MoP v roce 2012 - muži - krátký bazén

V přehledu je provedeno i porovnání s nejlepším výkonem plavce v krátkém bazénu v předchozím roce. Ten je uveden ve sloupci "best'11". Tilda (~) před časovým údajem označuje výkony zaplavané na prvním úseku štafety nebo mezičasy. Body jsou dopočteny dle "FINA Point Scoring 2008". Pod tabulkou je i seznam vyhodnocených závodů.

jménoročníkčasbodyzávodrozdílbest'11
volný způsob 50 m
LEDL Michal9100:22,62812ZMČR+d* 1%00:23,08
VYSKOČIL Tomáš9200:24,33652ZMČR+d0%00:24,27
FIEDLER Ondřej8700:24,75620VCPrahy-3%00:23,8
ŽABKA Michael9200:25,5567LOP_MoP* 4%00:26,72
ADAM Sebastian9400:25,5567LOP_MoP-2%00:24,91
PÍCHA Pavel9000:26,1528LOP_MoP-2%00:25,45
KOPECKÝ Ondřej9400:26,2522LOP_MoP0%00:26,18
TICHÝ Antonín9400:26,4511pKPDD_Pha-1%00:26,1
VANĚK Petr8400:26,5505LOP_MoP- - -
SEEMAN Tomáš6900:26,6499KPDr-Pha0%00:26,44
PODUŠKA Lukáš9800:26,6499pKPŽst_Pha* 8%00:29,02
ŘÍMAL Marek9700:26,62498PlzSprinty* 4%00:28,0
CÉ Martin9800:26,8488pKPŽst_Pha* 1%00:27,2
STŘÍTESKÝ Lukáš8100:26,9483LOP_MoP- - -
MÜLLER Michael9700:27,0477pKPDD_Pha* 4%00:28,3
BAŠTA Filip9800:27,1472jKPŽst_Pha0%00:27,1
DOMIN Josef9800:27,5452pKPŽst_Pha* 5%00:29,2*
PŘIBYL Michal99~00:27,89433ZMČR13* 5%00:29,47
ŠORM Ondřej9700:28,26416PlzSprinty* 3%00:29,4
ADAM Michal9800:28,3414pKPŽst_Pha* 3%00:29,26
BERAN Petr8500:28,5406KPDr-Pha0%00:28,3
KOŽEVNIKOV Danil9900:29,05383ZMČR13* 9%00:32,1
CÉ Štěpán0000:29,3373pKPŽst_Pha* 4%00:30,8
FLAX Jan0000:29,9351pKPŽst_Pha* 8%00:32,5
RENC Jakub9900:30,0348OSPjMoP* 6%00:32,0
ZEMAN Jan9900:30,0348jKPŽst_Pha* 2%00:30,80
RUDNĚV Ilja0100:30,1344ZP11_Č* 13%00:34,7
RENC Matěj0200:32,3279ZP10_Č* 7%00:34,8
SMRČEK Ondřej0200:32,4276MVCKladno* 5%00:34,4
NOVOTNÝ Matyáš01~00:33,0261ZP11_Č* 11%00:37,3
FAIT David0000:33,3254pKPŽst_Pha* 9%00:36,6
ZEMAN Jakub0100:33,5250OSPpMoP* 12%00:38,5
KOTT Josef0100:34,4231OSPpMoP* 9%00:38,2
SMREKOVSKÝ Štěpán0000:34,4231pKPŽst_Pha* 4%00:35,9
BARTOŇ Patrik0000:35,0219jKPŽst_Pha* 3%00:36,1
MACHÁČEK Samuel0200:36,7190MVCKladno- - -
UIBLEIN Albert0000:37,0185jKPŽst_Pha* 11%00:41,6
CHALOUPKA Vojtěch0000:37,1184pKPŽst_Pha* 12%00:42,2
VOVES Jakub0100:37,4180OSPpMoP* 11%00:42,1
ŽÁK Jakub0100:39,4154OSPpMoP* 25%00:53,1
ACHEDŽAK Anton0200:39,4154ZP10_Č* 7%00:42,7
SEDLÁČEK Matyáš0300:40,0147OSPpMoP* 18%00:49,2
ŠPAŇÁR Ondřej0400:40,8138OSPpMoP* 22%00:52,8
ŽÁK Matyáš0300:41,0136OSPpMoP* 9%00:45,4
DĚRGAČEV Timofej0300:42,2125pKPŽml_Pha* 25%00:57,0
PECÁNEK Richard0200:42,6122LOP_MoP* 29%01:00,2
SZABÓ David0300:43,5114OSPpMoP* 10%00:48,5
VOLHEJN Petr0100:44,0110OSPjMoP* 1%00:44,7
GREGOR Damian0200:44,1110OSPpMoP* 34%01:06,9
KURKA Daniel0300:44,9104OSPpMoP* 11%00:50,7
NOVOTNÝ Robert0400:45,699OSPpMoP* 30%01:05,3
IVANOV Alexey0400:46,395OSPpMoP- - -
NOVOTNÝ Šimon0500:46,792OSPpMoP* 33%01:10,0
JAROŠ Adam0000:47,289OSPjMoP* 7%00:51,1
MATĚJKA Kryštof0300:47,289OSPpMoP* 7%00:50,9
FIALA Jakub0100:48,682OSPpMoP* 33%01:13,0
UIBLEIN Samuel0400:50,075OSPpMoP* 40%01:23,5
GONZÁLEZ Benjamín0200:51,370OSPpMoP* 43%01:30,0
TIRSCHER Martin0300:52,366OSPpMoP- - -
PLESKAČ Jakub0400:56,053OSPpMoP- - -
RYBA Ondřej0501:00,043OSPpMoP- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:00,942OSPpMoP- - -
VAVŘINA Matěj0501:06,332OSPpMoP- - -
PLESKAČ Jan0401:06,632pKPŽml_Pha- - -
HOVORKA Tomáš0501:09,328LOP_MoP* 19%01:26,6
HROUDA Lukáš0501:09,328OSPpMoP- - -
nalezeno celkem 291 výkonů zaplavaných v 27 závodech
volný způsob 100 m
LEDL Michal9100:52,7685KPDr-Pha-3%00:51,14
VYSKOČIL Tomáš9200:53,30662ZMČR+d0%00:52,92
FIEDLER Ondřej8700:53,62650VCPrahy-2%00:52,56
ŽABKA Michael9200:55,7580KPDr-Pha-1%00:54,65
ADAM Sebastian9400:55,76578VCPrahy0%00:55,30
SEEMAN Tomáš6900:57,6524KPDr-Pha* 0%00:58,1
ŘÍMAL Marek9700:57,61524PlzSprinty* 5%01:01,2
TICHÝ Antonín9400:57,8519LOP_MoP-1%00:57,2
CÉ Martin9800:57,8519pKPŽst_Pha* 2%00:59,10
KOPECKÝ Ondřej9400:57,9516LOP_MoP* 0%00:58,4
