MoP v roce 2013 - muži- krátký bazén

V přehledu je provedeno i porovnání s nejlepším výkonem plavce v krátkém bazénu v předchozím roce. Ten je uveden ve sloupci "best'12". Tilda (~) před časovým údajem označuje výkony zaplavané na prvním úseku štafety nebo mezičasy. Body jsou dopočteny dle "FINA Point Scoring 2012". Pod tabulkou je i seznam vyhodnocených závodů.

jménoročníkčasbodyzávodrozdílbest'12
volný způsob 50 m
LEDL Michal9100:24,2590KPDr-Pha-6%00:22,62
DOMIN Josef9800:26,31459PlzSprinty* 4%00:27,5
PODUŠKA Lukáš9800:26,4455KPDr-Pha* 0%00:26,6
MÜLLER Michael9700:26,57446VCPrahy* 1%00:27,0
CHELBERG Robert99~00:26,63443ZMČR14- - -
SEEMAN Tomáš6900:26,7439pKPDD_Pha0%00:26,6
PŘIBYL Michal9900:26,8435pKPŽst_Pha* 3%00:27,89
FLAX Jan0000:27,14418ZMČR13* 9%00:29,9
ŘÍMAL Marek9700:27,2416LOP_MoP-2%00:26,62
CÉ Martin9800:27,21415VCPrahy-1%00:26,8
ŠORM Ondřej9700:27,38408PlzSprinty* 3%00:28,26
KOŽEVNIKOV Danil9900:27,6398pKPŽst_Pha* 4%00:29,05
CÉ Štěpán0000:27,73392ZMČR13* 5%00:29,3
ADAM Michal9800:28,3369LOP_MoP0%00:28,3
RENC Jakub9900:28,4365pKPDD_Pha* 5%00:30,0
RUDNĚV Ilja0100:28,4365pKPŽst_Pha* 5%00:30,1
ZEMAN Jan9900:29,78317Neratovice* 0%00:30,0
FAIT David0000:30,2304pKPŽst_Pha* 9%00:33,3
RENC Matěj0200:30,2304ZP11_Č* 6%00:32,3
NOVOTNÝ Matyáš0100:31,4270OSPpMoP* 4%00:33,0
KOTT Josef0100:31,6265OSPpMoP* 8%00:34,4
SMRČEK Ondřej0200:31,6265OSPpMoP* 2%00:32,4
MACHÁČEK Samuel0200:32,2251OSPpMoP* 12%00:36,7
SEDLÁČEK Matyáš0300:32,5244ZP10_Č* 18%00:40,0
ZEMAN Jakub0100:33,0233LOP_MoP* 1%00:33,5
ŽÁK Jakub0100:33,4225pKPŽst_Pha* 15%00:39,4
ŠPAŇÁR Ondřej0400:35,7184MVCKladno* 12%00:40,8
VOVES Jakub0100:36,0179pKPŽst_Pha* 3%00:37,4
ACHEDŽAK Anton0200:36,5172OSPpMoP* 7%00:39,4
NOVOTNÝ Robert0400:36,7169MVCKladno* 19%00:45,6
SZABÓ David0300:37,9154OSPjMoP* 12%00:43,5
PECÁNEK Richard0200:38,8143LOP_MoP* 8%00:42,6
GREGOR Damian0200:38,9142LOP_MoP* 11%00:44,1
DĚRGAČEV Timofej0300:39,0141LOP_MoP* 7%00:42,2
IVANOV Alexey0400:39,1140LOP_MoP* 15%00:46,3
ŽÁK Matyáš0300:39,2139LOP_MoP* 4%00:41,0
TIRSCHER Martin0300:40,2129LOP_MoP* 23%00:52,3
GONZÁLEZ Benjamín0200:40,6125pKPŽml_Pha* 20%00:51,3
MATĚJKA Kryštof0300:40,8123OSPpMoP* 13%00:47,2
NOVOTNÝ Šimon0500:42,3111OSPpMoP* 9%00:46,7
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:42,7107OSPpMoP* 29%01:00,9
KURKA Daniel0300:44,297LOP_MoP* 1%00:44,9
RYBA Ondřej0500:45,390OSPpMoP* 24%01:00,0
VAVŘINA Matěj0500:45,887MVCKladno* 30%01:06,3
HROUDA Lukáš0500:46,782OSPpMoP* 32%01:09,3
ANIKIN Ivan0200:47,081OSPpMoP- - -
BUCHLA Tomáš0400:48,872OSPjMoP- - -
HOVORKA Tomáš0500:49,569MVCKladno* 28%01:09,3
UIBLEIN Samuel0400:51,262MCChodska-2%00:50,0
BITTNER Jiří0500:52,857MVCKladno- - -
KLÁŠTERKA Aleš0500:54,751pKPŽml_Pha- - -
NADEEV Ivan0501:05,230pKPŽml_Pha- - -
DUČAY Jakub0401:05,330pKPŽml_Pha- - -
JEČNÝ Ivar0601:19,317MVCKladno- - -
nalezeno celkem 223 výkonů zaplavaných v 27 závodech
volný způsob 100 m
FIEDLER Ondřej8700:53,7586KPDr-Pha0%00:53,62
LEDL Michal9100:53,8583KPDr-Pha-2%00:52,7
ŘÍMAL Marek97~00:55,55529ZMČR+d* 3%00:57,61
DOMIN Josef9800:56,43505PlzSprinty* 4%00:59,25
TICHÝ Antonín9400:56,9493LOP_MoP* 1%00:57,8
PODUŠKA Lukáš9800:57,10488PlzSprinty* 1%00:57,9
MÜLLER Michael9700:57,37481PlzSprinty* 3%00:59,54
CÉ Martin9800:58,04464VCPrahy0%00:57,8
SEEMAN Tomáš6900:59,1440pKPDD_Pha-2%00:57,6
CHELBERG Robert9900:59,24437ZMČR14- - -
PŘIBYL Michal9900:59,4433jKPŽst_Pha* 3%01:01,85
