MoP v roce 2010 - muži - krátký bazén

V přehledu je provedeno i porovnání s nejlepším výkonem plavce v krátkém bazénu v předchozím roce. Ten je uveden ve sloupci "best'09". Tilda (~) před časovým údajem označuje výkony zaplavané na prvním úseku štafety nebo mezičasy. Body jsou dopočteny dle "FINA Point Scoring 2008". Pod tabulkou je i seznam vyhodnocených závodů.

jménoročníkčasbodyzávodrozdílbest'09
volný způsob 50 m
FIEDLER Ondřej8700:23,76700StrockWien* 0%00:23,82
VYSKOČIL Tomáš9200:24,42645ZMČRd0%00:24,27
PÍCHA Petr9000:25,33578PlzSprinty-1%00:25,02
PÍCHA Pavel9000:25,33578Boubelík* 4%00:26,5
STŘÍTESKÝ Lukáš8100:25,40573PlzSprinty* 0%00:25,62
VANĚČEK Viktor9100:25,46569PlzSprinty- - -
ADAM Sebastian9400:25,9541LOP_MoP* 0%00:26,13
ŽABKA Michael9200:26,04532ZMČRd-2%00:25,38
SEEMAN Tomáš6900:26,16525MastersHF* 1%00:26,6
LEDL Petr8900:26,2522pKPDD_Pha-4%00:25,02
TICHÝ Antonín9400:26,61499VCPrahy* 4%00:27,9
KOPECKÝ Ondřej9400:26,9483pKPDD_Pha* 5%00:28,6
ŠEMBERA Jan9200:27,0477LOP_MoP- - -
ŽIKEŠ Radek9100:27,1472KPDr-Pha-2%00:26,37
BERAN Petr8500:27,57448PlzSprinty0%00:27,5
SEEMAN Michael9700:27,93431FegoCup* 9%00:30,76
CÉ Martin9800:28,03427ZMČR12* 11%00:31,5
DVOŘÁK Jakub9700:28,97386ZMČR13* 11%00:32,7
PODUŠKA Lukáš9800:30,0348OSPpMoP* 5%00:31,6
VENCL Jakub9700:30,1344OSPpMoP* 9%00:33,4
MÜLLER Michael9700:30,4334pKPŽst_Pha* 5%00:32,19
ŘÍMAL Marek97~00:30,80322ZMČR13* 8%00:33,5
DOMIN Josef9800:31,31306ZMČR12* 5%00:33,08
BURŠA Daniel9700:31,6298OSPpMoP* 0%00:31,8
ŠORM Ondřej9700:31,9289pKPŽst_Pha* 8%00:34,8
SYSEL Tomáš9800:32,1284jKPŽst_Pha* 6%00:34,3
ADAM Michal9800:33,0261pKPŽst_Pha* 7%00:35,5
ZEMAN Jan99~00:34,1237LP11_Č* 6%00:36,4
RENC Jakub9900:34,4231LOP_MoP* 4%00:36,0
CÉ Štěpán0000:34,6227OSPpMoP* 14%00:40,3
KOŽEVNIKOV Danil9900:34,6227OSPpMoP* 5%00:36,7
VOLHEJN Jan9900:36,6192OSPpMoP* 14%00:42,8
RUDNĚV Ilja0100:36,9187OSPpMoP* 24%00:48,7
VOJTĚCH Jiří0100:38,0171OSPpMoP* 5%00:40,21
BENDA Roman9900:38,1170pKPŽml_Pha* 25%00:50,9
RENC Matěj0200:38,5165OSPpMoP* 13%00:44,47
ŠVRČEK Tom9900:38,6163OSPjMoP* 7%00:41,7
SMRČEK Ondřej0200:38,63163FegoCup* 16%00:46,1
NOURSE Filip9900:39,1157OSPpMoP- - -
SMREKOVSKÝ Štěpán0000:39,6151OSPjMoP* 13%00:45,9
FAIT David0000:40,1146OSPpMoP* 15%00:47,7
KAŇÁK Jiří9900:41,1135LOP_MoP* 8%00:44,7
ZEMAN Jakub0100:41,78129FegoCup- - -
JIRAS Jindřich0200:41,9128OSPpMoP- - -
KOTT Josef0100:42,1126pKPŽml_Pha* 14%00:49,1
ŠVRČEK Tim0100:42,2125OSPjMoP* 7%00:45,5
UIBLEIN Albert0000:43,3116OSPjMoP* 2%00:44,6
HAVLÍN Štěpán0000:44,8104LOP_MoP* 4%00:47,0
VOVES Jakub0100:44,9104pKPŽml_Pha- - -
VOLHEJN Petr0100:46,196ZFontána* 11%00:52,07
NOVOTNÝ Matyáš0100:47,090pKPŽml_Pha- - -
ACHEDŽAK Anton0200:48,881pKPŽml_Pha* 20%01:01,6
PÓČ Ondřej0200:50,473pKPŽml_Pha- - -
CHALOUPKA Vojtěch0000:54,159OSPpMoP- - -
KURKA Daniel0300:56,353OSPpMoP- - -
MATĚJKA Kryštof0301:00,642OSPpMoP- - -
TRÁVNÍČEK Tobiáš0301:02,339LOP_MoP- - -
ŽÁK Matyáš0301:06,332LOP_MoP- - -
JAROŠ Adam0001:06,732OSPpMoP- - -
ZÁMEČNÍK Jakub0101:08,729OSPpMoP- - -
SZABÓ David0301:26,614OSPpMoP- - -
PTÁČEK Marek0201:28,314OSPpMoP- - -
nalezeno celkem 245 výkonů zaplavaných v 32 závodech
volný způsob 100 m
FIEDLER Ondřej8700:52,63687VCPrahy-1%00:51,86
VYSKOČIL Tomáš9200:53,75645ZMČRd-2%00:52,66
PÍCHA Pavel9000:54,69613Boubelík-2%00:53,33
STŘÍTESKÝ Lukáš8100:55,7580KPDr-Pha* 0%00:56,25
VANĚČEK Viktor9100:55,92573PlzSprinty- - -
