA Michael9202:22,3531KPDr-Pha* 1%02:24,65
TICHÝ Antonín9402:29,93454PlzSprinty* 0%02:31,25
SEEMAN Tomáš6902:31,1443VCChodska- - -
SEEMAN Michael9702:43,57349ZMČR12* 9%03:00,5
POLÁK Michal9602:43,9347jKPŽst_Pha* 5%02:54,24
DVOŘÁK Jakub9703:00,0262pKPŽst_Pha- - -
BURŠA Daniel9703:00,35261Velikonoce- - -
PODUŠKA Lukáš9803:02,90250Velikonoce* 5%03:12,61
MÜLLER Michal9703:09,28226Velikonoce* 0%03:10,64
VOLHEJN Jan9903:30,1165ZP10_Č- - -
nalezeno celkem 27 výkonů zaplavaných v 20 závodech
polohový závod 400 m
FIEDLER Ondřej8704:25,58783StrockWien* 0%04:27,87
PÍCHA Pavel9005:01,7534KPDr-Pha- - -
LEDL Petr8905:07,26506VCPrahy- - -
VILČKO Adam8899:99,990VCPrahy- - -
nalezeno celkem 6 výkonů zaplavaných v 3 závodech
prsa 50 m
VILČKO Adam8800:30,13697StrockWien- - -
FIEDLER Ondřej8700:31,8593LOP_MoP-1%00:31,30
LEDL Petr8900:32,0582LOP_MoP- - -
ŽABKA Michael9200:32,41560StrockWien* 9%00:35,8
BERAN Petr8500:32,81540PlzSprinty* 3%00:34,0
ADAM Sebastian9400:35,50426Boubelík* 2%00:36,5
TICHÝ Antonín9400:36,09405PlzSprinty* 2%00:37,12
DVOŘÁK Jakub9700:39,8302OSPpMoP* 6%00:42,7
POLÁK Michal9600:39,9300OSPjMoP* 0%00:40,0
LUSTIG Matyáš9500:41,7263OSPjMoP0%00:41,3
BURŠA Daniel9700:42,6246LOP_MoP* 8%00:46,6
ŠORM Ondřej9700:42,8243OSPpMoP* 6%00:46,0
SEEMAN Michael9700:43,5232LOP_MoP* 4%00:45,6
VENCL Jakub9700:48,6166OSPpMoP- - -
PODUŠKA Lukáš9800:49,3159OSPpMoP* 3%00:51,1
SYSEL Tomáš9800:49,4158OSPjMoP* 0%00:49,5
DOMIN Josef9800:49,4158OSPpMoP* 11%00:56,0
CÉ Martin9800:50,2151OSPpMoP* 15%00:59,5
MAYER Julius9800:50,3150OSPjMoP* 1%00:51,0
ZEMAN Jan9900:50,3150OSPpMoP* 17%01:01,0
VOLHEJN Jan9900:51,01144FegoCup* 11%00:57,9
RENC Jakub9900:51,5140OSPpMoP* 15%01:00,6
JOUGLÍČEK Jakub9800:51,6139LOP_MoP* 3%00:53,3
FAIT David0000:53,0128LOP_MoP* 1%00:53,7
ADAM Michal9800:53,0128OSPpMoP* 11%00:59,6
ANTOŇ Petr9800:53,4125LOP_MoP* 10%00:59,6
VOLHEJN Petr0100:53,4125pKPŽml_Pha* 15%01:03,0
KAŇÁK Jiří9900:54,9115pKPŽml_Pha* 10%01:01,0
ŠVRČEK Tom9900:55,4112OSPjMoP* 6%00:59,1
HAVLÍN Štěpán0000:55,4112OSPpMoP* 13%01:03,9
KVIS Kryštof9800:55,7110OSPjMoP* 2%00:56,9
DVOŘÁK Tomáš0100:56,2107pKPŽml_Pha* 21%01:11,4
KOŽEVNIKOV Danil9900:56,4106OSPpMoP* 4%00:59,0
CÉ Štěpán0000:56,86104FegoCup* 10%01:03,8
VOJTĚCH Jiří0100:57,4101OSPpMoP- - -
RUDNĚV Ilja0100:58,595LOP_MoP* 24%01:17,0
RENC Matěj0200:59,4691FegoCup- - -
MATOUŠ Martin9900:59,590pKPŽml_Pha* 9%01:05,8
KOTT Josef0101:00,984OSPpMoP* 33%01:32,2