ŠORM Ondřej9700:59,4433pKPDD_Pha* 6%01:03,2
RENC Jakub9901:00,2416pKPŽst_Pha* 5%01:03,5
CÉ Štěpán0001:00,5410pKPŽst_Pha* 7%01:05,54
KOŽEVNIKOV Danil9901:01,2396pKPŽst_Pha* 9%01:07,6
ZEMAN Jan9901:01,5390M_Krale_m5* 10%01:08,6
ADAM Michal9801:02,3375KPDr-Pha0%01:01,7
RUDNĚV Ilja0101:03,95347ZMČR12* 14%01:15,1
FLAX Jan0001:05,1329M_Sobotky* 3%01:07,7
RENC Matěj0201:07,2299LP11_Č* 4%01:10,6
FAIT David0001:08,5282pKPŽst_Pha* 7%01:14,0
SMRČEK Ondřej0201:09,1275ZP11_Č* 8%01:15,7
NOVOTNÝ Matyáš0101:09,8267M_Krale_m5* 2%01:11,6
KOTT Josef0101:11,9244pKPŽst_Pha* 5%01:16,4
ZEMAN Jakub0101:12,8235MKB_m5* 12%01:23,1
SEDLÁČEK Matyáš0301:13,0233ZP10_Č* 16%01:27,8
MACHÁČEK Samuel0201:17,3196LP11_Č* 22%01:39,89
ŽÁK Jakub0101:17,4196pKPŽst_Pha* 20%01:37,0
ŠPAŇÁR Ondřej0401:20,7173MVCKladno* 15%01:35,2
CHALOUPKA Vojtěch0001:21,3169Kalich* 2%01:23,7
VOVES Jakub0101:23,9154pKPŽst_Pha* 4%01:27,9
ACHEDŽAK Anton0201:25,8144LOP_MoP* 3%01:29,3
NOVOTNÝ Robert0401:26,4141MVCKladno* 17%01:45,3
IVANOV Alexey0401:28,98129PCMoP* 13%01:43,2
PECÁNEK Richard0201:30,1124MKB_m5* 10%01:40,5
DĚRGAČEV Timofej0301:31,5118jKPŽml_Pha* 0%01:31,8
SZABÓ David0301:32,0117LOP_MoP- - -
GREGOR Damian0201:32,2116MCChodska* 10%01:42,8
ŽÁK Matyáš0301:32,9113MCNymb* 0%01:33,61
GONZÁLEZ Benjamín0201:36,7100pKPŽml_Pha* 26%02:11,4
MATĚJKA Kryštof0301:37,997LOP_MoP* 8%01:47,5
TIRSCHER Martin0301:38,595jKPŽml_Pha- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:42,884MVCKladno- - -
KURKA Daniel0301:44,979LOP_MoP* 3%01:48,79
RYBA Ondřej0501:49,370pKPŽml_Pha- - -
NOVOTNÝ Šimon0501:54,161MCNymb- - -
BUCHLA Tomáš0401:56,757jKPŽml_Pha- - -
VAVŘINA Matěj0501:57,057pKPŽml_Pha* 13%02:15,3
HROUDA Lukáš0501:58,654pKPŽml_Pha- - -
HOVORKA Tomáš0502:00,352pKPŽml_Pha- - -
ANIKIN Ivan0202:01,451jKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 182 výkonů zaplavaných v 28 závodech
volný způsob 200 m
FIEDLER Ondřej8701:58,0597KPDr-Pha0%01:57,1
ŘÍMAL Marek9702:01,15552ZMČR+d* 2%02:04,6
PODUŠKA Lukáš98~02:03,45522ZMČR+d* 1%02:05,56
DOMIN Josef9802:06,0491pKPDD_Pha* 4%02:11,7
RENC Jakub9902:08,6461pKPDD_Pha* 4%02:14,8
CÉ Martin9802:08,81459PlzSprinty-1%02:07,5
ŠORM Ondřej9702:10,0447pKPDD_Pha- - -
SEEMAN Tomáš6902:12,0427pKPDD_Pha- - -
CÉ Štěpán0002:12,9418pKPŽst_Pha* 10%02:27,7
KOŽEVNIKOV Danil9902:19,18364ZMČR14* 7%02:30,0
ADAM Michal9802:20,3355KPDr-Pha-3%02:16,2
RENC Matěj0202:22,8337ZP11_Č* 5%02:30,99
ZEMAN Jan9902:24,2327jKPŽst_Pha* 5%02:33,30
FLAX Jan0002:29,1296jKPŽst_Pha* 3%02:34,9
KOTT Josef0102:37,20253PCMoP- - -
MACHÁČEK Samuel0202:40,8236pKPŽml_Pha* 18%03:18,2
SMRČEK Ondřej0202:45,03218Velikonoce-3%02:38,81
SEDLÁČEK Matyáš0302:48,26206PCMoP* 18%03:26,3
ŽÁK Jakub0102:52,5191pKPŽst_Pha* 16%03:27,4
VOVES Jakub0103:06,6151jKPŽst_Pha* 7%03:21,3
ACHEDŽAK Anton0203:08,6146jKPŽml_Pha* 5%03:19,95
IVANOV Alexey0403:14,7133pKPŽml_Pha- - -
NOVOTNÝ Robert0403:16,8129OSPpMoPdt- - -
DĚRGAČEV Timofej0303:21,5120jKPŽml_Pha* 11%03:46,8
PECÁNEK Richard0203:22,4118OSPjMoPdt* 7%03:39,9
MATĚJKA Kryštof0303:30,3105OSPpMoPdt* 10%03:54,9
TIRSCHER Martin0303:30,4105OSPpMoPdt- - -
NOVOTNÝ Šimon0503:43,388OSPpMoPdt- - -
GONZÁLEZ Benjamín0203:56,075OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 75 výkonů zaplavaných v 18 závodech
volný způsob 400 m
ŘÍMAL Marek9704:15,40578ZMČR+d* 4%04:26,2
PODUŠKA Lukáš9804:20,95542ZMČR+d* 2%04:27,2
RENC Jakub9904:28,19499ZMČR14* 6%04:47,10