ADAM Sebastian9400:55,93573VCPrahy* 2%00:57,6
ŽABKA Michael9200:56,65551ZMČRd-1%00:55,71
SEEMAN Tomáš6900:57,50527MastersHF* 1%00:58,4
TICHÝ Antonín9400:57,9516pKPDD_Pha* 2%00:59,49
ŽIKEŠ Radek9100:58,3506KPDr-Pha-2%00:56,64
KOPECKÝ Ondřej9400:59,0488LOP_MoP* 3%01:01,3
CÉ Martin9801:01,10439ZMČR12* 12%01:10,0
SEEMAN Michael9701:01,35434FegoCup* 6%01:05,65
ŠEMBERA Jan9201:04,2379LOP_MoP- - -
PODUŠKA Lukáš9801:04,4375LunaLouny* 5%01:08,19
ŘÍMAL Marek9701:06,4342pKPŽst_Pha* 10%01:14,32
DVOŘÁK Jakub9701:06,92334Boubelík* 12%01:16,7
MÜLLER Michael9701:07,4327pKPŽst_Pha* 11%01:15,84
BURŠA Daniel9701:09,0305pKPŽst_Pha* 2%01:10,9
VENCL Jakub9701:09,39300PCMoP* 8%01:15,96
SYSEL Tomáš9801:11,0280jKPŽst_Pha* 5%01:14,95
DOMIN Josef9801:11,0280pKPŽst_Pha* 6%01:15,6
ŠORM Ondřej9701:11,43275PlzSprinty* 13%01:22,8
CÉ Štěpán0001:14,7240ZP10_Č* 15%01:28,79
KOŽEVNIKOV Danil9901:15,9229ZP11_Č* 15%01:30,1
ADAM Michal9801:17,1219pKPŽst_Pha* 4%01:20,6
RENC Jakub9901:18,1210LOP_MoP* 7%01:24,31
ZEMAN Jan9901:20,7191LOP_MoP* 12%01:32,6
VOJTĚCH Jiří0101:23,6172SCVsetína* 9%01:31,92
RUDNĚV Ilja0101:27,6149pKPŽml_Pha* 29%02:04,7
RENC Matěj0201:29,9138LOP_MoP* 8%01:38,73
BENDA Roman9901:31,6130pKPŽml_Pha* 11%01:43,47
VOLHEJN Jan9901:32,8125MCChodska- - -
FAIT David0001:34,4119pKPŽml_Pha- - -
NOURSE Filip9901:37,7107pKPŽml_Pha- - -
ŠVRČEK Tim0101:38,1106MBVlnka* 8%01:47,8
KOTT Josef0101:38,7104MBVlnka* 6%01:45,4
SMREKOVSKÝ Štěpán0001:38,9104pKPŽml_Pha* 8%01:48,3
ZEMAN Jakub0101:42,493pKPŽml_Pha- - -
ŠVRČEK Tom9901:42,693MBVlnka-9%01:33,3
UIBLEIN Albert0001:47,281MBVlnka0%01:47,1
ACHEDŽAK Anton0201:49,277pKPŽml_Pha- - -
VOLHEJN Petr0101:49,976ZFontána* 2%01:53,10
HAVLÍN Štěpán0001:50,275LOP_MoP-2%01:47,7
VOVES Jakub0101:50,275pKPŽml_Pha- - -
JIRAS Jindřich0201:50,973pKPŽml_Pha- - -
PÓČ Ondřej0201:57,063pKPŽml_Pha- - -
CHALOUPKA Vojtěch0002:00,457pKPŽml_Pha- - -
NOVOTNÝ Matyáš0102:03,653LOP_MoP- - -
nalezeno celkem 161 výkonů zaplavaných v 31 závodech
volný způsob 200 m
FIEDLER Ondřej8701:52,19762PlzSprinty* 0%01:52,72
PÍCHA Pavel9002:00,17620Boubelík-3%01:55,63
ADAM Sebastian9402:01,50600Boubelík* 6%02:09,29
VYSKOČIL Tomáš9202:02,2590pKPDD_Pha-3%01:57,85
ŽABKA Michael9202:06,7529pKPDD_Pha-4%02:01,36
SEEMAN Michael9702:09,13500ZMČR13* 7%02:19,38
TICHÝ Antonín9402:11,3475pKPDD_Pha- - -
CÉ Martin9802:17,77411ZMČR12* 11%02:35,9
PODUŠKA Lukáš9802:21,5380pKPŽst_Pha* 4%02:27,46
ŘÍMAL Marek9702:25,8347pKPŽst_Pha* 9%02:41,7
MÜLLER Michael9702:26,2344pKPŽst_Pha* 9%02:40,8
BURŠA Daniel9702:31,1312jKPŽst_Pha* 2%02:34,89
DVOŘÁK Jakub9702:34,7291VCChodska* 11%02:54,0
DOMIN Josef9802:37,9273jKPŽst_Pha* 5%02:47,61
SYSEL Tomáš9802:38,24272LMČR B* 3%02:44,44
ADAM Michal9802:49,6221pKPŽst_Pha* 10%03:08,7
RENC Jakub9902:49,61221PCMoP* 6%03:01,9
CÉ Štěpán0002:50,8216ZP10_Č* 15%03:21,40
KOŽEVNIKOV Danil9902:55,26200PCMoP* 4%03:03,3
ZEMAN Jan9902:58,2190VCChodska- - -
RENC Matěj0203:02,1178OSPpMoPdt- - -
SMRČEK Ondřej0203:11,4153OSPpMoPdt- - -
ŠVRČEK Tom9903:12,57151PCMoP* 5%03:23,7
VOJTĚCH Jiří0103:13,7148OSPpMoPdt- - -
BENDA Roman9903:15,31144PCMoP- - -
RUDNĚV Ilja0103:19,5136OSPpMoPdt- - -
KOTT Josef0103:27,06121PCMoP- - -
SMREKOVSKÝ Štěpán0003:27,4121pKPŽml_Pha- - -
NOURSE Filip9903:30,9115OSPpMoPdt- - -
ŠVRČEK Tim0103:36,0107jKPŽml_Pha- - -
ZEMAN Jakub0103:42,498OSPpMoPdt- - -
VOLHEJN Petr0103:46,493OSPpMoPdt* 11%04:16,8
VOVES Jakub0103:48,890OSPpMoPdt- - -
