MoP v roce 2011 - muži - krátký bazén

V přehledu je provedeno i porovnání s nejlepším výkonem plavce v krátkém bazénu v předchozím roce. Ten je uveden ve sloupci "best'10". Tilda (~) před časovým údajem označuje výkony zaplavané na prvním úseku štafety nebo mezičasy. Body jsou dopočteny dle "FINA Point Scoring 2008". Pod tabulkou je i seznam vyhodnocených závodů.

jménoročníkčasbodyzávodrozdílbest'10
volný způsob 50 m
LEDL Michal9100:23,08764ZMČR+d- - -
FIEDLER Ondřej8700:23,8697LOP_MoP0%00:23,76
VYSKOČIL Tomáš9200:24,27657ZMČR+d* 0%00:24,42
ADAM Sebastian9400:24,91608ZMČR+d* 3%00:25,9
PÍCHA Petr9000:24,98603PlzSprinty* 1%00:25,33
PÍCHA Pavel9000:25,45570Boubelík0%00:25,33
TICHÝ Antonín9400:26,1528KPDr-Pha* 1%00:26,61
KOPECKÝ Ondřej9400:26,18524Boubelík* 2%00:26,9
BARTOŠ Matěj8800:26,40511Boubelík- - -
SEEMAN Tomáš6900:26,44508DachauerM-1%00:26,16
ŽABKA Michael9200:26,72492Boubelík-2%00:26,04
VANĚČEK Viktor9100:26,77490Boubelík-5%00:25,46
SEEMAN Michael9700:26,91482PlzSprinty* 3%00:27,93
BAŠTA Filip9800:27,1472pKPŽst_Pha- - -
CÉ Martin9800:27,2467pKPŽst_Pha* 2%00:28,03
LEDL Petr8900:27,21466Neratovice-3%00:26,2
ŘÍMAL Marek9700:28,0428pKPŽst_Pha* 9%00:30,80
VENCL Jakub9700:28,2419pKPDD_Pha* 6%00:30,1
BERAN Petr8500:28,3414KPDr-Pha-2%00:27,57
MÜLLER Michael9700:28,3414pKPŽst_Pha* 6%00:30,4
DVOŘÁK Jakub9700:28,55404VCPrahy* 1%00:28,97
PODUŠKA Lukáš98~00:29,02384PCMoP* 3%00:30,0
DOMIN Josef98~00:29,2*377ZMČR13* 6%00:31,31
ADAM Michal9800:29,26375ZMČR13* 11%00:33,0
ŠORM Ondřej9700:29,4370pKPŽst_Pha* 7%00:31,9
PŘIBYL Michal9900:29,47367ZMČR12- - -
BURŠA Daniel9700:30,0348OSPpMoP* 5%00:31,6
CÉ Štěpán0000:30,8322ZP11_Č* 10%00:34,6
ZEMAN Jan99~00:30,80322ZMČR12* 9%00:34,1
SYSEL Tomáš9800:31,8292jKPŽst_Pha* 0%00:32,1
RENC Jakub9900:32,0287OSPpMoP* 6%00:34,4
KOŽEVNIKOV Danil9900:32,1284pKPŽst_Pha* 7%00:34,6
FLAX Jan0000:32,5274ZP11_Č- - -
SMRČEK Ondřej0200:34,4231M_Krale_m5* 10%00:38,63
RUDNĚV Ilja0100:34,7225MVCKladno* 5%00:36,9
RENC Matěj0200:34,8223M_Krale_m5* 9%00:38,5
SMREKOVSKÝ Štěpán0000:35,9203pKPŽml_Pha* 9%00:39,6
BARTOŇ Patrik0000:36,1200pKPŽml_Pha- - -
FAIT David0000:36,6192OSPpMoP* 8%00:40,1
VOJTĚCH Jiří0100:37,15183Neratovice* 2%00:38,0
NOVOTNÝ Matyáš0100:37,3181MVCKladno* 20%00:47,0
KOTT Josef0100:38,2169OSPpMoP* 9%00:42,1
ZEMAN Jakub0100:38,5165pKPŽml_Pha* 7%00:41,78
NOURSE Filip9900:39,1157OSPjMoP0%00:39,1
BENDA Roman9900:39,4154OSPjMoP-3%00:38,1
UIBLEIN Albert0000:41,6130jKPŽml_Pha* 3%00:43,3
VOVES Jakub0100:42,1126OSPjMoP* 6%00:44,9
CHALOUPKA Vojtěch00~00:42,2125ZP11_Č* 21%00:54,1
ACHEDŽAK Anton0200:42,7121MVCKladno* 12%00:48,8
JIRAS Jindřich0200:43,5114LOP_MoP-3%00:41,9
VOLHEJN Petr0100:44,7105OSPjMoP* 3%00:46,1
HAVLÍN Štěpán0000:44,7105jKPŽml_Pha* 0%00:44,8
SROWELEIT Paul0100:45,2102LOP_MoP- - -
ŽÁK Matyáš0300:45,4100OSPpMoP* 31%01:06,3
PÓČ Ondřej0200:46,494LOP_MoP* 7%00:50,4
JELÍNEK Jakub0000:46,892jKPŽml_Pha- - -
SZABÓ David0300:48,582pKPŽml_Pha* 43%01:26,6
SEDLÁČEK Matyáš0300:49,279MVCKladno- - -
KURKA Daniel0300:50,772OSPpMoP* 9%00:56,3
MATĚJKA Kryštof0300:50,971OSPpMoP* 16%01:00,6
JAROŠ Adam0000:51,170OSPpMoP* 23%01:06,7
ZÁMEČNÍK Jakub0100:52,067CPrahym5* 24%01:08,7
ŠPAŇÁR Ondřej0400:52,864MVCKladno- - -
ŽÁK Jakub0100:53,163OSPpMoP- - -
BOBEK Kryštof0000:56,353LOP_MoP- - -
DERGACHEV Timofej0300:57,051LOP_MoP- - -
PECÁNEK Richard0201:00,243OSPpMoP- - -
PTÁČEK Marek0201:04,835CPrahym5* 26%01:28,3
NOVOTNÝ Robert0401:05,334OSPpMoP- - -
GREGOR Damian0201:06,931OSPpMoP- - -
NOVOTNÝ Šimon0501:10,027OSPpMoP- - -
TŘÍSKA Jan0101:11,725OSPpMoP- - -
FIALA Jakub0101:13,024OSPpMoP- - -
UIBLEIN Samuel0401:23,516OSPpMoP- - -
HOVORKA Tomáš0501:26,614OSPpMoP- - -
GONZÁLEZ Benjamín0201:30,013OSPpMoP- - -
nalezeno celkem 305 výkonů zaplavaných v 32 závodech
volný způsob 100 m
LEDL Michal91~00:51,14749ZMČR+d- - -
FIEDLER Ondřej8700:52,56690Boubelík* 0%00:52,63
VYSKOČIL Tomáš9200:52,92676VCBrna* 1%00:53,75
PÍCHA Pavel9000:53,16667ZMČR+d* 2%00:54,69
ŽABKA Michael92~00:54,65614ZMČR+d* 3%00:56,65