PODUŠKA Lukáš9800:57,9516pKPDD_Pha* 3%01:00,00
DOMIN Josef9800:59,25482PlzSprinty* 9%01:05,6
MÜLLER Michael9700:59,54475Boubelík* 4%01:02,5
BAŠTA Filip9800:59,8469jKPŽst_Pha* 0%01:00,4
PÍCHA Pavel9001:01,4433LOP_MoP-15%00:53,16
ADAM Michal9801:01,7427pKPDD_Pha* 4%01:04,64
PŘIBYL Michal9901:01,85424Boubelík* 6%01:06,1
ŠORM Ondřej9701:03,2397LOP_MoP* 2%01:04,8
RENC Jakub9901:03,5391pKPDD_Pha* 7%01:09,0
CÉ Štěpán0001:05,54356ZMČR12* 4%01:08,3
KOŽEVNIKOV Danil9901:07,6324pKPŽst_Pha* 7%01:12,9
FLAX Jan0001:07,7323pKPŽst_Pha* 11%01:16,9
ZEMAN Jan9901:08,6310pKPDD_Pha* 3%01:10,8
RENC Matěj0201:10,6285MVCKladno* 5%01:15,1
NOVOTNÝ Matyáš0101:11,6273ZP11_Č* 14%01:23,6
FAIT David0001:14,0247pKPŽst_Pha* 16%01:28,64
RUDNĚV Ilja0101:15,1237LOP_MoP* 6%01:20,3
SMRČEK Ondřej0201:15,7231LP10_Č* 6%01:21,0
KOTT Josef0101:16,4225ZP11_Č* 12%01:27,21
SMREKOVSKÝ Štěpán0001:16,5224pKPŽst_Pha* 13%01:28,6
BARTOŇ Patrik0001:21,6184jKPŽst_Pha* 2%01:23,5
UIBLEIN Albert0001:22,4179eMMecup* 11%01:33,5
ZEMAN Jakub0101:23,1175MCLouny* 0%01:23,9
CHALOUPKA Vojtěch0001:23,7171pKPŽst_Pha* 20%01:45,1
SEDLÁČEK Matyáš0301:27,8148MVCKladno- - -
VOVES Jakub0101:27,9148pKPŽml_Pha* 13%01:41,1
ACHEDŽAK Anton0201:29,3141ZP10_Č* 10%01:40,2
DĚRGAČEV Timofej0301:31,8130MVCKladno* 28%02:08,4
ŽÁK Matyáš0301:33,61122PCMoP* 9%01:43,4
ŠPAŇÁR Ondřej0401:35,2116pKPŽml_Pha- - -
ŽÁK Jakub0101:37,0110pKPŽml_Pha- - -
MACHÁČEK Samuel0201:39,89101PCMoP- - -
PECÁNEK Richard0201:40,599pKPŽml_Pha- - -
VOLHEJN Petr0101:41,396MCChodska* 7%01:49,3
GREGOR Damian0201:42,892pKPŽml_Pha- - -
IVANOV Alexey0401:43,291MVCKladno- - -
NOVOTNÝ Robert0401:45,386pKPŽml_Pha- - -
MATĚJKA Kryštof0301:47,581LOP_MoP* 7%01:56,5
KURKA Daniel0301:48,7978PCMoP* 12%02:03,7
UIBLEIN Samuel0401:55,066pKPŽml_Pha- - -
NOVOTNÝ Šimon0502:09,746eMMecup- - -
FIALA Jakub0102:10,445eMMecup- - -
GONZÁLEZ Benjamín0202:11,444jKPŽml_Pha- - -
PLESKAČ Jakub0402:12,843pKPŽml_Pha- - -
VAVŘINA Matěj0502:15,340MVCKladno- - -
PLESKAČ Jan0402:38,625pKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 200 výkonů zaplavaných v 26 závodech
volný způsob 200 m
FIEDLER Ondřej8701:57,1670KPDr-Pha-4%01:52,09
PÍCHA Pavel9001:58,8642KPDr-Pha-2%01:55,59
ŘÍMAL Marek9702:04,6556pKPDD_Pha* 4%02:10,5
PODUŠKA Lukáš9802:05,56544PCMoP* 5%02:12,3
CÉ Martin9802:07,5519pKPDD_Pha* 3%02:11,6
MÜLLER Michael9702:08,81503Boubelík* 6%02:17,5
ADAM Sebastian9402:10,2487pKPDD_Pha-8%01:59,98
DOMIN Josef9802:11,7471pKPDD_Pha* 10%02:27,1
BAŠTA Filip9802:14,5442jKPŽst_Pha* 0%02:15,00
PŘIBYL Michal9902:14,5442pKPDD_Pha* 4%02:21,56
RENC Jakub9902:14,8439pKPDD_Pha* 6%02:24,01
ADAM Michal9802:16,2426pKPDD_Pha* 10%02:31,6
BARTOŠ Matěj8802:18,5405KPDr-Pha- - -
CÉ Štěpán0002:27,7334pKPŽst_Pha* 3%02:33,0
KOŽEVNIKOV Danil9902:30,0319pKPŽst_Pha* 10%02:46,9
RENC Matěj0202:30,99313PCMoP* 9%02:46,72
ZEMAN Jan9902:33,30299Velikonoce- - -
FLAX Jan0002:34,9289MCLouny* 5%02:43,2
SMRČEK Ondřej0202:38,81269PCMoP* 6%02:49,5
NOVOTNÝ Matyáš0102:46,1235LP11_Č* 11%03:06,8
SMREKOVSKÝ Štěpán0002:46,4234pKPŽst_Pha- - -
BARTOŇ Patrik0002:56,0197jKPŽst_Pha* 4%03:04,5
ZEMAN Jakub0102:59,0188LP11_Č* 6%03:11,0
UIBLEIN Albert0003:04,0173jKPŽst_Pha- - -
CHALOUPKA Vojtěch0003:05,4169pKPŽst_Pha* 13%03:33,8
MACHÁČEK Samuel0203:18,2138pKPŽml_Pha- - -
ACHEDŽAK Anton0203:19,95135PCMoP* 9%03:41,9
VOVES Jakub0103:21,3132OSPjMoPdt* 4%03:30,7
ŽÁK Matyáš0303:25,2125OSPpMoPdt* 8%03:44,6
SEDLÁČEK Matyáš0303:26,3123pKPŽml_Pha- - -
ŽÁK Jakub0103:27,4121pKPŽml_Pha- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0403:32,0113pKPŽml_Pha- - -
PECÁNEK Richard0203:39,9101pKPŽml_Pha- - -
SZABÓ David0303:44,395OSPpMoPdt* 4%03:54,1
JAROŠ Adam0003:45,893OSPjMoPdt- - -
DĚRGAČEV Timofej0303:46,892OSPpMoPdt- - -
GREGOR Damian0203:47,991OSPpMoPdt- - -
VOLHEJN Petr0103:53,884OSPjMoPdt-5%03:42,3
MATĚJKA Kryštof0303:54,983OSPpMoPdt* 3%04:03,9