SMREKOVSKÝ Štěpán0001:01,084OSPpMoP- - -
ŠVRČEK Tim0101:01,383OSPpMoP* 13%01:11,0
UIBLEIN Albert0001:01,582OSPpMoP* 17%01:14,6
JEŘÁBEK Radim9801:01,980LOP_MoP* 9%01:08,2
SMRČEK Ondřej0201:02,3879FegoCup- - -
CHVAL Martin0001:03,275OSPjMoP- - -
ŽŮREK Adam9901:04,073LOP_MoP* 10%01:11,5
BENDA Roman9901:06,166jKPŽml_Pha* 28%01:32,4
ACHEDŽAK Anton0201:08,260OSPjMoP* 8%01:14,2
SÝKORA Martin0101:09,158LOP_MoP- - -
HAVELKA Dominik9701:13,947OSPjMoP-14%01:04,6
nalezeno celkem 128 výkonů zaplavaných v 14 závodech
prsa 100 m
VILČKO Adam8801:05,55700StrockWien- - -
FIEDLER Ondřej8701:09,0600LOP_MoP-3%01:06,7
LEDL Petr8901:10,3567LOP_MoP- - -
BERAN Petr8501:12,28522VCPrahy* 1%01:13,4
ŽABKA Michael9201:14,2483KPDr-Pha* 0%01:14,62
ŽIKEŠ Radek9101:14,93469StrockWien- - -
TICHÝ Antonín9401:16,74436Boubelík0%01:16,42
KLEINERT Michal9201:18,6406LOP_MoP- - -
SEEMAN Tomáš6901:18,6406VCChodska- - -
POLÁK Michal9601:21,6363jKPŽst_Pha* 3%01:24,9
DVOŘÁK Jakub9701:26,40306ZMČR12* 7%01:32,92
SEEMAN Michael9701:27,4295VCChodska- - -
LUSTIG Matyáš9501:28,13288PCMoP-3%01:24,8
ŠORM Ondřej9701:30,1270pKPŽst_Pha* 8%01:38,64
VENCL Jakub9701:42,76182PCMoP- - -
ZEMAN Jan9901:45,7167ZP10_Č- - -
MAYER Julius9801:45,8166LOP_MoP* 6%01:53,55
SYSEL Tomáš9801:50,1148MCChodska* 0%01:50,72
JOUGLÍČEK Jakub9801:50,3147LOP_MoP* 6%01:58,2
VOLHEJN Jan9901:51,5142pKPŽml_Pha* 8%02:02,2
FAIT David0001:52,8137LOP_MoP* 3%01:56,7
DOMIN Josef9801:54,1133MCChodska- - -
RENC Jakub9901:54,2132LOP_MoP- - -
KVIS Kryštof9801:58,6118LOP_MoP- - -
VOLHEJN Petr0101:59,3116pKPŽml_Pha- - -
ANTOŇ Petr9802:03,3105jKPŽml_Pha* 3%02:07,6
KAŇÁK Jiří9902:04,5102LOP_MoP- - -
CÉ Štěpán0002:07,0696PCMoP- - -
DVOŘÁK Tomáš0102:07,196jKPŽml_Pha- - -
MATOUŠ Martin9902:11,587LOP_MoP- - -
JEŘÁBEK Radim9802:15,679jKPŽml_Pha* 9%02:29,2
HAVLÍN Štěpán0002:16,478LOP_MoP* 13%02:36,9
ŽŮREK Adam9902:18,674LOP_MoP- - -
BENDA Roman9902:24,2866PCMoP- - -
nalezeno celkem 74 výkonů zaplavaných v 24 závodech
prsa 200 m
VILČKO Adam8802:21,08716PlzSprinty- - -
BERAN Petr8502:39,50496PlzSprinty* 2%02:44,22
ŽABKA Michael9202:42,0473KPDr-Pha* 0%02:42,81
TICHÝ Antonín9402:52,39393VCPrahy-2%02:47,69
POLÁK Michal9603:03,4326jKPŽst_Pha* 2%03:08,44
DVOŘÁK Jakub9703:06,03312ZMČR12* 4%03:15,63
ŠORM Ondřej9703:19,4254pKPŽst_Pha* 9%03:40,2
JOUGLÍČEK Jakub9803:55,3154jKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 25 výkonů zaplavaných v 14 závodech