CÉ Martin9804:31,78480PlzSprinty* 0%04:33,8
DOMIN Josef9804:33,8469KPDr-Pha* 3%04:42,6
MÜLLER Michael9704:45,1416KPDr-Pha- - -
RENC Matěj0204:54,6377ZP11_Č* 8%05:23,0
CÉ Štěpán0004:58,32363PlzSprinty* 19%06:09,2
ADAM Michal9805:01,8350KPDr-Pha* 2%05:09,04
NOVOTNÝ Matyáš0105:05,1339pKPŽst_Pha* 7%05:29,2
RUDNĚV Ilja0105:23,0286OSPjMoPdt- - -
KOTT Josef0105:34,0259pKPŽst_Pha* 14%06:29,9
SMRČEK Ondřej0205:41,3242OSPjMoPdt* 8%06:13,5
ZEMAN Jakub0105:43,3238jKPŽst_Pha- - -
SEDLÁČEK Matyáš0305:49,0227ZP10_Č- - -
MACHÁČEK Samuel0205:55,6214OSPpMoPdt- - -
ŽÁK Jakub0106:07,2195OSPpMoPdt- - -
VOVES Jakub0106:34,6157OSPpMoPdt- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0406:42,2148pKPŽml_Pha- - -
ACHEDŽAK Anton0206:47,1143OSPjMoPdt- - -
SZABÓ David0306:52,6137OSPpMoPdt- - -
ŽÁK Matyáš0307:04,2126OSPjMoPdt- - -
DĚRGAČEV Timofej0307:05,1125jKPŽml_Pha- - -
MATĚJKA Kryštof0307:08,1123LP10_Č* 5%07:35,4
nalezeno celkem 60 výkonů zaplavaných v 16 závodech
volný způsob 800 m
ŘÍMAL Marek9708:58,4559pKPDD_Pha* 7%09:45,2
PODUŠKA Lukáš9809:24,2485pKPDD_Pha* 8%10:14,9
DOMIN Josef9809:32,0466pKPDD_Pha* 8%10:24,6
RENC Matěj0210:21,8363ZP11_Č* 9%11:24,1
NOVOTNÝ Matyáš0110:56,9308OSPpMoPdt* 2%11:17,0
KOTT Josef0112:25,3211OSPpMoPdt* 2%12:47,0
ACHEDŽAK Anton0213:47,0154OSPpMoPdt* 9%15:13,0
nalezeno celkem 9 výkonů zaplavaných v 4 závodech
volný způsob 1500 m
ŘÍMAL Marek9717:00,81578ZMČR+d- - -
RENC Jakub9918:42,1435KPDr-Pha* 2%19:09,7
PŘIBYL Michal9918:42,8434OSPpMoPdt* 12%21:25,0
PODUŠKA Lukáš9818:44,6432OSPjMoPdt- - -
CÉ Martin9818:44,7432OSPjMoPdt-1%18:28,7
DOMIN Josef9818:48,9427OSPpMoPdt* 6%20:04,8
MÜLLER Michael9719:23,3390OSPpMoPdt* 6%20:41,9
MASOPUST Daniel9619:44,5370OSPjMoPdt- - -
ŠORM Ondřej9719:46,6368OSPjMoPdt- - -
NOVOTNÝ Matyáš0119:59,03356ZMČR12- - -
RUDNĚV Ilja0119:59,8356OSPpMoPdt- - -
KOŽEVNIKOV Danil9920:31,1329OSPpMoPdt* 8%22:19,1
ZEMAN Jan9920:44,8319jKPŽst_Pha* 6%22:18,2
CÉ Štěpán0022:00,7267OSPpMoPdt* 7%23:40,4
nalezeno celkem 27 výkonů zaplavaných v 9 závodech
motýlek 50 m
LEDL Michal9100:23,90759ZMČR+d-1%00:23,55
ŘÍMAL Marek9700:27,71487PlzSprinty* 1%00:28,04
DOMIN Josef9800:27,71487ZMČR+d* 7%00:29,9
TICHÝ Antonín9400:28,5448LOP_MoP-1%00:28,0
MÜLLER Michael9700:29,2416LOP_MoP- - -
CÉ Martin9800:29,69396PlzSprinty* 1%00:30,25
KOŽEVNIKOV Danil9900:29,70395PlzSprinty* 7%00:32,1
PODUŠKA Lukáš9800:29,8391LOP_MoP-2%00:29,1
RENC Jakub9900:30,63361PlzSprinty* 6%00:32,63
CÉ Štěpán0000:30,8355pKPDD_Pha* 9%00:34,0
ŠORM Ondřej9700:31,0348pKPDD_Pha* 4%00:32,5
PŘIBYL Michal9900:31,0348OSPpMoP* 4%00:32,6
FLAX Jan0000:33,0288LOP_MoP* 11%00:37,4
ADAM Michal9800:33,5276pKPDD_Pha* 3%00:34,7
SMRČEK Ondřej0200:33,7271ZP11_Č* 12%00:38,3
ZEMAN Jan9900:33,75269Neratovice* 3%00:35,1
KOTT Josef0100:34,8246OSPpMoP* 10%00:38,7
RENC Matěj0200:35,7228OSPpMoP* 3%00:37,1
FAIT David0000:35,8226LOP_MoP* 10%00:40,2
NOVOTNÝ Matyáš0100:36,8208OSPpMoP* 13%00:42,7
SEDLÁČEK Matyáš0300:37,5196ZP10_Č* 32%00:55,3
ZEMAN Jakub0100:38,1187LOP_MoP* 7%00:41,2
RUDNĚV Ilja0100:38,28185Neratovice* 4%00:40,2
MACHÁČEK Samuel0200:40,9151ZP11_Č* 34%01:02,5
CHALOUPKA Vojtěch0000:41,8142Kalich* 9%00:46,1
ŠPAŇÁR Ondřej0400:43,0130MVCKladno* 27%00:59,1
ŽÁK Jakub0100:43,1129OSPpMoP* 13%00:50,0
ŽÁK Matyáš0300:44,6117pKPŽml_Pha* 9%00:49,5
VOVES Jakub0100:44,7116LOP_MoP* 3%00:46,4
ACHEDŽAK Anton0200:45,3111jKPŽml_Pha* 7%00:48,9
SZABÓ David0300:46,1106ZP10_Č* 18%00:56,9
