MoP v roce 2014 - muži - krátký bazén

V přehledu je provedeno i porovnání s nejlepším výkonem plavce v krátkém bazénu v předchozím roce. Ten je uveden ve sloupci "best'13". Tilda (~) před časovým údajem označuje výkony zaplavané na prvním úseku štafety nebo mezičasy. Body jsou dopočteny dle "FINA Point Scoring 2014". Pod tabulkou je i seznam vyhodnocených závodů.


jménoročníkčasbodyzávodrozdílbest'13
volný způsob 50 m
LEDL Michal9100:24,1598KPDr-Pha* 0%00:24,2
CHELBERG Robert9900:24,64559ZMČR+d* 7%00:26,63
FIEDLER Ondřej8700:24,7555KPDr-Pha- - -
DOMIN Josef9800:25,46507ZMČR+d* 3%00:26,31
PODUŠKA Lukáš9800:26,04474Neratovice* 1%00:26,4
TICHÝ Antonín9400:26,3460KPDr-Pha- - -
MÜLLER Michael9700:26,3460LOP_MoP* 1%00:26,57
ŠORM Ondřej9700:26,49450PlzSprinty* 3%00:27,38
ŘÍMAL Marek9700:26,8435pKPDD_Pha* 1%00:27,2
CÉ Štěpán0000:26,81434PlzSprinty* 3%00:27,73
CÉ Martin9800:26,82434PlzSprinty* 1%00:27,21
PŘIBYL Michal9900:26,9430pKPDD_Pha0%00:26,8
KOŽEVNIKOV Danil9900:27,19416PlzSprinty* 1%00:27,6
FLAX Jan0000:27,2416jKPŽst_Pha0%00:27,14
RENC Jakub9900:27,31411Neratovice* 3%00:28,4
KOPECKÝ Ondřej9400:27,8389KPDr-Pha- - -
RUDNĚV Ilja0100:27,8389jKPŽst_Pha* 2%00:28,4
MARTÍNEK Prokop9900:29,2336OSPpMoP- - -
RENC Matěj0200:29,5326pKPŽst_Pha* 2%00:30,2
SMRČEK Ondřej0200:29,53325Neratovice* 6%00:31,6
FAIT David0000:29,7319jKPŽst_Pha* 1%00:30,2
KOTT Josef0100:29,7319OSPpMoP* 6%00:31,6
NOVOTNÝ Matyáš0100:29,8316pKPDD_Pha* 5%00:31,4
ŽÁK Jakub0100:30,1307pKPŽst_Pha* 9%00:33,4
SEDLÁČEK Matyáš0300:30,2304OSPpMoP* 7%00:32,5
MACHÁČEK Samuel0200:30,2304OSPpMoP* 6%00:32,2
GERASIMOV David0100:30,5295pKPŽst_Pha- - -
ZEMAN Jakub0100:31,9258Kalich* 3%00:33,0
ŠPAŇÁR Ondřej0400:33,0233ZP10_Č* 7%00:35,7
KAPR Martin0100:33,6221pKPŽst_Pha- - -
ACHEDŽAK Anton0200:33,8217pKPŽst_Pha* 7%00:36,5
NOVOTNÝ Robert0400:34,8198pKPŽml_Pha* 5%00:36,7
ŽÁK Matyáš0300:35,4189OSPpMoP* 9%00:39,2
GERASIMOV Mark0200:35,7184pKPŽst_Pha- - -
TIRSCHER Martin0300:35,7184pKPŽml_Pha* 11%00:40,2
IVANOV Alexey0400:36,2176LOP_MoP* 7%00:39,1
VAVŘINA Matěj0500:37,2163pKPŽml_Pha* 18%00:45,8
SZABÓ David0300:37,4160OSPpMoP* 1%00:37,9
NOVOTNÝ Šimon0500:37,9154OSPpMoP* 10%00:42,3
RYBA Ondřej0500:39,1140MVCKladno* 13%00:45,3
MATĚJKA Kryštof0300:39,9132LOP_MoP* 2%00:40,8
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:41,1120OSPpMoP* 3%00:42,7
NADEEV Ivan0500:41,3119OSPpMoP* 36%01:05,2
HROUDA Lukáš0500:41,4118pKPŽml_Pha* 11%00:46,7
DUČAY Jakub0400:42,2111pKPŽml_Pha* 35%01:05,3
BITTNER Jiří0500:42,3111MVCKladno* 19%00:52,8
KOŽENÝ Václav0500:43,7100OSPjMoP- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0700:44,794OSPpMoP- - -
KLÁŠTERKA Aleš0500:46,484pKPŽml_Pha* 15%00:54,7
HOVORKA Tomáš0500:48,872LOP_MoP* 1%00:49,5
JEČNÝ Ivar0600:49,569MVCKladno* 37%01:19,3
DROZD Tobiáš0600:55,649MVCKladno- - -
SALAME Mark0501:03,832MVCKladno- - -
SLABÝ Ondřej0601:06,229MVCKladno- - -
nalezeno celkem 190 výkonů zaplavaných v 23 závodech
volný způsob 100 m
FIEDLER Ondřej8700:53,8583KPDr-Pha0%00:53,7
CHELBERG Robert99~00:55,04544ZMČR+d* 7%00:59,24
DOMIN Josef9800:55,13542ZMČR+d* 2%00:56,43
ŘÍMAL Marek9700:55,28537IOKWien* 0%00:55,55
VYSKOČIL Tomáš9200:55,6528KPDr-Pha- - -
PODUŠKA Lukáš9800:55,6528KPDr-Pha* 2%00:57,10
PŘIBYL Michal9900:57,00490PlzSprinty* 4%00:59,4
CÉ Martin9800:57,3482pKPDD_Pha* 1%00:58,04
MÜLLER Michael9700:58,0465LOP_MoP-1%00:57,37
SEEMAN Tomáš6900:58,2460pKPDD_Pha* 1%00:59,1
ŠORM Ondřej9700:59,04441VCPrahy* 0%00:59,4
