Nejlepší výkony Motorletu v roce 2010 - muži

U každé věkové kategorie byl pro každou vyhodnocenou disciplínu vybrán vždy nejlepší čas bez omezení délky bazénu. Zobrazeny jsou pouze ty disciplíny, u kterých máme v příslušné věkové kategorii alespoň jeden výkon zaplavaný v roce 2010. Z porovnání časů proti oddílovým rekordům platným k 31.12.2009 vyplývá, že muži Motorletu překonali čtrnáct oddílových rekordů v inviduálních disciplínách.

pořadíjménozávodčasjménočas
openoddílový rekord platný k 31.12.2009
K 50FIEDLER OndřejStrockWien00:23,76LEDL Michal00:23,63
K 100FIEDLER OndřejVCPrahy00:52,63LEDL Michal00:51,62
K 200FIEDLER OndřejPlzSprinty01:52,19FIEDLER Ondřej01:52,72
K 400ADAM SebastianpKPDD_Pha04:21,2FIEDLER Ondřej04:03,26
K 800SEEMAN MichaelPlzSprinty09:40,47FIEDLER Ondřej08:35,5
K 1500FIEDLER OndřejVytrvalec16:51,17JAKUBÍK Karel16:36,84
M 50FIEDLER OndřejPlzSprinty00:24,97LEDL Michal00:25,05
M 100FIEDLER OndřejStrockWien00:55,92LEDL Michal00:54,88
M 200FIEDLER OndřejStrockWien02:02,95FIEDLER Ondřej02:05,47
O 100FIEDLER OndřejPlzSprinty00:57,51LEDL Michal00:58,19
O 200FIEDLER OndřejStrockWien02:05,39FIEDLER Ondřej02:04,16
O 400FIEDLER OndřejLMČR04:38,06FIEDLER Ondřej04:25,58
P 50FIEDLER OndřejPlzSprinty00:30,94VILČKO Adam00:30,13
P 100VILČKO AdamKPDr-Pha01:07,9VILČKO Adam01:05,55
P 200VILČKO AdamKPDr-Pha02:27,0VILČKO Adam02:21,08
Z 50FIEDLER OndřejPlzSprinty00:28,10VANĚK Petr00:27,50
Z 100ADAM SebastianZMČRd00:59,70LEDL Petr00:58,96
Z 200FIEDLER OndřejpKPDD_Pha02:08,8LEDL Petr02:12,57
starší dorost (ročník 92-93)oddílový rekord platný k 31.12.2009
K 50VYSKOČIL TomášZMČRd00:24,42VYSKOČIL Tomáš00:24,27
K 100VYSKOČIL TomášZMČRd00:53,75VYSKOČIL Tomáš00:52,66
K 200VYSKOČIL TomášpKPDD_Pha02:02,2FIEDLER Ondřej01:57,06
K 400ŽABKA MichaelVCPrahy04:41,20FIEDLER Ondřej04:10,7
K 1500ŽABKA MichaelKPDr-Pha18:04,6JAKUBÍK Karel16:36,84
M 50VYSKOČIL TomášZMČRd00:26,96FIEDLER Ondřej00:26,5
M 100VYSKOČIL TomášZMČRd00:58,73FIEDLER Ondřej00:57,40
M 200VYSKOČIL TomášPlzSprinty02:24,34FIEDLER Ondřej02:06,59
O 100VYSKOČIL TomášZMČRd01:00,84FIEDLER Ondřej01:00,25
O 200ŽABKA MichaelZMČRd02:19,55FIEDLER Ondřej02:07,68
P 50ŽABKA MichaelPlzSprinty00:32,92FIEDLER Ondřej00:32,0
P 100ŽABKA MichaelZMČRd01:10,77FIEDLER Ondřej01:08,6
P 200ŽABKA MichaelVCPrahy02:47,47FIEDLER Ondřej02:36,1
Z 50VYSKOČIL TomášVCBrna00:29,24VANĚK Petr00:27,62