NOVOTNÝ Šimon0500:48,591OSPpMoP- - -
MATĚJKA Kryštof0300:49,486ZP10_Č* 15%00:58,6
DĚRGAČEV Timofej0300:49,784OSPjMoP* 25%01:06,6
PECÁNEK Richard0200:53,966LOP_MoP* 12%01:01,9
NOVOTNÝ Robert0400:54,963OSPpMoP- - -
IVANOV Alexey0400:55,361OSPpMoP- - -
GONZÁLEZ Benjamín0200:58,651OSPpMoP- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:00,846OSPpMoP- - -
KURKA Daniel0301:02,043OSPjMoP* 8%01:08,1
nalezeno celkem 129 výkonů zaplavaných v 19 závodech
motýlek 100 m
LEDL Michal9100:56,81621PlzSprinty-7%00:52,97
DOMIN Josef9801:02,19474ZMČR+d* 3%01:04,2
ŘÍMAL Marek9701:02,50467VCPrahy* 0%01:02,54
LEDL Petr8901:02,7462KPDr-Pha-5%00:59,24
PODUŠKA Lukáš9801:04,93416VCPrahy-1%01:04,1
RENC Jakub9901:05,65403ZMČR14* 10%01:12,96
CÉ Martin9801:06,66385VCPrahy* 6%01:11,24
KOŽEVNIKOV Danil9901:07,8366pKPŽst_Pha* 10%01:15,36
CÉ Štěpán0001:10,4327pKPŽst_Pha* 21%01:29,3
CHELBERG Robert9901:11,12317ZMČR14- - -
SMRČEK Ondřej0201:17,0250ZP11_Č* 10%01:26,2
ZEMAN Jan9901:19,0231KPDr-Pha* 5%01:23,3
FAIT David0001:19,45227PCMoP- - -
FLAX Jan0001:20,9215jKPŽst_Pha- - -
RENC Matěj0201:24,8187M_Sobotky* 5%01:30,0
RUDNĚV Ilja0101:27,9168Kalich- - -
ZEMAN Jakub0101:30,21155PCMoP* 24%01:59,4
KOTT Josef0101:31,5149Kalich* 5%01:36,9
NOVOTNÝ Matyáš0101:33,1141M_Sobotky- - -
CHALOUPKA Vojtěch0001:34,5135Kalich* 0%01:34,9
ŽÁK Matyáš0301:40,6112pKPŽml_Pha* 17%02:02,45
ŽÁK Jakub0101:43,2104LOP_MoP- - -
VOVES Jakub0101:43,4103jKPŽst_Pha* 6%01:50,8
MATĚJKA Kryštof0301:49,088ZP10_Č- - -
SEDLÁČEK Matyáš0301:50,984jKPŽml_Pha- - -
ACHEDŽAK Anton0201:51,0683Velikonoce- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0401:51,6682PCMoP- - -
SZABÓ David0302:06,456MCChodska- - -
nalezeno celkem 83 výkonů zaplavaných v 20 závodech
motýlek 200 m
ŘÍMAL Marek9702:16,6510pKPDD_Pha* 2%02:20,26
DOMIN Josef9802:21,96454ZMČR+d* 3%02:26,7
RENC Jakub9902:31,6373pKPŽst_Pha* 12%02:52,7
KOŽEVNIKOV Danil9902:45,9284pKPDD_Pha* 6%02:57,58
ZEMAN Jan9902:54,8243jKPŽst_Pha* 3%03:01,4
ŽÁK Jakub0103:27,5145pKPŽst_Pha- - -
nalezeno celkem 16 výkonů zaplavaných v 9 závodech
polohový závod 100 m
PODUŠKA Lukáš9801:04,90478PlzSprinty* 3%01:07,0
PŘIBYL Michal9901:05,88457ZMČR14* 3%01:08,14
ŘÍMAL Marek9701:06,37447Neratovice* 0%01:06,93
RENC Jakub9901:07,0435pKPDD_Pha* 7%01:12,29
DOMIN Josef9801:07,00435PlzSprinty* 7%01:12,12
SEEMAN Tomáš6901:07,4427pKPDD_Pha- - -
ŠORM Ondřej9701:07,6423pKPDD_Pha* 0%01:08,08
MÜLLER Michael9701:08,5407pKPDD_Pha0%01:07,9
FLAX Jan0001:09,07397ZMČR13* 8%01:15,90
KOŽEVNIKOV Danil9901:11,1364pKPŽst_Pha* 8%01:17,53
CÉ Štěpán0001:11,4359pKPŽst_Pha* 10%01:19,59
CHELBERG Robert9901:11,86352ZMČR14- - -
CÉ Martin9801:11,93351Neratovice-3%01:09,55
RUDNĚV Ilja0101:13,5329jKPŽst_Pha* 3%01:16,5
NOVOTNÝ Matyáš0101:14,56316ZMČR12* 24%01:39,0
ADAM Michal9801:15,4305pKPDD_Pha-1%01:14,1
FAIT David0001:15,9299pKPŽst_Pha* 9%01:23,5
KOTT Josef0101:16,95287ZMČR12* 9%01:25,36
SMRČEK Ondřej0201:18,9266ZP11_Č* 4%01:22,30
RENC Matěj0201:22,8230M_Sobotky* 1%01:24,4
ZEMAN Jakub0101:24,5217jKPŽst_Pha* 3%01:27,9
MACHÁČEK Samuel0201:24,6216ZP11_Č- - -
SEDLÁČEK Matyáš0301:25,6209ZP10_Č- - -
VOVES Jakub0101:32,6165pKPŽst_Pha* 7%01:40,4
SZABÓ David0301:34,18157PCMoP* 9%01:44,4
ŠPAŇÁR Ondřej0401:34,3156MVCKladno* 17%01:54,3
ŽÁK Matyáš0301:34,60154PCMoP* 8%01:43,5
ACHEDŽAK Anton0201:37,8140jKPŽml_Pha* 2%01:40,3
DĚRGAČEV Timofej0301:39,45133PCMoP- - -
IVANOV Alexey0401:42,5121pKPŽml_Pha- - -