JIRAS Jindřich0203:56,382OSPpMoPdt- - -
ACHEDŽAK Anton0204:00,577OSPpMoPdt- - -
PÓČ Ondřej0204:10,668OSPpMoPdt- - -
CHALOUPKA Vojtěch0004:27,856OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 87 výkonů zaplavaných v 23 závodech
volný způsob 400 m
ADAM Sebastian9404:21,2580pKPDD_Pha* 4%04:33,0
PÍCHA Pavel9004:25,24554VCPrahy-4%04:13,46
VILČKO Adam8804:31,2518KPDr-Pha-3%04:22,06
LEDL Petr8904:33,07508VCPrahy-2%04:26,66
SEEMAN Michael9704:34,37501ZMČR13* 5%04:50,9
PÍCHA Petr9004:39,7472KPDr-Pha-8%04:16,86
ŽABKA Michael9204:41,20465VCPrahy* 1%04:44,10
PODUŠKA Lukáš9805:04,6366eMMecup* 4%05:20,2
DOMIN Josef9805:31,3284jKPŽst_Pha- - -
SYSEL Tomáš9805:43,21256LMČR B* 1%05:48,5
KOŽEVNIKOV Danil9905:54,0233pKPŽml_Pha* 12%06:46,1
ŠVRČEK Tom9906:45,1156jKPŽml_Pha- - -
SMREKOVSKÝ Štěpán0006:52,7147OSPpMoPdt- - -
FAIT David0007:18,4123OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 24 výkonů zaplavaných v 11 závodech
volný způsob 800 m
SEEMAN Michael9709:40,47488PlzSprinty- - -
RENC Jakub9911:14,7310ZP11_Č- - -
BURŠA Daniel9711:19,5304OSPpMoPdt* 4%11:51,8
SYSEL Tomáš9811:31,2289OSPpMoPdt* 9%12:40,8
DOMIN Josef9811:45,4272OSPpMoPdt* 0%11:52,3
VOLHEJN Jan9911:53,0263OSPpMoPdt- - -
ADAM Michal9812:33,5223OSPpMoPdt* 10%14:00,9
KOŽEVNIKOV Danil9912:33,7223OSPpMoPdt* 16%15:03,2
CÉ Štěpán0013:43,9170OSPpMoPdt- - -
ŠVRČEK Tom9914:31,2144jKPŽml_Pha- - -
BENDA Roman9914:40,7140OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 13 výkonů zaplavaných v 5 závodech
volný způsob 1500 m
FIEDLER Ondřej8717:29,7564OSPpMoPdt- - -
ŽABKA Michael9218:04,6511KPDr-Pha* 0%18:09,5
SEEMAN Michael9718:11,5501pKPŽst_Pha* 6%19:22,3
PÍCHA Pavel9018:17,4493pKPDD_Pha- - -
PÍCHA Petr9018:23,6485KPDr-Pha* 2%18:56,7
VYSKOČIL Tomáš9219:09,1430OSPpMoPdt- - -
ADAM Sebastian9419:12,7426OSPpMoPdt- - -
TICHÝ Antonín9420:02,3375OSPpMoPdt- - -
KOPECKÝ Ondřej9420:19,3360OSPpMoPdt- - -
PODUŠKA Lukáš9820:49,5334pKPŽst_Pha- - -
CÉ Martin9821:07,3320OSPpMoPdt- - -
ŘÍMAL Marek9721:23,5308OSPpMoPdt- - -
DOMIN Josef9822:26,7267pKPŽst_Pha- - -
nalezeno celkem 21 výkonů zaplavaných v 7 závodech
motýlek 50 m
FIEDLER Ondřej8700:24,97760PlzSprinty* 2%00:25,62
PÍCHA Pavel9000:26,70622PlzSprinty0%00:26,58
VYSKOČIL Tomáš9200:26,96604ZMČRd* 2%00:27,76
LEDL Petr8900:27,0601LOP_MoP-1%00:26,64
PÍCHA Petr9000:27,4575LOP_MoP-2%00:26,79
TICHÝ Antonín9400:28,13532ZMČRd* 2%00:28,90
ADAM Sebastian9400:28,79496Boubelík* 3%00:29,7
STŘÍTESKÝ Lukáš8100:28,8496LOP_MoP- - -
ŽABKA Michael9200:29,15478PlzSprinty0%00:29,1
VANĚK Petr8400:29,2475LOP_MoP- - -
ŠEMBERA Jan9200:29,7452LOP_MoP- - -
VILČKO Adam8800:29,7452LOP_MoP- - -
SEEMAN Michael9700:30,84404FegoCup* 21%00:39,4
ŘÍMAL Marek9700:34,4291OSPpMoP- - -
BURŠA Daniel9700:34,5288OSPpMoP* 5%00:36,7
DOMIN Josef9800:35,7260VCChodska* 1%00:36,14
CÉ Martin9800:36,0254OSPpMoP* 6%00:38,4
MÜLLER Michael9700:36,3247LOP_MoP- - -
PODUŠKA Lukáš9800:37,3228OSPpMoP* 7%00:40,3
ŠORM Ondřej9700:37,9217OSPpMoP* 9%00:41,7
DVOŘÁK Jakub9700:38,3211OSPpMoP* 5%00:40,6
RENC Jakub9900:39,0200OSPpMoP* 16%00:46,89
KOŽEVNIKOV Danil9900:39,5192LOP_MoP* 6%00:42,1
SYSEL Tomáš9800:39,5192OSPpMoP* 1%00:40,0
ZEMAN Jan9900:39,6191LOP_MoP* 22%00:51,2
VENCL Jakub9700:39,6191OSPpMoP* 10%00:44,0
CÉ Štěpán0000:42,4155pKPŽml_Pha- - -
VOLHEJN Jan9900:42,5154OSPpMoP* 15%00:50,2
RENC Matěj0200:43,6143SokKapřík* 27%01:00,0
ADAM Michal9800:43,6143OSPpMoP* 2%00:44,6