Z 100VYSKOČIL TomášPlzSprinty01:01,53VANĚK Petr01:00,25
Z 200VYSKOČIL TomášpKPDD_Pha02:14,6LEDL Petr02:16,2
mladší dorost (ročník 94-95)oddílový rekord platný k 31.12.2009
K 50ADAM SebastianLOP_MoP00:25,9LEDL Michal00:23,63
K 100ADAM SebastianVCPrahy00:55,93LEDL Michal00:51,62
K 200ADAM SebastianBoubelík02:01,50LEDL Michal01:59,80
K 400ADAM SebastianpKPDD_Pha04:21,2JAKUBÍK Karel04:19,13
K 1500ADAM SebastianVytrvalec18:39,31JAKUBÍK Karel16:59,66
M 50TICHÝ AntonínZMČRd00:28,13LEDL Michal00:25,05
M 100TICHÝ AntonínZMČRd01:02,58LEDL Michal00:54,88
O 100ADAM SebastianPlzSprinty01:03,44LEDL Michal00:58,19
O 200ADAM SebastianZMČRd02:18,69VANĚK Petr02:15,87
P 50TICHÝ AntonínpKPDD_Pha00:32,4LEDL Michal00:30,51
P 100TICHÝ AntonínBoubelík01:10,63VANĚČEK Viktor01:10,08
P 200TICHÝ AntonínZMČRd02:36,20VANĚČEK Viktor02:29,44
Z 50ADAM SebastianZMČRd00:28,61ADAM Sebastian00:29,08
Z 100ADAM SebastianZMČRd00:59,70ADAM Sebastian01:02,34
Z 200ADAM SebastianZMČRd02:11,41ADAM Sebastian02:13,18
čtrnáctiletí (ročník 96)oddílový rekord platný k 31.12.2009
třináctiletí (ročník 97)oddílový rekord platný k 31.12.2009
K 50SEEMAN MichaelFegoCup00:27,93LEDL Michal00:25,22
K 100SEEMAN MichaelFegoCup01:01,35LEDL Michal00:55,35
K 200SEEMAN MichaelZMČR1302:09,13LEDL Michal02:04,1
K 400SEEMAN MichaelZMČR1304:34,37LEDL Michal04:35,5
K 800SEEMAN MichaelPlzSprinty09:40,47LEDL Michal10:06,60
K 1500SEEMAN MichaelpKPŽst_Pha18:11,5LEDL Michal17:49,52
M 50SEEMAN MichaelFegoCup00:30,84LEDL Michal00:28,4
M 100SEEMAN MichaelFegoCup01:08,65LEDL Michal01:01,9
M 200ŘÍMAL MarekZMČR1302:52,90LEDL Michal02:39,86
O 100SEEMAN MichaelFegoCup01:08,73LEDL Michal01:06,0
O 200SEEMAN MichaelFegoCup02:27,63LEDL Michal02:24,8
O 400SEEMAN MichaelZMČR1305:13,51LEDL Michal05:12,2
P 50SEEMAN MichaelPlzSprinty00:37,42VANĚK Petr00:35,7
P 100SEEMAN MichaelPlzSprinty01:19,08KLEINERT Michal01:15,23
P 200SEEMAN MichaelPCMoP02:55,06VANĚČEK Viktor02:47,73
Z 50DVOŘÁK JakubVCChodska00:34,2LEDL Michal00:31,4
Z 100DVOŘÁK JakubZMČR1301:11,10VANĚK Petr01:08,6
Z 200DVOŘÁK JakubZMČR1302:34,15VANĚK Petr02:26,7
dvanáctiletí (ročník 98)oddílový rekord platný k 31.12.2009
K 50CÉ MartinZMČR1200:28,03LEDL Michal00:27,84
K 100CÉ MartinZMČR1201:01,10LEDL Michal01:00,38
K 200CÉ MartinZMČR1202:17,77LEDL Michal02:16,5
K 400PODUŠKA LukášeMMecup05:04,6SEEMAN Michael04:50,9