NOVOTNÝ Šimon0501:45,7111pKPŽml_Pha- - -
GREGOR Damian0201:49,5100MCChodska- - -
MATĚJKA Kryštof0301:54,288MCChodska- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:55,086MVCKladno- - -
nalezeno celkem 98 výkonů zaplavaných v 22 závodech
polohový závod 200 m
FIEDLER Ondřej8702:10,3603KPDr-Pha-1%02:08,60
ŘÍMAL Marek9702:18,93497VCPrahy* 2%02:22,79
ADAM Sebastian9402:19,9487KPDr-Pha-6%02:10,91
PŘIBYL Michal9902:21,15474ZMČR14* 3%02:26,74
PODUŠKA Lukáš9802:22,44462PlzSprinty* 0%02:23,2
RENC Jakub9902:23,67450ZMČR14* 9%02:38,7
MASOPUST Daniel9602:25,0438KPDr-Pha- - -
ŠORM Ondřej9702:28,1411KPDr-Pha* 1%02:30,38
SEEMAN Tomáš6902:32,8374pKPDD_Pha-3%02:28,3
RUDNĚV Ilja0102:35,08358PCMoP- - -
KOŽEVNIKOV Danil9902:39,1331jKPŽst_Pha* 5%02:48,7
ZEMAN Jan9902:40,2324jKPŽst_Pha* 6%02:51,4
FLAX Jan0002:41,6316jKPŽst_Pha* 6%02:52,0
NOVOTNÝ Matyáš0102:42,5311pKPŽst_Pha- - -
KOTT Josef0102:47,53284ZMČR12* 12%03:10,4
SMRČEK Ondřej0202:51,23266PCMoP* 3%02:57,8
FAIT David0002:52,0262pKPŽst_Pha- - -
RENC Matěj0203:00,75226Velikonoce- - -
ZEMAN Jakub0103:05,2210jKPŽst_Pha* 1%03:07,9
SEDLÁČEK Matyáš0303:08,1200ZP10_Č- - -
SZABÓ David0303:21,1164ZP10_Č* 12%03:50,3
ŽÁK Matyáš0303:24,4156pKPŽml_Pha- - -
VOVES Jakub0103:25,53154PCMoP* 4%03:35,2
ACHEDŽAK Anton0203:29,48145Velikonoce- - -
MATĚJKA Kryštof0303:54,4104jKPŽml_Pha* 1%03:59,1
nalezeno celkem 60 výkonů zaplavaných v 17 závodech
polohový závod 400 m
FIEDLER Ondřej8704:39,8596KPDr-Pha-2%04:33,3
ŘÍMAL Marek9704:49,96536ZMČR+d- - -
PODUŠKA Lukáš9805:02,07474ZMČR+d* 1%05:05,31
PŘIBYL Michal9905:06,19455ZMČR+d* 3%05:16,8
DOMIN Josef9805:16,96410VCPrahy- - -
RENC Jakub9905:18,6404pKPDD_Pha* 5%05:35,60
NOVOTNÝ Matyáš0105:55,4291pKPŽst_Pha- - -
nalezeno celkem 18 výkonů zaplavaných v 9 závodech
prsa 50 m
ŠORM Ondřej9700:30,67558ZMČR+d* 3%00:31,78
LEDL Michal9100:30,80551PlzSprinty-9%00:28,07
TICHÝ Antonín9400:32,8456LOP_MoP* 0%00:32,84
PŘIBYL Michal9900:33,8417OSPpMoP* 0%00:34,14
MÜLLER Michael9700:36,2339LOP_MoP* 5%00:38,2
ŘÍMAL Marek9700:37,1315LOP_MoP* 0%00:37,2
RUDNĚV Ilja0100:38,08292Neratovice* 5%00:40,3
FLAX Jan0000:38,3287pKPDD_Pha* 10%00:42,8
DOMIN Josef9800:38,4284LOP_MoP- - -
PODUŠKA Lukáš9800:38,4284LOP_MoP- - -
NOVOTNÝ Matyáš0100:39,0271OSPpMoP* 7%00:42,2
ZEMAN Jan9900:39,25266Neratovice* 7%00:42,3
ADAM Michal9800:39,9253LOP_MoP* 12%00:45,5
RENC Jakub9900:40,20248Neratovice* 2%00:41,1
CÉ Martin9800:40,4244LOP_MoP- - -
FAIT David0000:41,39227PlzSprinty* 8%00:45,1
CÉ Štěpán0000:41,68222Neratovice* 8%00:45,7
ZEMAN Jakub0100:42,0217LOP_MoP* 8%00:45,7
KOTT Josef0100:43,4197OSPpMoP* 12%00:49,4
MACHÁČEK Samuel0200:44,6181OSPpMoP* 4%00:46,9
SMRČEK Ondřej0200:45,4172OSPpMoP* 7%00:48,9
RENC Matěj0200:47,3152OSPpMoP* 7%00:51,0
SZABÓ David0300:48,1145M_Sobotky* 4%00:50,4
ŽÁK Matyáš0300:48,8139M_Sobotky* 2%00:49,8
SEDLÁČEK Matyáš0300:49,5133OSPpMoP* 10%00:55,2
VOVES Jakub0100:49,8130OSPpMoP* 2%00:51,3
IVANOV Alexey0400:50,2127pKPŽml_Pha* 12%00:57,1
ŽÁK Jakub0100:50,5125OSPpMoP* 13%00:58,6
MATĚJKA Kryštof0300:50,8123ZP10_Č* 10%00:56,6
ACHEDŽAK Anton0200:52,1114OSPpMoP* 1%00:52,8
DĚRGAČEV Timofej0300:52,3113LOP_MoP* 9%00:58,0
ŠPAŇÁR Ondřej0400:53,2107OSPpMoP* 4%00:55,9
PECÁNEK Richard0200:53,5105LOP_MoP* 3%00:55,3
HROUDA Lukáš0500:56,390MVCKladno* 21%01:12,0
NOVOTNÝ Robert0400:57,585OSPpMoP* 11%01:04,7
KURKA Daniel0300:57,684LOP_MoP* 3%00:59,5