RENC Jakub9900:59,58429Neratovice* 1%01:00,2
CÉ Štěpán0001:00,17417PCMoP* 0%01:00,5
FLAX Jan0001:01,3394jKPŽst_Pha* 5%01:05,1
RUDNĚV Ilja0101:02,6370jKPŽst_Pha* 2%01:03,95
RENC Matěj0201:04,09345LMČR B* 4%01:07,2
MACHÁČEK Samuel0201:05,67320ZMČR12* 15%01:17,3
NOVOTNÝ Matyáš0101:05,8319M_Sobotky* 5%01:09,8
MARTÍNEK Prokop9901:05,82318VCPrahy- - -
SMRČEK Ondřej0201:06,38310LMČR B* 3%01:09,1
FAIT David0001:06,8304jKPŽst_Pha* 2%01:08,5
ADAM Michal9801:08,0289LOP_MoP-9%01:02,3
ŽÁK Jakub0101:08,3285pKPŽst_Pha* 11%01:17,4
SEDLÁČEK Matyáš0301:09,4272ZP11_Č* 4%01:13,0
KOTT Josef0101:11,7246Kalich* 0%01:11,9
ZEMAN Jakub0101:13,2231Kalich0%01:12,8
KAPR Martin0101:14,0224pKPŽst_Pha- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0401:15,5211pKPŽml_Pha* 6%01:20,7
ACHEDŽAK Anton0201:17,1198pKPŽst_Pha* 10%01:25,8
NOVOTNÝ Robert0401:19,1183pKPŽml_Pha* 8%01:26,4
TIRSCHER Martin0301:20,1177LP11_Č* 18%01:38,5
NOVOTNÝ Šimon0501:22,0165MVCKladno* 28%01:54,1
IVANOV Alexey0401:22,1164LP10_Č* 7%01:28,98
SZABÓ David0301:22,5162LOP_MoP* 10%01:32,0
ŽÁK Matyáš0301:24,0153LOP_MoP* 9%01:32,9
GERASIMOV Mark0201:26,8139pKPŽst_Pha- - -
RYBA Ondřej0501:26,8139pKPŽml_Pha* 20%01:49,3
MATĚJKA Kryštof0301:30,1124MKB_m5* 7%01:37,9
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:30,26123PCMoP* 12%01:42,8
VAVŘINA Matěj0501:31,3119pKPŽml_Pha* 21%01:57,0
NADEEV Ivan0501:33,3112pKPŽml_Pha- - -
HROUDA Lukáš0501:35,80103PCMoP* 19%01:58,6
BITTNER Jiří0501:42,185MVCKladno- - -
DUČAY Jakub0401:44,580pKPŽml_Pha- - -
KLÁŠTERKA Aleš0501:46,675pKPŽml_Pha- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0701:47,074MVCKladno- - -
nalezeno celkem 150 výkonů zaplavaných v 25 závodech
volný způsob 200 m
ŘÍMAL Marek9701:58,44591PlzSprinty* 2%02:01,15
DOMIN Josef9802:03,17525PlzSprinty* 2%02:06,0
PŘIBYL Michal9902:03,3523pKPDD_Pha- - -
PODUŠKA Lukáš9802:03,4522KPDr-Pha* 0%02:03,45
RENC Jakub99~02:03,75518ZMČR+d* 3%02:08,6
PÍCHA Pavel9002:06,2488KPDr-Pha- - -
CÉ Martin9802:08,0468KPDr-Pha* 0%02:08,81
ADAM Sebastian9402:08,0468KPDr-Pha- - -
CHELBERG Robert9902:10,76439PlzSprinty- - -
CÉ Štěpán0002:10,8438jKPŽst_Pha* 1%02:12,9
ŠORM Ondřej9702:10,9437pKPDD_Pha0%02:10,0
RENC Matěj0202:17,74375ZMČR12* 3%02:22,8
FLAX Jan0002:18,2372jKPŽst_Pha* 7%02:29,1
KOTT Josef0102:22,6338pKPŽst_Pha* 9%02:37,20
NOVOTNÝ Matyáš0102:22,92336Velikonoce- - -
SMRČEK Ondřej0202:25,60318PCMoP* 11%02:45,03
ŽÁK Jakub0102:28,8298pKPŽst_Pha* 13%02:52,5
MARTÍNEK Prokop9902:30,4288pKPDD_Pha- - -
MACHÁČEK Samuel0202:30,48288Velikonoce* 6%02:40,8
FAIT David0002:31,4283jKPŽst_Pha- - -
SEDLÁČEK Matyáš0302:33,6271ZP11_Č* 8%02:48,26
KAPR Martin0102:42,9227pKPŽst_Pha- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0402:43,5224pKPŽml_Pha- - -
ACHEDŽAK Anton0202:45,3217pKPŽst_Pha* 12%03:08,6
IVANOV Alexey0402:47,8208ZP10_Č* 13%03:14,7
TIRSCHER Martin0302:53,0190pKPŽml_Pha* 17%03:30,4
ŽÁK Matyáš0302:56,63178Velikonoce- - -
NOVOTNÝ Robert0403:02,4162pKPŽml_Pha* 7%03:16,8
NOVOTNÝ Šimon0503:09,9143OSPjMoPdt* 14%03:43,3
ZVOLSKÝ Vojtěch0503:19,6123OSPpMoPdt- - -
RYBA Ondřej0503:23,8116OSPpMoPdt- - -
VAVŘINA Matěj0503:35,498OSPpMoPdt- - -
HROUDA Lukáš0503:35,798OSPpMoPdt- - -
NADEEV Ivan0503:41,490OSPpMoPdt- - -
DUČAY Jakub0403:46,285pKPŽml_Pha- - -
KLÁŠTERKA Aleš0504:05,666OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 79 výkonů zaplavaných v 18 závodech
volný způsob 400 m
ŘÍMAL Marek9704:16,41567VCPrahy0%04:15,40
PŘIBYL Michal9904:18,18556IOKWien- - -