nalezeno celkem 99 výkonů zaplavaných v 20 závodech
volný způsob 400 m
ADAM Sebastian9404:23,8563KPDr-Pha* 0%04:25,7
ŘÍMAL Marek9704:26,2548pKPDD_Pha* 6%04:44,5
SEEMAN Michael9704:26,6546KPDr-Pha-2%04:20,73
PODUŠKA Lukáš9804:27,2542pKPDD_Pha* 6%04:44,4
CÉ Martin9804:33,8504pKPDD_Pha* 6%04:53,9
DOMIN Josef9804:42,6458pKPŽst_Pha* 8%05:09,42
RENC Jakub9904:47,10437ZMČR13* 4%05:00,32
PŘIBYL Michal9904:48,6430pKPŽst_Pha* 5%05:05,6
ADAM Michal9805:09,04350VCPrahy* 3%05:19,75
KOŽEVNIKOV Danil9905:19,83316VCPrahy- - -
RENC Matěj0205:23,0307ZP10_Č* 10%05:59,1
NOVOTNÝ Matyáš0105:29,2290pKPŽml_Pha* 15%06:28,1
ZEMAN Jan9905:34,7276pKPŽst_Pha* 3%05:48,2
CÉ Štěpán0006:09,2205pKPŽst_Pha-1%06:02,7
SMRČEK Ondřej0206:13,5198OSPjMoPdt- - -
KOTT Josef0106:29,9174OSPjMoPdt* 1%06:36,6
MATĚJKA Kryštof0307:35,4109pKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 43 výkonů zaplavaných v 16 závodech
volný způsob 800 m
FIEDLER Ondřej8709:01,2602OSPjMoPdt- - -
ADAM Sebastian9409:17,2551OSPjMoPdt- - -
LEDL Michal9109:35,8499OSPpMoPdt* 0%09:40,9
VYSKOČIL Tomáš9209:36,5498OSPjMoPdt- - -
ŽABKA Michael9209:39,0491OSPjMoPdt- - -
PÍCHA Pavel9009:39,6490OSPjMoPdt- - -
ŘÍMAL Marek9709:45,2476OSPpMoPdt- - -
PÍCHA Petr9009:49,9464OSPjMoPdt- - -
PODUŠKA Lukáš9810:14,9410OSPpMoPdt* 0%10:19,4
RENC Jakub9910:15,9408OSPpMoPdt* 11%11:32,5
CÉ Martin9810:18,0404OSPjMoPdt* 0%10:19,4
MÜLLER Michael9710:23,9393OSPjMoPdt* 5%10:57,0
DOMIN Josef9810:24,6391OSPpMoPdt- - -
ADAM Michal9810:31,0380OSPpMoPdt* 11%11:53,0
ŠORM Ondřej9710:40,9362OSPpMoPdt* 6%11:24,9
KOPECKÝ Ondřej9410:45,8354OSPjMoPdt- - -
TICHÝ Antonín9410:50,5346OSPjMoPdt- - -
RUDNĚV Ilja0111:13,8312pKPŽml_Pha- - -
NOVOTNÝ Matyáš0111:17,0307pKPŽml_Pha- - -
KOŽEVNIKOV Danil9911:18,6305OSPpMoPdt* 7%12:12,3
RENC Matěj0211:24,1298OSPpMoPdt- - -
CÉ Štěpán0011:36,1283OSPpMoPdt* 5%12:13,1
FLAX Jan0011:42,0276OSPpMoPdt* 4%12:12,3
SMRČEK Ondřej0211:58,4257OSPpMoPdt- - -
KOTT Josef0112:47,0211OSPpMoPdt- - -
SMREKOVSKÝ Štěpán0013:28,7180OSPpMoPdt* 7%14:30,9
CHALOUPKA Vojtěch0014:08,0156OSPpMoPdt- - -
VOVES Jakub0114:10,8155OSPpMoPdt- - -
ACHEDŽAK Anton0215:13,0125OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 39 výkonů zaplavaných v 4 závodech
volný způsob 1500 m
SEEMAN Michael9717:09,3598KPDr-Pha* 0%17:14,0
PÍCHA Pavel9017:36,0554KPDr-Pha-2%17:14,6
CÉ Martin9818:28,7478jKPŽst_Pha* 2%18:59,06
RENC Jakub9919:09,7429pKPDD_Pha* 1%19:33,01
DOMIN Josef9820:04,8373OSPjMoPdt* 5%21:13,1
MÜLLER Michael9720:41,9340KPDr-Pha* 2%21:08,4
PŘIBYL Michal9921:25,0307OSPjMoPdt-1%21:08,7
ADAM Michal9821:30,2304jKPŽst_Pha* 6%22:55,5
ZEMAN Jan9922:18,2272OSPjMoPdt* 6%23:57,6
KOŽEVNIKOV Danil9922:19,1271OSPjMoPdt- - -
FLAX Jan0022:40,2259OSPjMoPdt- - -
CÉ Štěpán0023:40,4227OSPjMoPdt- - -
SMREKOVSKÝ Štěpán0025:16,5187OSPjMoPdt- - -
UIBLEIN Albert0025:45,3177OSPjMoPdt- - -
FAIT David0025:51,0175OSPjMoPdt- - -
nalezeno celkem 20 výkonů zaplavaných v 4 závodech
motýlek 50 m
LEDL Michal9100:23,55906ME_25* 1%00:23,86
LEDL Petr8900:27,26584ZMČR+d-1%00:26,9
PÍCHA Pavel9000:27,4575LOP_MoP-5%00:26,06
VYSKOČIL Tomáš9200:27,7557LOP_MoP-4%00:26,57
TICHÝ Antonín9400:28,0539LOP_MoP0%00:27,9
ŘÍMAL Marek9700:28,04537PlzSprinty* 8%00:30,74
ADAM Sebastian9400:28,4517LOP_MoP* 3%00:29,4
SEEMAN Michael9700:29,1480LOP_MoP* 2%00:29,79
PODUŠKA Lukáš9800:29,1480pKPDD_Pha* 9%00:32,20
DOMIN Josef9800:29,9443pKPDD_Pha* 9%00:32,9
CÉ Martin9800:30,25428PlzSprinty* 9%00:33,4
KOŽEVNIKOV Danil9900:32,1358LOP_MoP* 6%00:34,3
ŠORM Ondřej9700:32,5345pKPDD_Pha* 6%00:34,6
PŘIBYL Michal9900:32,6342pKPDD_Pha* 4%00:34,0
RENC Jakub9900:32,63341PlzSprinty* 6%00:35,0
CÉ Štěpán0000:34,0301LOP_MoP* 2%00:34,8
ADAM Michal9800:34,7283LOP_MoP* 12%00:39,5
ZEMAN Jan9900:35,1274pKPDD_Pha* 8%00:38,5
RENC Matěj0200:37,1232MVCKladno* 7%00:40,3
FLAX Jan0000:37,4226LOP_MoP* 1%00:38,0
SMRČEK Ondřej0200:38,3211OSPpMoP* 8%00:41,7
