Nejlepší výkony Motorletu v roce 2011 - muži

U každé věkové kategorie byl pro každou vyhodnocenou disciplínu vybrán vždy nejlepší čas bez omezení délky bazénu. Zobrazeny jsou pouze ty disciplíny, u kterých máme v příslušné věkové kategorii alespoň jeden výkon zaplavaný v roce 2011. Z porovnání časů proti oddílovým rekordům platným k 31.12.2010 vyplývá, že v roce 2011 muži Motorletu přepsali 24 oddílových rekordů v inviduálních disciplínách .

pořadíjménozávodčasjménočas
openoddílový rekord platný k 31.12.2010
K 50LEDL MichalZMČR+d00:23,08LEDL Michal00:23,63
K 100LEDL MichalZMČR+d~00:51,14LEDL Michal00:51,62
K 200FIEDLER OndřejBoubelík01:52,09FIEDLER Ondřej01:52,19
K 400FIEDLER OndřejpKPDD_Pha04:04,5FIEDLER Ondřej04:03,26
K 800SEEMAN MichaelOSPpMoPdt09:07,6FIEDLER Ondřej08:35,5
K 1500FIEDLER OndřejOSPpMoPdt16:49,9JAKUBÍK Karel16:36,84
M 50LEDL MichalME_2500:23,86FIEDLER Ondřej00:24,97
M 100LEDL MichalME_2500:53,22LEDL Michal00:54,88
M 200FIEDLER OndřejKPDr-Pha02:07,1FIEDLER Ondřej02:02,95
O 100LEDL MichalVCBrna00:58,44FIEDLER Ondřej00:57,51
O 200FIEDLER OndřejVCPrahy02:08,57FIEDLER Ondřej02:04,16
O 400FIEDLER OndřejKPDr-Pha04:34,5FIEDLER Ondřej04:25,58
P 50LEDL MichalZMČR+d00:28,90VILČKO Adam00:30,13
P 100FIEDLER OndřejLOP_MoP01:08,9VILČKO Adam01:05,55
P 200VILČKO AdamKPDr-Pha02:30,0VILČKO Adam02:21,08
Z 50VYSKOČIL TomášZMČR+d00:28,14VANĚK Petr00:27,50
Z 100ADAM SebastianZMČR+d00:59,26LEDL Petr00:58,96
Z 200ADAM SebastianZMČR+d02:08,59FIEDLER Ondřej02:08,8
starší dorost (ročník 93-94)oddílový rekord platný k 31.12.2010
K 50ADAM SebastianZMČR+d00:24,91VYSKOČIL Tomáš00:24,27
K 100ADAM SebastianPlzSprinty00:55,30VYSKOČIL Tomáš00:52,66
K 200ADAM SebastianZMČR+d01:59,98FIEDLER Ondřej01:57,06
K 400ADAM SebastianKPDr-Pha04:25,7FIEDLER Ondřej04:10,7
K 800ADAM SebastianjKPDD_Pha09:55,00JAKUBÍK Karel08:50,21
K 1500ADAM SebastianOSPjMoPdt17:31,5JAKUBÍK Karel16:36,84
M 50ADAM SebastianPraha201100:27,87FIEDLER Ondřej00:26,5
M 100ADAM SebastianjKPDD_Pha01:02,81FIEDLER Ondřej00:57,40
O 100ADAM SebastianPlzSprinty01:02,68FIEDLER Ondřej01:00,25
O 200ADAM SebastianZMČR+d02:15,34FIEDLER Ondřej02:07,68
P 50TICHÝ AntonínZMČR+d00:32,46FIEDLER Ondřej00:32,0
P 100TICHÝ AntonínKPDr-Pha01:10,9FIEDLER Ondřej01:08,6
P 200TICHÝ AntonínZMČR+d02:38,88FIEDLER Ondřej02:36,1
Z 50KOPECKÝ OndřejPlzSprinty00:28,67VANĚK Petr00:27,62