PODUŠKA Lukáš9804:21,9532KPDr-Pha0%04:20,95
RENC Jakub9904:24,6516pKPDD_Pha* 1%04:28,19
SEEMAN Michael9704:34,4463KPDr-Pha- - -
ŠORM Ondřej9704:35,21459PlzSprinty- - -
DOMIN Josef9804:35,9455KPDr-Pha0%04:33,8
MÜLLER Michael9704:38,9441KPDr-Pha* 2%04:45,1
SEEMAN Tomáš6904:42,9422KPDr-Pha- - -
NOVOTNÝ Matyáš0104:45,3412pKPŽst_Pha* 6%05:05,1
RENC Matěj0204:47,46403ZMČR12* 2%04:54,6
CÉ Štěpán0004:57,2364jKPŽst_Pha* 0%04:58,32
KOTT Josef0105:16,6301jKPŽst_Pha* 5%05:34,0
ŽÁK Jakub0105:26,8274jKPŽst_Pha* 11%06:07,2
SEDLÁČEK Matyáš0305:30,2266LP11_Č* 5%05:49,0
ŠPAŇÁR Ondřej0405:55,7212pKPŽml_Pha* 11%06:42,2
KAPR Martin0105:58,3208pKPŽst_Pha- - -
IVANOV Alexey0405:58,3208ZP10_Č- - -
ACHEDŽAK Anton0206:00,8204pKPŽst_Pha* 11%06:47,1
ŽÁK Matyáš0306:08,8191OSPjMoPdt* 13%07:04,2
SZABÓ David0306:25,3167OSPpMoPdt* 6%06:52,6
NOVOTNÝ Robert0406:28,2163OSPpMoPdt- - -
TIRSCHER Martin0306:29,2162OSPpMoPdt- - -
NOVOTNÝ Šimon0506:32,6158OSPpMoPdt- - -
MATĚJKA Kryštof0306:55,8133OSPjMoPdt* 2%07:08,1
GERASIMOV Mark0207:16,1115OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 46 výkonů zaplavaných v 15 závodech
volný způsob 800 m
ŘÍMAL Marek9709:07,4532pKPDD_Pha-1%08:58,4
RENC Jakub9909:16,8505pKPDD_Pha- - -
KOŽEVNIKOV Danil9910:23,8359OSPpMoPdt- - -
RENC Matěj0210:36,9337OSPjMoPdt-2%10:21,8
CÉ Štěpán0010:37,2337OSPpMoPdt- - -
MACHÁČEK Samuel0211:10,0290OSPpMoPdt- - -
SMRČEK Ondřej0211:13,1286OSPjMoPdt- - -
SEDLÁČEK Matyáš0311:14,0285OSPpMoPdt- - -
ŽÁK Jakub0111:26,8269OSPjMoPdt- - -
MARTÍNEK Prokop9911:41,2253OSPpMoPdt- - -
ŽÁK Matyáš0312:23,5212OSPpMoPdt- - -
ACHEDŽAK Anton0212:36,5201OSPpMoPdt* 8%13:47,0
KAPR Martin0113:16,9172OSPpMoPdt- - -
GERASIMOV David0113:24,2168OSPpMoPdt- - -
MATĚJKA Kryštof0313:46,7154LP11_Č- - -
nalezeno celkem 16 výkonů zaplavaných v 4 závodech
volný způsob 1500 m
ŘÍMAL Marek9717:13,1557OSPpMoPdt-1%17:00,81
DOMIN Josef9817:58,4490KPDr-Pha* 4%18:48,9
PŘIBYL Michal9918:06,4479OSPjMoPdt* 3%18:42,8
RENC Jakub9918:19,7462OSPjMoPdt* 1%18:42,1
CÉ Martin9818:21,1460KPDr-Pha* 2%18:44,7
NOVOTNÝ Matyáš0118:36,73441ZMČR13* 6%19:59,03
SEEMAN Michael9718:50,1426KPDr-Pha- - -
ŠORM Ondřej9719:07,8406OSPpMoPdt* 3%19:46,6
PODUŠKA Lukáš9819:34,6379OSPjMoPdt-4%18:44,6
PÍCHA Petr9019:42,0372KPDr-Pha- - -
ADAM Michal9820:50,0315OSPjMoPdt- - -
CÉ Štěpán0021:11,5299OSPjMoPdt* 3%22:00,7
ŽÁK Jakub0121:27,5288jKPŽst_Pha- - -
KAPR Martin0123:27,2220pKPŽst_Pha- - -
nalezeno celkem 22 výkonů zaplavaných v 7 závodech
motýlek 50 m
DOMIN Josef9800:26,67546ZMČR+d* 3%00:27,71
LEDL Petr8900:27,4504LOP_MoP- - -
ŘÍMAL Marek9700:27,5498LOP_MoP* 0%00:27,71
SEEMAN Tomáš6900:28,2462pKPDD_Pha- - -
PODUŠKA Lukáš9800:28,51447Neratovice* 4%00:29,8
KOŽEVNIKOV Danil9900:28,81433PlzSprinty* 2%00:29,70
CHELBERG Robert9900:28,98426PlzSprinty- - -
CÉ Štěpán0000:29,03423PlzSprinty* 5%00:30,8
RENC Jakub9900:29,7395LOP_MoP* 3%00:30,63
MÜLLER Michael9700:30,1380LOP_MoP-3%00:29,2
PŘIBYL Michal9900:30,4369pKPDD_Pha* 1%00:31,0
ŠORM Ondřej9700:31,56330Neratovice-1%00:31,0
KOTT Josef0100:32,1313OSPpMoP* 7%00:34,8
ADAM Michal9800:33,0288LOP_MoP* 1%00:33,5
NOVOTNÝ Matyáš0100:33,37279PlzSprinty* 9%00:36,8
FAIT David0000:33,5276LOP_MoP* 6%00:35,8
SMRČEK Ondřej0200:33,61273Neratovice* 0%00:33,7
SEDLÁČEK Matyáš0300:33,9266OSPpMoP* 9%00:37,5
RENC Matěj0200:34,5252LOP_MoP* 3%00:35,7
MARTÍNEK Prokop9900:34,7248OSPpMoP- - -
RUDNĚV Ilja0100:35,23237Neratovice* 7%00:38,28
ŽÁK Jakub0100:36,1220OSPpMoP* 16%00:43,1