PÍCHA Petr9000:54,73611VCBrna- - -
ADAM Sebastian9400:55,30593PlzSprinty* 1%00:55,93
TICHÝ Antonín9400:57,2536KPDr-Pha* 1%00:57,9
SEEMAN Tomáš6900:58,1511M_Sobotky-1%00:57,50
SEEMAN Michael9700:58,2508jKPŽst_Pha* 5%01:01,35
KOPECKÝ Ondřej9400:58,4503LOP_MoP* 1%00:59,0
CÉ Martin9800:59,10486ZMČR13* 3%01:01,10
VILČKO Adam8800:59,99464VCPrahy- - -
PODUŠKA Lukáš9801:00,00464ZMČR13* 6%01:04,4
BAŠTA Filip9801:00,4455pKPŽst_Pha- - -
ŘÍMAL Marek9701:01,2437pKPŽst_Pha* 7%01:06,4
MÜLLER Michael9701:02,5411pKPŽst_Pha* 7%01:07,4
DVOŘÁK Jakub9701:03,2397jKPŽst_Pha* 5%01:06,92
VENCL Jakub9701:03,5391pKPŽst_Pha* 8%01:09,39
ADAM Michal9801:04,64371ZMČR13* 16%01:17,1
ŠORM Ondřej9701:04,8368pKPŽst_Pha* 9%01:11,43
DOMIN Josef9801:05,6355pKPŽst_Pha* 7%01:11,0
BURŠA Daniel9701:05,63355PCMoP* 4%01:09,0
PŘIBYL Michal9901:06,1347M_Krale_m5- - -
CÉ Štěpán0001:08,3315ZP11_Č* 8%01:14,7
RENC Jakub9901:09,0305M_Krale_m5* 11%01:18,1
ZEMAN Jan9901:10,8282LOP_MoP* 12%01:20,7
SYSEL Tomáš9801:11,3276jKPŽst_Pha0%01:11,0
KOŽEVNIKOV Danil9901:12,9259LOP_MoP* 3%01:15,9
RENC Matěj0201:15,1237MVCKladno* 16%01:29,9
FLAX Jan0001:16,9220LOP_MoP- - -
RUDNĚV Ilja0101:20,3194pKPŽml_Pha* 8%01:27,6
SMRČEK Ondřej0201:21,0189LOP_MoP- - -
VOJTĚCH Jiří0101:22,02182Neratovice* 1%01:23,6
BARTOŇ Patrik0001:23,5172pKPŽml_Pha- - -
NOVOTNÝ Matyáš0101:23,6172MVCKladno* 32%02:03,6
ZEMAN Jakub0101:23,9170ZP10_Č* 18%01:42,4
KOTT Josef0101:27,21151PCMoP* 11%01:38,7
SMREKOVSKÝ Štěpán0001:28,6144pKPŽml_Pha* 10%01:38,9
FAIT David0001:28,64144PCMoP* 6%01:34,4
UIBLEIN Albert0001:33,5123jKPŽml_Pha* 12%01:47,2
ACHEDŽAK Anton0201:40,2100pKPŽml_Pha* 8%01:49,2
VOVES Jakub0101:41,197jKPŽml_Pha* 8%01:50,2
ŽÁK Matyáš0301:43,491pKPŽml_Pha- - -
JIRAS Jindřich0201:44,289LOP_MoP* 6%01:50,9
CHALOUPKA Vojtěch0001:45,186CPrahym5* 12%02:00,4
HAVLÍN Štěpán0001:47,182jKPŽml_Pha* 2%01:50,2
VOLHEJN Petr0101:49,377LOP_MoP* 0%01:49,9
PÓČ Ondřej0201:49,876LOP_MoP* 6%01:57,0
JAROŠ Adam0001:52,071pKPŽml_Pha- - -
JELÍNEK Jakub0001:55,465jKPŽml_Pha- - -
MATĚJKA Kryštof0301:56,563pKPŽml_Pha- - -
KURKA Daniel0302:03,753pKPŽml_Pha- - -
ZÁMEČNÍK Jakub0102:08,048jKPŽml_Pha- - -
DERGACHEV Timofej0302:08,447jKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 201 výkonů zaplavaných v 28 závodech
volný způsob 200 m
FIEDLER Ondřej8701:52,09764Boubelík* 0%01:52,19
PÍCHA Pavel9001:55,59697ZMČR+d* 3%02:00,17
ADAM Sebastian9401:59,98623ZMČR+d* 1%02:01,50
ŽABKA Michael92~02:00,32618ZMČR+d* 5%02:06,7
VYSKOČIL Tomáš9202:00,5615pKPDD_Pha* 1%02:02,2
SEEMAN Michael9702:03,78567ZMČR14* 4%02:09,13
PÍCHA Petr9002:06,13536Boubelík- - -
ŘÍMAL Marek9702:10,5484pKPŽst_Pha* 10%02:25,8
CÉ Martin9802:11,6472pKPŽst_Pha* 4%02:17,77
PODUŠKA Lukáš9802:12,3465pKPŽst_Pha* 6%02:21,5
BAŠTA Filip9802:15,00437ZMČR13- - -
MÜLLER Michael9702:17,5414pKPŽst_Pha* 5%02:26,2
PŘIBYL Michal9902:21,56379PCMoP- - -
BURŠA Daniel9702:21,6379pKPŽst_Pha* 6%02:31,1
RENC Jakub9902:24,01360ZMČR12* 15%02:49,61
DOMIN Josef9802:27,1338jKPŽst_Pha* 6%02:37,9
ADAM Michal9802:31,6309jKPŽst_Pha* 10%02:49,6
CÉ Štěpán0002:33,0300ZP11_Č* 10%02:50,8
SYSEL Tomáš9802:39,3266jKPŽst_Pha0%02:38,24
FLAX Jan0002:43,2248jKPŽml_Pha- - -
RENC Matěj0202:46,72232PCMoP* 8%03:02,1
KOŽEVNIKOV Danil9902:46,9231jKPŽst_Pha* 4%02:55,26
SMRČEK Ondřej0202:49,5221OSPpMoPdt* 11%03:11,4
BARTOŇ Patrik0003:04,5171OSPpMoPdt- - -
NOVOTNÝ Matyáš0103:06,8165OSPpMoPdt- - -
ZEMAN Jakub0103:11,0154OSPpMoPdt* 14%03:42,4
KOTT Josef0103:11,41153PCMoP* 7%03:27,06
VOVES Jakub0103:30,7115OSPpMoPdt* 7%03:48,8
CHALOUPKA Vojtěch0003:33,8110OSPpMoPdt* 20%04:27,8
BRUOTH Adam9903:35,7107OSPjMoPdt- - -
HAVLÍN Štěpán0003:37,5105OSPjMoPdt- - -
ACHEDŽAK Anton0203:41,998OSPpMoPdt* 7%04:00,5
VOLHEJN Petr0103:42,398jKPŽml_Pha* 1%03:46,4
ŽÁK Matyáš0303:44,695OSPpMoPdt- - -
JIRAS Jindřich0203:50,788OSPjMoPdt* 2%03:56,3
SZABÓ David0303:54,184OSPpMoPdt- - -
PÓČ Ondřej0203:58,779OSPjMoPdt* 4%04:10,6
MATĚJKA Kryštof0304:03,974OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 112 výkonů zaplavaných v 23 závodech