SMRČEK Ondřej0200:44,31136FegoCup- - -
VOJTĚCH Jiří0100:45,3127OSPpMoP- - -
BENDA Roman9900:45,6125pKPŽml_Pha- - -
FAIT David0000:49,1100OSPpMoP* 15%00:58,0
NOURSE Filip9900:49,498OSPpMoP- - -
ŠVRČEK Tom9900:51,189OSPjMoP* 8%00:55,6
RUDNĚV Ilja0100:51,686OSPpMoP- - -
VOLHEJN Petr0100:56,466OSPpMoP- - -
SMREKOVSKÝ Štěpán0000:57,363OSPjMoP- - -
ŠVRČEK Tim0101:01,152OSPjMoP- - -
UIBLEIN Albert0001:08,038OSPjMoP- - -
nalezeno celkem 121 výkonů zaplavaných v 23 závodech
motýlek 100 m
FIEDLER Ondřej8700:55,92723StrockWien* 1%00:56,78
VYSKOČIL Tomáš9200:58,73624ZMČRd- - -
PÍCHA Pavel9000:58,93618Boubelík-3%00:56,92
LEDL Petr8900:59,56599PlzSprinty-3%00:57,46
PÍCHA Petr9001:00,70566PlzSprinty-4%00:57,89
TICHÝ Antonín9401:02,58516ZMČRd* 3%01:04,69
ADAM Sebastian9401:04,43473PlzSprinty* 3%01:06,86
ŽABKA Michael9201:07,85405PlzSprinty- - -
STŘÍTESKÝ Lukáš8101:08,2399LOP_MoP- - -
SEEMAN Michael9701:08,65391FegoCup* 28%01:35,43
ŘÍMAL Marek9701:15,96289ZMČR13* 13%01:27,8
BURŠA Daniel9701:18,8259jKPŽst_Pha* 5%01:23,7
DOMIN Josef9801:19,04256ZMČR12* 10%01:27,9
KOŽEVNIKOV Danil9901:26,9193pKPŽml_Pha* 9%01:36,4
SYSEL Tomáš9801:27,6188pKPŽst_Pha* 7%01:35,1
RENC Jakub9901:32,5160ZP11_Č- - -
ZEMAN Jan9901:33,19156FegoCup- - -
CÉ Martin9801:33,68154Velikonoce- - -
VOLHEJN Jan9901:39,5128pKPŽml_Pha- - -
VOJTĚCH Jiří0101:45,6107SCVsetína- - -
ŠVRČEK Tom9901:54,285MBVlnka- - -
nalezeno celkem 79 výkonů zaplavaných v 27 závodech
motýlek 200 m
FIEDLER Ondřej8702:02,95743StrockWien* 2%02:05,47
LEDL Petr8902:15,44556VCPrahy-1%02:13,81
PÍCHA Pavel9002:17,15536VCPrahy- - -
VYSKOČIL Tomáš9202:24,34459PlzSprinty- - -
PÍCHA Petr9002:27,0435KPDr-Pha-5%02:19,3
ŘÍMAL Marek9702:52,90267ZMČR13- - -
DOMIN Josef9803:06,5213pKPŽst_Pha- - -
SYSEL Tomáš9803:14,2189pKPŽst_Pha* 5%03:25,79
nalezeno celkem 17 výkonů zaplavaných v 9 závodech
polohový závod 100 m
FIEDLER Ondřej8700:57,51749PlzSprinty* 1%00:58,47
VYSKOČIL Tomáš9201:00,84633ZMČRd* 2%01:02,28
LEDL Petr8901:02,21592PlzSprinty* 2%01:03,5
VANĚČEK Viktor9101:03,05568PlzSprinty- - -
ŽABKA Michael9201:03,42559ZMČRd* 0%01:03,45
ADAM Sebastian9401:03,44558PlzSprinty* 5%01:06,88
TICHÝ Antonín9401:04,9521pKPDD_Pha* 4%01:07,92
STŘÍTESKÝ Lukáš8101:05,14515PlzSprinty- - -
SEEMAN Tomáš6901:05,47508MastersHF* 4%01:08,3
KOPECKÝ Ondřej9401:07,2470pKPDD_Pha* 6%01:11,7
SEEMAN Michael9701:08,73439FegoCup* 9%01:16,10
BERAN Petr8501:10,79402PlzSprinty-1%01:09,94
CÉ Martin9801:15,11336ZMČR12* 12%01:25,4
DVOŘÁK Jakub9701:15,63329PCMoP* 9%01:23,4
BURŠA Daniel9701:18,16298PCMoP* 1%01:19,6
PODUŠKA Lukáš9801:18,3297pKPŽst_Pha* 5%01:23,16
MÜLLER Michael9701:19,31286PlzSprinty* 8%01:26,27
VENCL Jakub9701:20,97268PCMoP- - -
ŠORM Ondřej9701:21,49263FegoCup* 7%01:28,4
DOMIN Josef9801:24,1240M_Sobotky* 3%01:26,91
RENC Jakub9901:26,3222ZP11_Č* 8%01:34,46
KOŽEVNIKOV Danil9901:27,76211FegoCup- - -
ADAM Michal9801:28,4206pKPŽst_Pha* 10%01:38,5
ZEMAN Jan9901:31,77184FegoCup* 9%01:41,5
CÉ Štěpán0001:33,3175ZP10_Č* 11%01:44,98
VOLHEJN Jan9901:35,1166LP10_Č* 3%01:38,3
RUDNĚV Ilja0101:35,8162pKPŽml_Pha- - -
SMRČEK Ondřej0201:39,0147pKPŽml_Pha- - -
RENC Matěj0201:39,7144SokKapřík- - -
FAIT David0001:40,1142pKPŽml_Pha- - -
ŠVRČEK Tom9901:43,6128jKPŽml_Pha* 6%01:51,2
VOLHEJN Petr0101:43,8127pKPŽml_Pha- - -
KOTT Josef0101:44,26126FegoCup- - -
NOURSE Filip9901:45,1123pKPŽml_Pha- - -
SMREKOVSKÝ Štěpán0001:51,8102pKPŽml_Pha- - -