K 800SYSEL TomášOSPpMoPdt11:31,2SEEMAN Michael10:20,71
K 1500PODUŠKA LukášpKPŽst_Pha20:49,5SEEMAN Michael19:22,38
M 50DOMIN JosefVCChodska00:35,7LEDL Michal00:32,29
M 100DOMIN JosefZMČR1201:19,04LEDL Michal01:11,7
M 200DOMIN JosefpKPŽst_Pha03:06,5LEDL Petr02:52,1
O 100CÉ MartinZMČR1201:15,11KLEINERT Michal01:14,32
O 200PODUŠKA LukášLunaLouny02:44,1FIEDLER Ondřej02:36,04
O 400PODUŠKA LukášpKPŽst_Pha05:58,9KLEINERT Michal05:38,28
P 50PODUŠKA LukášOSPpMoP00:43,0LEDL Michal00:38,2
P 100CÉ MartinpKPŽst_Pha01:33,6POLÁK Michal01:24,9
Z 50CÉ MartinOSPpMoP00:36,1KLEINERT Michal00:35,63
Z 100CÉ MartinZMČR1201:13,11FIEDLER Ondřej01:13,59
Z 200CÉ MartinZMČR1202:34,66SEEMAN Michael02:39,79
jedenáctiletí (ročník 99)oddílový rekord platný k 31.12.2009
K 50ZEMAN JanLP11_Č~00:34,1LEDL Michal00:29,68
K 100KOŽEVNIKOV DanilZP11_Č01:15,9LEDL Michal01:05,60
K 200RENC JakubPCMoP02:49,61LEDL Michal02:23,8
K 400KOŽEVNIKOV DanilpKPŽml_Pha05:54,0KLEINERT Michal05:12,38
K 800RENC JakubZP11_Č11:14,7SEEMAN Michael11:15,84
M 50RENC JakubOSPpMoP00:39,0LEDL Michal00:34,6
M 100KOŽEVNIKOV DanilpKPŽml_Pha01:26,9LEDL Michal01:16,1
O 100RENC JakubZP11_Č01:26,3LEDL Michal01:18,73
O 200RENC JakubFegoCup03:02,28LEDL Michal02:47,67
P 50ZEMAN JanFegoCup00:44,55JEŽEK Filip00:41,5
P 100ZEMAN JanZP11_Č01:37,4LEDL Michal01:26,4
P 200RENC JakubPCMoP03:31,82SIGROT David03:10,2
Z 50RENC JakubFegoCup00:39,80KLEINERT Michal00:37,1
Z 100RENC JakubFegoCup01:22,32PODUŠKA Lukáš01:19,7
Z 200RENC JakubZP11_Č02:54,9VANĚK Petr02:49,7
desetiletí a mladšíoddílový rekord platný k 31.12.2009
K 50CÉ ŠtěpánOSPpMoP00:34,6LEDL Michal00:31,9
K 100CÉ ŠtěpánZP10_Č01:14,7LEDL Michal01:10,6
K 200CÉ ŠtěpánZP10_Č02:50,8PODUŠKA Lukáš02:32,9
K 400SMREKOVSKÝ ŠtěpánOSPpMoPdt06:52,7PODUŠKA Lukáš05:46,3
K 800CÉ ŠtěpánOSPpMoPdt13:43,9PODUŠKA Lukáš12:33,3
M 50CÉ ŠtěpánpKPŽml_Pha00:42,4LEDL Michal00:35,9
M 100VOJTĚCH JiříSCVsetína01:45,6LEDL Michal01:23,8
O 100CÉ ŠtěpánZP10_Č01:33,3VANĚK Petr01:29,6
O 200VOJTĚCH JiříSCVsetína03:30,4LEDL Michal03:02,3
P 50RUDNĚV IljajKPŽml_Pha00:46,6SIGROT David00:42,4
P 100RUDNĚV IljaPCMoP01:41,77SIGROT David01:35,8
P 200VOLHEJN PetrPCMoP04:12,23SIGROT David03:18,9
Z 50CÉ ŠtěpánLOP_MoP00:42,8KLEINERT Michal00:38,4
Z 100CÉ ŠtěpánZP10_Č01:26,1KLEINERT Michal01:24,8
Z 200KOTT JosefPCMoP03:26,01KOPECKÝ Ondřej03:01,04

naposledy aktualizováno dne 14. 01. 2011