volný způsob 400 m
FIEDLER Ondřej8704:04,5707pKPDD_Pha- - -
SEEMAN Michael9704:20,73583ZMČR14* 4%04:34,37
ADAM Sebastian9404:25,7551KPDr-Pha-1%04:21,2
LEDL Michal9104:25,7551pKPDD_Pha- - -
PÍCHA Pavel9004:30,4523KPDr-Pha-1%04:25,24
PODUŠKA Lukáš9804:44,4449pKPŽst_Pha* 6%05:04,6
ŘÍMAL Marek9704:44,5449pKPDD_Pha- - -
CÉ Martin9804:53,9407pKPŽst_Pha- - -
BAŠTA Filip9804:55,5401pKPDD_Pha- - -
RENC Jakub9905:00,32382ZMČR12- - -
MÜLLER Michael9705:02,2375pKPDD_Pha- - -
PŘIBYL Michal9905:05,6362eMMecup- - -
DOMIN Josef9805:09,42349VCPrahy* 6%05:31,3
ŠORM Ondřej9705:15,9328pKPDD_Pha- - -
ADAM Michal9805:19,75316VCPrahy- - -
ZEMAN Jan9905:48,2245VCPříbrami- - -
FLAX Jan0005:51,1239jKPŽml_Pha- - -
RENC Matěj0205:59,1223OSPpMoPdt- - -
CÉ Štěpán0006:02,7217jKPŽml_Pha- - -
NOVOTNÝ Matyáš0106:28,1177ZP10_Č- - -
KOTT Josef0106:36,6166OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 43 výkonů zaplavaných v 17 závodech
volný způsob 800 m
SEEMAN Michael9709:07,6581OSPpMoPdt* 5%09:40,47
LEDL Michal9109:40,9486OSPpMoPdt- - -
CÉ Martin9810:19,4401OSPpMoPdt- - -
PODUŠKA Lukáš9810:19,4401OSPpMoPdt- - -
MÜLLER Michael9710:57,0336OSPpMoPdt- - -
ŠORM Ondřej9711:24,9297OSPpMoPdt- - -
RENC Jakub9911:32,5287VCPříbrami-2%11:14,7
ADAM Michal9811:53,0263OSPjMoPdt* 5%12:33,5
KOŽEVNIKOV Danil9912:12,3243OSPjMoPdt* 2%12:33,7
FLAX Jan0012:12,3243OSPpMoPdt- - -
CÉ Štěpán0012:13,1242OSPpMoPdt* 11%13:43,9
ZEMAN Jan9912:30,2226OSPjMoPdt- - -
FAIT David0014:22,3149OSPjMoPdt- - -
BENDA Roman9914:27,1146OSPpMoPdt* 1%14:40,7
SMREKOVSKÝ Štěpán0014:30,9144OSPpMoPdt- - -
NOURSE Filip9914:57,5132OSPjMoPdt- - -
UIBLEIN Albert0015:23,7121OSPjMoPdt- - -
nalezeno celkem 22 výkonů zaplavaných v 3 závodech
volný způsob 1500 m
FIEDLER Ondřej8716:49,9633OSPpMoPdt* 3%17:29,7
SEEMAN Michael9717:14,0590pKPŽst_Pha* 5%18:11,5
PÍCHA Pavel9017:14,6589OSPjMoPdt* 5%18:17,4
ADAM Sebastian9417:31,5561OSPjMoPdt* 8%19:12,7
ŽABKA Michael9217:56,0523OSPpMoPdt* 0%18:04,6
LEDL Michal9118:45,7457OSPjMoPdt- - -
VYSKOČIL Tomáš9218:46,1456OSPjMoPdt* 2%19:09,1
ŘÍMAL Marek9718:53,37448ZMČR14* 11%21:23,5
CÉ Martin9818:59,06441ZMČR13* 10%21:07,3
VANĚČEK Viktor9119:04,9434OSPpMoPdt- - -
LEDL Petr8919:07,0432OSPpMoPdt- - -
PODUŠKA Lukáš9819:25,0412pKPŽst_Pha* 6%20:49,5
PÍCHA Petr9019:25,7412OSPpMoPdt-5%18:23,6
RENC Jakub9919:33,01404ZMČR12- - -
BAŠTA Filip9819:40,1397pKPŽst_Pha- - -
KOPECKÝ Ondřej9420:16,4362OSPpMoPdt* 0%20:19,3
ŠORM Ondřej9721:07,3320pKPŽst_Pha- - -
MÜLLER Michael9721:08,4319OSPjMoPdt- - -
PŘIBYL Michal9921:08,7319OSPjMoPdt- - -
DOMIN Josef9821:13,1316OSPjMoPdt* 5%22:26,7
VENCL Jakub9722:08,9278OSPpMoPdt- - -
BURŠA Daniel9722:24,0269OSPjMoPdt- - -
DVOŘÁK Jakub9722:39,8259OSPjMoPdt- - -
ADAM Michal9822:55,5250OSPpMoPdt- - -
ZEMAN Jan9923:57,6219OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 47 výkonů zaplavaných v 10 závodech
motýlek 50 m
LEDL Michal9100:23,86871ME_25- - -
PÍCHA Pavel9000:26,06669ZMČR+d* 2%00:26,70
FIEDLER Ondřej8700:26,5636LOP_MoP-6%00:24,97
VYSKOČIL Tomáš9200:26,57631VCBrna* 1%00:26,96
LEDL Petr8900:26,9608LOP_MoP* 0%00:27,0
PÍCHA Petr9000:27,13593PlzSprinty* 0%00:27,4
TICHÝ Antonín9400:27,9545LOP_MoP* 0%00:28,13
VANĚČEK Viktor9100:28,18529PlzSprinty- - -
ADAM Sebastian9400:29,4466LOP_MoP-2%00:28,79
SEEMAN Tomáš6900:29,5461LOP_MoP- - -
SEEMAN Michael9700:29,79448PlzSprinty* 3%00:30,84
ŘÍMAL Marek9700:30,74407PlzSprinty* 10%00:34,4
BURŠA Daniel9700:31,7372OSPpMoP* 8%00:34,5
PODUŠKA Lukáš9800:32,20355PlzSprinty* 13%00:37,3
DOMIN Josef9800:32,9332OSPpMoP* 7%00:35,7
CÉ Martin9800:33,4318LOP_MoP* 7%00:36,0
VENCL Jakub9700:33,5315OSPpMoP* 15%00:39,6
PŘIBYL Michal9900:34,0301OSPpMoP- - -
DVOŘÁK Jakub9700:34,1299LOP_MoP* 10%00:38,3
KOŽEVNIKOV Danil9900:34,3293M_Sobotky* 13%00:39,5
ŠORM Ondřej9700:34,6286OSPjMoP* 8%00:37,9
CÉ Štěpán0000:34,8281pKPŽml_Pha* 17%00:42,4
RENC Jakub9900:35,0276OSPpMoP* 10%00:39,0
MÜLLER Michael9700:35,1274OSPjMoP* 3%00:36,3