ŠVRČEK Tim0101:55,692jKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 95 výkonů zaplavaných v 23 závodech
polohový závod 200 m
FIEDLER Ondřej8702:05,39749StrockWien0%02:04,16
PÍCHA Pavel9002:17,0574pKPDD_Pha- - -
ADAM Sebastian9402:18,69553ZMČRd- - -
ŽABKA Michael9202:19,55543ZMČRd* 1%02:22,3
TICHÝ Antonín9402:22,79507ZMČRd* 4%02:29,93
SEEMAN Tomáš6902:26,76467FegoCup* 2%02:31,1
SEEMAN Michael9702:27,63459FegoCup* 9%02:43,57
PÍCHA Petr9002:27,9456pKPDD_Pha- - -
BARTOŠ Matěj8802:28,1454pKPDD_Pha- - -
PODUŠKA Lukáš9802:44,1334LunaLouny* 10%03:02,90
BURŠA Daniel9702:47,6314pKPŽst_Pha* 7%03:00,35
CÉ Martin9802:48,2310pKPŽst_Pha- - -
DVOŘÁK Jakub9702:51,71292PlzSprinty* 4%03:00,0
SYSEL Tomáš9802:56,57268Velikonoce- - -
MÜLLER Michael9702:59,4256VCChodska* 5%03:09,28
RENC Jakub9903:02,28244FegoCup- - -
ŠORM Ondřej9703:03,9237jKPŽst_Pha- - -
DOMIN Josef9803:06,0229VCChodska- - -
KOŽEVNIKOV Danil9903:08,65220FegoCup- - -
VOLHEJN Jan9903:25,30171FegoCup* 2%03:30,1
VOJTĚCH Jiří0103:30,4158SCVsetína- - -
nalezeno celkem 61 výkonů zaplavaných v 22 závodech
polohový závod 400 m
FIEDLER Ondřej8704:38,8661KPDr-Pha-4%04:25,58
PÍCHA Pavel9005:03,9510pKPDD_Pha0%05:01,7
VILČKO Adam8805:04,3508KPDr-Pha* 94%99:99,99
SEEMAN Michael9705:13,51465ZMČR13- - -
PODUŠKA Lukáš9805:58,9310pKPŽst_Pha- - -
nalezeno celkem 8 výkonů zaplavaných v 6 závodech
prsa 50 m
FIEDLER Ondřej8700:30,94633PlzSprinty* 2%00:31,8
VANĚČEK Viktor9100:31,95574PlzSprinty- - -
TICHÝ Antonín9400:32,4551pKPDD_Pha* 10%00:36,09
ŽABKA Michael9200:32,92525PlzSprinty-1%00:32,41
BERAN Petr8500:33,28508PlzSprinty-1%00:32,81
ŽIKEŠ Radek9100:33,8485LOP_MoP- - -
ADAM Sebastian9400:34,7448pKPDD_Pha* 2%00:35,50
SEEMAN Michael9700:37,42358PlzSprinty* 13%00:43,5
DVOŘÁK Jakub9700:37,7350OSPpMoP* 5%00:39,8
ŠORM Ondřej9700:38,8321OSPpMoP* 9%00:42,8
MÜLLER Michael9700:41,9255OSPjMoP- - -
BURŠA Daniel9700:42,5244OSPjMoP* 0%00:42,6
VENCL Jakub9700:42,9237OSPpMoP* 11%00:48,6
PODUŠKA Lukáš9800:43,0236OSPpMoP* 12%00:49,3
CÉ Martin9800:44,4214OSPpMoP* 11%00:50,2
ZEMAN Jan9900:44,55212FegoCup* 11%00:50,3
DOMIN Josef9800:46,4188M_Sobotky* 6%00:49,4
RUDNĚV Ilja0100:46,6185jKPŽml_Pha* 20%00:58,5
SYSEL Tomáš9800:46,7184LOP_MoP* 5%00:49,4
RENC Jakub9900:46,8183OSPpMoP* 9%00:51,5
ŘÍMAL Marek9700:46,9182OSPpMoP- - -
VOLHEJN Jan9900:48,66163FegoCup* 4%00:51,01
KOŽEVNIKOV Danil9900:49,0159OSPpMoP* 13%00:56,4
FAIT David0000:50,0150OSPpMoP* 5%00:53,0
ADAM Michal9800:50,5145OSPpMoP* 4%00:53,0
VOLHEJN Petr0100:51,5137pKPŽml_Pha* 3%00:53,4
CÉ Štěpán0000:52,0133OSPpMoP* 8%00:56,86
KAŇÁK Jiří9900:52,2132LOP_MoP* 4%00:54,9
SMRČEK Ondřej0200:52,8127SokKapřík* 15%01:02,38
RENC Matěj0200:52,8127OSPpMoP* 11%00:59,46
NOURSE Filip9900:53,3124OSPpMoP- - -
VOJTĚCH Jiří0100:53,4123OSPpMoP* 6%00:57,4
ZEMAN Jakub0100:55,5110pKPŽml_Pha- - -
CHALOUPKA Vojtěch0000:55,7108pKPŽml_Pha- - -
SMREKOVSKÝ Štěpán0000:55,8108OSPjMoP* 8%01:01,0
VOVES Jakub0100:55,9107pKPŽml_Pha- - -
ŠVRČEK Tom9900:56,1106OSPjMoP-1%00:55,4
HAVLÍN Štěpán0000:56,4104jKPŽml_Pha-1%00:55,4
NOVOTNÝ Matyáš0100:57,2100pKPŽml_Pha- - -
JIRAS Jindřich0200:57,698OSPpMoP- - -
BENDA Roman9900:57,897OSPjMoP* 12%01:06,1
ŠVRČEK Tim0100:57,897OSPjMoP* 5%01:01,3
KOTT Josef0100:58,196OSPjMoP* 4%01:00,9
UIBLEIN Albert0001:00,087OSPjMoP* 2%01:01,5
ACHEDŽAK Anton0201:04,670OSPpMoP* 5%01:08,2
ZÁMEČNÍK Jakub0101:05,168OSPpMoP- - -
PÓČ Ondřej0201:05,567OSPpMoP- - -
MATĚJKA Kryštof0301:06,165OSPpMoP- - -