KOTT Josef0100:38,7204ZP11_Č* 7%00:41,9
FAIT David0000:40,2182LOP_MoP* 10%00:44,9
RUDNĚV Ilja0100:40,2182OSPpMoP* 6%00:43,2
ZEMAN Jakub0100:41,2169OSPpMoP* 9%00:45,6
NOVOTNÝ Matyáš0100:42,7152OSPpMoP* 21%00:54,4
BARTOŇ Patrik0000:44,4135LOP_MoP* 4%00:46,7
CHALOUPKA Vojtěch0000:45,8123eMMecup* 8%00:50,0
VOVES Jakub0100:46,4118LP11_Č* 10%00:51,9
SMREKOVSKÝ Štěpán0000:46,8115LOP_MoP* 4%00:49,2
ACHEDŽAK Anton0200:48,9101OSPpMoP* 14%00:57,1
ŽÁK Matyáš0300:49,598MVCKladno* 14%00:58,0
ŽÁK Jakub0100:50,095OSPpMoP- - -
VOLHEJN Petr0100:50,791OSPjMoP* 4%00:53,0
UIBLEIN Albert0000:52,681OSPjMoP- - -
SEDLÁČEK Matyáš0300:55,370OSPpMoP- - -
SZABÓ David0300:56,964OSPpMoP* 18%01:09,6
MATĚJKA Kryštof0300:58,659OSPpMoP* 12%01:06,7
ŠPAŇÁR Ondřej0400:59,157OSPpMoP- - -
PECÁNEK Richard0201:01,950OSPpMoP- - -
MACHÁČEK Samuel0201:02,548OSPpMoP- - -
DĚRGAČEV Timofej0301:06,640OSPpMoP- - -
KURKA Daniel0301:08,137OSPpMoP- - -
GREGOR Damian0201:08,437OSPpMoP- - -
FIALA Jakub0101:12,032OSPpMoP- - -
nalezeno celkem 131 výkonů zaplavaných v 20 závodech
motýlek 100 m
LEDL Michal9100:52,97851ME_25* 0%00:53,22
FIEDLER Ondřej8700:57,37670VCPrahy0%00:56,83
PÍCHA Pavel9000:58,2642KPDr-Pha-2%00:56,80
LEDL Petr8900:59,24609ZMČR+d* 0%00:59,34
PÍCHA Petr9001:01,1555KPDr-Pha-3%00:59,19
ŘÍMAL Marek9701:02,54517Boubelík* 8%01:08,0
ADAM Sebastian9401:03,4496LOP_MoP* 1%01:04,15
TICHÝ Antonín9401:04,1480pKPDD_Pha-1%01:03,39
PODUŠKA Lukáš9801:04,1480pKPŽst_Pha* 12%01:13,5
DOMIN Josef9801:04,2478pKPŽst_Pha* 12%01:12,99
VYSKOČIL Tomáš9201:04,8465LOP_MoP-12%00:57,66
PŘIBYL Michal9901:11,11352Boubelík* 23%01:33,5
CÉ Martin9801:11,24350Velikonoce* 10%01:19,3
RENC Jakub9901:12,96326ZMČR13* 9%01:20,70
ADAM Michal9801:13,6317pKPŽst_Pha* 9%01:21,4
ŠORM Ondřej9701:15,21297Boubelík- - -
KOŽEVNIKOV Danil9901:15,36296ZMČR13* 13%01:26,9
ZEMAN Jan9901:23,3219pKPDD_Pha* 8%01:31,5
SMRČEK Ondřej0201:26,2198LP10_Č- - -
CÉ Štěpán0001:29,3178jKPŽst_Pha* 17%01:47,9
RENC Matěj0201:30,0174LP10_Č- - -
CHALOUPKA Vojtěch0001:34,9148pKPŽst_Pha- - -
KOTT Josef0101:36,9139LOP_MoP- - -
VOVES Jakub0101:50,893ZP11_Č- - -
ZEMAN Jakub0101:59,474MCChodska- - -
ŽÁK Matyáš0302:02,4569PCMoP- - -
nalezeno celkem 80 výkonů zaplavaných v 20 závodech
motýlek 200 m
FIEDLER Ondřej8702:09,1642KPDr-Pha-1%02:07,1
PÍCHA Pavel9002:11,6606KPDr-Pha* 1%02:13,8
LEDL Michal9102:17,10536VCPrahy* 2%02:20,84
ŘÍMAL Marek9702:20,26501ZMČR+d* 8%02:33,7
DOMIN Josef9802:26,7438pKPŽst_Pha* 14%02:51,42
PODUŠKA Lukáš9802:36,2363pKPDD_Pha- - -
RENC Jakub9902:52,7268jKPŽst_Pha- - -
BARTOŠ Matěj8802:54,2261KPDr-Pha- - -
KOŽEVNIKOV Danil9902:57,58247VCPrahy* 6%03:10,1
ZEMAN Jan9903:01,4231pKPŽst_Pha* 8%03:17,9
nalezeno celkem 23 výkonů zaplavaných v 10 závodech
polohový závod 100 m
LEDL Michal9100:56,17804StrockWien* 3%00:58,44
ADAM Sebastian9401:04,74525PlzSprinty-3%01:02,68
TICHÝ Antonín9401:04,9521pKPDD_Pha0%01:04,54
ŘÍMAL Marek9701:06,93475PlzSprinty* 7%01:12,47
PODUŠKA Lukáš9801:07,0474pKPŽst_Pha* 6%01:11,7
MÜLLER Michael9701:07,9455pKPDD_Pha* 5%01:12,1
ŠORM Ondřej9701:08,08452StrockWien* 8%01:14,4
PŘIBYL Michal9901:08,14450ZMČR13* 6%01:12,61
CÉ Martin9801:09,55424ZMČR14* 6%01:14,52
DOMIN Josef9801:12,12380PlzSprinty- - -
RENC Jakub9901:12,29377PlzSprinty* 8%01:19,2
ADAM Michal9801:14,1350pKPDD_Pha- - -
FLAX Jan0001:15,90326ZMČR12* 6%01:20,9
RUDNĚV Ilja0101:16,5318ZP11_Č* 12%01:27,4
KOŽEVNIKOV Danil9901:17,53306PCMoP* 7%01:23,4
ZEMAN Jan9901:17,9301pKPDD_Pha- - -
CÉ Štěpán0001:19,59283LMČR B* 2%01:21,4
SMRČEK Ondřej0201:22,30256PCMoP* 7%01:28,5
FAIT David0001:23,5245pKPŽst_Pha* 10%01:33,40
RENC Matěj0201:24,4237MVCKladno* 6%01:30,6
KOTT Josef0101:25,36229PCMoP* 7%01:32,7
ZEMAN Jakub0101:27,9210ZP11_Č* 10%01:38,6
CHALOUPKA Vojtěch0001:28,8203pKPŽst_Pha* 13%01:43,0
NOVOTNÝ Matyáš0101:30,1195eMMecup- - -
SMREKOVSKÝ Štěpán0001:31,64185PCMoP- - -