GONZÁLEZ Benjamín0200:58,083OSPpMoP* 9%01:04,2
RYBA Ondřej0500:58,580MVCKladno* 25%01:18,3
NOVOTNÝ Šimon0500:58,879OSPpMoP* 11%01:06,1
ANIKIN Ivan0200:59,078OSPpMoP- - -
TIRSCHER Martin0300:59,477LOP_MoP* 30%01:25,5
VAVŘINA Matěj0500:59,676MVCKladno* 12%01:08,4
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:02,765OSPpMoP* 28%01:28,1
HOVORKA Tomáš0501:03,563MCNymb* 21%01:20,9
UIBLEIN Samuel0401:05,557OSPpMoP-1%01:04,7
BUCHLA Tomáš0401:07,353OSPjMoP- - -
nalezeno celkem 133 výkonů zaplavaných v 16 závodech
prsa 100 m
ŠORM Ondřej9701:06,84576ZMČR+d* 5%01:10,57
PŘIBYL Michal9901:09,3517pKPŽst_Pha* 3%01:11,96
MASOPUST Daniel9601:11,4472KPDr-Pha-5%01:07,83
LEDL Michal9101:11,5470LOP_MoP-10%01:04,61
RUDNĚV Ilja0101:16,07391ZMČR12* 4%01:19,7
BERAN Petr8501:17,3372LOP_MoP- - -
FLAX Jan0001:17,96363ZMČR13* 9%01:25,75
NOVOTNÝ Matyáš0101:20,7327pKPŽst_Pha* 10%01:30,6
PODUŠKA Lukáš9801:21,1322LOP_MoP- - -
ŘÍMAL Marek9701:22,2310LOP_MoP- - -
FAIT David0001:24,0290pKPŽst_Pha- - -
ZEMAN Jan9901:26,2268KPDr-Pha* 1%01:27,65
DOMIN Josef9801:26,3268LOP_MoP- - -
ADAM Michal9801:26,7264LOP_MoP- - -
ZEMAN Jakub0101:31,0228M_Sobotky* 7%01:38,2
CÉ Štěpán0001:32,2219Kalich- - -
MACHÁČEK Samuel0201:35,4198ZP11_Č* 4%01:39,8
SZABÓ David0301:40,50169PCMoP* 5%01:46,9
KOTT Josef0101:40,8168Kalich* 4%01:46,1
VOVES Jakub0101:43,7154pKPŽst_Pha- - -
CHALOUPKA Vojtěch0001:43,8154Kalich-4%01:39,04
ŽÁK Matyáš0301:45,4147ZP10_Č* 5%01:51,96
SMRČEK Ondřej0201:47,3139Kalich* 2%01:49,5
IVANOV Alexey0401:47,3139pKPŽml_Pha* 10%02:00,5
MATĚJKA Kryštof0301:48,7134ZP10_Č* 10%02:01,0
RENC Matěj0201:49,1132Kalich* 7%01:58,1
ACHEDŽAK Anton0201:51,4124Kalich* 2%01:53,73
DĚRGAČEV Timofej0301:53,5118LOP_MoP* 13%02:11,9
SEDLÁČEK Matyáš0301:56,9108MCChodska- - -
PECÁNEK Richard0201:57,5106LOP_MoP* 3%02:01,4
HROUDA Lukáš0502:01,596MVCKladno- - -
ŽÁK Jakub0102:01,995MCChodska* 6%02:10,9
NOVOTNÝ Robert0402:02,095LOP_MoP- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0402:02,793LOP_MoP-3%01:58,3
KURKA Daniel0302:06,884LOP_MoP* 6%02:15,1
TIRSCHER Martin0302:08,581LOP_MoP- - -
GONZÁLEZ Benjamín0202:15,170LOP_MoP- - -
RYBA Ondřej0502:18,565LOP_MoP- - -
VAVŘINA Matěj0502:19,164jKPŽml_Pha* 2%02:23,0
HOVORKA Tomáš0502:19,963MVCKladno- - -
nalezeno celkem 119 výkonů zaplavaných v 26 závodech
prsa 200 m
ŠORM Ondřej9702:28,38538ZMČR+d* 4%02:34,81
PŘIBYL Michal9902:32,9492pKPŽst_Pha* 3%02:38,04
MASOPUST Daniel9602:35,8465KPDr-Pha- - -
RUDNĚV Ilja0102:46,95378LMČR B* 6%02:59,5
PODUŠKA Lukáš9802:49,8359pKPDD_Pha- - -
NOVOTNÝ Matyáš0102:51,35349ZMČR12* 11%03:12,8
RENC Jakub9902:55,65324VCPrahy- - -
ZEMAN Jan9902:58,7308M_Sobotky* 5%03:09,3
ZEMAN Jakub0103:13,1244M_Sobotky* 5%03:25,3
MACHÁČEK Samuel0203:21,8214ZP11_Č- - -
SZABÓ David0303:33,77180PCMoP* 6%03:49,83
ŽÁK Matyáš0303:41,83161PCMoP- - -
IVANOV Alexey0403:42,75159PCMoP- - -
nalezeno celkem 36 výkonů zaplavaných v 17 závodech
znak 50 m
ŘÍMAL Marek9700:29,30460PlzSprinty* 0%00:29,36
MÜLLER Michael9700:29,9432LOP_MoP* 0%00:30,1
RENC Jakub99~00:30,59404ZMČR14* 7%00:33,08
KOŽEVNIKOV Danil9900:31,4373pKPDD_Pha* 11%00:35,3
PODUŠKA Lukáš9800:32,2346LOP_MoP- - -
PŘIBYL Michal9900:32,8328OSPpMoP* 3%00:34,1
CÉ Martin9800:33,19316Neratovice- - -
FLAX Jan0000:34,0294LOP_MoP* 13%00:39,1
ADAM Michal9800:34,6279LOP_MoP* 13%00:40,2
RENC Matěj02~00:35,0270ZP11_Č* 3%00:36,2
ŠORM Ondřej9700:35,04269Neratovice- - -
SMRČEK Ondřej0200:35,1267OSPpMoP* 3%00:36,4
