MoP v roce 2010 - ženy - krátký bazén

V přehledu je provedeno i porovnání s nejlepším výkonem plavce v krátkém bazénu v předchozím roce. Ten je uveden ve sloupci "best'09". Tilda (~) před časovým údajem označuje výkony zaplavané na prvním úseku štafety nebo mezičasy. Body jsou dopočteny dle "FINA Point Scoring 2008". Pod tabulkou je i seznam vyhodnocených závodů.

jménoročníkčasbodyzávodrozdílbest'09
volný způsob 50 m
KOLÁŘOVÁ Anna9700:27,26666VCPrahy* 1%00:27,72
PIKHARTOVÁ Monika9500:27,48650ZMČRd* 3%00:28,41
DLABOLOVÁ Kateřina9200:27,58643ZMČRd0%00:27,43
PIKHARTOVÁ Helena9200:27,6642LOP_MoP0%00:27,53
KOLÁŘOVÁ Kristýna9200:28,0615LOP_MoP* 0%00:28,21
BOŠKOVÁ Kateřina9500:28,95556Boubelík* 1%00:29,27
KOPECKÁ Tereza9100:29,42530PlzSprinty* 3%00:30,4
VÝBORNÁ Šárka9500:29,70515Boubelík* 1%00:30,0
TICHÁČKOVÁ Klára9500:30,34483PlzSprinty* 0%00:30,6
JAROŠOVÁ Kristýna9500:30,66468Boubelík* 4%00:32,14
VOHRYZKOVÁ Julie9500:30,9458LOP_MoP* 0%00:31,02
ANDRIKOVÁ Alžběta9800:31,0453pKPŽst_Pha* 12%00:35,3
TRNKOVÁ Michaela9900:32,0412ZP11_Č* 6%00:34,1
SEEMANOVÁ Barbora0000:32,23403FegoCup* 13%00:37,4
TRNKOVÁ Natálie9700:32,5393OSPpMoP* 6%00:34,8
JINDROVÁ Kristýna9900:32,80383Neratovice* 0%00:33,0
GISTROVÁ Jolana9400:33,8350LOP_MoP-3%00:32,53
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:34,6326OSPjMoP* 5%00:36,48
POKORNÁ Eliška0000:35,2309ZP10_Č* 21%00:44,9
JAROSLAVCEVA Ekaterina9800:35,8294pKPŽst_Pha- - -
MAŠKOVÁ Beáta0000:36,3282pKPŽml_Pha* 11%00:41,2
MUCHOVÁ Karolína0000:37,4258OSPpMoP- - -
HYKLOVÁ Barbora0000:37,4258pKPŽml_Pha- - -
KŘIKAVOVÁ Ema9900:38,3240LOP_MoP* 4%00:40,1
KLOCOVÁ Markéta9900:38,7233jKPŽml_Pha* 7%00:41,74
JIRMANOVÁ Vanesa0100:39,3222OSPpMoP* 22%00:50,4
NECHYBOVÁ Nicole9900:39,6217jKPŽml_Pha* 2%00:40,6
NOURSE Eliška0100:41,1194pKPŽml_Pha- - -
KURKOVÁ Linda0000:41,2193pKPŽml_Pha- - -
PAZDERKOVÁ Eliška9800:41,6187OSPjMoP* 12%00:47,4
ČERMÁKOVÁ Caroline0000:42,5176OSPpMoP* 20%00:53,3
PETROVICKÁ Veronika0000:42,9171OSPpMoP- - -
KOUDELÁKOVÁ Barbora9900:43,9160pKPŽml_Pha- - -
HONZÁKOVÁ Jana0000:44,5153OSPjMoP* 6%00:47,7
ŠTOLBOVÁ Eliška0100:45,6142pKPŽml_Pha- - -
ALDUNINOVÁ Darja0000:47,6125jKPŽml_Pha* 4%00:50,0
NOVÁKOVÁ Tereza0200:48,8116OSPpMoP- - -
HONZÁKOVÁ Eliška0200:51,698pKPŽml_Pha* 18%01:03,1
NOVÁKOVÁ Jindřiška0100:52,494OSPpMoP- - -
LEŠOVÁ Tereza0201:00,860OSPpMoP- - -
KADLECOVÁ Anna0101:04,051OSPpMoP- - -
POKORNÁ Anna0201:11,437OSPpMoP- - -
nalezeno celkem 172 výkonů zaplavaných v 28 závodech
volný způsob 100 m
KOLÁŘOVÁ Anna9700:59,00701VCPrahy* 1%00:59,91
DLABOLOVÁ Kateřina9200:59,21694ZMČRd-1%00:58,39
KOLÁŘOVÁ Kristýna9201:00,35655ZMČRd* 6%01:04,8