KURKA Daniel0301:10,154OSPpMoP- - -
ŽÁK Matyáš0301:10,853LOP_MoP- - -
JAROŠ Adam0001:12,150OSPpMoP- - -
PTÁČEK Marek0201:14,046OSPpMoP- - -
nalezeno celkem 138 výkonů zaplavaných v 19 závodech
prsa 100 m
VILČKO Adam8801:07,9617KPDr-Pha-3%01:05,55
TICHÝ Antonín9401:10,63549Boubelík* 7%01:16,74
ŽABKA Michael9201:10,77545ZMČRd* 4%01:14,2
LEDL Petr8901:11,20536PlzSprinty-1%01:10,3
STŘÍTESKÝ Lukáš8101:11,8522KPDr-Pha- - -
VYSKOČIL Tomáš9201:11,86521VCPrahy- - -
BERAN Petr8501:14,07476PlzSprinty-2%01:12,28
ŽIKEŠ Radek9101:15,9442KPDr-Pha-1%01:14,93
SEEMAN Michael9701:19,08391PlzSprinty* 9%01:27,4
PÍCHA Petr9001:19,3388pKPDD_Pha- - -
DVOŘÁK Jakub9701:21,5357pKPŽst_Pha* 5%01:26,40
ŠORM Ondřej9701:24,1325pKPŽst_Pha* 6%01:30,1
VENCL Jakub9701:29,32271PCMoP* 13%01:42,76
MÜLLER Michael9701:32,0248pKPŽst_Pha- - -
CÉ Martin9801:33,6236pKPŽst_Pha- - -
ZEMAN Jan9901:37,4209ZP11_Č* 7%01:45,7
SYSEL Tomáš9801:41,3186LOP_MoP* 7%01:50,1
RUDNĚV Ilja0101:41,77183PCMoP- - -
RENC Jakub9901:41,84183FegoCup* 10%01:54,2
KOŽEVNIKOV Danil9901:45,34165FegoCup- - -
VOLHEJN Jan9901:45,5165jKPŽml_Pha* 5%01:51,5
SMREKOVSKÝ Štěpán0001:49,74146PCMoP- - -
CÉ Štěpán0001:50,7142LOP_MoP* 12%02:07,06
VOJTĚCH Jiří0101:54,0130SCVsetína- - -
FAIT David0001:54,7128MCChodska-1%01:52,8
SMRČEK Ondřej0201:55,6125jKPŽml_Pha- - -
NOURSE Filip9901:57,58119PCMoP- - -
VOLHEJN Petr0101:57,86118PCMoP* 1%01:59,3
RENC Matěj0201:59,3114MBVlnka- - -
UIBLEIN Albert0001:59,94112PCMoP- - -
CHALOUPKA Vojtěch0002:00,17111PCMoP- - -
ZEMAN Jakub0102:01,45108PCMoP- - -
BENDA Roman9902:02,13106PCMoP* 15%02:24,28
VOVES Jakub0102:04,999pKPŽml_Pha- - -
KAŇÁK Jiří9902:05,598LOP_MoP0%02:04,5
NOVOTNÝ Matyáš0102:08,192pKPŽml_Pha- - -
HAVLÍN Štěpán0002:12,4383PCMoP* 2%02:16,4
ACHEDŽAK Anton0202:26,362LOP_MoP- - -
nalezeno celkem 106 výkonů zaplavaných v 26 závodech
prsa 200 m
VILČKO Adam8802:27,0617KPDr-Pha-4%02:21,08
TICHÝ Antonín9402:36,20514ZMČRd* 9%02:52,39
BERAN Petr8502:45,3434KPDr-Pha-3%02:39,50
ŽABKA Michael9202:47,47417VCPrahy-3%02:42,0
SEEMAN Michael9702:55,06365PCMoP- - -
ŠORM Ondřej9703:03,1319pKPŽst_Pha* 8%03:19,4
DVOŘÁK Jakub9703:04,22313ZMČR13* 0%03:06,03
RENC Jakub9903:31,82206PCMoP- - -
ZEMAN Jan9903:35,5196ZP11_Č- - -
VOLHEJN Jan9903:42,3178jKPŽml_Pha- - -
VOLHEJN Petr0104:12,23122PCMoP- - -
nalezeno celkem 30 výkonů zaplavaných v 16 závodech
znak 50 m
FIEDLER Ondřej8700:28,10582PlzSprinty* 1%00:28,46
ADAM Sebastian9400:28,61551ZMČRd* 1%00:29,08
LEDL Petr8900:29,24516PlzSprinty-3%00:28,17
VYSKOČIL Tomáš9200:29,24516VCBrna* 2%00:30,07
KOPECKÝ Ondřej9400:29,76490ZMČRd* 5%00:31,63
SEEMAN Tomáš6900:30,08474MastersHF* 6%00:32,3
VANĚČEK Viktor9100:30,31464PlzSprinty- - -
ŽIKEŠ Radek9100:32,7369LOP_MoP- - -
DVOŘÁK Jakub9700:34,2323VCChodska* 6%00:36,58
SEEMAN Michael9700:34,6312VCChodska* 6%00:37,01
MÜLLER Michael9700:34,66310Boubelík* 12%00:39,4
ŘÍMAL Marek9700:35,2296OSPpMoP- - -
CÉ Martin9800:36,1274OSPpMoP* 7%00:39,01
PODUŠKA Lukáš9800:36,9257eMMecup* 3%00:38,36
VENCL Jakub9700:38,2232OSPpMoP* 11%00:43,1
BURŠA Daniel9700:39,2214OSPjMoP* 1%00:39,8
RENC Jakub9900:39,80205FegoCup* 10%00:44,7
DOMIN Josef9800:40,1200VCChodska* 5%00:42,4
ŠORM Ondřej9700:40,7192OSPpMoP* 8%00:44,3
VOLHEJN Jan9900:40,8190LOP_MoP* 6%00:43,77
KOŽEVNIKOV Danil9900:40,9189LOP_MoP* 16%00:48,7
ZEMAN Jan9900:41,2185VCChodska* 7%00:44,4
SYSEL Tomáš9800:41,4182LOP_MoP* 4%00:43,4