KOTT Josef0100:35,2265OSPpMoP* 7%00:38,2
DOMIN Josef9800:35,47259Neratovice- - -
CÉ Štěpán0000:36,30242Neratovice* 6%00:38,9
RUDNĚV Ilja0100:36,97229Neratovice* 3%00:38,5
NOVOTNÝ Matyáš0100:37,2225OSPpMoP* 12%00:42,4
ZEMAN Jan9900:37,72215Neratovice-5%00:35,8
FAIT David0000:38,02210PlzSprinty* 4%00:39,8
ŽÁK Jakub01~00:38,25207ZMČR12* 18%00:46,7
MACHÁČEK Samuel0200:39,6186OSPpMoP* 19%00:48,9
ZEMAN Jakub0100:42,43151Neratovice0%00:42,3
SEDLÁČEK Matyáš0300:42,8147OSPpMoP* 6%00:46,0
ACHEDŽAK Anton0200:44,7129LOP_MoP* 2%00:45,8
ŠPAŇÁR Ondřej0400:44,8129M_Sobotky* 17%00:54,3
ŽÁK Matyáš0300:45,3124M_Sobotky* 6%00:48,7
VOVES Jakub0100:45,5123LOP_MoP* 2%00:46,8
SZABÓ David0300:45,6122M_Sobotky* 7%00:49,4
DĚRGAČEV Timofej0300:45,7121OSPjMoP* 7%00:49,6
MATĚJKA Kryštof03~00:45,8120ZP10_Č* 12%00:52,2
PECÁNEK Richard0200:46,7113LOP_MoP* 8%00:50,9
NOVOTNÝ Šimon0500:47,0111OSPpMoP* 16%00:56,2
NOVOTNÝ Robert0400:47,2110MVCKladno* 14%00:55,4
IVANOV Alexey0400:49,098OSPpMoP* 15%00:58,3
TIRSCHER Martin0300:49,993LOP_MoP* 16%01:00,1
GONZÁLEZ Benjamín0200:52,082OSPpMoP* 11%00:58,6
KURKA Daniel0300:53,376LOP_MoP* 1%00:54,2
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:54,073OSPpMoP* 18%01:06,3
RYBA Ondřej0500:55,468pKPŽml_Pha* 22%01:11,6
VAVŘINA Matěj0500:55,667pKPŽml_Pha* 41%01:35,5
BUCHLA Tomáš0400:56,963jKPŽml_Pha- - -
HOVORKA Tomáš0500:58,059OSPpMoP* 18%01:11,1
HROUDA Lukáš0500:58,059OSPpMoP* 27%01:20,1
ANIKIN Ivan0201:01,450OSPpMoP- - -
BITTNER Jiří0501:03,246MVCKladno- - -
UIBLEIN Samuel0401:03,346OSPpMoP0%01:03,0
DUČAY Jakub0401:09,534MVCKladno- - -
JEČNÝ Ivar0601:23,120MVCKladno- - -
nalezeno celkem 129 výkonů zaplavaných v 19 závodech
znak 100 m
ŘÍMAL Marek9701:00,59527ZMČR+d* 3%01:03,0
ADAM Sebastian9401:01,9494KPDr-Pha-3%00:59,57
LEDL Petr8901:03,7453KPDr-Pha-4%01:01,07
RENC Jakub9901:04,14444ZMČR14* 8%01:10,22
PŘIBYL Michal9901:04,65434ZMČR14* 5%01:08,34
CÉ Martin9801:04,66434ZMČR+d* 3%01:06,9
MÜLLER Michael9701:05,8411LOP_MoP0%01:05,23
KOŽEVNIKOV Danil9901:07,87375ZMČR14* 10%01:15,80
FLAX Jan0001:08,35367ZMČR13* 10%01:16,26
SEEMAN Tomáš6901:08,9358pKPDD_Pha- - -
CÉ Štěpán0001:09,65347ZMČR13* 10%01:17,89
TICHÝ Antonín9401:10,3337LOP_MoP- - -
CHELBERG Robert9901:10,30337ZMČR14- - -
PODUŠKA Lukáš9801:10,5335LOP_MoP-6%01:06,3
RENC Matěj0201:12,5308ZP11_Č* 4%01:15,8
ADAM Michal9801:14,7281KPDr-Pha0%01:14,4
KOTT Josef0101:14,90279ZMČR12* 8%01:22,3
RUDNĚV Ilja0101:15,1277jKPŽst_Pha* 12%01:25,5
SMRČEK Ondřej0201:15,8269ZP11_Č* 5%01:20,6
ZEMAN Jan9901:17,1256M_Sobotky* 0%01:17,4
FAIT David0001:18,3244LOP_MoP* 7%01:24,6
NOVOTNÝ Matyáš0101:20,5225pKPŽst_Pha* 15%01:35,3
ZEMAN Jakub0101:25,7186M_Sobotky* 8%01:34,0
ŽÁK Jakub0101:28,5169pKPŽst_Pha* 12%01:41,5
MACHÁČEK Samuel0201:29,1166M_Sobotky* 16%01:46,2
SEDLÁČEK Matyáš0301:33,9142LOP_MoP* 15%01:50,7
SZABÓ David0301:35,5135ZP10_Č* 5%01:41,2
VOVES Jakub0101:36,5130pKPŽst_Pha* 5%01:42,2
ACHEDŽAK Anton0201:37,25127Velikonoce* 0%01:37,5
NOVOTNÝ Robert0401:38,2124MVCKladno* 17%01:59,3
DĚRGAČEV Timofej0301:38,3123jKPŽml_Pha* 4%01:43,1
CHALOUPKA Vojtěch0001:38,7122Kalich-3%01:35,4
MATĚJKA Kryštof0301:42,8108LOP_MoP* 4%01:48,1
NOVOTNÝ Šimon0501:43,4106MVCKladno- - -
GONZÁLEZ Benjamín0201:46,398pKPŽml_Pha- - -
PECÁNEK Richard0201:47,295LOP_MoP* 3%01:51,2
GREGOR Damian0201:48,193MCChodska* 4%01:53,6
IVANOV Alexey0401:53,680LOP_MoP- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:54,977MVCKladno- - -