PIKHARTOVÁ Monika9501:00,6647pKPDD_Pha* 5%01:04,1
PIKHARTOVÁ Helena92~01:00,80641ZMČRd-6%00:57,09
BOŠKOVÁ Kateřina9501:03,15572ZMČRd* 0%01:03,25
VÝBORNÁ Šárka95~01:03,28568ZMČRd* 1%01:04,1
TICHÁČKOVÁ Klára9501:06,07499PlzSprinty* 0%01:06,2
JAROŠOVÁ Kristýna9501:06,13498Boubelík* 1%01:06,88
ANDRIKOVÁ Alžběta9801:09,29433FegoCup* 8%01:15,48
SEEMANOVÁ Barbora0001:09,3433ZP10_Č* 13%01:19,8
TRNKOVÁ Michaela9901:09,4431pKPŽml_Pha* 3%01:11,9
VOHRYZKOVÁ Laura9801:14,97342Velikonoce* 1%01:16,0
TRNKOVÁ Natálie9701:15,30337Velikonoce* 1%01:16,73
JINDROVÁ Kristýna9901:15,79331Neratovice* 1%01:16,6
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:17,9305pKPŽst_Pha* 7%01:24,0
JAROSLAVCEVA Ekaterina9801:21,2269pKPŽst_Pha- - -
HYKLOVÁ Barbora0001:22,4257ZP10_Č- - -
POKORNÁ Eliška0001:24,2241ZP10_Č* 25%01:52,4
MAŠKOVÁ Beáta0001:25,30232PCMoP* 11%01:36,43
MUCHOVÁ Karolína0001:27,8213jKPŽml_Pha- - -
NECHYBOVÁ Nicole9901:28,2210jKPŽml_Pha* 2%01:30,2
KLOCOVÁ Markéta9901:29,4202LOP_MoP* 7%01:36,5
JIRMANOVÁ Vanesa0101:32,1184jKPŽml_Pha- - -
KŘIKAVOVÁ Ema9901:33,1179LOP_MoP- - -
NOURSE Eliška0101:33,8175pKPŽml_Pha- - -
KURKOVÁ Linda0001:34,6170pKPŽml_Pha- - -
KOUDELÁKOVÁ Barbora9901:38,8149pKPŽml_Pha- - -
PETROVICKÁ Veronika0001:42,6133pKPŽml_Pha- - -
ČERMÁKOVÁ Caroline0001:43,7129pKPŽml_Pha* 21%02:12,3
PAZDERKOVÁ Eliška9801:45,9121LOP_MoP0%01:45,1
HONZÁKOVÁ Jana0001:49,8109MCChodska* 2%01:53,0
NOVÁKOVÁ Tereza0201:50,7106pKPŽml_Pha- - -
ALDUNINOVÁ Darja0001:54,297jKPŽml_Pha* 10%02:07,95
ŠTOLBOVÁ Eliška0102:05,972LOP_MoP- - -
nalezeno celkem 106 výkonů zaplavaných v 26 závodech
volný způsob 200 m
DLABOLOVÁ Kateřina9202:09,57682Boubelík-1%02:07,80
BOŠKOVÁ Kateřina9502:14,37611ZMČRd* 0%02:14,90
PIKHARTOVÁ Monika9502:16,96577PlzSprinty- - -
VÝBORNÁ Šárka9502:21,58523ZMČRd* 2%02:25,2
VOHRYZKOVÁ Julie9502:25,08486Boubelík* 0%02:25,85
TICHÁČKOVÁ Klára9502:25,65480PlzSprinty-2%02:22,1
SEEMANOVÁ Barbora0002:31,8424ZP10_Č* 14%02:58,4
TRNKOVÁ Michaela9902:31,90423PCMoP* 4%02:38,83
TRNKOVÁ Natálie9702:40,7357VCChodska* 4%02:49,1
JINDROVÁ Kristýna9902:52,84287Velikonoce* 4%03:00,33
MAŠKOVÁ Beáta0003:05,60232PCMoP-1%03:31,3
HYKLOVÁ Barbora0003:05,8231LP11_Č- - -
MUCHOVÁ Karolína0003:10,1216OSPpMoPdt- - -
KLOCOVÁ Markéta9903:15,7198VCChodska* 9%03:35,6
JIRMANOVÁ Vanesa0103:26,7168jKPŽml_Pha- - -
HONZÁKOVÁ Jana0003:42,1135OSPpMoPdt- - -
NOURSE Eliška0103:44,5131OSPpMoPdt- - -
KOUDELÁKOVÁ Barbora9903:46,1128OSPpMoPdt- - -
ČERMÁKOVÁ Caroline0003:53,1117OSPpMoPdt- - -
NOVÁKOVÁ Tereza0204:00,8106OSPpMoPdt- - -
ŠTOLBOVÁ Eliška0104:08,896OSPpMoPdt- - -
HONZÁKOVÁ Eliška0204:34,871OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 51 výkonů zaplavaných v 17 závodech