BARTOŇ Patrik0001:31,9184jKPŽst_Pha* 5%01:36,8
ACHEDŽAK Anton0201:40,3141pKPŽml_Pha* 15%01:58,4
VOVES Jakub0101:40,4141pKPŽml_Pha* 2%01:42,8
VOLHEJN Petr0101:43,1130jKPŽml_Pha-2%01:40,6
ŽÁK Jakub0101:43,2130pKPŽml_Pha- - -
ŽÁK Matyáš0301:43,5129pKPŽml_Pha- - -
SZABÓ David0301:44,4125pKPŽml_Pha- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0401:54,395MVCKladno- - -
nalezeno celkem 108 výkonů zaplavaných v 23 závodech
polohový závod 200 m
FIEDLER Ondřej8702:08,60694VCPrahy0%02:08,57
ADAM Sebastian9402:10,91658ZMČR+d* 3%02:15,34
ŽABKA Michael9202:17,5568KPDr-Pha0%02:16,32
PÍCHA Petr9002:20,8529KPDr-Pha0%02:20,4
ŘÍMAL Marek9702:22,79507VCPrahy- - -
PODUŠKA Lukáš9802:23,2503pKPŽst_Pha* 4%02:29,80
PŘIBYL Michal9902:26,74467ZMČR13* 5%02:35,40
SEEMAN Tomáš6902:28,3453KPDr-Pha0%02:27,60
ŠORM Ondřej9702:30,38434StrockWien* 8%02:44,6
RENC Jakub9902:38,7369pKPDD_Pha* 6%02:50,3
MÜLLER Michael9702:43,23339VCPrahy- - -
DOMIN Josef9802:43,48338Velikonoce* 6%02:55,4
ADAM Michal9802:47,2316jKPŽst_Pha* 7%03:01,4
KOŽEVNIKOV Danil9902:48,7307pKPŽst_Pha* 8%03:04,7
ZEMAN Jan9902:51,4293jKPŽst_Pha* 3%02:57,8
FLAX Jan0002:52,0290pKPŽst_Pha* 4%03:00,3
SMRČEK Ondřej0202:57,8263pKPŽml_Pha- - -
ZEMAN Jakub0103:07,9223ZP11_Č- - -
KOTT Josef0103:10,4214LP11_Č- - -
CHALOUPKA Vojtěch0003:27,9164jKPŽst_Pha- - -
VOVES Jakub0103:35,2148LP11_Č- - -
VOLHEJN Petr0103:45,1129jKPŽml_Pha* 3%03:52,34
SZABÓ David0303:50,3121pKPŽml_Pha- - -
MATĚJKA Kryštof0303:59,1108pKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 56 výkonů zaplavaných v 19 závodech
polohový závod 400 m
FIEDLER Ondřej8704:33,3702KPDr-Pha* 0%04:34,5
ADAM Sebastian9404:44,89619PlzSprinty- - -
LEDL Michal9104:55,7554KPDr-Pha- - -
PÍCHA Petr9004:58,1541KPDr-Pha* 2%05:06,9
PODUŠKA Lukáš9805:05,31503ZMČR14* 7%05:31,2
PŘIBYL Michal9905:16,8450pKPŽst_Pha* 5%05:35,21
ŠORM Ondřej9705:22,2428pKPDD_Pha- - -
RENC Jakub9905:35,60379PlzSprinty* 5%05:55,9
ZEMAN Jan9906:00,5306pKPŽst_Pha- - -
KOŽEVNIKOV Danil9906:00,59305VCPrahy- - -
nalezeno celkem 21 výkonů zaplavaných v 9 závodech
prsa 50 m
LEDL Michal9100:28,07847ZMČR+d* 2%00:28,90
ŠORM Ondřej9700:31,78584ZMČR+d* 8%00:34,89
TICHÝ Antonín9400:32,84529KošařMem-1%00:32,46
LEDL Petr8900:33,1517LOP_MoP-1%00:32,7
ŽABKA Michael9200:33,4503LOP_MoP-1%00:32,83
VYSKOČIL Tomáš9200:33,9481LOP_MoP-6%00:31,9
PŘIBYL Michal9900:34,14471PlzSprinty* 9%00:37,6
PÍCHA Pavel9000:34,2468LOP_MoP0%00:33,9
ADAM Sebastian9400:34,9441LOP_MoP- - -
PÍCHA Petr9000:35,7412LOP_MoP-6%00:33,4
BARTOŠ Matěj8800:36,58383KošařMem- - -
SEEMAN Michael9700:36,6382LOP_MoP0%00:36,57
ŘÍMAL Marek9700:37,2364LOP_MoP* 14%00:43,6
LANGMAYER Jan7000:38,0341LOP_MoP- - -
MÜLLER Michael9700:38,2336LOP_MoP* 6%00:40,7
RUDNĚV Ilja0100:40,3286OSPpMoP* 4%00:42,2
FLAX Jan0000:41,1270eMMecup* 4%00:43,1
RENC Jakub9900:41,1270LOP_MoP* 5%00:43,4
NOVOTNÝ Matyáš0100:42,2249OSPpMoP* 13%00:48,8
ZEMAN Jan9900:42,3248pKPDD_Pha* 3%00:44,0
CÉ Štěpán0000:44,2217eMMecup* 4%00:46,2
FAIT David0000:45,1204OSPjMoP* 7%00:48,8
KOŽEVNIKOV Danil9900:45,4200OSPjMoP* 2%00:46,7
ADAM Michal9800:45,5199OSPjMoP* 0%00:45,8
ZEMAN Jakub0100:45,7196OSPpMoP* 4%00:48,1
MACHÁČEK Samuel0200:46,9182ZP10_Č- - -
SMREKOVSKÝ Štěpán0000:47,2178LOP_MoP* 6%00:50,60
CHALOUPKA Vojtěch0000:48,4165eMMecup* 7%00:52,3
SMRČEK Ondřej0200:48,9160LOP_MoP* 2%00:50,3
KOTT Josef0100:49,4155OSPpMoP* 3%00:51,2
ŽÁK Matyáš0300:49,8152pKPŽml_Pha* 3%00:51,7
SZABÓ David0300:50,4146MVCKladno* 10%00:56,2
VOLHEJN Petr0100:50,8143OSPjMoP-2%00:49,4
RENC Matěj0200:51,0141LOP_MoP* 6%00:54,4
VOVES Jakub0100:51,3139LOP_MoP* 1%00:52,1
BARTOŇ Patrik0000:51,7136LOP_MoP* 4%00:54,3
UIBLEIN Albert0000:52,0133OSPjMoP- - -
ACHEDŽAK Anton0200:52,8127OSPpMoP* 6%00:56,6
SEDLÁČEK Matyáš0300:55,2111pKPŽml_Pha* 20%01:09,4
GREGOR Damian0200:55,2111pKPŽml_Pha* 23%01:12,6
PECÁNEK Richard0200:55,3111LP10_Č* 13%01:04,3
JAROŠ Adam0000:55,5110OSPjMoP* 7%00:59,7