FLAX Jan0000:38,0216LP11_Č- - -
ZEMAN Jan9900:38,5207LOP_MoP* 2%00:39,6
ADAM Michal9800:39,5192OSPpMoP* 9%00:43,6
RENC Matěj0200:40,3181MVCKladno* 7%00:43,6
SMRČEK Ondřej0200:41,7163OSPjMoP* 5%00:44,31
KOTT Josef0100:41,9161ZP10_Č- - -
RUDNĚV Ilja0100:43,2147OSPpMoP* 16%00:51,6
VOJTĚCH Jiří0100:44,20137Neratovice* 2%00:45,3
FAIT David0000:44,9131OSPpMoP* 8%00:49,1
ZEMAN Jakub0100:45,6125MVCKladno- - -
BARTOŇ Patrik0000:46,7116OSPpMoP- - -
SMREKOVSKÝ Štěpán0000:49,299OSPpMoP* 14%00:57,3
CHALOUPKA Vojtěch0000:50,095OSPjMoP- - -
BENDA Roman9900:50,194OSPjMoP-9%00:45,6
NOURSE Filip9900:50,492OSPjMoP-2%00:49,4
VOVES Jakub0100:51,985OSPpMoP- - -
VOLHEJN Petr0100:53,080OSPpMoP* 6%00:56,4
NOVOTNÝ Matyáš0100:54,474OSPpMoP- - -
ACHEDŽAK Anton0200:57,164OSPpMoP- - -
JIRAS Jindřich0200:57,363OSPjMoP- - -
ŽÁK Matyáš0300:58,061MVCKladno- - -
MATĚJKA Kryštof0301:06,740OSPpMoP- - -
SZABÓ David0301:09,635OSPpMoP- - -
nalezeno celkem 156 výkonů zaplavaných v 22 závodech
motýlek 100 m
LEDL Michal9100:53,22839ME_25- - -
PÍCHA Pavel9000:56,80690ZMČR+d* 3%00:58,93
FIEDLER Ondřej8700:56,83689VCPrahy-1%00:55,92
VYSKOČIL Tomáš9200:57,66660ZMČR+d* 1%00:58,73
PÍCHA Petr9000:59,19610ZMČR+d* 2%01:00,70
LEDL Petr8900:59,34605ZMČR+d* 0%00:59,56
VANĚČEK Viktor9101:01,69539PlzSprinty- - -
TICHÝ Antonín9401:03,39497PlzSprinty-1%01:02,58
ADAM Sebastian9401:04,15479VCBrna* 0%01:04,43
SEEMAN Michael9701:05,1459pKPŽst_Pha* 5%01:08,65
ŘÍMAL Marek9701:08,0402pKPŽst_Pha* 10%01:15,96
BURŠA Daniel9701:11,5346pKPŽst_Pha* 9%01:18,8
DOMIN Josef9801:12,99325ZMČR13* 7%01:19,04
PODUŠKA Lukáš9801:13,5319pKPŽst_Pha- - -
CÉ Martin9801:19,3254LOP_MoP* 15%01:33,68
BAŠTA Filip9801:19,68250PCMoP- - -
RENC Jakub9901:20,70241ZMČR12* 12%01:32,5
ADAM Michal9801:21,4235pKPŽst_Pha- - -
MÜLLER Michael9701:24,3211LOP_MoP- - -
KOŽEVNIKOV Danil9901:26,9193LOP_MoP0%01:26,9
SYSEL Tomáš9801:27,8187jKPŽst_Pha0%01:27,6
ZEMAN Jan9901:31,5165LOP_MoP* 1%01:33,19
PŘIBYL Michal9901:33,5155LOP_MoP- - -
CÉ Štěpán0001:47,9101VCPříbrami- - -
nalezeno celkem 83 výkonů zaplavaných v 22 závodech
motýlek 200 m
FIEDLER Ondřej8702:07,1673KPDr-Pha-3%02:02,95
PÍCHA Pavel9002:13,8577KPDr-Pha* 2%02:17,15
LEDL Petr8902:19,1513pKPDD_Pha-2%02:15,44
LEDL Michal9102:20,84495VCPrahy- - -
VANĚČEK Viktor9102:29,09417VCPrahy- - -
ŘÍMAL Marek9702:33,7381pKPŽst_Pha* 11%02:52,90
DOMIN Josef9802:51,42274PCMoP* 8%03:06,5
KOŽEVNIKOV Danil9903:10,1201LMČR B- - -
ZEMAN Jan9903:17,9178LMČR B- - -
SYSEL Tomáš9803:18,9176jKPŽst_Pha-2%03:14,2
nalezeno celkem 21 výkonů zaplavaných v 11 závodech
polohový závod 100 m
LEDL Michal9100:58,44714VCBrna- - -
FIEDLER Ondřej8700:59,23686ZMČR+d-2%00:57,51
VYSKOČIL Tomáš9201:01,22621ZMČR+d0%01:00,84
PÍCHA Pavel9001:02,07596PlzSprinty- - -
ADAM Sebastian9401:02,68579PlzSprinty* 1%01:03,44
VANĚČEK Viktor9101:03,28562PlzSprinty0%01:03,05
ŽABKA Michael9201:03,28562VCBrna* 0%01:03,42
PÍCHA Petr9001:03,49557PlzSprinty- - -
LEDL Petr8901:03,54555VCBrna-2%01:02,21
TICHÝ Antonín9401:04,54530PlzSprinty* 0%01:04,9
SEEMAN Tomáš6901:04,92521DachauerM* 0%01:05,47
SEEMAN Michael9701:08,3447M_Sobotky* 0%01:08,73
BURŠA Daniel9701:10,51406ZMČR14* 9%01:18,16
BAŠTA Filip9801:10,8401pKPŽst_Pha- - -
PODUŠKA Lukáš9801:11,7387pKPŽst_Pha* 8%01:18,3
MÜLLER Michael9701:12,1380pKPŽst_Pha* 9%01:19,31
DVOŘÁK Jakub9701:12,22378PCMoP* 4%01:15,63
ŘÍMAL Marek9701:12,47374PlzSprinty- - -
PŘIBYL Michal9901:12,61372ZMČR12- - -
VENCL Jakub9701:13,3362pKPŽst_Pha* 9%01:20,97
ŠORM Ondřej9701:14,4346pKPŽst_Pha* 8%01:21,49
CÉ Martin9801:14,52344Velikonoce* 0%01:15,11
RENC Jakub9901:19,2287pKPŽst_Pha* 8%01:26,3
FLAX Jan0001:20,9269ZP11_Č- - -
CÉ Štěpán0001:21,4264ZP11_Č* 12%01:33,3
KOŽEVNIKOV Danil9901:23,4246pKPŽst_Pha* 4%01:27,76
RUDNĚV Ilja<
polohový závod 200 m
FIEDLER Ondřej8702:08,57695VCPrahy-2%02:05,39
ADAM Sebastian9402:15,34595ZMČR+d* 2%02:18,69
VYSKOČIL Tomáš9202:15,49593ZMČR+d- - -
ŽABKA Michael9202:16,32583ZMČR+d* 2%02:19,55
PÍCHA Petr9002:20,4533pKPDD_Pha* 5%02:27,9