volný způsob 400 m
DLABOLOVÁ Kateřina9204:36,32654ZMČRd0%04:36,24
PIKHARTOVÁ Monika9504:53,20548VCPrahy- - -
VÝBORNÁ Šárka9504:54,4541pKPDD_Pha* 3%05:03,55
KOLÁŘOVÁ Anna9704:55,3536KPDr-Pha-4%04:43,80
BOŠKOVÁ Kateřina9505:03,53494ZMČRd-2%04:57,53
TICHÁČKOVÁ Klára9505:14,00446VCPrahy-1%05:09,0
VOHRYZKOVÁ Julie9505:17,56431VCPrahy-2%05:08,8
SEEMANOVÁ Barbora0005:23,1409ZP10_Č- - -
TRNKOVÁ Michaela9905:28,4390LP10_Č* 1%05:33,8
TRNKOVÁ Natálie9705:59,9296jKPŽst_Pha- - -
JAROSLAVCEVA Ekaterina9806:27,4237pKPŽst_Pha- - -
HYKLOVÁ Barbora0006:30,7231OSPpMoPdt- - -
KLOCOVÁ Markéta9906:44,9208OSPpMoPdt- - -
MAŠKOVÁ Beáta0006:45,7207OSPpMoPdt- - -
JIRMANOVÁ Vanesa0106:52,7196OSPpMoPdt- - -
POKORNÁ Eliška0006:57,4190OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 25 výkonů zaplavaných v 12 závodech
volný způsob 800 m
DLABOLOVÁ Kateřina9209:44,40595PlzSprinty-3%09:27,17
PIKHARTOVÁ Monika9510:10,3522OSPpMoPdt* 1%10:20,3
KOLÁŘOVÁ Anna9710:12,7516KPDr-Pha-3%09:50,76
VÝBORNÁ Šárka9510:17,0506OSPpMoPdt* 1%10:27,7
KOPECKÁ Tereza9110:35,2463OSPpMoPdt* 0%10:38,9
TICHÁČKOVÁ Klára9510:50,54431PlzSprinty0%10:44,2
VOHRYZKOVÁ Julie9510:50,8431OSPpMoPdt-2%10:37,2
JAROŠOVÁ Kristýna9511:01,1411OSPpMoPdt0%10:59,0
KOLÁŘOVÁ Kristýna9211:16,4384OSPpMoPdt- - -
TRNKOVÁ Michaela9911:23,5372OSPpMoPdt* 7%12:20,5
TRNKOVÁ Natálie9711:31,2360pKPŽst_Pha* 15%13:37,7
ANDRIKOVÁ Alžběta9811:32,0358OSPpMoPdt* 8%12:40,0
SEEMANOVÁ Barbora0011:35,1354OSPpMoPdt- - -
ŠIMKOVÁ Kateřina9813:10,7240OSPpMoPdt- - -
JAROSLAVCEVA Ekaterina9813:19,5232pKPŽst_Pha- - -
nalezeno celkem 20 výkonů zaplavaných v 4 závodech
motýlek 50 m
KOLÁŘOVÁ Kristýna9200:28,85695ZMČRd* 5%00:30,69
PIKHARTOVÁ Helena9200:30,50588ZMČRd* 0%00:30,8
JAROŠOVÁ Kristýna9500:32,46488ZMČRd* 0%00:32,53
PIKHARTOVÁ Monika9500:32,99465VCBrna* 0%00:33,19
ANDRIKOVÁ Alžběta9800:33,14458FegoCup- - -
VOHRYZKOVÁ Julie9500:33,2456LOP_MoP* 6%00:35,6
DLABOLOVÁ Kateřina9200:33,2456pKPDD_Pha-6%00:31,18
KOPECKÁ Tereza9100:34,3413LOP_MoP0%00:34,14
TRNKOVÁ Michaela9900:34,4410ZP11_Č* 5%00:36,4
SEEMANOVÁ Barbora0000:37,7311M_Sobotky* 13%00:43,36
TRNKOVÁ Natálie9700:39,1279OSPpMoP* 14%00:45,5
JINDROVÁ Kristýna9900:41,97226Neratovice* 4%00:43,8
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:44,1194OSPjMoP* 5%00:46,59
POKORNÁ Eliška0000:44,1194ZP10_Č- - -
MUCHOVÁ Karolína0000:44,6188OSPpMoP- - -
KLOCOVÁ Markéta9900:44,9184OSPpMoP* 20%00:56,2
KŘIKAVOVÁ Ema9900:46,0171LOP_MoP* 2%00:47,0
MAŠKOVÁ Beáta0000:46,0171LOP_MoP* 12%00:52,4
JAROSLAVCEVA Ekaterina9800:46,5166OSPpMoP- - -
JIRMANOVÁ Vanesa0100:46,9162OSPpMoP- - -
