Přehled rekordů mužů k 31.12. 2011

Modře podbarvené výkony jsou nové (nebo případně vyrovnané) oddílové rekordy, zaplavané v roce 2010. Podrobné přehledy nejlepších individálních výkonů plavců Motorletu v roce 2010 jsou dostupné v dalších článcích uvedených na stránce Souhrnné informace - rok 2010.


disciplínamuží
10 let11 let12 let13 let14 let15-16 let17-18 letopen
K 5000:31,900:29,6800:27,8400:25,2200:23,9300:23,6300:24,2700:23,08
K 10001:10,601:05,6001:00,3800:55,3500:53,7800:51,6200:52,6600:51,14
K 20002:32,902:23,802:16,502:04,102:02,0001:59,8001:57,0601:52,09
K 40005:46,305:12,3804:50,904:34,3704:20,7304:19,1304:10,704:03,26
K 80012:33,311:14,710:20,709:40,4709:07,608:59,4608:50,2108:35,5
K 150022:27,719:22,317:49,5217:14,016:59,6616:36,8416:36,84
K 300054:41,044:36,046:19,744:36,0
K 500078:56,068:15,068:15,0
M 5000:35,900:34,600:32,2900:28,400:25,4500:25,0500:26,500:23,86
M 10001:23,801:16,101:11,701:01,900:58,2000:54,8800:57,4000:53,22
M 20003:25,7902:52,102:39,8602:29,202:15,7102:06,5902:02,95
O 10001:27,401:18,7301:12,6101:06,001:01,9000:58,1901:00,2500:57,51
O 20003:02,302:47,6702:35,4002:24,802:21,4602:15,8702:07,6802:04,16
O 40006:59,005:35,2105:12,205:02,0904:51,1904:53,004:25,58
P 5000:42,200:41,500:36,6200:35,700:33,300:30,5100:32,000:28,90
P 10001:35,801:26,401:17,5501:15,2301:08,6301:10,0801:08,601:05,55
P 20003:18,903:10,202:49,4702:47,7302:31,402:29,4402:36,102:21,08
Z 5000:38,400:37,100:34,900:31,400:31,0900:28,6100:27,6200:27,50
Z 10001:24,101:19,701:13,1101:08,601:04,7500:59,7000:59,2600:58,96
Z 20003:01,0402:49,702:34,6602:26,702:19,902:11,4102:08,5902:08,59


Rekordy štafet

disciplínakategoriečas
nejmladší žáci
K 4x50SYSEL Tomáš, CÉ Martin, DOMIN Josef, PODUŠKA Lukáš02:20,8
O 4x50RUDNĚV Ilja, NOVOTNÝ Matyáš, KOTT Josef, ZEMAN Jakub02:51,0
mladší žáci
K 4x50ZEMAN Jan, KOŽEVNIKOV Danil, RENC Jakub, PŘIBYL Michal02:01,32
O 4x50RENC Jakub, PŘIBYL Michal, KOŽEVNIKOV Danil, ZEMAN Jan02:18,10
starší žáci
K 4x50VANĚČEK Viktor, KLEINERT Michal, VYSKOČIL Tomáš, LEDL Michal01:46,0
O 4x50Michael MÜLLER, Ondřej ŠORM, Marek ŘÍMAL, Michael SEEMAN02:00,26
dorostenci
K 4x50
O 4x50
K 4x100VANĚČEK Viktor, PÍCHA Pavel, BARTOŠ Matěj, LEDL Michal03:38,46
O 4x100BARTOŠ Matěj, VANĚČEK Viktor, LEDL Michal, PÍCHA Pavel04:09,41
K 4x200LEDL Michal, VANĚČEK Viktor, BARTOŠ Matěj, PÍCHA Pavel08:06,63
muži
K 4x50FIEDLER Ondřej, VANĚK Petr, STŘÍTESKÝ Lukáš, LEDL Michal01:37,79
O 4x50VANĚK Petr, FIEDLER Ondřej, LEDL Michal, STŘÍTESKÝ Lukáš01:50,09
K 4x100LEDL Michal, VYSKOČIL Tomáš, PÍCHA Petr, PÍCHA Pavel03:30,99
O 4x100ADAM Sebastian, VYSKOČIL Tomáš, LEDL Michal, PÍCHA Pavel03:54,18
K 4x200VYSKOČIL Tomáš, PÍCHA Pavel, ADAM Sebastián, LEDL Micha07:53,06


naposledy aktualizováno dne 06. 01. 2012