Z 100ADAM SebastianZMČR+d00:59,26VANĚK Petr01:00,25
Z 200ADAM SebastianZMČR+d02:08,59VYSKOČIL Tomáš02:14,6
mladší dorost (ročník 95-96)oddílový rekord platný k 31.12.2010
čtrnáctiletí (ročník 97)oddílový rekord platný k 31.12.2010
K 50SEEMAN MichaelPlzSprinty00:26,91LEDL Michal00:23,93
K 100SEEMAN MichaeljKPŽst_Pha00:58,2LEDL Michal00:53,78
K 200SEEMAN MichaelZMČR1402:03,78LEDL Michal02:02,00
K 400SEEMAN MichaelZMČR1404:20,73LEDL Michal04:24,0
K 800SEEMAN MichaelOSPpMoPdt09:07,6ADAM Sebastian09:48,8
K 1500SEEMAN MichaelpKPŽst_Pha17:14,0JAKUBÍK Karel18:01,1
M 50SEEMAN MichaelPlzSprinty00:29,79LEDL Michal00:25,45
M 100SEEMAN MichaelpKPŽst_Pha01:05,1LEDL Michal00:58,20
M 200ŘÍMAL MarekpKPŽst_Pha02:33,7LEDL Petr02:29,2
O 100SEEMAN MichaelM_Sobotky01:08,3LEDL Michal01:01,90
O 200SEEMAN MichaelZMČR1402:21,46VANĚK Petr02:23,2
O 400SEEMAN MichaelZMČR1405:02,09VANĚK Petr05:04,3
P 50ŠORM OndřejPlzSprinty00:34,89LEDL Michal00:33,3
P 100ŠORM OndřejZMČR1401:13,86LEDL Michal01:08,63
P 200ŠORM OndřejZMČR1402:44,08VANĚČEK Viktor02:31,4
Z 50MÜLLER MichaelZMČR14~00:31,64ADAM Sebastian00:31,09
Z 100ŘÍMAL MarekZMČR1401:07,84ADAM Sebastian01:04,75
Z 200ŘÍMAL MarekZMČR1402:28,74ADAM Sebastian02:19,9
třináctiletí (ročník 98)oddílový rekord platný k 31.12.2010
K 50BAŠTA FilippKPŽst_Pha00:27,1LEDL Michal00:25,22
K 100CÉ MartinZMČR1300:59,10LEDL Michal00:55,35
K 200CÉ MartinpKPŽst_Pha02:11,6LEDL Michal02:04,1
K 400PODUŠKA LukášpKPŽst_Pha04:44,4SEEMAN Michael04:34,37
K 800CÉ MartinOSPpMoPdt10:19,4SEEMAN Michael09:40,47
K 1500CÉ MartinZMČR1318:59,06LEDL Michal17:49,52
M 50PODUŠKA LukášPlzSprinty00:32,20LEDL Michal00:28,4
M 100DOMIN JosefZMČR1301:12,99LEDL Michal01:01,9
M 200DOMIN JosefPCMoP02:51,42LEDL Michal02:39,86
O 100BAŠTA FilippKPŽst_Pha01:10,8LEDL Michal01:06,0
O 200PODUŠKA LukášZMČR1302:29,80LEDL Michal02:24,8
O 400PODUŠKA LukášpKPŽst_Pha05:31,2LEDL Michal05:12,2
P 50BAŠTA FilippKPDD_Pha00:39,6VANĚK Petr00:35,7
P 100PODUŠKA LukášPlzSprinty01:24,32KLEINERT Michal01:15,23
Z 50CÉ MartinZMČR13~00:32,5*LEDL Michal00:31,4
Z 100CÉ MartinZMČR1301:09,90VANĚK Petr01:08,6
Z 200CÉ MartinZMČR1302:28,07VANĚK Petr02:26,7
dvanáctiletí (ročník 99)oddílový rekord platný k 31.12.2010
K 50PŘIBYL MichalZMČR1200:29,47LEDL Michal00:27,84
K 100PŘIBYL MichalM_Krale_m501:06,1LEDL Michal01:00,38
K 200PŘIBYL MichalPCMoP02:21,56LEDL Michal02:16,5