ADAM Michal9800:41,5181OSPpMoP* 1%00:42,1
CÉ Štěpán0000:42,8165LOP_MoP* 13%00:49,55
SMRČEK Ondřej0200:43,36158FegoCup* 8%00:47,47
RUDNĚV Ilja0100:44,2150jKPŽml_Pha* 14%00:51,5
RENC Matěj0200:44,2150OSPpMoP* 14%00:51,9
FAIT David0000:45,7135pKPŽml_Pha* 7%00:49,4
VOJTĚCH Jiří0100:46,3130OSPpMoP* 8%00:50,63
KOTT Josef0100:46,31130FegoCup* 8%00:50,7
NOURSE Filip9900:48,0117OSPpMoP- - -
BENDA Roman9900:48,2115LOP_MoP* 9%00:53,1
ZEMAN Jakub0100:48,4114pKPŽml_Pha- - -
ŠVRČEK Tom9900:49,1109OSPjMoP* 0%00:49,3
SMREKOVSKÝ Štěpán0000:50,1103pKPŽml_Pha* 2%00:51,6
UIBLEIN Albert0000:51,097OSPjMoP* 3%00:53,1
HAVLÍN Štěpán0000:51,197LOP_MoP* 1%00:51,9
KAŇÁK Jiří9900:51,893LOP_MoP-1%00:50,9
JIRAS Jindřich0200:52,788pKPŽml_Pha- - -
VOVES Jakub0100:53,186LOP_MoP- - -
ŠVRČEK Tim0100:53,385MBVlnka-3%00:51,5
VOLHEJN Petr0100:53,883pKPŽml_Pha* 5%00:57,08
ACHEDŽAK Anton0200:55,078OSPpMoP* 15%01:05,0
NOVOTNÝ Matyáš0100:55,177pKPŽml_Pha- - -
CHALOUPKA Vojtěch0000:55,675OSPpMoP- - -
KURKA Daniel0300:57,169OSPpMoP- - -
PÓČ Ondřej0200:58,265OSPpMoP- - -
MATĚJKA Kryštof0301:02,054OSPpMoP- - -
ŽÁK Matyáš0301:02,952LOP_MoP- - -
TRÁVNÍČEK Tobiáš0301:13,533LOP_MoP- - -
SZABÓ David0301:19,226OSPpMoP- - -
ZÁMEČNÍK Jakub0101:20,225OSPpMoP- - -
JAROŠ Adam0001:24,421OSPpMoP- - -
nalezeno celkem 164 výkonů zaplavaných v 22 závodech
znak 100 m
ADAM Sebastian9400:59,70604ZMČRd* 4%01:02,34
VYSKOČIL Tomáš9201:01,53552PlzSprinty* 3%01:03,96
LEDL Petr8901:02,3532pKPDD_Pha-5%00:58,96
KOPECKÝ Ondřej9401:03,70497ZMČRd* 5%01:07,27
PÍCHA Pavel9001:04,5479LOP_MoP-5%01:01,38
SEEMAN Tomáš6901:06,80431MastersHF* 2%01:08,85
TICHÝ Antonín9401:07,0427pKPDD_Pha- - -
PÍCHA Petr9001:07,8412pKPDD_Pha- - -
DVOŘÁK Jakub9701:11,10358ZMČR13* 10%01:19,10
ŠEMBERA Jan9201:12,3340LOP_MoP-11%01:04,7
CÉ Martin9801:13,11329ZMČR12* 11%01:22,5
SEEMAN Michael9701:13,2328VCChodska* 6%01:17,9
MÜLLER Michael9701:14,01317ZMČR13* 11%01:23,78
ŘÍMAL Marek9701:15,99293ZMČR13* 10%01:24,9
PODUŠKA Lukáš9801:17,32278PCMoP* 2%01:19,7
BURŠA Daniel9701:19,4257pKPŽst_Pha* 1%01:20,9
VENCL Jakub9701:21,46238PCMoP* 7%01:28,53
RENC Jakub9901:22,32230FegoCup* 11%01:33,37
ŠORM Ondřej9701:25,4206pKPŽst_Pha* 12%01:38,1
CÉ Štěpán0001:26,1201ZP10_Č* 18%01:46,19
ADAM Michal9801:26,2201pKPŽst_Pha* 6%01:31,8
ZEMAN Jan9901:27,0195ZP11_Č* 12%01:39,7
KOŽEVNIKOV Danil9901:27,11194FegoCup* 14%01:42,3
DOMIN Josef9801:28,8184LOP_MoP0%01:28,20
SYSEL Tomáš9801:30,1176jKPŽst_Pha* 4%01:34,6
SMRČEK Ondřej0201:30,18175FegoCup* 20%01:54,06
VOLHEJN Jan9901:32,48163FegoCup* 3%01:36,18
RENC Matěj0201:32,88160FegoCup- - -
RUDNĚV Ilja0101:34,3153pKPŽml_Pha- - -
FAIT David0001:36,9141pKPŽml_Pha* 7%01:44,6
BENDA Roman9901:38,5135pKPŽml_Pha* 12%01:52,03
KOTT Josef0101:38,7134pKPŽml_Pha* 13%01:54,7
VOJTĚCH Jiří0101:38,8133SCVsetína- - -
UIBLEIN Albert0001:41,69122PCMoP* 10%01:53,79
ZEMAN Jakub0101:41,98121FegoCup- - -
ŠVRČEK Tom9901:43,7115jKPŽml_Pha* 3%01:47,0
NOURSE Filip9901:44,0114pKPŽml_Pha- - -
ŠVRČEK Tim0101:45,39110PCMoP* 5%01:51,1
SMREKOVSKÝ Štěpán0001:47,9102pKPŽml_Pha* 4%01:53,5
HAVLÍN Štěpán0001:50,196jKPŽml_Pha- - -
JIRAS Jindřich0201:54,985pKPŽml_Pha- - -
VOVES Jakub0101:56,0482PCMoP- - -
ACHEDŽAK Anton0202:09,859LOP_MoP- - -
nalezeno celkem 143 výkonů zaplavaných v 29 závodech
znak 200 m
FIEDLER Ondřej8702:08,8626pKPDD_Pha- - -
ADAM Sebastian9402:11,41589ZMČRd* 1%02:13,18
VYSKOČIL Tomáš9202:14,6548pKPDD_Pha- - -