HYKLOVÁ Barbora0000:47,9152LP11_Č- - -
HONZÁKOVÁ Jana0000:48,5146pKPŽml_Pha- - -
PAZDERKOVÁ Eliška9800:53,8107OSPjMoP- - -
KOUDELÁKOVÁ Barbora9900:58,484OSPpMoP- - -
ČERMÁKOVÁ Caroline0001:06,058OSPpMoP- - -
HONZÁKOVÁ Eliška0201:09,350OSPpMoP- - -
NOVÁKOVÁ Tereza0201:15,339OSPpMoP- - -
nalezeno celkem 77 výkonů zaplavaných v 20 závodech
motýlek 100 m
DLABOLOVÁ Kateřina9201:11,75486Boubelík-1%01:10,42
KOLÁŘOVÁ Kristýna9201:11,9483KPDr-Pha* 8%01:18,3
JAROŠOVÁ Kristýna9501:13,56451Boubelík* 0%01:13,57
PIKHARTOVÁ Monika9501:14,7431pKPDD_Pha* 4%01:18,6
VOHRYZKOVÁ Julie9501:15,16423Boubelík* 1%01:16,4
TRNKOVÁ Michaela9901:19,16362ZávMládeže* 2%01:20,9
TRNKOVÁ Natálie9701:22,78316PCMoP- - -
ANDRIKOVÁ Alžběta9801:25,33289Boubelík- - -
GISTROVÁ Jolana9401:29,0255LOP_MoP-6%01:23,4
SEEMANOVÁ Barbora0001:33,5220LOP_MoP- - -
POKORNÁ Eliška0001:45,3154ZP10_Č- - -
KŘIKAVOVÁ Ema9901:47,8143jKPŽml_Pha-7%01:40,1
HYKLOVÁ Barbora0001:57,4111pKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 38 výkonů zaplavaných v 18 závodech
motýlek 200 m
KOLÁŘOVÁ Kristýna9202:47,3408KPDr-Pha* 2%02:51,3
JAROŠOVÁ Kristýna9502:50,9383KPDr-Pha0%02:50,9
TRNKOVÁ Michaela9902:57,41343PCMoP- - -
TRNKOVÁ Natálie9703:15,9254pKPŽst_Pha- - -
nalezeno celkem 6 výkonů zaplavaných v 4 závodech
polohový závod 100 m
PIKHARTOVÁ Monika9501:08,17673ZMČRd* 2%01:10,2
KOLÁŘOVÁ Anna9701:11,05595Velikonoce- - -
KOPECKÁ Tereza9101:11,42586VCBrna-1%01:10,30
DLABOLOVÁ Kateřina9201:11,5584pKPDD_Pha- - -
BOŠKOVÁ Kateřina9501:13,34541Boubelík* 0%01:13,8
VOHRYZKOVÁ Julie9501:14,0526pKPDD_Pha* 2%01:16,24
ANDRIKOVÁ Alžběta9801:14,68512ZMČR12* 13%01:26,3
TRNKOVÁ Michaela9901:19,3428ZP11_Č* 4%01:22,7
SEEMANOVÁ Barbora0001:21,4395ZP10_Č* 10%01:30,85
TRNKOVÁ Natálie9701:22,23384PCMoP* 10%01:31,5
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:28,75305PCMoP* 7%01:35,7
JINDROVÁ Kristýna9901:29,73295Velikonoce* 3%01:32,9
JAROSLAVCEVA Ekaterina9801:31,0283VpSKS- - -
POKORNÁ Eliška0001:33,0265ZP10_Č- - -
KLOCOVÁ Markéta9901:33,24263PCMoP* 13%01:47,4
MAŠKOVÁ Beáta0001:36,86235PCMoP* 9%01:46,7
MUCHOVÁ Karolína0001:37,2232pKPŽml_Pha- - -
KŘIKAVOVÁ Ema9901:38,9221jKPŽml_Pha* 1%01:40,9
HONZÁKOVÁ Jana0001:43,6192pKPŽml_Pha- - -
PAZDERKOVÁ Eliška9801:48,7166jKPŽst_Pha- - -
nalezeno celkem 61 výkonů zaplavaných v 22 závodech
polohový závod 200 m
PIKHARTOVÁ Monika9502:31,4607KPDr-Pha* 3%02:37,2
KOLÁŘOVÁ Anna9702:33,13587Velikonoce- - -
PIKHARTOVÁ Helena9202:34,24574ZMČRd-1%02:32,1
BOŠKOVÁ Kateřina9502:38,9525pKPDD_Pha- - -
VOHRYZKOVÁ Julie9502:40,36511ZMČRd0%02:40,20
JAROŠOVÁ Kristýna9502:42,8488pKPDD_Pha* 0%02:44,41