znak 50 m
LEDL Petr8900:28,17598PlzSprinty- - -
FIEDLER Ondřej8700:28,46580PlzSprinty-1%00:28,10
PÍCHA Pavel9000:28,69566PlzSprinty* 4%00:29,90
ADAM Sebastian9400:29,08543ZMČRd25* 6%00:31,09
VYSKOČIL Tomáš9200:30,07491PlzSprinty0%00:29,96
BARTOŠ Matěj8800:30,8457LOP_MoP* 10%00:34,34
ŽABKA Michael9200:30,88454StrockWien* 2%00:31,7
BERAN Jan8800:31,6423pKPDD-2%00:30,9
KOPECKÝ Ondřej9400:31,63422StrockWien* 10%00:35,28
SEEMAN Tomáš6900:32,3397LOP_MoP* 2%00:33,2
DVOŘÁK Jakub97~00:36,58273ZMČR12* 13%00:42,3
POLÁK Michal9600:36,9266OSPjMoP* 1%00:37,6
SEEMAN Michael9700:37,01264FegoCup* 6%00:39,5
LUSTIG Matyáš9500:38,3238OSPjMoP* 3%00:39,6
PODUŠKA Lukáš9800:38,36237FegoCup* 4%00:40,0
CÉ Martin9800:39,01225FegoCup* 10%00:43,7
MÜLLER Michal9700:39,4218MCLouny-1%00:39,0
BURŠA Daniel9700:39,8212OSPpMoP* 7%00:43,0
ADAM Michal9800:42,1179OSPpMoP* 10%00:46,8
DOMIN Josef9800:42,4175OSPpMoP0%00:42,3
VENCL Jakub9700:43,1167OSPpMoP- - -
SYSEL Tomáš9800:43,4163OSPjMoP* 3%00:44,8
VOLHEJN Jan9900:43,77159FegoCup* 11%00:49,6
ŠORM Ondřej9700:44,3154OSPjMoP* 8%00:48,5
ZEMAN Jan9900:44,4153jKPŽml_Pha* 14%00:52,2
RENC Jakub9900:44,7150ZP10_Č* 18%00:54,6
JOUGLÍČEK Jakub9800:47,2127LOP_MoP* 5%00:50,0
SMRČEK Ondřej0200:47,47125FegoCup- - -
MAYER Julius9800:48,0121OSPjMoP-5%00:45,6
KOŽEVNIKOV Danil9900:48,7116OSPjMoP* 8%00:53,3
ŠVRČEK Tom9900:49,3112OSPjMoP* 9%00:54,5
FAIT David0000:49,4111jKPŽml_Pha* 5%00:52,0
CÉ Štěpán0000:49,55110FegoCup* 12%00:56,9
KVIS Kryštof9800:50,6103OSPjMoP* 4%00:53,1
VOJTĚCH Jiří0100:50,63103FegoCup- - -
KOTT Josef0100:50,7103OSPpMoP* 30%01:13,4
KAŇÁK Jiří9900:50,9101LOP_MoP* 10%00:56,8
RUDNĚV Ilja0100:51,598OSPjMoP* 18%01:02,9
ŠVRČEK Tim0100:51,598LOP_MoP* 19%01:03,9
SMREKOVSKÝ Štěpán0000:51,697pKPŽml_Pha- - -
RENC Matěj0200:51,996LOP_MoP- - -
HAVLÍN Štěpán0000:51,996pKPŽml_Pha* 8%00:56,9
HAVELKA Dominik9700:52,294LOP_MoP* 10%00:58,2
BENDA Roman9900:53,189jKPŽml_Pha* 16%01:03,6
UIBLEIN Albert0000:53,189pKPŽml_Pha* 21%01:07,9
MATOUŠ Martin9900:54,085OSPjMoP* 16%01:04,5
VOLHEJN Petr0100:57,0872FegoCup* 22%01:13,4
DVOŘÁK Tomáš0100:58,567pKPŽml_Pha* 23%01:16,7
ŽŮREK Adam9900:59,464LOP_MoP* 22%01:16,6
JEŘÁBEK Radim9800:59,763OSPjMoP-2%00:58,5
SÝKORA Martin0101:02,355OSPjMoP* 18%01:16,6
ACHEDŽAK Anton0201:05,049OSPjMoP* 14%01:15,7
nalezeno celkem 148 výkonů zaplavaných v 16 závodech
znak 100 m
LEDL Petr8900:58,96653StrockWien- - -