GERASIMOV David0100:36,1220OSPpMoP- - -
MACHÁČEK Samuel0200:37,0205OSPpMoP* 9%00:40,9
ŠPAŇÁR Ondřej0400:38,8177ZP10_Č* 9%00:43,0
ŽÁK Matyáš0300:39,5168OSPpMoP* 11%00:44,6
TIRSCHER Martin0300:41,3147OSPpMoP- - -
NOVOTNÝ Robert0400:44,1121ZP10_Č* 19%00:54,9
SZABÓ David0300:44,2120LOP_MoP* 4%00:46,1
GERASIMOV Mark0200:44,4118OSPpMoP- - -
ACHEDŽAK Anton0200:44,5118OSPpMoP* 1%00:45,3
NOVOTNÝ Šimon0500:45,7109M_Sobotky* 5%00:48,5
IVANOV Alexey0400:46,0106OSPpMoP* 16%00:55,3
MATĚJKA Kryštof0300:48,491LOP_MoP* 2%00:49,4
RYBA Ondřej0500:53,070OSPpMoP- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:54,564MCChodska* 10%01:00,8
BITTNER Jiří0501:00,347OSPpMoP- - -
HROUDA Lukáš0501:00,746OSPpMoP- - -
KLÁŠTERKA Aleš0501:01,046OSPpMoP- - -
NADEEV Ivan0501:02,642OSPpMoP- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0701:08,532OSPpMoP- - -
nalezeno celkem 109 výkonů zaplavaných v 15 závodech
motýlek 100 m
DOMIN Josef9800:59,84532ZMČR+d* 3%01:02,19
ŘÍMAL Marek9701:00,22522ZMČR+d* 3%01:02,50
PÍCHA Pavel9001:00,4517KPDr-Pha- - -
RENC Jakub9901:01,18498ZMČR+d* 6%01:05,65
PÍCHA Petr9001:03,1454KPDr-Pha- - -
PODUŠKA Lukáš9801:04,39427Neratovice* 0%01:04,93
KOŽEVNIKOV Danil9901:05,35408PlzSprinty* 3%01:07,8
CÉ Štěpán0001:06,6386pKPDD_Pha* 5%01:10,4
CHELBERG Robert9901:07,25375VCPrahy* 5%01:11,12
CÉ Martin9801:08,2359pKPDD_Pha-2%01:06,66
LEDL Petr8901:10,8321LOP_MoP-12%01:02,7
SMRČEK Ondřej0201:13,94282LMČR B* 3%01:17,0
NOVOTNÝ Matyáš0101:14,6274pKPDD_Pha* 19%01:33,1
FAIT David0001:15,4266jKPŽst_Pha* 5%01:19,45
RENC Matěj0201:15,7263pKPŽst_Pha* 10%01:24,8
KOTT Josef0101:16,77252ZMČR13* 16%01:31,5
MÜLLER Michael9701:18,6235LOP_MoP- - -
SEDLÁČEK Matyáš0301:20,50218PCMoP* 27%01:50,9
ŽÁK Jakub0101:21,9207pKPŽst_Pha* 20%01:43,2
GERASIMOV David0101:26,0179pKPŽst_Pha- - -
ZEMAN Jakub0101:26,1179Kalich* 4%01:30,21
ŽÁK Matyáš0301:31,72148PCMoP* 8%01:40,6
ŠPAŇÁR Ondřej0401:38,0121ZP10_Č* 12%01:51,66
NOVOTNÝ Šimon0501:43,3103pKPŽml_Pha- - -
ACHEDŽAK Anton0201:43,6102pKPŽst_Pha* 6%01:51,06
SZABÓ David0301:45,4697Velikonoce* 16%02:06,4
MATĚJKA Kryštof0301:47,991MCChodska* 1%01:49,0
TIRSCHER Martin0301:48,789MCChodska- - -
IVANOV Alexey0402:03,560MCChodska- - -
nalezeno celkem 98 výkonů zaplavaných v 23 závodech
motýlek 200 m
ŘÍMAL Marek9702:16,2514pKPDD_Pha* 0%02:16,6
DOMIN Josef9802:22,10453PlzSprinty0%02:21,96
PÍCHA Pavel9002:22,8446KPDr-Pha- - -
RENC Jakub9902:23,26442PlzSprinty* 5%02:31,6
PŘIBYL Michal9902:35,4346pKPDD_Pha- - -
PÍCHA Petr9002:38,2328KPDr-Pha- - -
SMRČEK Ondřej0202:42,89301LMČR B- - -
CÉ Štěpán0003:01,0219KPDr-Pha- - -
ŽÁK Jakub0103:02,15215ZMČR13* 12%03:27,5
ŽÁK Matyáš0303:25,24150PCMoP- - -
nalezeno celkem 19 výkonů zaplavaných v 9 závodech
polohový závod 100 m
PŘIBYL Michal9901:00,91577ZMČR+d* 7%01:05,88
ŘÍMAL Marek9701:02,49534ZMČR+d* 5%01:06,37
ŠORM Ondřej9701:04,16494ZMČR+d* 5%01:07,6
RENC Jakub9901:04,70481IOKWien* 3%01:07,0
PODUŠKA Lukáš9801:04,75480Neratovice* 0%01:04,90
SEEMAN Tomáš6901:05,2470pKPDD_Pha* 3%01:07,4
SEEMAN Michael9701:07,1432M_Sobotky- - -
CHELBERG Robert9901:08,13412PlzSprinty* 5%01:11,86
NOVOTNÝ Matyáš0101:08,4407pKPŽst_Pha* 8%01:14,56
KOŽEVNIKOV Danil9901:09,9382pKPDD_Pha* 1%01:11,1
MÜLLER Michael9701:11,11363Neratovice-3%01:08,5
CÉ Štěpán0001:12,2346pKPDD_Pha-1%01:11,4
KOTT Josef0101:12,69340ZMČR13* 5%01:16,95
MACHÁČEK Samuel0201:14,68313ZMČR12* 11%01:24,6
SMRČEK Ondřej0201:15,5303M_Sobotky* 4%01:18,9
RENC Matěj0201:16,3294jKPŽst_Pha* 7%01:22,8