ANDRIKOVÁ Alžběta9802:43,04486FegoCup* 17%03:16,93
VÝBORNÁ Šárka9502:46,8454KPDr-Pha- - -
TRNKOVÁ Michaela9902:46,8454ZP11_Č- - -
TICHÁČKOVÁ Klára9502:54,0400KPDr-Pha- - -
SEEMANOVÁ Barbora0002:58,0374LP11_Č* 11%03:20,9
TRNKOVÁ Natálie9703:02,3348M_Sobotky* 11%03:25,8
ŠIMKOVÁ Kateřina9803:12,2297pKPŽst_Pha* 7%03:26,75
VOHRYZKOVÁ Laura9803:13,71290Velikonoce- - -
KLOCOVÁ Markéta9903:18,0271ZP11_Č- - -
KŘIKAVOVÁ Ema9903:34,4214jKPŽml_Pha* 4%03:45,0
HONZÁKOVÁ Jana0003:43,2189pKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 42 výkonů zaplavaných v 18 závodech
polohový závod 400 m
PIKHARTOVÁ Monika9505:30,70538PlzSprinty* 3%05:42,2
VOHRYZKOVÁ Julie9505:43,2482KPDr-Pha- - -
nalezeno celkem 4 výkonů zaplavaných v 3 závodech
prsa 50 m
KOLÁŘOVÁ Kristýna9200:32,02828PlzSprinty* 2%00:32,76
PIKHARTOVÁ Helena9200:32,54789KošařMem-1%00:31,95
PIKHARTOVÁ Monika9500:35,04632ZMČRd* 6%00:37,57
VOHRYZKOVÁ Julie9500:37,71507ZMČRd* 2%00:38,7
ANDRIKOVÁ Alžběta9800:37,98496FegoCup* 9%00:41,97
JAROŠOVÁ Kristýna9500:38,78466ZMČRd* 3%00:40,24
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:42,0367OSPpMoP* 6%00:44,9
TRNKOVÁ Natálie9700:42,4357OSPpMoP* 12%00:48,3
DLABOLOVÁ Kateřina9200:42,7349LOP_MoP- - -
TRNKOVÁ Michaela9900:42,9344VCChodska* 7%00:46,2
KLOCOVÁ Markéta9900:44,5309LOP_MoP* 9%00:49,0
GISTROVÁ Jolana9400:45,3292LOP_MoP- - -
JAROSLAVCEVA Ekaterina9800:45,3292VpSKS- - -
SEEMANOVÁ Barbora0000:47,1260M_Sobotky* 12%00:54,0
MUCHOVÁ Karolína0000:48,9233pKPŽml_Pha- - -
KURKOVÁ Linda0000:49,0231pKPŽml_Pha- - -
NECHYBOVÁ Nicole9900:49,4226LOP_MoP* 1%00:49,9
JINDROVÁ Kristýna9900:50,18215Neratovice0%00:49,8
PAZDERKOVÁ Eliška9800:50,5211LOP_MoP* 6%00:54,1
POKORNÁ Eliška0000:51,0205OSPpMoP* 18%01:02,2
JIRMANOVÁ Vanesa0100:51,0205OSPpMoP* 16%01:01,4
KŘIKAVOVÁ Ema9900:51,1204LOP_MoP-1%00:50,5
HONZÁKOVÁ Jana0000:51,1204pKPŽml_Pha* 6%00:54,4
MAŠKOVÁ Beáta0000:51,9194OSPpMoP* 6%00:55,8
ŠTOLBOVÁ Eliška0100:52,5188pKPŽml_Pha* 26%01:11,1
NOURSE Eliška0100:54,7166pKPŽml_Pha- - -
KOUDELÁKOVÁ Barbora9900:55,2162OSPpMoP- - -
HYKLOVÁ Barbora0000:56,4152OSPpMoP- - -
ČERMÁKOVÁ Caroline0000:56,4152pKPŽml_Pha* 17%01:08,7
PETROVICKÁ Veronika0000:56,8148OSPjMoP- - -
HONZÁKOVÁ Eliška0200:59,7128pKPŽml_Pha- - -
NOVÁKOVÁ Tereza0201:04,0104LOP_MoP- - -
ALDUNINOVÁ Darja0001:04,7100OSPjMoP* 10%01:12,2
KADLECOVÁ Anna0101:07,987OSPpMoP- - -
POKORNÁ Anna0201:14,765OSPpMoP- - -
nalezeno celkem 111 výkonů zaplavaných v 22 závodech
prsa 100 m
KOLÁŘOVÁ Kristýna9201:11,12761StrockWien0%01:10,89
PIKHARTOVÁ Helena9201:12,03732ZMČRd-4%01:09,25
PIKHARTOVÁ Monika9501:18,7562pKPDD_Pha* 1%01:19,95
VOHRYZKOVÁ Julie9501:21,76501Boubelík* 0%01:22,5