VANĚČEK Viktor9102:20,85528VCPrahy- - -
SEEMAN Michael9702:21,46521ZMČR14* 4%02:27,63
LEDL Petr8902:23,2503KPDr-Pha- - -
TICHÝ Antonín9402:23,73497PlzSprinty0%02:22,79
SEEMAN Tomáš6902:27,60459DachauerM0%02:26,76
PODUŠKA Lukáš9802:29,80439ZMČR13* 8%02:44,1
BURŠA Daniel9702:32,5416pKPŽst_Pha* 9%02:47,6
PŘIBYL Michal9902:35,40393ZMČR12- - -
BAŠTA Filip9802:38,0374pKPDD_Pha- - -
ŠORM Ondřej9702:44,6331pKPŽst_Pha* 10%03:03,9
CÉ Martin9802:45,7324pKPDD_Pha* 1%02:48,2
RENC Jakub9902:50,3299jKPŽst_Pha* 6%03:02,28
DOMIN Josef9802:55,4274jKPŽst_Pha* 5%03:06,0
ZEMAN Jan9902:57,8263pKPŽst_Pha- - -
FLAX Jan0003:00,3252ZP11_Č- - -
ADAM Michal9803:01,4247jKPŽst_Pha- - -
KOŽEVNIKOV Danil9903:04,7234jKPŽst_Pha* 2%03:08,65
VOLHEJN Petr0103:52,34118PCMoP- - -
nalezeno celkem 55 výkonů zaplavaných v 19 závodech
polohový závod 400 m
FIEDLER Ondřej8704:34,5692KPDr-Pha* 1%04:38,8
SEEMAN Michael9705:02,09520ZMČR14* 3%05:13,51
VYSKOČIL Tomáš9205:02,4518pKPDD_Pha- - -
PÍCHA Petr9005:06,9495pKPDD_Pha- - -
LEDL Petr8905:13,7464KPDr-Pha- - -
SEEMAN Tomáš6905:23,90421DachauerM- - -
PODUŠKA Lukáš9805:31,2394pKPŽst_Pha* 7%05:58,9
PŘIBYL Michal9905:35,21380ZMČR12- - -
RENC Jakub9905:55,9318OSPpMoPdt- - -
DOMIN Josef9805:56,6316OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 17 výkonů zaplavaných v 11 závodech
prsa 50 m
LEDL Michal9100:28,90776ZMČR+d- - -
VANĚČEK Viktor9100:31,52598PlzSprinty* 1%00:31,95
FIEDLER Ondřej8700:31,9577LOP_MoP-3%00:30,94
VYSKOČIL Tomáš9200:31,9577pKPDD_Pha- - -
TICHÝ Antonín9400:32,46548ZMČR+d0%00:32,4
LEDL Petr8900:32,7536LOP_MoP- - -
ŽABKA Michael9200:32,83530Boubelík* 0%00:32,92
PÍCHA Petr9000:33,4503pKPDD_Pha- - -
PÍCHA Pavel9000:33,9481LOP_MoP- - -
ŠORM Ondřej9700:34,89441PlzSprinty* 10%00:38,8
SEEMAN Tomáš6900:35,00437Neratovice- - -
SEEMAN Michael9700:36,57383Neratovice* 2%00:37,42
DVOŘÁK Jakub9700:37,17365Neratovice* 1%00:37,7
PŘIBYL Michal9900:37,6352OSPpMoP- - -
BURŠA Daniel9700:39,0316OSPpMoP* 8%00:42,5
VENCL Jakub9700:39,3309pKPDD_Pha* 8%00:42,9
BAŠTA Filip9800:39,6302pKPDD_Pha- - -
PODUŠKA Lukáš9800:39,9295pKPDD_Pha* 7%00:43,0
MÜLLER Michael9700:40,7278OSPjMoP* 2%00:41,9
RUDNĚV Ilja0100:42,2249ZP10_Č* 9%00:46,6
CÉ Martin9800:42,92237Neratovice* 3%00:44,4
FLAX Jan0000:43,1234eMMecup- - -
RENC Jakub9900:43,4229OSPpMoP* 7%00:46,8
ŘÍMAL Marek9700:43,6226OSPjMoP* 7%00:46,9
DOMIN Josef9800:43,8223OSPpMoP* 5%00:46,4
ZEMAN Jan9900:44,0220OSPpMoP* 1%00:44,55
ADAM Michal9800:45,8195OSPjMoP* 9%00:50,5
CÉ Štěpán0000:46,2190LOP_MoP* 11%00:52,0
KOŽEVNIKOV Danil9900:46,7184M_Sobotky* 4%00:49,0
ZEMAN Jakub0100:48,1168ZP10_Č* 13%00:55,5
FAIT David0000:48,8161OSPpMoP* 2%00:50,0
NOVOTNÝ Matyáš0100:48,8161ZP10_Č* 14%00:57,2
VOLHEJN Petr0100:49,4155MVCKladno* 4%00:51,5
SMRČEK Ondřej0200:50,3147MCChodska* 4%00:52,8
SMREKOVSKÝ Štěpán0000:50,60145KošařMem* 9%00:55,8
KOTT Josef0100:51,2140ZP10_Č* 11%00:58,1
NOURSE Filip9900:51,7136OSPjMoP* 3%00:53,3
ŽÁK Matyáš0300:51,7136LOP_MoP* 26%01:10,8
VOVES Jakub0100:52,1132LP10_Č* 6%00:55,9
CHALOUPKA Vojtěch0000:52,3131OSPpMoP* 6%00:55,7
VOJTĚCH Jiří0100:53,02126Neratovice* 0%00:53,4
BARTOŇ Patrik0000:54,3117OSPjMoP- - -
RENC Matěj0200:54,4116OSPpMoP-3%00:52,8
JIRAS Jindřich0200:55,3111OSPjMoP* 3%00:57,6
BENDA Roman9900:55,6109OSPjMoP* 3%00:57,8
SZABÓ David0300:56,2106MVCKladno- - -
ACHEDŽAK Anton0200:56,6103OSPpMoP* 12%01:04,6
JAROŠ Adam0000:59,788OSPpMoP* 17%01:12,1
SROWELEIT Paul0101:00,087LOP_MoP- - -
PÓČ Ondřej0201:01,780LOP_MoP* 5%01:05,5
MATĚJKA Kryštof0301:02,278OSPpMoP* 5%01:06,1
KURKA Daniel0301:02,776OSPpMoP* 10%01:10,1
ZÁMEČNÍK Jakub0101:03,673jKPŽml_Pha* 2%01:05,1
JELÍNEK Jakub0001:04,271OSPjMoP- - -
PECÁNEK Richard0201:04,370OSPpMoP- - -
TŘÍSKA Jan0101:04,470OSPpMoP- - -
PTÁČEK Marek0201:06,564LOP_MoP* 10%01:14,0
DERGACHEV Timofej0301:08,359LOP_MoP- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0401:08,558MVCKladno- - -
SEDLÁČEK Matyáš0301:09,456OSPpMoP- - -
GREGOR Damian0201:12,649OSPpMoP- - -
ŽÁK Jakub0101:14,845OSPpMoP- - -