SEDLÁČEK Matyáš0301:19,63258PCMoP* 6%01:25,6
GERASIMOV David0101:21,8238pKPŽst_Pha- - -
ŽÁK Matyáš0301:27,3196pKPŽml_Pha* 7%01:34,60
IVANOV Alexey0401:27,9192ZP10_Č* 14%01:42,5
SZABÓ David0301:29,7181pKPŽml_Pha* 4%01:34,18
ACHEDŽAK Anton0201:32,2166jKPŽst_Pha* 5%01:37,8
NOVOTNÝ Robert0401:32,3166ZP10_Č- - -
NOVOTNÝ Šimon0501:33,6159MVCKladno* 11%01:45,7
ŠPAŇÁR Ondřej0401:34,54154PCMoP0%01:34,3
TIRSCHER Martin0301:35,93148Velikonoce- - -
GERASIMOV Mark0201:37,1142pKPŽst_Pha- - -
RYBA Ondřej0501:40,3129MVCKladno- - -
VAVŘINA Matěj0501:45,1112MVCKladno- - -
MATĚJKA Kryštof0301:45,9110MCChodska* 7%01:54,2
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:47,3106MVCKladno* 6%01:55,0
BITTNER Jiří0501:49,3100MVCKladno- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0702:00,874MVCKladno- - -
nalezeno celkem 83 výkonů zaplavaných v 19 závodech
polohový závod 200 m
FIEDLER Ondřej8702:13,9549KPDr-Pha-2%02:10,3
ŘÍMAL Marek9702:16,25521IOKWien* 1%02:18,93
PŘIBYL Michal9902:17,10511IOKWien* 2%02:21,15
RENC Jakub9902:17,31509IOKWien* 4%02:23,67
ŠORM Ondřej9702:22,40456PlzSprinty* 3%02:28,1
SEEMAN Michael9702:24,2439KPDr-Pha- - -
ADAM Sebastian9402:25,5428KPDr-Pha-4%02:19,9
NOVOTNÝ Matyáš0102:27,17413ZMČR13* 9%02:42,5
RUDNĚV Ilja0102:31,1382jKPŽst_Pha* 2%02:35,08
MACHÁČEK Samuel0202:39,65324ZMČR12- - -
KOTT Josef0102:40,13321ZMČR13* 4%02:47,53
SMRČEK Ondřej0202:42,29308Velikonoce* 5%02:51,23
RENC Matěj0202:42,65306Velikonoce* 10%03:00,75
FAIT David0002:44,79294Velikonoce* 4%02:52,0
SEDLÁČEK Matyáš0302:59,9226LP11_Č* 4%03:08,1
ŽÁK Jakub0103:00,47224Velikonoce- - -
ŽÁK Matyáš0303:04,0212ZP11_Č* 9%03:24,4
IVANOV Alexey0403:08,6196ZP10_Č- - -
GERASIMOV David0103:12,0186pKPŽst_Pha- - -
SZABÓ David0303:13,6182ZP11_Č* 3%03:21,1
ACHEDŽAK Anton0203:19,7165pKPŽst_Pha* 4%03:29,48
NOVOTNÝ Šimon0503:29,40144PCMoP- - -
MATĚJKA Kryštof0303:33,98134Velikonoce* 8%03:54,4
nalezeno celkem 54 výkonů zaplavaných v 17 závodech
polohový závod 400 m
ŘÍMAL Marek9704:51,72526ZMČR+d0%04:49,96
PODUŠKA Lukáš9804:58,6491KPDr-Pha* 1%05:02,07
RENC Jakub9904:58,71490VCPrahy* 6%05:18,6
PŘIBYL Michal9905:10,8435KPDr-Pha-1%05:06,19
ADAM Sebastian9405:12,4428KPDr-Pha- - -
NOVOTNÝ Matyáš0105:13,30425ZMČR13* 11%05:55,4
SEEMAN Michael9705:14,6419KPDr-Pha- - -
ŠORM Ondřej9705:15,3417pKPDD_Pha- - -
DOMIN Josef9805:19,2402OSPjMoPdt0%05:16,96
RUDNĚV Ilja0105:36,3343KPDr-Pha- - -
SMRČEK Ondřej0205:42,6325pKPŽst_Pha- - -
nalezeno celkem 18 výkonů zaplavaných v 9 závodech
prsa 50 m
ŠORM Ondřej9700:30,00596IOKWien* 2%00:30,67
PŘIBYL Michal9900:30,59562ZMČR+d* 9%00:33,8
RENC Jakub9900:34,0410pKPDD_Pha* 15%00:40,20
PODUŠKA Lukáš9800:34,40395Neratovice* 10%00:38,4
NOVOTNÝ Matyáš0100:34,83381PlzSprinty* 10%00:39,0
RUDNĚV Ilja0100:36,03344Neratovice* 5%00:38,08
MÜLLER Michael9700:36,14341Neratovice* 0%00:36,2
ŘÍMAL Marek9700:36,8323LOP_MoP* 0%00:37,1
DOMIN Josef9800:37,3310LOP_MoP* 2%00:38,4
FAIT David0000:38,8276LOP_MoP* 6%00:41,39
KOŽEVNIKOV Danil9900:39,2267LOP_MoP- - -
CHELBERG Robert9900:39,5261LOP_MoP- - -
MACHÁČEK Samuel0200:39,6259OSPpMoP* 11%00:44,6
KOTT Josef0100:40,2248OSPpMoP* 7%00:43,4
MARTÍNEK Prokop9900:40,5242OSPpMoP- - -
IVANOV Alexey0400:42,7207ZP10_Č* 14%00:50,2
ŽÁK Jakub0100:42,8205OSPpMoP* 15%00:50,5
GERASIMOV David0100:43,6194OSPpMoP- - -
SMRČEK Ondřej0200:45,25174Neratovice* 0%00:45,4
SEDLÁČEK Matyáš0300:45,3173LOP_MoP* 8%00:49,5
ŽÁK Matyáš0300:45,4172OSPpMoP* 6%00:48,8
GERASIMOV Mark0200:46,0165OSPpMoP- - -