ANDRIKOVÁ Alžběta9801:22,3491pKPŽst_Pha* 7%01:28,7
KOLÁŘOVÁ Anna9701:23,86464Velikonoce- - -
JAROŠOVÁ Kristýna9501:23,94463ZMČRd- - -
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:29,7379pKPŽst_Pha* 5%01:35,18
TRNKOVÁ Michaela9901:32,1350MCChodska* 4%01:36,44
DLABOLOVÁ Kateřina9201:32,3348LOP_MoP- - -
KLOCOVÁ Markéta9901:36,8302LP10_Č* 6%01:43,58
TRNKOVÁ Natálie9701:39,35279ZávMládeže* 2%01:41,7
SEEMANOVÁ Barbora0001:43,5247LOP_MoP- - -
NECHYBOVÁ Nicole9901:44,1243LOP_MoP* 4%01:48,6
PAZDERKOVÁ Eliška9801:45,6232jKPŽst_Pha* 10%01:58,5
POKORNÁ Eliška0001:45,9230ZP10_Č- - -
MUCHOVÁ Karolína0001:46,3228LP11_Č- - -
JIRMANOVÁ Vanesa0101:47,5220LOP_MoP* 18%02:11,6
KŘIKAVOVÁ Ema9901:47,8219LOP_MoP* 1%01:49,5
KURKOVÁ Linda0001:47,8219pKPŽml_Pha- - -
MAŠKOVÁ Beáta0001:49,74207PCMoP* 10%02:03,04
HONZÁKOVÁ Jana0001:50,0206pKPŽml_Pha* 7%01:58,8
KOUDELÁKOVÁ Barbora9901:56,2174pKPŽml_Pha- - -
ŠTOLBOVÁ Eliška0101:56,49173PCMoP- - -
PETROVICKÁ Veronika0002:04,3143pKPŽml_Pha- - -
ČERMÁKOVÁ Caroline0002:07,9131pKPŽml_Pha- - -
HONZÁKOVÁ Eliška0202:10,9122jKPŽml_Pha- - -
NOVÁKOVÁ Tereza0202:19,0102LOP_MoP- - -
nalezeno celkem 87 výkonů zaplavaných v 28 závodech
prsa 200 m
PIKHARTOVÁ Helena9202:35,40724ZMČRd-2%02:31,86
KOLÁŘOVÁ Kristýna9202:37,19699ZMČRd* 1%02:39,42
PIKHARTOVÁ Monika9502:52,90525PlzSprinty* 0%02:53,9
ANDRIKOVÁ Alžběta9802:55,36504Boubelík* 7%03:09,0
VOHRYZKOVÁ Julie9502:57,08489Boubelík* 0%02:57,95
KOLÁŘOVÁ Anna9703:00,36463Velikonoce- - -
ŠIMKOVÁ Kateřina9803:15,2365jKPŽst_Pha* 3%03:22,83
KLOCOVÁ Markéta9903:22,9325ZP11_Č- - -
JAROSLAVCEVA Ekaterina9803:36,3268pKPŽst_Pha- - -
KŘIKAVOVÁ Ema9903:47,8230jKPŽml_Pha- - -
PAZDERKOVÁ Eliška9803:49,8224jKPŽst_Pha* 5%04:03,7
KOUDELÁKOVÁ Barbora9904:02,9190pKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 33 výkonů zaplavaných v 16 závodech
znak 50 m
KOPECKÁ Tereza9100:32,27574VCBrna-2%00:31,63
PIKHARTOVÁ Monika9500:33,2527LOP_MoP* 1%00:33,81
KOLÁŘOVÁ Kristýna9200:33,4518LOP_MoP* 6%00:35,86
BOŠKOVÁ Kateřina9500:33,53512ZMČRd* 0%00:33,58
VÝBORNÁ Šárka9500:33,88496Boubelík* 4%00:35,51
DLABOLOVÁ Kateřina9200:34,11486PlzSprinty-5%00:32,33
VOHRYZKOVÁ Julie9500:35,9417pKPDD_Pha- - -
SEEMANOVÁ Barbora0000:36,5397ZP10_Č* 16%00:43,7
TRNKOVÁ Michaela9900:37,59363FegoCup* 5%00:39,7
ANDRIKOVÁ Alžběta9800:38,44340Neratovice* 1%00:39,04
TRNKOVÁ Natálie9700:39,6311LOP_MoP* 7%00:42,8
JINDROVÁ Kristýna9900:41,09278Neratovice-8%00:38,0
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:42,8246OSPjMoP* 5%00:45,2
JAROSLAVCEVA Ekaterina9800:43,2239VpSKS- - -
HYKLOVÁ Barbora0000:43,4236ZP10_Č- - -
MAŠKOVÁ Beáta0000:43,7231ZP10_Č* 10%00:48,7