NOVOTNÝ Robert0401:25,830OSPpMoP- - -
GONZÁLEZ Benjamín0201:27,928OSPpMoP- - -
NOVOTNÝ Šimon0501:30,625OSPpMoP- - -
UIBLEIN Samuel0401:34,922OSPpMoP- - -
FIALA Jakub0101:37,520OSPpMoP- - -
HOVORKA Tomáš0502:08,59OSPpMoP- - -
nalezeno celkem 198 výkonů zaplavaných v 20 závodech
prsa 100 m
FIEDLER Ondřej8701:08,9591LOP_MoP- - -
VYSKOČIL Tomáš9201:09,51576PlzSprinty* 3%01:11,86
VANĚČEK Viktor9101:09,56574VCBrna- - -
VILČKO Adam8801:09,6573KPDr-Pha-2%01:07,9
LEDL Petr8901:09,83568ZMČR+d* 1%01:11,20
TICHÝ Antonín9401:10,9542KPDr-Pha0%01:10,63
ŽABKA Michael9201:11,17536ZMČR+d0%01:10,77
PÍCHA Pavel9001:13,1495LOP_MoP- - -
ŠORM Ondřej9701:13,86480ZMČR14* 12%01:24,1
BERAN Petr8501:14,7464KPDr-Pha0%01:14,07
ŽIKEŠ Radek9101:14,7464KPDr-Pha* 1%01:15,9
PÍCHA Petr9001:16,1439pKPDD_Pha* 4%01:19,3
KOPECKÝ Ondřej9401:16,41433VCPrahy- - -
PŘIBYL Michal9901:17,55414ZMČR12- - -
BARTOŠ Matěj8801:18,11406Boubelík- - -
SEEMAN Michael9701:18,2404M_Sobotky* 1%01:19,08
DVOŘÁK Jakub9701:21,3360jKPŽst_Pha* 0%01:21,5
PODUŠKA Lukáš9801:24,32322PlzSprinty- - -
VENCL Jakub9701:24,9316pKPŽst_Pha* 4%01:29,32
MÜLLER Michael9701:28,8276LOP_MoP* 3%01:32,0
BURŠA Daniel9701:30,2263LOP_MoP- - -
RENC Jakub9901:31,9249eMMecup* 9%01:41,84
ŘÍMAL Marek9701:33,4237LOP_MoP- - -
ZEMAN Jan9901:34,7228jKPŽst_Pha* 2%01:37,4
CÉ Martin9801:34,82227Neratovice-1%01:33,6
FLAX Jan0001:35,0225ZP11_Č- - -
RUDNĚV Ilja0101:36,0218MVCKladno* 5%01:41,77
NOVOTNÝ Matyáš0101:44,9167ZP10_Č* 18%02:08,1
FAIT David0001:45,39165PCMoP* 8%01:54,7
SMREKOVSKÝ Štěpán0001:46,1162LP11_Č* 3%01:49,74
VOLHEJN Petr0101:47,1157MVCKladno* 9%01:57,86
SMRČEK Ondřej0201:47,59155PCMoP* 6%01:55,6
CHALOUPKA Vojtěch0001:48,32152PCMoP* 9%02:00,17
ZEMAN Jakub0101:48,5151MVCKladno* 10%02:01,45
VOJTĚCH Jiří0101:52,44136Neratovice* 1%01:54,0
JIRAS Jindřich0201:55,5125LOP_MoP- - -
SZABÓ David0301:57,7119pKPŽml_Pha- - -
UIBLEIN Albert0002:01,8107jKPŽml_Pha-1%01:59,94
ACHEDŽAK Anton0202:02,0106MVCKladno* 16%02:26,3
VOVES Jakub0102:02,7105LOP_MoP* 1%02:04,9
ŽÁK Matyáš0302:05,498LOP_MoP- - -
HAVLÍN Štěpán0002:07,793jKPŽml_Pha* 3%02:12,43
MATĚJKA Kryštof0302:18,972LOP_MoP- - -
PTÁČEK Marek0202:20,869LOP_MoP- - -
JAROŠ Adam0002:20,969jKPŽml_Pha- - -
KURKA Daniel0302:25,463LOP_MoP- - -
nalezeno celkem 132 výkonů zaplavaných v 29 závodech
prsa 200 m
VILČKO Adam8802:30,0581KPDr-Pha-2%02:27,0
VANĚČEK Viktor9102:32,04557VCBrna- - -
ŽABKA Michael9202:34,60530ZMČR+d* 7%02:47,47
VYSKOČIL Tomáš9202:37,0506pKPDD_Pha- - -
TICHÝ Antonín9402:38,88489ZMČR+d-1%02:36,20
ŠORM Ondřej9702:44,08444ZMČR14* 10%03:03,1
PÍCHA Petr9002:47,0421pKPDD_Pha- - -
PŘIBYL Michal9902:49,47403ZMČR12- - -
RENC Jakub9903:16,8257pKPŽst_Pha* 7%03:31,82
ZEMAN Jan9903:20,7242pKPŽst_Pha* 6%03:35,5
FLAX Jan0003:26,00224Velikonoce- - -
RUDNĚV Ilja0103:36,69193KošařMem- - -
SMREKOVSKÝ Štěpán0003:39,8185pKPŽml_Pha- - -
NOVOTNÝ Matyáš0103:44,36173PCMoP- - -
JAROŠ Adam0004:21,1110pKPŽml_Pha- - -
JELÍNEK Jakub0004:28,9101jKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 46 výkonů zaplavaných v 20 závodech
znak 50 m
VYSKOČIL Tomáš9200:28,14579ZMČR+d* 3%00:29,24
PÍCHA Pavel9000:28,24573ZMČR+d- - -
KOPECKÝ Ondřej9400:28,67548PlzSprinty* 3%00:29,76
ADAM Sebastian9400:28,73544ZMČR+d0%00:28,61
FIEDLER Ondřej8700:28,8541LOP_MoP-2%00:28,10
LEDL Petr8900:29,0529pKPDD_Pha* 0%00:29,24
PÍCHA Petr9000:30,03477ZMČR+d- - -
SEEMAN Tomáš6900:30,45457Neratovice-1%00:30,08
TICHÝ Antonín9400:31,3421M_Sobotky- - -
MÜLLER Michael97~00:31,64408ZMČR14* 8%00:34,66
ŘÍMAL Marek9700:31,87399PlzSprinty* 9%00:35,2
DVOŘÁK Jakub9700:32,4380M_Sobotky* 5%00:34,2
CÉ Martin98~00:32,5*376ZMČR13* 9%00:36,1
SEEMAN Michael9700:32,88363PlzSprinty* 4%00:34,6
PODUŠKA Lukáš9800:32,90363PlzSprinty* 10%00:36,9
BURŠA Daniel9700:33,6340OSPpMoP* 14%00:39,2
PŘIBYL Michal9900:34,9304M_Sobotky- - -
VENCL Jakub9700:34,9304pKPDD_Pha* 8%00:38,2
RENC Jakub99~00:35,68284ZMČR12* 10%00:39,80
KOŽEVNIKOV Danil9900:36,6263LOP_MoP* 10%00:40,9