PÍCHA Pavel9001:01,38578PlzSprinty* 5%01:04,88
FIEDLER Ondřej8701:01,4578LOP_MoP0%01:01,30
ADAM Sebastian9401:02,34552StrockWien* 3%01:04,75
VYSKOČIL Tomáš9201:03,96511PlzSprinty* 1%01:05,06
ŠEMBERA Jan92~01:04,7494KPDr-Pha* 0%01:05,1
KOPECKÝ Ondřej9401:07,27439VCPrahy* 7%01:12,8
SEEMAN Tomáš6901:08,85410MČRMasters* 6%01:13,3
POLÁK Michal9601:17,27290Velikonoce* 4%01:21,3
SEEMAN Michael9701:17,9283VCChodska* 3%01:21,07
DVOŘÁK Jakub9701:19,10270ZMČR12* 12%01:30,68
PODUŠKA Lukáš9801:19,7264pKPŽml_Pha* 6%01:25,1
BURŠA Daniel9701:20,9253pKPŽst_Pha* 9%01:29,49
LUSTIG Matyáš9501:22,18241PCMoP* 0%01:22,3
CÉ Martin9801:22,5238pKPŽml_Pha* 21%01:45,7
MÜLLER Michal9701:23,78227Velikonoce* 1%01:24,75
ŘÍMAL Marek9701:24,9219pKPŽst_Pha- - -
DOMIN Josef9801:28,20195PCMoP* 3%01:31,45
VENCL Jakub9701:28,53193PCMoP- - -
ADAM Michal9801:31,8173pKPŽml_Pha* 14%01:47,1
RENC Jakub9901:33,37164FegoCup* 16%01:51,6
SYSEL Tomáš9801:34,6158MCChodska* 3%01:38,48
VOLHEJN Jan9901:36,18150FegoCup* 9%01:46,5
ŠORM Ondřej9701:38,1142pKPŽst_Pha* 5%01:43,91
ZEMAN Jan9901:39,7135pKPŽml_Pha* 11%01:53,1
KOŽEVNIKOV Danil9901:42,3125pKPŽml_Pha0%01:41,8
FAIT David0001:44,6117jKPŽml_Pha* 14%02:02,5
MAYER Julius9801:45,0116LOP_MoP0%01:44,1
CÉ Štěpán0001:46,19112FegoCup- - -
ŠVRČEK Tom9901:47,0109LOP_MoP* 5%01:52,72
ŠVRČEK Tim0101:51,198pKPŽml_Pha- - -
ANTOŇ Petr9801:51,796jKPŽml_Pha* 15%02:12,1
BENDA Roman9901:52,0395PCMoP- - -
KAŇÁK Jiří9901:52,694pKPŽml_Pha- - -
SMREKOVSKÝ Štěpán0001:53,591pKPŽml_Pha- - -
UIBLEIN Albert0001:53,7991FegoCup- - -
SMRČEK Ondřej0201:54,0690FegoCup- - -
HAVELKA Dominik9701:54,789LOP_MoP* 8%02:06,0
KOTT Josef0101:54,789LOP_MoP- - -
MATOUŠ Martin9901:59,878pKPŽml_Pha- - -
JEŘÁBEK Radim9802:08,663jKPŽml_Pha0%02:08,3
ŽŮREK Adam9902:31,538LOP_MoP- - -
nalezeno celkem 118 výkonů zaplavaných v 27 závodech
znak 200 m
LEDL Petr8902:12,57602StrockWien- - -
ADAM Sebastian9402:13,18594StrockWien* 4%02:19,9
PÍCHA Pavel9002:15,63562Boubelík* 2%02:19,37
ŠEMBERA Jan9202:21,5495KPDr-Pha-3%02:17,04
KOPECKÝ Ondřej9402:22,79482Boubelík* 6%02:32,8
SEEMAN Tomáš6902:31,71402MČRMasters- - -
SEEMAN Michael9702:39,79344PCMoP* 8%02:54,03
PODUŠKA Lukáš9802:53,25270PCMoP- - -
CÉ Martin9803:00,82237PCMoP- - -
DVOŘÁK Jakub9703:03,2228eMMecup- - -
MÜLLER Michal9703:06,35217Velikonoce-3%03:00,18
ADAM Michal9803:11,53200ZP11_Č- - -
VOLHEJN Jan9903:24,01165PCMoP- - -
RENC Jakub9903:26,57159PCMoP- - -