NECHYBOVÁ Nicole9900:44,8215LOP_MoP* 6%00:47,9
KURKOVÁ Linda0000:44,8215ZP10_Č- - -
PAZDERKOVÁ Eliška9800:45,9199LOP_MoP* 12%00:52,4
KLOCOVÁ Markéta9900:46,8188OSPpMoP* 1%00:47,55
POKORNÁ Eliška0000:47,2183OSPpMoP* 21%01:00,0
NOURSE Eliška0100:48,0174pKPŽml_Pha- - -
JIRMANOVÁ Vanesa0100:48,4170OSPpMoP* 7%00:52,4
MUCHOVÁ Karolína0000:49,2162jKPŽml_Pha- - -
ČERMÁKOVÁ Caroline0000:50,1153OSPjMoP* 26%01:08,2
ŠTOLBOVÁ Eliška0100:50,3152pKPŽml_Pha- - -
PETROVICKÁ Veronika0000:51,1145pKPŽml_Pha- - -
HONZÁKOVÁ Jana0000:51,2144jKPŽml_Pha* 13%00:59,0
NOVÁKOVÁ Tereza0200:51,8139pKPŽml_Pha- - -
ALDUNINOVÁ Darja0000:54,8117jKPŽml_Pha* 12%01:02,3
KOUDELÁKOVÁ Barbora9900:57,1104OSPpMoP- - -
HONZÁKOVÁ Eliška0201:00,786pKPŽml_Pha* 18%01:14,6
NOVÁKOVÁ Jindřiška0101:05,270OSPpMoP- - -
LEŠOVÁ Tereza0201:05,868OSPpMoP- - -
nalezeno celkem 111 výkonů zaplavaných v 21 závodech
znak 100 m
KOLÁŘOVÁ Anna9701:07,82609Velikonoce* 5%01:12,14
PIKHARTOVÁ Monika95~01:08,22599ZMČRd* 4%01:11,2
KOPECKÁ Tereza9101:08,9581KPDr-Pha-2%01:07,05
BOŠKOVÁ Kateřina9501:11,3524pKPDD_Pha* 0%01:11,9
KOLÁŘOVÁ Kristýna9201:11,6518LOP_MoP* 7%01:17,65
DLABOLOVÁ Kateřina9201:12,2505pKPDD_Pha- - -
VÝBORNÁ Šárka9501:13,69475Boubelík* 0%01:14,39
ANDRIKOVÁ Alžběta9801:14,24465ZMČR12* 9%01:22,32
SEEMANOVÁ Barbora0001:19,2383ZP10_Č* 11%01:29,0
TICHÁČKOVÁ Klára9501:19,93372ZávMládeže0%01:19,51
TRNKOVÁ Michaela9901:20,9359LP10_Č* 5%01:25,46
TRNKOVÁ Natálie9701:21,5351pKPŽst_Pha* 11%01:31,8
JINDROVÁ Kristýna9901:23,79323Velikonoce* 0%01:24,3
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:33,0236pKPŽst_Pha* 7%01:40,5
MAŠKOVÁ Beáta0001:35,6218LP11_Č- - -
HYKLOVÁ Barbora0001:36,5212ZP10_Č- - -
KLOCOVÁ Markéta9901:36,8210LOP_MoP* 8%01:45,65
JAROSLAVCEVA Ekaterina9801:37,9203pKPŽst_Pha- - -
NECHYBOVÁ Nicole9901:38,4200LOP_MoP* 1%01:39,5
KURKOVÁ Linda0001:38,7198pKPŽml_Pha- - -
KŘIKAVOVÁ Ema9901:38,8197LOP_MoP* 1%01:39,88
POKORNÁ Eliška0001:38,97196PCMoP- - -
JIRMANOVÁ Vanesa0101:40,5187LOP_MoP- - -
PAZDERKOVÁ Eliška9801:43,7170jKPŽst_Pha* 2%01:46,3
PETROVICKÁ Veronika0001:48,9147pKPŽml_Pha- - -
HONZÁKOVÁ Jana0001:50,2142pKPŽml_Pha- - -
ALDUNINOVÁ Darja0001:53,8129jKPŽml_Pha* 7%02:02,7
ČERMÁKOVÁ Caroline0001:54,0128pKPŽml_Pha- - -
NOVÁKOVÁ Tereza0201:57,7117pKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 95 výkonů zaplavaných v 27 závodech
znak 200 m
KOPECKÁ Tereza9102:27,3591KPDr-Pha0%02:26,13
PIKHARTOVÁ Monika9502:34,20515VCPrahy* 0%02:34,8
BOŠKOVÁ Kateřina9502:34,6511pKPDD_Pha0%02:33,4
VÝBORNÁ Šárka9502:34,69510Boubelík* 3%02:39,8
ANDRIKOVÁ Alžběta9802:43,4433pKPŽst_Pha* 8%02:59,5
JINDROVÁ Kristýna9902:59,01329Velikonoce* 8%03:14,96