K 400RENC JakubZMČR1205:00,32SEEMAN Michael04:50,9
K 800RENC JakubVCPříbrami11:32,5SEEMAN Michael10:20,71
K 1500RENC JakubZMČR1219:33,01SEEMAN Michael19:22,38
M 50PŘIBYL MichalOSPpMoP00:34,0LEDL Michal00:32,29
M 100RENC JakubZMČR1201:20,70LEDL Michal01:11,7
M 200KOŽEVNIKOV DanilLMČR B03:10,1LEDL Petr02:52,1
O 100PŘIBYL MichalZMČR1201:12,61KLEINERT Michal01:14,32
O 200PŘIBYL MichalZMČR1202:35,40FIEDLER Ondřej02:36,04
O 400PŘIBYL MichalZMČR1205:35,21KLEINERT Michal05:38,28
P 50PŘIBYL MichalZMČR12~00:36,62LEDL Michal00:38,2
P 100PŘIBYL MichalZMČR1201:17,55POLÁK Michal01:24,9
P 200PŘIBYL MichalZMČR1202:49,47DVOŘÁK Jakub03:06,03
Z 50PŘIBYL MichalM_Sobotky00:34,9KLEINERT Michal00:35,63
Z 100RENC JakubZMČR1201:13,66CÉ Martin01:13,11
Z 200RENC JakubZMČR1202:36,70CÉ Martin02:34,66
jedenáctiletí (ročník 00)oddílový rekord platný k 31.12.2010
K 50CÉ ŠtěpánZP11_Č00:30,8LEDL Michal00:29,68
K 100CÉ ŠtěpánZP11_Č01:08,3LEDL Michal01:05,60
K 200CÉ ŠtěpánZP11_Č02:33,0LEDL Michal02:23,8
K 400FLAX JanjKPŽml_Pha05:51,1KLEINERT Michal05:12,38
K 800FLAX JanOSPpMoPdt12:12,3RENC Jakub11:14,7
M 50CÉ ŠtěpánpKPŽml_Pha00:34,8LEDL Michal00:34,6
M 100CÉ ŠtěpánVCPříbrami01:47,9LEDL Michal01:16,1
O 100FLAX JanZP11_Č01:20,9LEDL Michal01:18,73
O 200FLAX JanZP11_Č03:00,3LEDL Michal02:47,67
P 50FLAX JaneMMecup00:43,1JEŽEK Filip00:41,5
P 100FLAX JanZP11_Č01:35,0LEDL Michal01:26,4
P 200FLAX JanVelikonoce03:26,00SIGROT David03:10,2
Z 50FLAX JaneMMecup00:39,4KLEINERT Michal00:37,1
Z 100CÉ ŠtěpánZP11_Č01:19,9PODUŠKA Lukáš01:19,7
Z 200CÉ ŠtěpánjKPŽml_Pha03:02,7VANĚK Petr02:49,7
desetiletí a mladšíoddílový rekord platný k 31.12.2010
K 50SMRČEK OndřejM_Krale_m500:34,4LEDL Michal00:31,9
K 100RENC MatějMVCKladno01:15,1LEDL Michal01:10,6
K 200RENC MatějPCMoP02:46,72PODUŠKA Lukáš02:32,9
K 400RENC MatějOSPpMoPdt05:59,1PODUŠKA Lukáš05:46,3
M 50RENC MatějMVCKladno00:40,3LEDL Michal00:35,9
O 100RUDNĚV IljapKPŽml_Pha01:27,4VANĚK Petr01:29,6
O 200VOLHEJN PetrPCMoP03:52,34LEDL Michal03:02,3
P 50RUDNĚV IljaZP10_Č00:42,2SIGROT David00:42,4
P 100RUDNĚV IljaMVCKladno01:36,0SIGROT David01:35,8
P 200RUDNĚV IljaKošařMem03:36,69SIGROT David03:18,9
Z 50SMRČEK OndřejpKPŽml_Pha00:39,9KLEINERT Michal00:38,4
Z 100RENC MatějMVCKladno01:24,1KLEINERT Michal01:24,8
Z 200RENC MatějPCMoP03:01,32KOPECKÝ Ondřej03:01,04

naposledy aktualizováno dne 25. 12. 2011