ŠPAŇÁR Ondřej0400:55,9107pKPŽml_Pha* 18%01:08,5
MATĚJKA Kryštof0300:56,6103OSPpMoP* 9%01:02,2
IVANOV Alexey0400:57,1101MVCKladno- - -
DĚRGAČEV Timofej0300:58,096OSPpMoP* 15%01:08,3
ŽÁK Jakub0100:58,693OSPpMoP* 21%01:14,8
KURKA Daniel0300:59,589MCLouny* 5%01:02,7
GONZÁLEZ Benjamín0201:04,271OSPpMoP* 26%01:27,9
UIBLEIN Samuel0401:04,769pKPŽml_Pha* 31%01:34,9
NOVOTNÝ Robert0401:04,769pKPŽml_Pha* 24%01:25,8
NOVOTNÝ Šimon0501:06,165OSPpMoP* 27%01:30,6
VAVŘINA Matěj0501:08,459MVCKladno- - -
PLESKAČ Jan0401:08,758pKPŽml_Pha- - -
FIALA Jakub0101:11,751OSPpMoP* 26%01:37,5
HROUDA Lukáš0501:12,050OSPpMoP- - -
PLESKAČ Jakub0401:15,743pKPŽml_Pha- - -
RYBA Ondřej0501:18,339OSPpMoP- - -
HOVORKA Tomáš0501:20,935LOP_MoP* 37%02:08,5
TIRSCHER Martin0301:25,530OSPpMoP- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:28,127OSPpMoP- - -
nalezeno celkem 164 výkonů zaplavaných v 18 závodech
prsa 100 m
LEDL Michal9101:04,61717PlzSprinty- - -
MASOPUST Daniel9601:07,83619ZMČR+d- - -
TICHÝ Antonín9401:10,06562KošařMem* 1%01:10,9
ŠORM Ondřej9701:10,57550Boubelík* 4%01:13,86
VANĚČEK Viktor9101:11,9520KPDr-Pha-3%01:09,56
PŘIBYL Michal9901:11,96519ZMČR13* 7%01:17,55
LEDL Petr8901:12,4509pKPDD_Pha-3%01:09,83
FIEDLER Ondřej8701:13,7483LOP_MoP-6%01:08,9
VYSKOČIL Tomáš9201:13,8481LOP_MoP-6%01:09,51
ŽABKA Michael9201:14,0477LOP_MoP-3%01:11,17
PÍCHA Pavel9001:14,5467LOP_MoP-1%01:13,1
ADAM Sebastian9401:15,3453LOP_MoP- - -
SEEMAN Michael9701:18,9394LOP_MoP0%01:18,2
PÍCHA Petr9001:19,1391LOP_MoP-3%01:16,1
RUDNĚV Ilja0101:19,7382ZP11_Č* 16%01:36,0
MÜLLER Michael9701:25,1314LOP_MoP* 4%01:28,8
RENC Jakub9901:25,48309PlzSprinty* 6%01:31,9
FLAX Jan0001:25,75307ZMČR12* 9%01:35,0
ZEMAN Jan9901:27,65287PCMoP* 7%01:34,7
NOVOTNÝ Matyáš0101:30,6260ZP11_Č* 13%01:44,9
KOŽEVNIKOV Danil9901:35,9219LOP_MoP- - -
ZEMAN Jakub0101:38,2204ZP11_Č* 9%01:48,5
SMREKOVSKÝ Štěpán0001:38,29204PCMoP* 7%01:46,1
CHALOUPKA Vojtěch0001:39,04199PCMoP* 8%01:48,32
MACHÁČEK Samuel0201:39,8194MVCKladno- - -
KOTT Josef0101:46,1162MCChodska- - -
SZABÓ David0301:46,9158MVCKladno* 9%01:57,7
VOLHEJN Petr0101:49,4148jKPŽml_Pha-2%01:47,1
SMRČEK Ondřej0201:49,5147MCChodska-1%01:47,59
UIBLEIN Albert0001:50,5143eMMecup* 9%02:01,8
ŽÁK Matyáš0301:51,96138PCMoP* 10%02:05,4
ACHEDŽAK Anton0201:53,73131PCMoP* 6%02:02,0
RENC Matěj0201:58,1117MCChodska- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0401:58,3117MVCKladno- - -
IVANOV Alexey0402:00,5110MVCKladno- - -
MATĚJKA Kryštof0302:01,0109pKPŽml_Pha* 12%02:18,9
PECÁNEK Richard0202:01,4108MVCKladno- - -
ŽÁK Jakub0102:10,986pKPŽml_Pha- - -
DĚRGAČEV Timofej0302:11,984MVCKladno- - -
KURKA Daniel0302:15,178MCLouny* 7%02:25,4
VAVŘINA Matěj0502:23,066MVCKladno- - -
NOVOTNÝ Šimon0502:29,258LOP_MoP- - -
nalezeno celkem 122 výkonů zaplavaných v 25 závodech
prsa 200 m
ŠORM Ondřej9702:34,81528StrockWien* 5%02:44,08
VANĚČEK Viktor9102:36,5511KPDr-Pha-2%02:32,04
PŘIBYL Michal9902:38,04496ZMČR13* 6%02:49,47
TICHÝ Antonín9402:38,53492KošařMem* 0%02:38,88
ŽIKEŠ Radek9102:53,9373KPDr-Pha- - -
BARTOŠ Matěj8802:54,54368KošařMem- - -
RUDNĚV Ilja0102:59,5339ZP11_Č* 17%03:36,69
FLAX Jan0003:08,4293pKPŽst_Pha* 8%03:26,00
ZEMAN Jan9903:09,3289pKPŽst_Pha* 5%03:20,7
NOVOTNÝ Matyáš0103:12,8273ZP11_Č* 14%03:44,36
ZEMAN Jakub0103:25,3226ZP11_Č- - -
CHALOUPKA Vojtěch0003:37,5190eMMecup- - -
SZABÓ David0303:49,83161PCMoP- - -
VOLHEJN Petr0103:57,3147LP11_Č- - -
UIBLEIN Albert0004:01,8139jKPŽst_Pha- - -
nalezeno celkem 49 výkonů zaplavaných v 20 závodech
znak 50 m
ADAM Sebastian9400:28,42562ZMČR+d* 1%00:28,73
LEDL Petr8900:28,74544PlzSprinty* 0%00:29,0
KOPECKÝ Ondřej9400:28,9535LOP_MoP0%00:28,67
VYSKOČIL Tomáš9200:29,18520Boubelík-3%00:28,14
ŘÍMAL Marek9700:29,36510ZMČR+d* 7%00:31,87
PÍCHA Pavel9000:29,4508LOP_MoP-4%00:28,24
MÜLLER Michael9700:30,1473LOP_MoP* 4%00:31,64
TICHÝ Antonín9400:30,8442LOP_MoP* 1%00:31,3