DOMIN Josef9800:36,8259M_Sobotky* 8%00:40,1
ŠORM Ondřej9700:37,8239OSPjMoP* 7%00:40,7
ZEMAN Jan9900:38,5226OSPpMoP* 6%00:41,2
FLAX Jan0000:39,4211eMMecup- - -
CÉ Štěpán0000:39,8205OSPpMoP* 7%00:42,8
SMRČEK Ondřej0200:39,9203pKPŽml_Pha* 7%00:43,36
KOTT Josef0100:40,0202ZP10_Č* 13%00:46,31
ADAM Michal9800:40,19199Neratovice* 3%00:41,5
RUDNĚV Ilja0100:40,4196ZP10_Č* 8%00:44,2
RENC Matěj0200:41,7178LOP_MoP* 5%00:44,2
FAIT David0000:42,0174OSPpMoP* 8%00:45,7
BARTOŇ Patrik00~00:43,3159ZP11_Č- - -
ZEMAN Jakub0100:44,7145ZP10_Č* 7%00:48,4
SMREKOVSKÝ Štěpán00~00:44,9143LP11_Č* 10%00:50,1
VOJTĚCH Jiří0100:45,25139Neratovice* 2%00:46,3
NOURSE Filip9900:46,5128OSPjMoP* 3%00:48,0
JIRAS Jindřich0200:46,7127LOP_MoP* 11%00:52,7
VOVES Jakub0100:48,1116LP10_Č* 9%00:53,1
BENDA Roman9900:48,7112OSPjMoP-1%00:48,2
NOVOTNÝ Matyáš0100:49,0110OSPpMoP* 11%00:55,1
JELÍNEK Jakub0000:49,6106OSPjMoP- - -
VOLHEJN Petr0100:50,3101jKPŽml_Pha* 6%00:53,8
SZABÓ David0300:50,4101MVCKladno* 36%01:19,2
CHALOUPKA Vojtěch0000:50,799OSPpMoP* 8%00:55,6
ŽÁK Matyáš0300:52,490pKPŽml_Pha* 16%01:02,9
ACHEDŽAK Anton0200:52,589pKPŽml_Pha* 4%00:55,0
SROWELEIT Paul0100:54,480OSPjMoP- - -
MATĚJKA Kryštof0300:54,978OSPpMoP* 11%01:02,0
SEDLÁČEK Matyáš0300:55,476MVCKladno- - -
PÓČ Ondřej0200:56,173LOP_MoP* 3%00:58,2
DERGACHEV Timofej0300:56,372MCChodska- - -
KURKA Daniel0300:56,671OSPpMoP* 0%00:57,1
ŽÁK Jakub0100:57,169OSPpMoP- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0400:58,365MVCKladno- - -
JAROŠ Adam0001:02,353OSPpMoP* 26%01:24,4
ZÁMEČNÍK Jakub0101:03,351jKPŽml_Pha* 21%01:20,2
PECÁNEK Richard0201:05,247OSPpMoP- - -
FIALA Jakub0101:07,542OSPpMoP- - -
NOVOTNÝ Robert0401:07,841OSPpMoP- - -
GREGOR Damian0201:09,339OSPpMoP- - -
NOVOTNÝ Šimon0501:12,134OSPpMoP- - -
GONZÁLEZ Benjamín0201:14,631OSPpMoP- - -
UIBLEIN Samuel0401:17,827OSPpMoP- - -
TŘÍSKA Jan0101:24,122OSPpMoP- - -
HOVORKA Tomáš0501:40,413OSPpMoP- - -
nalezeno celkem 205 výkonů zaplavaných v 25 závodech
znak 100 m
ADAM Sebastian9400:59,26618ZMČR+d* 0%00:59,70
LEDL Petr8901:00,60578ZMČR+d* 2%01:02,3
VYSKOČIL Tomáš9201:00,69575VCPrahy* 1%01:01,53
FIEDLER Ondřej8701:01,6550LOP_MoP- - -
PÍCHA Pavel9001:02,2534LOP_MoP* 3%01:04,5
KOPECKÝ Ondřej9401:03,56501VCBrna* 0%01:03,70
SEEMAN Tomáš6901:06,23443DachauerM* 0%01:06,80
TICHÝ Antonín9401:07,66415VCPrahy0%01:07,0
ŘÍMAL Marek9701:07,84412ZMČR14* 10%01:15,99
PÍCHA Petr9001:07,9411LOP_MoP0%01:07,8
MÜLLER Michael9701:09,33386ZMČR14* 6%01:14,01
DVOŘÁK Jakub9701:09,9376jKPŽst_Pha* 1%01:11,10
CÉ Martin9801:09,90376ZMČR13* 4%01:13,11
PODUŠKA Lukáš9801:11,61350Velikonoce* 7%01:17,32
SEEMAN Michael9701:12,28340Velikonoce* 1%01:13,2
BAŠTA Filip9801:13,65322ZMČR13- - -
RENC Jakub9901:13,66322ZMČR12* 10%01:22,32
BURŠA Daniel9701:15,4300pKPŽst_Pha* 5%01:19,4
DOMIN Josef9801:15,4300pKPŽst_Pha* 15%01:28,8
PŘIBYL Michal9901:16,3289pKPŽst_Pha- - -
VENCL Jakub9701:16,66285PCMoP* 5%01:21,46
ADAM Michal9801:18,92262PCMoP* 8%01:26,2
CÉ Štěpán0001:19,9252ZP11_Č* 7%01:26,1
KOŽEVNIKOV Danil9901:21,4238LOP_MoP* 6%01:27,11
ZEMAN Jan9901:23,7219pKPŽst_Pha* 3%01:27,0
RENC Matěj0201:24,1216MVCKladno* 9%01:32,88
FLAX Jan0001:24,2215ZP11_Č- - -
SMRČEK Ondřej0201:25,48206PCMoP* 5%01:30,18
SYSEL Tomáš9801:26,4199jKPŽst_Pha* 4%01:30,1
KOTT Josef0101:28,4186ZP10_Č* 10%01:38,7
RUDNĚV Ilja0101:31,54168PCMoP* 2%01:34,3
FAIT David0001:33,30158PCMoP* 3%01:36,9
BARTOŇ Patrik0001:33,5157ZP11_Č- - -
UIBLEIN Albert0001:38,6134jKPŽml_Pha* 3%01:41,69
NOURSE Filip9901:42,0121jKPŽst_Pha* 1%01:44,0
CHALOUPKA Vojtěch0001:42,1121LP11_Č- - -
VOVES Jakub0101:45,9108ZP10_Č* 8%01:56,04
JIRAS Jindřich0201:47,9102LOP_MoP* 6%01:54,9
VOLHEJN Petr0101:48,1102LP10_Č- - -
SZABÓ David0301:48,4101MVCKladno- - -
ACHEDŽAK Anton0201:50,595pKPŽml_Pha* 14%02:09,8
NOVOTNÝ Matyáš0101:53,987LOP_MoP- - -
MATĚJKA Kryštof0301:57,080pKPŽml_Pha- - -
HAVLÍN Štěpán0001:57,180jKPŽml_Pha-6%01:50,1
PÓČ Ondřej0202:01,771LOP_MoP- - -
KURKA Daniel0302:08,660LOP_MoP- - -
JAROŠ Adam0002:09,959pKPŽml_Pha- - -