RENC Matěj0200:46,87156Neratovice* 0%00:47,3
SZABÓ David0300:47,4151LOP_MoP* 1%00:48,1
TIRSCHER Martin0300:50,1128OSPpMoP* 15%00:59,4
ACHEDŽAK Anton0200:50,4126OSPpMoP* 3%00:52,1
ŠPAŇÁR Ondřej0400:50,5125M_Sobotky* 5%00:53,2
HROUDA Lukáš0500:51,6117pKPŽml_Pha* 8%00:56,3
NOVOTNÝ Šimon0500:52,9109OSPpMoP* 10%00:58,8
VAVŘINA Matěj0500:53,0108M_Sobotky* 11%00:59,6
MATĚJKA Kryštof0300:53,2107LOP_MoP-4%00:50,8
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:53,3106pKPŽml_Pha* 14%01:02,7
RYBA Ondřej0500:53,7104OSPpMoP* 8%00:58,5
NOVOTNÝ Robert0400:54,2101OSPpMoP* 5%00:57,5
NADEEV Ivan0500:55,097pKPŽml_Pha- - -
KLÁŠTERKA Aleš0500:57,186pKPŽml_Pha- - -
KOŽENÝ Václav0500:57,983OSPjMoP- - -
BITTNER Jiří0501:00,473OSPpMoP- - -
JEČNÝ Ivar0601:00,872MVCKladno- - -
HOVORKA Tomáš0501:01,270LOP_MoP* 3%01:03,5
DUČAY Jakub0401:01,769OSPjMoP- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0701:02,466OSPpMoP- - -
DROZD Tobiáš0601:06,156MVCKladno- - -
SLABÝ Ondřej0601:14,040MVCKladno- - -
SALAME Mark0501:14,739MVCKladno- - -
nalezeno celkem 121 výkonů zaplavaných v 15 závodech
prsa 100 m
ŠORM Ondřej9701:04,75633IOKWien* 3%01:06,84
PŘIBYL Michal9901:05,71606ZMČR+d* 5%01:09,3
NOVOTNÝ Matyáš0101:12,18457ZMČR13* 10%01:20,7
TICHÝ Antonín9401:12,6449KPDr-Pha- - -
ŘÍMAL Marek9701:14,24420PlzSprinty* 9%01:22,2
RUDNĚV Ilja0101:14,3419jKPŽst_Pha* 2%01:16,07
RENC Jakub9901:15,6398pKPDD_Pha- - -
SEEMAN Tomáš6901:16,6383pKPDD_Pha- - -
FLAX Jan0001:19,7340jKPŽst_Pha-2%01:17,96
MACHÁČEK Samuel0201:22,38308ZMČR12* 13%01:35,4
FAIT David0001:22,7304jKPŽst_Pha* 1%01:24,0
CHELBERG Robert9901:25,8272pKPDD_Pha- - -
DOMIN Josef9801:28,1251LOP_MoP-2%01:26,3
GERASIMOV David0101:28,5248pKPŽst_Pha- - -
SMRČEK Ondřej0201:32,6217M_Sobotky* 13%01:47,3
IVANOV Alexey0401:33,7209ZP10_Č* 12%01:47,3
ŽÁK Matyáš0301:37,4186ZP11_Č* 7%01:45,4
SZABÓ David0301:38,1182ZP11_Č* 2%01:40,50
RENC Matěj0201:41,2166Kalich* 7%01:49,1
ACHEDŽAK Anton0201:45,55146PCMoP* 5%01:51,4
TIRSCHER Martin0301:46,2144pKPŽml_Pha* 17%02:08,5
MATĚJKA Kryštof0301:49,6131LP11_Č0%01:48,7
ŠPAŇÁR Ondřej0401:53,3118MCChodska* 7%02:02,7
HROUDA Lukáš0501:54,99113PCMoP* 5%02:01,5
NOVOTNÝ Šimon0501:55,8111LOP_MoP- - -
NOVOTNÝ Robert0401:58,21104PCMoP* 3%02:02,0
VAVŘINA Matěj0501:58,94102PCMoP* 14%02:19,1
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:59,1102MVCKladno- - -
nalezeno celkem 84 výkonů zaplavaných v 24 závodech
prsa 200 m
ŠORM Ondřej9702:22,76604IOKWien* 3%02:28,38
PŘIBYL Michal9902:24,36584IOKWien* 5%02:32,9
NOVOTNÝ Matyáš0102:34,87473ZMČR13* 9%02:51,35
ŘÍMAL Marek9702:39,0437pKPDD_Pha- - -
RUDNĚV Ilja0102:42,3411jKPŽst_Pha* 2%02:46,95
TICHÝ Antonín9402:42,9406KPDr-Pha- - -
MACHÁČEK Samuel0203:01,1296pKPŽst_Pha* 10%03:21,8
CHELBERG Robert9903:03,3285pKPDD_Pha- - -
FAIT David0003:06,46271Velikonoce- - -
IVANOV Alexey0403:25,29203PCMoP* 7%03:42,75
ŽÁK Matyáš0303:25,5202ZP11_Č* 7%03:41,83
GERASIMOV David0103:28,53194PlzSprinty- - -
SZABÓ David0303:29,2192ZP11_Č* 2%03:33,77
MATĚJKA Kryštof0303:45,18154Velikonoce- - -
DUČAY Jakub0404:09,88113PCMoP- - -
nalezeno celkem 47 výkonů zaplavaných v 16 závodech
znak 50 m
MÜLLER Michael9700:29,1469LOP_MoP* 2%00:29,9
ŘÍMAL Marek9700:29,16466PlzSprinty* 0%00:29,30
LEDL Petr8900:29,7441LOP_MoP- - -
RENC Jakub9900:29,70441IOKWien* 2%00:30,59
CHELBERG Robert9900:30,53406PlzSprinty- - -
KOŽEVNIKOV Danil9900:31,0388pKPDD_Pha* 1%00:31,4
PODUŠKA Lukáš9800:31,19381Neratovice* 3%00:32,2
DOMIN Josef9800:31,8359LOP_MoP* 10%00:35,47