PÍCHA Petr9000:31,2425LOP_MoP-3%00:30,03
SEEMAN Tomáš6900:31,9398LOP_MoP-4%00:30,45
RENC Jakub99~00:33,08357ZMČR13* 7%00:35,68
PŘIBYL Michal9900:34,1326OSPjMoP* 2%00:34,9
KOŽEVNIKOV Danil9900:35,3294LOP_MoP* 3%00:36,6
ZEMAN Jan9900:35,8281pKPDD_Pha* 7%00:38,5
RENC Matěj0200:36,2272OSPpMoP* 13%00:41,7
SMRČEK Ondřej0200:36,4268MVCKladno* 8%00:39,9
CÉ Štěpán0000:37,5245eMMecup* 5%00:39,8
FLAX Jan0000:37,9237eMMecup* 3%00:39,4
KOTT Josef01~00:38,2232ZP11_Č* 4%00:40,0
RUDNĚV Ilja0100:38,5226OSPpMoP* 4%00:40,4
FAIT David0000:39,8205LOP_MoP* 5%00:42,0
ADAM Michal9800:40,2199OSPjMoP0%00:40,19
SMREKOVSKÝ Štěpán0000:41,3183LOP_MoP* 8%00:44,9
ZEMAN Jakub0100:42,3171OSPpMoP* 5%00:44,7
NOVOTNÝ Matyáš0100:42,4169OSPpMoP* 13%00:49,0
UIBLEIN Albert0000:43,1161eMMecup- - -
BARTOŇ Patrik0000:43,1161LOP_MoP* 0%00:43,3
ACHEDŽAK Anton0200:45,8134MVCKladno* 12%00:52,5
SEDLÁČEK Matyáš0300:46,0133MVCKladno* 16%00:55,4
ŽÁK Jakub0100:46,7127OSPpMoP* 18%00:57,1
VOVES Jakub0100:46,8126LOP_MoP* 2%00:48,1
ŽÁK Matyáš0300:48,7112OSPjMoP* 7%00:52,4
MACHÁČEK Samuel0200:48,9110pKPŽml_Pha- - -
SZABÓ David0300:49,4107OSPjMoP* 1%00:50,4
DĚRGAČEV Timofej0300:49,6106MVCKladno* 11%00:56,3
CHALOUPKA Vojtěch0000:49,7105OSPjMoP* 1%00:50,7
PECÁNEK Richard0200:50,998LOP_MoP* 21%01:05,2
MATĚJKA Kryštof0300:52,291LOP_MoP* 4%00:54,9
VOLHEJN Petr0100:52,589OSPjMoP-4%00:50,3
GREGOR Damian0200:53,385jKPŽml_Pha* 23%01:09,3
KURKA Daniel0300:54,281OSPpMoP* 4%00:56,6
ŠPAŇÁR Ondřej0400:54,381OSPpMoP* 6%00:58,3
NOVOTNÝ Robert0400:55,476LOP_MoP* 18%01:07,8
JAROŠ Adam0000:55,675OSPjMoP* 10%01:02,3
NOVOTNÝ Šimon0500:56,273OSPpMoP* 22%01:12,1
FIALA Jakub0100:57,867eMMecup* 14%01:07,5
IVANOV Alexey0400:58,365OSPpMoP- - -
GONZÁLEZ Benjamín0200:58,664LOP_MoP* 21%01:14,6
TIRSCHER Martin0301:00,159OSPpMoP- - -
UIBLEIN Samuel0401:03,052OSPjMoP* 19%01:17,8
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:06,344OSPpMoP- - -
HOVORKA Tomáš0501:11,136LOP_MoP* 29%01:40,4
RYBA Ondřej0501:11,635OSPpMoP- - -
PLESKAČ Jakub0401:13,533pKPŽml_Pha- - -
PLESKAČ Jan0401:16,729pKPŽml_Pha- - -
HROUDA Lukáš0501:20,125OSPpMoP- - -
VAVŘINA Matěj0501:35,515OSPpMoP- - -
nalezeno celkem 175 výkonů zaplavaných v 18 závodech
znak 100 m
ADAM Sebastian9400:59,57608ZMČR+d0%00:59,26
LEDL Petr8901:01,07564ZMČR+d0%01:00,60
KOPECKÝ Ondřej9401:01,9542KPDr-Pha* 2%01:03,56
FIEDLER Ondřej8701:02,5527LOP_MoP-1%01:01,6
ŘÍMAL Marek9701:03,0514pKPDD_Pha* 7%01:07,84
PÍCHA Pavel9001:03,5502LOP_MoP-2%01:02,2
MÜLLER Michael9701:05,23463ZMČR+d* 5%01:09,33
PÍCHA Petr9001:05,7453KPDr-Pha* 3%01:07,9
PODUŠKA Lukáš9801:06,3441pKPDD_Pha* 7%01:11,61
CÉ Martin9801:06,9429pKPŽst_Pha* 4%01:09,90
VYSKOČIL Tomáš9201:07,8412LOP_MoP-11%01:00,69
PŘIBYL Michal9901:08,34403ZMČR13* 10%01:16,3
RENC Jakub9901:10,22371ZMČR13* 4%01:13,66
DOMIN Josef9801:12,1343pKPŽst_Pha* 4%01:15,4
SEEMAN Michael9701:13,4325LOP_MoP-1%01:12,28
BAŠTA Filip9801:13,5324jKPŽst_Pha* 0%01:13,65
ADAM Michal9801:14,4312pKPŽst_Pha* 5%01:18,92
RENC Matěj0201:15,8295ZP10_Č* 9%01:24,1
KOŽEVNIKOV Danil9901:15,80295PCMoP* 6%01:21,4
FLAX Jan0001:16,26290ZMČR12* 9%01:24,2
ZEMAN Jan9901:17,4277pKPŽst_Pha* 7%01:23,7
CÉ Štěpán0001:17,89272ZMČR12* 2%01:19,9
SMRČEK Ondřej0201:20,6246pKPŽml_Pha* 5%01:25,48
KOTT Josef0101:22,3231ZP11_Č* 6%01:28,4
FAIT David0001:24,6212jKPŽst_Pha* 9%01:33,30
RUDNĚV Ilja0101:25,5206LP11_Č* 6%01:31,54
UIBLEIN Albert0001:30,3175eMMecup* 8%01:38,6
SMREKOVSKÝ Štěpán0001:32,0165jKPŽst_Pha- - -
BARTOŇ Patrik0001:32,8161jKPŽst_Pha* 0%01:33,5
ZEMAN Jakub0101:34,0155MCLouny- - -
NOVOTNÝ Matyáš0101:35,3149LOP_MoP* 16%01:53,9
CHALOUPKA Vojtěch0001:35,4148pKPŽst_Pha* 6%01:42,1
ACHEDŽAK Anton0201:37,5139ZP10_Č* 11%01:50,5
SZABÓ David0301:41,2124MVCKladno* 6%01:48,4
ŽÁK Jakub0101:41,5123pKPŽml_Pha- - -
VOVES Jakub0101:42,2120jKPŽml_Pha* 3%01:45,9
DĚRGAČEV Timofej0301:43,1117MVCKladno- - -