KURKA Daniel0301:55,376LOP_MoP-3%01:51,65
nalezeno celkem 144 výkonů zaplavaných v 26 závodech
znak 200 m
ŘÍMAL Marek9702:09,06556ZMČR+d* 5%02:16,13
ADAM Sebastian9402:14,3493KPDr-Pha-4%02:08,59
MÜLLER Michael9702:21,26424PlzSprinty* 0%02:21,86
RENC Jakub9902:21,7420pKPŽst_Pha* 5%02:30,2
CÉ Martin9802:22,07417PlzSprinty* 1%02:23,57
PŘIBYL Michal9902:22,8410jKPŽst_Pha* 5%02:31,9
FLAX Jan0002:28,51365ZMČR13* 8%02:41,44
KOŽEVNIKOV Danil9902:30,6350pKPDD_Pha* 7%02:43,30
RENC Matěj0202:34,1326ZP11_Č* 6%02:45,66
CÉ Štěpán0002:34,8322pKPŽst_Pha* 7%02:47,16
ZEMAN Jan9902:39,2296jKPŽst_Pha* 8%02:53,7
KOTT Josef0102:43,8272pKPŽst_Pha* 5%02:52,7
SMRČEK Ondřej0202:47,7253M_Sobotky- - -
ZEMAN Jakub0102:57,6213M_Sobotky* 11%03:21,2
ŽÁK Jakub0103:07,1182pKPŽst_Pha- - -
SZABÓ David0303:22,73143PCMoP* 8%03:40,86
DĚRGAČEV Timofej0303:36,77117PCMoP- - -
nalezeno celkem 52 výkonů zaplavaných v 17 závodech


zkratkanázev závodumístobazéndatum konání
jKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 2002 / 2005 - PrahPraha - Eden2526.05.2013
jKPŽst_PhaKrajský přebor žactva 1999 / 2001 - PrahPraha - Radlice2524.05. - 25.05.2013
KalichLitoměřický kalichLitoměřice2526.01.2013
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha - Strahov2526.01.2013
LMČR BLetní mistrovství ČR žactva BKopřivnice2508.06. - 09.06.2013
LOP_MoPLetní oddílové přebory MotorletuPraha - Radlice2524.06. - 25.06.2013
LP10_ČLetní pohár ČR desetiletých ČechyDomažlice2522.06. - 23.06.2013
LP11_ČLetní pohár ČR jedenáctiletých ČechyChomutov2522.06. - 23.06.2013
MCChodskaMalá cena ChodskaDomažlice2502.02.2013
MCNymbMalá cena NymburkaNymburk2502.04. 02.04.2011
MKB_m5Memoriál Karla Bártů (moderní pětiboj)Praha-Výstaviště2528.04.2013
MVCKladnoMalá vánoční cenaKladno2521.12.2013
M_Krale_m5Memoriál J. Krále (moderní pětiboj)Praha - Juliska2519.10.2014
M_SobotkyMemoriál Ing. Slavoše SobotkyBeroun2521.09.2013
NeratoviceNeratovický pohárNeratovice2519.01.2013
OSPjMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2506.05.2013
OSPjMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP v dlouhýPraha - Radlice2516.03.2013
OSPpMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2509.11.2013
OSPpMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP d.t.Praha - Radlice2505.10.2013
PCMoPPodzimní cena MotorletuPraha - Radlice2512.10.2013
pKPDD_PhaKPDD Praha a Střední Čechy - PhaKladno2501.11. - 02.11.2013
pKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 2000 - 2003 (PrahaPraha - Radlice2517.11.2013
pKPŽst_PhaKrajský přebor žactva 1999 / 2001 - PrahPraha - Strahov2515.11. - 16.11.2013
PlzSprintyPlzeňské sprintyPlzeň Slovany2519.10. - 20.10.2013
StrockWien40. STRÖCK-Austrian QualifyingAUT Vídeň2528.11. - 01.12.2013
VCPrahyVelká cena PrahyPraha - Radlice2513.10.2013
VelikonoceVelikonoční závodyPraha - Radlice2502.03.2013
ZMČR+dZimní mistrovství ČR dorostu a dospělýchPlzeň Slovany2528.11. - 01.12.2013
ZMČR12Zimní mistrovství ČR 12.letého žactvaProstějov2514.12. - 15.12.2013
ZMČR13Zimní mistrovství ČR 13.letého žactvaTrutnov2514.12. - 15.12.2013
ZMČR14Zimní mistrovství ČR 14.letého žactvaKopřivnice2514.12. - 15.12.2013
ZP10_ČZimní pohár ČR desetiletých ČechyPlzeň Slovany2507.12. - 08.12.2013
ZP11_ČZimní pohár ČR jedenáctiletých ČechyPlzeň Slovany2507.12. - 08.12.2013

naposledy aktualizováno dne 08. 01. 2014
toplist