CÉ Martin9800:32,2346pKPDD_Pha* 2%00:33,19
KOTT Josef0100:32,3343OSPpMoP* 8%00:35,2
CÉ Štěpán0000:32,98322PlzSprinty* 9%00:36,30
ŠORM Ondřej9700:33,2316LOP_MoP* 5%00:35,04
RENC Matěj0200:33,9297OSPjMoP* 3%00:35,0
FAIT David0000:34,3286LOP_MoP* 9%00:38,02
NOVOTNÝ Matyáš0100:34,35285PlzSprinty* 7%00:37,2
MARTÍNEK Prokop9900:34,4284pKPDD_Pha- - -
RUDNĚV Ilja0100:34,84273Neratovice* 5%00:36,97
SMRČEK Ondřej0200:35,01269Neratovice* 0%00:35,1
PŘIBYL Michal9900:35,1267LOP_MoP-7%00:32,8
ADAM Michal9800:35,4261LOP_MoP-2%00:34,6
ŽÁK Jakub0100:35,5258OSPpMoP* 7%00:38,25
MACHÁČEK Samuel0200:35,9250OSPpMoP* 9%00:39,6
SEDLÁČEK Matyáš0300:38,5203OSPpMoP* 10%00:42,8
ZEMAN Jakub0100:39,8183Kalich* 6%00:42,43
ŽÁK Matyáš0300:41,2165LOP_MoP* 9%00:45,3
ŠPAŇÁR Ondřej0400:42,3153M_Sobotky* 5%00:44,8
GERASIMOV David0100:42,6150OSPpMoP- - -
TIRSCHER Martin0300:42,9146LOP_MoP* 14%00:49,9
ACHEDŽAK Anton0200:42,9146LOP_MoP* 4%00:44,7
NOVOTNÝ Robert0400:43,2143M_Sobotky* 8%00:47,2
NOVOTNÝ Šimon0500:43,8138M_Sobotky* 6%00:47,0
IVANOV Alexey0400:44,0136M_Sobotky* 10%00:49,0
SZABÓ David0300:44,6130LOP_MoP* 2%00:45,6
RYBA Ondřej0500:45,5123pKPŽml_Pha* 17%00:55,4
GERASIMOV Mark0200:46,5115OSPpMoP- - -
MATĚJKA Kryštof0300:46,6114LOP_MoP-1%00:45,8
DUČAY Jakub0400:49,794pKPŽml_Pha* 28%01:09,5
VAVŘINA Matěj0500:50,192pKPŽml_Pha* 9%00:55,6
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:50,988OSPpMoP* 5%00:54,0
HROUDA Lukáš0500:52,182OSPpMoP* 10%00:58,0
NADEEV Ivan0500:52,978pKPŽml_Pha- - -
BITTNER Jiří0500:55,169OSPpMoP* 12%01:03,2
KLÁŠTERKA Aleš0500:55,568LOP_MoP- - -
HOVORKA Tomáš0500:58,059MCChodska0%00:58,0
JEČNÝ Ivar0600:59,754MVCKladno* 28%01:23,1
ŠINDELÁŘ Dominik0701:00,253OSPpMoP- - -
KOŽENÝ Václav0501:00,851OSPjMoP- - -
DROZD Tobiáš0601:06,340MVCKladno- - -
SALAME Mark0501:08,336MVCKladno- - -
SLABÝ Ondřej0601:18,224MVCKladno- - -
nalezeno celkem 135 výkonů zaplavaných v 14 závodech
znak 100 m
ŘÍMAL Marek97~01:00,37533ZMČR+d* 0%01:00,59
LEDL Petr8901:02,4482LOP_MoP* 2%01:03,7
RENC Jakub9901:02,47481ZMČR+d* 2%01:04,14
CÉ Martin9801:04,5437KPDr-Pha* 0%01:04,66
VYSKOČIL Tomáš9201:04,8431KPDr-Pha- - -
PODUŠKA Lukáš9801:06,16405Neratovice* 6%01:10,5
DOMIN Josef9801:06,28403VCPrahy- - -
PŘIBYL Michal9901:06,4400pKPDD_Pha-2%01:04,65
KOPECKÝ Ondřej9401:06,6397KPDr-Pha- - -
KOŽEVNIKOV Danil9901:06,6397pKPDD_Pha* 1%01:07,87
MÜLLER Michael9701:07,1388LOP_MoP-1%01:05,8
FLAX Jan0001:07,8376jKPŽst_Pha* 0%01:08,35
CHELBERG Robert9901:07,92374VCPrahy* 3%01:10,30
CÉ Štěpán0001:08,90358ZMČR14* 1%01:09,65
KOTT Josef0101:10,88329ZMČR13* 5%01:14,90
RENC Matěj0201:11,04327LMČR B* 2%01:12,5
NOVOTNÝ Matyáš0101:12,9303pKPŽst_Pha* 9%01:20,5
ŠORM Ondřej9701:13,0301LOP_MoP- - -
MACHÁČEK Samuel0201:13,76292ZMČR12* 17%01:29,1
ŽÁK Jakub0101:14,46284VCPrahy* 15%01:28,5
SMRČEK Ondřej0201:15,5272Kalich* 0%01:15,8
FAIT David0001:16,0267jKPŽst_Pha* 2%01:18,3
SEDLÁČEK Matyáš0301:21,6216Kalich* 13%01:33,9
ŽÁK Matyáš0301:27,6174M_Sobotky- - -
TIRSCHER Martin0301:28,8167pKPŽml_Pha- - -
SZABÓ David0301:29,0166pKPŽml_Pha* 6%01:35,5
NOVOTNÝ Šimon0501:30,2160MVCKladno* 12%01:43,4
NOVOTNÝ Robert0401:30,8157ZP10_Č* 7%01:38,2
ACHEDŽAK Anton0201:31,78152PCMoP* 5%01:37,25
RYBA Ondřej0501:35,0137MVCKladno- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0401:38,7122MCChodska- - -
VAVŘINA Matěj0501:38,8122MVCKladno- - -
MATĚJKA Kryštof0301:39,1120LOP_MoP* 3%01:42,8
IVANOV Alexey0401:44,4103MCChodska* 8%01:53,6