ZÁMEČNÍK Jakub0102:14,753jKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 162 výkonů zaplavaných v 28 závodech
znak 200 m
ADAM Sebastian9402:08,59629ZMČR+d* 2%02:11,41
FIEDLER Ondřej8702:10,9596pKPDD_Pha-1%02:08,8
KOPECKÝ Ondřej9402:18,06508Boubelík* 0%02:18,20
LEDL Petr8902:18,5503KPDr-Pha-2%02:15,5
PÍCHA Petr9002:23,7451pKPDD_Pha- - -
SEEMAN Tomáš6902:24,14447DachauerM- - -
CÉ Martin9802:28,07412ZMČR13* 4%02:34,66
ŘÍMAL Marek9702:28,74406ZMČR14- - -
SEEMAN Michael9702:29,3402VCPříbrami* 3%02:34,8
MÜLLER Michael9702:31,2387pKPŽst_Pha* 4%02:38,4
DVOŘÁK Jakub9702:32,4378jKPŽst_Pha* 1%02:34,15
PODUŠKA Lukáš9802:34,35364PCMoP* 2%02:38,1
RENC Jakub9902:36,70348ZMČR12* 10%02:54,9
PŘIBYL Michal9902:39,5330pKPŽst_Pha- - -
BAŠTA Filip9802:43,6305pKPŽst_Pha- - -
VENCL Jakub9702:50,3271pKPŽst_Pha- - -
KOŽEVNIKOV Danil9902:57,7238jKPŽst_Pha- - -
ZEMAN Jan9902:59,3232VCPříbrami* 5%03:09,1
ADAM Michal9803:00,1229jKPŽst_Pha- - -
RENC Matěj0203:01,32224PCMoP- - -
CÉ Štěpán0003:02,7219jKPŽml_Pha* 13%03:30,00
CHALOUPKA Vojtěch0003:31,2142ZP11_Č- - -
UIBLEIN Albert0003:33,4138jKPŽml_Pha- - -
ZEMAN Jakub0103:33,71137PCMoP- - -
nalezeno celkem 64 výkonů zaplavaných v 22 závodech


zkratkanázev závodumístobazéndatum konání
BoubelíkMemoriál Jaromíra BoubelíkaRoudnice n/L2512.11.2011
CPrahym5Cena Prahy (moderní pětiboj)Praha - Juliska2504.06.2011
DachauerMDachauer Masters-CupSRN Dachau2505.02. - 06.02.2011
eMMecupLetní pohár eMMe mladšího žactvaRoudnice n/L2504.06.2011
jKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 2000/2003 - PrahaPraha - Eden2529.05.2011
jKPŽst_PhaKrajský přebor žactva 97 / 99 - PrahaPraha - Radlice2527.05. - 28.05.2011
KalichLitoměřický kalichLitoměřice2529.01.2011
KošařMemKošařův memoriálPlzeň - Radbuza2526.03.2011
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha - Strahov2519.02.2011
LMČR BLetní mistrovství ČR žactva BKopřivnice2518.06. - 19.06.2011
LOP_MoPLetní oddílové přebory MotorletuPraha - Radlice2527.06. - 28.06.2011
LP10_ČLetní pohár ČR desetiletých ČechyPraha - Eden2511.06. - 12.06.2011
LP11_ČLetní pohár ČR jedenáctiletých ČechyDomažlice2511.06. - 12.06.2011
MCChodskaMalá cena ChodskaDomažlice2526.02.2011
ME_25Mistrovství Evropy v krátkém bazénuPOL Štětín2508.12. - 11.12.2011
MVCKladnoMalá vánoční cenaKladno2517.12.2011
M_Krale_m5Memoriál J. Krále (moderní pětiboj)Praha - Juliska2510.09.2011
M_SobotkyMemoriál Ing. Slavoše SobotkyBeroun2517.09.2011
NeratoviceNeratovický pohárNeratovice2522.01.2011
OSPjMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2502.05.2011
OSPjMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP v dlouhýPraha - Radlice2514.05.2011
OSPpMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2507.11.2011
OSPpMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP d.t.Praha - Radlice2517.11.2011
PCMoPPodzimní cena MotorletuPraha - Radlice2515.10.2011
pKPDD_PhaKPDD Praha a Střední Čechy - PhaKladno2504.11. - 05.11.2011
pKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 2000 - 2003 (PrahaPraha - Radlice2513.11.2011
pKPŽst_PhaKrajský přebor žactva 97 / 99 - PrahaPraha - Strahov2511.11. - 12.11.2011
PlzSprintyPlzeňské sprintyPlzeň Slovany2522.10. - 23.10.2011
StrockWien38. STRÖCK-Austrian QualifyingAUT Vídeň2525.11. - 27.11.2011
VCBrnaVelká cena BrnaBrno - Lesná2519.11. - 20.11.2011
VCPrahyVelká cena PrahyPraha - Radlice2524.10.2010
VCPříbramiVC PříbramiPříbram2519.02. - 20.02.2011
VelikonoceVelikonoční závodyPraha - Radlice2502.04.2011
ZMČR+dZimní mistrovství ČR dorostu a dospělýchChomutov2515.12. - 18.12.2011
ZMČR12Zimní mistrovství ČR 12.letého žactvaProstějov2503.12. - 04.12.2011
ZMČR13Zimní mistrovství ČR 13.letého žactvaTrutnov2503.12. - 04.12.2011
ZMČR14Zimní mistrovství ČR 14.letého žactvaLitoměřice2503.12. - 04.12.2011
ZP10_ČZimní pohár ČR desetiletých ČechyPlzeň Slovany2510.12. - 11.12.2011
ZP11_ČZimní pohár ČR jedenáctiletých ČechyBeroun2510.12. - 11.12.2011

naposledy aktualizováno dne 25. 12. 2011