nalezeno celkem 42 výkonů zaplavaných v 18 závodech


zkratkanázev závodumístobazéndatum konání
BoubelíkMemoriál Jaromíra BoubelíkaRoudnice n/L2514.11. - 15.11.2009
eMMecupLetní pohár mladšího žactvaRoudnice n/L2530.05.2009
FegoCupFego CupBrno2519.12.2009
jKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 1998 / 2001 - PrahPraha - Eden2524.05.2009
jKPŽst_PhaKrajský přebor žactva 95 / 97 - PrahaPraha - Radlice2522.05. - 23.05.2009
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha - Strahov2518.01.2009
KraulLounyKraulařský vícebojLouny2528.03.2009
LDOHOlympiáda dětí a mládeže ČRTábor2524.06. - 25.06.2009
LMČR BLetní mistrovství ČR žactva BKopřivnice2520.06. - 21.06.2009
LOP_MoPLetní oddílové přebory MotorletuPraha - Radlice2522.06. - 23.06.2009
LP10_ČLetní pohár ČR desetiletých ČechyLitoměřice2506.06. - 07.06.2009
LP11_ČLetní pohár ČR jedenáctiletých ČechyDomažlice2506.06. - 07.06.2009
MBVlnkaMladoboleslavská vlnka 2009Mladá Boleslav2524.01.2009
MCChodskaMalá cena ChodskaDomažlice2514.02.2009
MCLounyMalá cena PROSEN LounyLouny2528.02.2009
MČRMastersMistrovství ČR v plavání 2009 MastersJihlava2516.05. - 17.05.2009
OSPjMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2507.05.2009
OSPjMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP d.t.Praha - Radlice2514.05.2009
OSPpMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2517.11.2009
PCMoPPodzimní cena MotorletuPraha - Radlice2524.10.2009
pKPDDKPDD Praha a Střední ČechyKladno2530.10. - 31.10.2009
pKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 1998 - 2001 (PrahaPraha - Radlice2520.11. - 21.11.2009
pKPŽst_PhaKrajský přebor žactva 95 / 97 - PrahaPraha - Strahov2521.11. - 22.11.2009
PlzSprintyPlzeňské sprintyPlzeň Slovany2517.10. - 18.10.2009
StrockWien36. STRÖCK-Austrian QualifyingAUT Vídeň2527.11. - 29.11.2009
VanoceMostVánoční plavecké závodyMost2505.12.2009
VCChodskaVelká cena ChodskaDomažlice2519.09. - 20.09.2009
VCPrahyVelká cena PrahyPraha - Radlice2525.10.2009
VelikonoceVelikonoční závodyPraha - Radlice2504.04.2009
ZávMládežeZávody mládežeJihlava2518.04.2009
ZMČR12Zimní mistrovství ČR 12.letého žactvaProstějov2512.12. - 13.12.2009
ZMČRd25Zimní mistrovství ČR dorostuPlzeň Slovany2518.12. - 20.12.2009
ZP10_ČZimní pohár ČR desetiletých ČechyBeroun2506.12. - 07.12.2008
ZP11_ČZimní pohár ČR jedenáctiletých ČechyTábor2505.12. - 06.12.2009

naposledy aktualizováno dne 13. 01. 2010