TRNKOVÁ Natálie9703:02,2312jKPŽst_Pha* 5%03:12,3
VOHRYZKOVÁ Laura9803:10,99271Velikonoce- - -
nalezeno celkem 21 výkonů zaplavaných v 12 závodech


zkratkanázev závodumístobazéndatum konání
AXIS CupAXIS CupJihlava2506.11. - 07.11.2010
BoubelíkMemoriál Jaromíra BoubelíkaRoudnice n/L2513.11. - 14.11.2010
eMMecupLetní pohár eMMe mladšího žactvaRoudnice n/L2505.06.2010
FegoCupFego CupBrno2518.12.2010
jKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 1999 / 2002 - PrahPraha - Eden2530.05.2010
jKPŽst_PhaKrajský přebor žactva 96 / 98 - PrahaPraha - Radlice2528.05. - 29.05.2010
KošařMemKošařův memoriálPlzeň - Radbuza2520.03.2010
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha - Strahov2506.02.2010
LMČR BLetní mistrovství ČR žactva BKopřivnice2519.06. - 20.06.2010
LOP_MoPLetní oddílové přebory MotorletuPraha - Radlice2528.06. - 29.06.2010
LP10_ČLetní pohár ČR desetiletých ČechySvitavy2512.06. - 13.06.2010
LP11_ČLetní pohár ČR jedenáctiletých ČechyDomažlice2512.06. - 13.06.2010
MBVlnkaMladoboleslavská vlnka 2009Mladá Boleslav2523.01.2010
MCChodskaMalá cena ChodskaDomažlice2513.02.2010
M_SobotkyMemoriál Ing. Slavoše SobotkyBeroun2518.09.2010
NeratoviceNeratovický pohárNeratovice2523.01.2010
OSPjMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2508.05.2010
OSPpMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2511.11.2010
OSPpMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP d.t.Praha - Radlice2517.11.2010
PCMoPPodzimní cena MotorletuPraha - Radlice2523.10.2010
pKPDD_PhaKPDD Praha a Střední Čechy - PhaKladno2505.11. - 06.11.2010
pKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 1999 - 2002 (PrahaPraha - Radlice2521.11.2010
pKPŽst_PhaKrajský přebor žactva 96 / 98 - PrahaPraha - Strahov2519.11. - 20.11.2010
PlzSprintyPlzeňské sprintyPlzeň Slovany2516.10. - 17.10.2010
StrockWien37. STRÖCK-Austrian QualifyingAUT Vídeň2512.11. - 14.11.2010
VCBrnaVelká cena BrnaBrno - Lesná2513.11. - 14.11.2010
VCChodskaVelká cena ChodskaDomažlice2525.09. - 26.09.2010
VCPrahyVelká cena PrahyPraha - Radlice2524.10.2010
VelikonoceVelikonoční závodyPraha - Radlice2527.03.2010
VpSKSVánoční přebor Slavie PrahaPraha - Eden2515.12.2010
ZávMládežeZávody mládežeJihlava2517.04.2010
ZMČR12Zimní mistrovství ČR 12.letého žactvaChomutov2511.12. - 12.12.2010
ZMČR13Zimní mistrovství ČR 13.letého žactvaProstějov2511.12. - 12.12.2010
ZMČRdZimní mistrovství ČR dorostuTrutnov2517.12. - 19.12.2010
ZP10_ČZimní pohár ČR desetiletých ČechyDomažlice2504.12. - 05.12.2010
ZP11_ČZimní pohár ČR jedenáctiletých ČechyBeroun2504.12. - 05.12.2010

naposledy aktualizováno dne 24. 01. 2011