LEDL Petr8902:15,5538pKPDD_Pha-2%02:12,57
KOPECKÝ Ondřej9402:18,20507ZMČRd* 3%02:22,79
PÍCHA Pavel9002:20,0487pKPDD_Pha-3%02:15,63
ŽABKA Michael9202:28,29410VCPrahy- - -
DVOŘÁK Jakub9702:34,15365ZMČR13* 15%03:03,2
CÉ Martin9802:34,66362ZMČR12* 14%03:00,82
SEEMAN Michael9702:34,8361jKPŽst_Pha* 3%02:39,79
PODUŠKA Lukáš9802:38,1338pKPŽst_Pha* 8%02:53,25
MÜLLER Michael9702:38,4337pKPŽst_Pha* 14%03:06,35
RENC Jakub9902:54,9250ZP11_Č* 15%03:26,57
ZEMAN Jan9903:09,1198ZP11_Č- - -
VOLHEJN Jan9903:12,9186jKPŽml_Pha* 5%03:24,01
KOTT Josef0103:26,01153PCMoP- - -
CÉ Štěpán0003:30,00144PCMoP- - -
FAIT David0003:35,70133PCMoP- - -
NOURSE Filip9903:55,67102PCMoP- - -
nalezeno celkem 50 výkonů zaplavaných v 16 závodech


zkratkanázev závodumístobazéndatum konání
BoubelíkMemoriál Jaromíra BoubelíkaRoudnice n/L2513.11. - 14.11.2010
eMMecupLetní pohár eMMe mladšího žactvaRoudnice n/L2505.06.2010
FegoCupFego CupBrno2518.12.2010
jKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 1999 / 2002 - PrahPraha - Eden2530.05.2010
jKPŽst_PhaKrajský přebor žactva 96 / 98 - PrahaPraha - Radlice2528.05. - 29.05.2010
KošařMemKošařův memoriálPlzeň - Radbuza2520.03.2010
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha - Strahov2506.02.2010
LMČR BLetní mistrovství ČR žactva BKopřivnice2519.06. - 20.06.2010
LOP_MoPLetní oddílové přebory MotorletuPraha - Radlice2528.06. - 29.06.2010
LP10_ČLetní pohár ČR desetiletých ČechySvitavy2512.06. - 13.06.2010
LP11_ČLetní pohár ČR jedenáctiletých ČechyDomažlice2512.06. - 13.06.2010
LunaLounyLounský pohár LUNALouny2506.11.2010
MastersHF12.Masters-Meeting, Hertha-Fischer-GedäcSRN Schweinfurt2516.10.2010
MBVlnkaMladoboleslavská vlnka 2009Mladá Boleslav2523.01.2010
MCChodskaMalá cena ChodskaDomažlice2513.02.2010
M_SobotkyMemoriál Ing. Slavoše SobotkyBeroun2518.09.2010
NeratoviceNeratovický pohárNeratovice2523.01.2010
OSPjMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2508.05.2010
OSPpMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2511.11.2010
OSPpMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP d.t.Praha - Radlice2517.11.2010
PCMoPPodzimní cena MotorletuPraha - Radlice2523.10.2010
pKPDD_PhaKPDD Praha a Střední Čechy - PhaKladno2505.11. - 06.11.2010
pKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 1999 - 2002 (PrahaPraha - Radlice2521.11.2010
pKPŽst_PhaKrajský přebor žactva 96 / 98 - PrahaPraha - Strahov2519.11. - 20.11.2010
PlzSprintyPlzeňské sprintyPlzeň Slovany2516.10. - 17.10.2010
SCVsetínaSilvestrovská cena Vsetína 2010Vsetín2529.12.2010
SokKapříkSokolovský kapříkSokolov2502.10.2004
StrockWien37. STRÖCK-Austrian QualifyingAUT Vídeň2512.11. - 14.11.2010
VCBrnaVelká cena BrnaBrno - Lesná2513.11. - 14.11.2010
VCChodskaVelká cena ChodskaDomažlice2525.09. - 26.09.2010
VCPrahyVelká cena PrahyPraha - Radlice2524.10.2010
VelikonoceVelikonoční závodyPraha - Radlice2527.03.2010
ZávMládežeZávody mládežeJihlava2517.04.2010
ZFontánaMezinárodní závody Zpívající fontány 201Mariánské Lázně2502.10. - 02.10.2010
ZMČR12Zimní mistrovství ČR 12.letého žactvaChomutov2511.12. - 12.12.2010
ZMČR13Zimní mistrovství ČR 13.letého žactvaProstějov2511.12. - 12.12.2010
ZMČRdZimní mistrovství ČR dorostuTrutnov2517.12. - 19.12.2010
ZP10_ČZimní pohár ČR desetiletých ČechyDomažlice2504.12. - 05.12.2010
ZP11_ČZimní pohár ČR jedenáctiletých ČechyBeroun2504.12. - 05.12.2010

naposledy aktualizováno dne 24. 01. 2011