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:47,096MVCKladno* 6%01:54,9
BITTNER Jiří0501:54,977MVCKladno- - -
DUČAY Jakub0401:56,574pKPŽml_Pha- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0701:59,469MVCKladno- - -
nalezeno celkem 104 výkonů zaplavaných v 25 závodech
znak 200 m
ŘÍMAL Marek9702:08,76560IOKWien* 0%02:09,06
RENC Jakub9902:12,98508ZMČR+d* 6%02:21,7
PŘIBYL Michal9902:24,2398pKPDD_Pha0%02:22,8
KOŽEVNIKOV Danil9902:26,0384pKPDD_Pha* 3%02:30,6
MÜLLER Michael9702:26,5380KPDr-Pha-3%02:21,26
FLAX Jan0002:28,1368jKPŽst_Pha* 0%02:28,51
SEEMAN Tomáš6902:29,9355KPDr-Pha- - -
CHELBERG Robert9902:30,6350pKPDD_Pha- - -
RENC Matěj0202:30,89348LMČR B* 2%02:34,1
KOTT Josef0102:34,05327ZMČR13* 5%02:43,8
CÉ Štěpán0002:34,2326KPDr-Pha* 0%02:34,8
KOPECKÝ Ondřej9402:35,4318KPDr-Pha- - -
NOVOTNÝ Matyáš0102:35,9315M_Sobotky- - -
SMRČEK Ondřej0202:39,5294M_Sobotky* 4%02:47,7
MACHÁČEK Samuel0202:40,9287M_Sobotky- - -
ŽÁK Jakub0102:43,3274pKPŽst_Pha* 12%03:07,1
FAIT David0002:48,18251Velikonoce- - -
ACHEDŽAK Anton0203:09,5176pKPŽst_Pha- - -
SZABÓ David0303:09,6175pKPŽml_Pha* 6%03:22,73
NOVOTNÝ Šimon0503:24,77139PCMoP- - -
MATĚJKA Kryštof0303:33,82122Velikonoce- - -
nalezeno celkem 49 výkonů zaplavaných v 17 závodech


zkratkanázev závodumístobazéndatum konání
IOKWienInt. Österreichischen KurzbahnstaatsmeisAUT Vídeň2520.11. - 23.11.2014
jKPŽst_PhaKrajský přebor žactva 1999 / 2001 - PrahPraha - Radlice2523.05. - 24.05.2014
KalichLitoměřický kalichLitoměřice2508.02.2014
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha - Strahov2525.01.2014
LMČR BLetní mistrovství ČR žactva BChomutov2514.06. - 15.06.2014
LOP_MoPLetní oddílové přebory MotorletuPraha - Radlice2524.06. a 26.06.2014
LP10_ČLetní pohár ČR desetiletých ČechyJindřichův Hrade2507.06. - 08.06.2014
LP11_ČLetní pohár ČR jedenáctiletých ČechyDomažlice2507.06. - 08.06.2014
MCChodskaMalá cena ChodskaDomažlice2508.02.2014
MKB_m5Memoriál Karla Bártů (moderní pětiboj)Praha - Juliska2527.04.2014
MVCKladnoMalá vánoční cenaKladno2520.12.2014
M_SobotkyMemoriál Ing. Slavoše SobotkyBeroun2520.09.2014
NeratoviceNeratovický pohárNeratovice2518.01.2014
OSPjMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2501.05.2014
OSPjMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP v dlouhýPraha - Radlice2529.03.2014
OSPpMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2508.11.2014
OSPpMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP d.t.Praha - Radlice2504.10.2014
PCMoPPodzimní cena MotorletuPraha - Radlice2511.10.2014
pKPDD_PhaKPDD Praha a Střední Čechy - PhaKladno2530.10. - 01.11.2014
pKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 2003 - 2006 (PrahaPraha - Radlice2523.11.2014
pKPŽst_PhaKrajský přebor žactva 2000 / 2002 - PrahPraha - Zelený p2521.11. - 22.11.2014
PlzSprintyPlzeňské sprintyPlzeň Slovany2517.10. - 19.10.2014
VCPrahyVelká cena PrahyPraha - Radlice2512.10.2014
VelikonoceVelikonoční závodyPraha - Radlice2505.04.2014
ZMČR+dZimní mistrovství ČR dorostu a dospělýchPlzeň Slovany2518.12. - 21.12.2014
ZMČR12Zimní mistrovství ČR 12.letého žactvaTrutnov2513.12. - 14.12.2014
ZMČR13Zimní mistrovství ČR 13.letého žactvaProstějov2514.12. - 15.12.2013
ZMČR14Zimní mistrovství ČR 14.letého žactvaKopřivnice2514.12. - 15.12.2013
ZP10_ČZimní pohár ČR desetiletých ČechyPlzeň Slovany2506.12. - 07.12.2014
ZP11_ČZimní pohár ČR jedenáctiletých ČechyPlzeň Slovany2506.12. - 07.12.2014

naposledy aktualizováno dne 16. 01. 2015