MACHÁČEK Samuel0201:46,2107pKPŽml_Pha- - -
MATĚJKA Kryštof0301:48,1102pKPŽml_Pha* 7%01:57,0
SEDLÁČEK Matyáš0301:50,795CmPribrami- - -
PECÁNEK Richard0201:51,293LOP_MoP- - -
KURKA Daniel0301:51,6592PCMoP* 13%02:08,6
VOLHEJN Petr0101:52,291MCChodska-3%01:48,1
GREGOR Damian0201:53,688jKPŽml_Pha- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0401:58,078LOP_MoP- - -
NOVOTNÝ Robert0401:59,376LOP_MoP- - -
nalezeno celkem 175 výkonů zaplavaných v 26 závodech
znak 200 m
ADAM Sebastian9402:08,59629ZMČR+d0%02:08,59
ŘÍMAL Marek9702:16,13530ZMČR+d* 8%02:28,74
LEDL Petr8902:20,4483KPDr-Pha-1%02:18,5
MÜLLER Michael9702:21,86469ZMČR+d* 6%02:31,2
CÉ Martin9802:23,57452PCMoP* 3%02:28,07
KOPECKÝ Ondřej9402:24,8441KPDr-Pha-4%02:18,06
PODUŠKA Lukáš9802:27,63416PlzSprinty* 4%02:34,35
RENC Jakub9902:30,2395pKPDD_Pha* 4%02:36,70
PŘIBYL Michal9902:31,9382jKPŽst_Pha* 4%02:39,5
FLAX Jan0002:41,44318ZMČR12- - -
KOŽEVNIKOV Danil9902:43,30307ZMČR13* 8%02:57,7
RENC Matěj0202:45,66294PCMoP* 8%03:01,32
CÉ Štěpán0002:47,16286ZMČR12* 8%03:02,7
KOTT Josef0102:52,7260ZP11_Č- - -
ZEMAN Jan9902:53,7255jKPŽst_Pha* 3%02:59,3
FAIT David0003:02,05222Velikonoce- - -
SMREKOVSKÝ Štěpán0003:12,0189pKPŽst_Pha- - -
BARTOŇ Patrik0003:15,8178jKPŽst_Pha- - -
ZEMAN Jakub0103:21,2164jKPŽml_Pha* 5%03:33,71
SZABÓ David0303:40,86124PCMoP- - -
nalezeno celkem 55 výkonů zaplavaných v 18 závodech


zkratkanázev závodumístobazéndatum konání
BoubelíkMemoriál Jaromíra BoubelíkaRoudnice n/L2524.11.2012
CAdosu_m5Cena Adosu (moderní pětiboj)Praha - Juliska2520.05.2012
CmPribramiCena města PříbramiPříbram2517.03.2012
eMMecupLetní pohár eMMe mladšího žactvaRoudnice n/L2502.06.2012
jKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 2001/ 2004 - PrahaPraha - Eden2527.05.2012
jKPŽst_PhaKrajský přebor žactva 1998 / 2000 - PrahPraha - Radlice2525.05. - 26.05.2012
KošařMemKošařův memoriálPlzeň - Radbuza2503.03.2012
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha - Strahov2528.01.2012
LMČR BLetní mistrovství ČR žactva BProstějov2515.06. - 16.06.2012
LOP_MoPLetní oddílové přebory MotorletuPraha - Radlice2525.06. - 26.06.2012
LP10_ČLetní pohár ČR desetiletých ČechyPlzeň - Slovany2509.06. - 10.06.2012
LP11_ČLetní pohár ČR jedenáctiletých ČechyDomažlice2509.06. - 10.06.2012
MCChodskaMalá cena ChodskaDomažlice2528.01.2012
MCLounyMalá cena PROSEN LounyLouny2525.02.2012
ME_25Mistrovství Evropy v krátkém bazénuFRA Chartres2522.11. - 25.11.2012
MVCKladnoMalá vánoční cenaKladno2515.12.2012
OSPjMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2523.04.2012
OSPjMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP v dlouhýPraha - Radlice2508.05.2012
OSPpMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2512.11.2012
OSPpMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP d.t.Praha - Radlice2506.10.2012
PCMoPPodzimní cena MotorletuPraha - Radlice2513.10.2012
pKPDD_PhaKPDD Praha a Střední Čechy - PhaKladno2502.11. - 03.11.2012
pKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 2000 - 2003 (PrahaPraha - Radlice2518.12.2012
pKPŽst_PhaKrajský přebor žactva 97 / 99 - PrahaPraha - Strahov2516.12. - 17.12.2012
PlzSprintyPlzeňské sprintyPlzeň Slovany2520.10. - 21.10.2012
StrockWien39. STRÖCK-Austrian QualifyingAUT Vídeň2509.11. - 11.11.2012
VCPrahyVelká cena PrahyPraha - Radlice2514.10.2012
VelikonoceVelikonoční závodyPraha - Radlice2530.04.2012
ZMČR+dZimní mistrovství ČR dorostu a dospělýchChomutov2515.12. - 18.12.2011
ZMČR12Zimní mistrovství ČR 12.letého žactvaTrutnov2508.12. - 09.12.2012
ZMČR13Zimní mistrovství ČR 13.letého žactvaJihlava2508.12. - 09.12.2012
ZMČR14Zimní mistrovství ČR 14.letého žactvaKopřivnice2508.12. - 09.12.2012
ZP10_ČZimní pohár ČR desetiletých ČechySokolov2501.12. - 02.12.2012
ZP11_ČZimní pohár ČR jedenáctiletých ČechyBeroun2501.12. - 02.12.2012

naposledy aktualizováno dne 25. 12. 2012