Přihlášky na závod "AXIS Cup"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

Xko
ACHEDŽAK Anton (02)BABCZYNSKÁ Zita (05)DROZD Tobiáš (06)
HOŠKOVÁ Veronika (02)HRDLIČKOVÁ Adéla (04)CHELBERG Robert (99)
IVANOV Alexey (04)KURCOVÁ Kateřina (03)LANGMAYEROVÁ Tereza (04)
MACHÁČEK Samuel (02)NADEEV Ivan (05)NOVOTNÝ Matyáš (01)
NOVOTNÝ Šimon (05)RYBKOVÁ Daniela (04)ŽÁK Matyáš (03)
1. družstvo
DUBEC Matyáš (07)HRDLIČKA Štěpán (08)LIBOVÁ Kateřina (07)
MITKA Daniel (08)NĚMCOVÁ Anna (05)PALIWAL Adam (05)
TEODORIDIS Kostas (08)ZÁVADOVÁ Petra (06)ZVOLSKÝ Vojtěch (05)
BROUK Štěpán (08)CEJPKOVÁ Rozálie (08)HLÁVKOVÁ Olivie (06)
CHUCHVALEC Aleš (07)NĚMEČKOVÁ Veronika (06)VOBOŘILOVÁ Lucie (08)
BABCZYNSKI Dan (07)BITTNER Jiří (05)HRDLIČKA Matěj (04)
JUNKOVÁ Tereza (08)KAŠPAROVÁ Adéla (08)KYPTOVÁ Kristýna (08)
MALUCHA Agáta (08)
2. družstvo
BÁRANY Samuel (10)BERDYCH Sebastian (09)BITTNER Matyáš (09)
BURŠOVÁ Kristýna (10)CIDLÍKOVÁ Agáta (09)FROŇKOVÁ Aneta (09)
HAMPL Tomáš (10)HROUDA Martin (09)CHRENKOVÁ Petra (10)
JAKUBEC Lukáš (09)KOHOUTOVÁ Gabriela (10)KULÍKOVÁ Tereza (09)
LAJČAKOVÁ Karolína (10)LHOTOVÁ Tereza (09)LOEBE Charlotte (11)
PETROVICKÝ Adam (09)POHL Jakub (09)PROCHÁZKA Viktor (11)
PROCHÁZKOVÁ Nela (10)SOUKUP Daniel (09)ŠIMPACHOVÁ Viktorie (09)
TOTA Tomáš (10)TUŠEK Václav (10)WEISSER Tereza (11)
3. družstvo
ALBLOVÁ Vanessa (10)BENEŠOVÁ Viktorie (11)BEZDĚK Petr (11)
BROUKOVÁ Julie (12)CEJPEK Marek (12)FABUĽA Nela (11)
FRYDYRCHOVÁ Elen (11)HORKELOVÁ Eliška (10)HOUŠKA Matyáš (11)
JANDOVÁ Anika (11)KOĎOUSOVÁ Valerie (11)KULÍKOVÁ Ema (12)
KUŠNIER Sára Kateřina (12)LHOTA Jindřich (11)MALOŠEK Adam (11)
MOHR Karolina (10)MULLER Albert (11)NÁPRAVNÍK Ondřej (10)
NGUYENOVA KHANH VI (11)NURMANBETOVÁ Azhara (10)OMASTA Jan (11)
PAULOVÁ Frida Violetta (11)POKORNÁ Stella (12)SEMČUKOVÁ Kateryna (11)
SMÍTALOVÁ Kristýna (10)VASYLYEV Tymur (11)VÍZKOVÁ Johana (10)
ZDRÁHALA Jáchym (10)
Přípravka
A
ALBL Martin (12)BARBAN Erik (12)BÁTOR Alexey (13)
BATORIN Daniil (12)BATORINA Daria (12)GRYČ Daniel (12)
HAVLIŠOVÁ Kristína (13)HOLENDA Jakub (12)HOLENDA Matěj (12)
HOUŠKA Lukáš (13)KNAPOVÁ Markéta (12)LAVRENTYEV Andrew (12)
NEKRASOV Jaroslav (12)NĚMEC Matěj (13)PODKORYTOV Semjon (12)
POHLOVÁ Ela (14)VÍZEK Martin (12)VOMELOVÁ Michaela (13)
ZELENKA Oliver (12)
B
BROUK Mikuláš (14)DELINIC Helena (13)GRYČ Jonáš (15)
CHICEVIČOVÁ Marína (13)KOŘÍNEK Daniel (13)KOZÁR Jan (15)
LAJČAK Kryštof (14)NĚMEČEK David (14)NOVÁKOVÁ Marketa (13)
ŠTĚPÁNOVÁ Nicol (13)ŠKODÁČEK Adam (13)TESAŘ Tomáš (14)
UHLÍŘOVÁ Alžběta (14)
Družstvo E
ADAM Ondřej (10)ADAM Sebastian (94)ALDUNINOVÁ Darja (00)
ANDRIKOVÁ Alžběta (98)BARRETO Leonardo (07)BARTEK Matyáš (07)
BARTOŠ Matěj (88)BARTOŠOVÁ Tereza (92)BERAN Petr (85)
BLÁHOVÁ Terezie (02)BOŠKOVÁ Kateřina (95)BRABEC Vincent (08)
BRZÁK Tomáš (09)BUDINSKÁ Pavla (09)SKALICKÁ Renáta (88)
BURSEY Hanah (08)BURSEY Rebeccah (11)BURZOVÁ Nela (07)
ČISTÝ Tomáš (85)DANILINA Ekaterina (04)DIADEMA Samuel (10)
DLABOLOVÁ Kateřina (92)DOBROVODSKÁ Sára (06)DOLEŽEL Filip (10)
DÖRNER Hynek (08)DUČAY Jakub (04)DUONG CHI Lukas (13)
DVOŘÁK Lukáš (08)DVOŘÁKOVÁ Aneta (03)DVOŘÁKOVÁ Ivana (04)
FARDOVÁ Zuzana (09)FEDOSOVA Alexandra (10)FIEDLER Ondřej (87)
FRŇKOVÁ Viola (02)GERASIMOV David (01)GERASIMOV Mark (02)
GERTNER Juliana (12)GURNEY William (07)HEJNÁKOVÁ Alžběta (12)
HEJRA Lukáš (09)HENDRICHOVÁ Pavlína (11)HENDRYCHOVÁ Daniela (09)
HESSELINK Elizabeth (09)HLAVÁČ Jan (11)HLÁVKOVÁ Ester (06)
HOFBAUEROVÁ Kateřina (03)HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)HOPFGARTNER Peter (00)
HORÁČEK Filip (11)HRABOVSKY Albert (11)HROUDA Lukáš (05)
CHICEVIČ Elian (06)CHICEVIČ Nikola (08)CHUCHVALEC Vít (04)
JAROŠOVÁ Kristýna (95)JEČNÝ Adam (09)JEČNÝ Ivar (06)
JINDRA Marek (09)JINDROVÁ Kristýna (99)JINDŘIŠKOVÁ Eva (12)
JIRMANOVÁ Vanesa (01)KISELEV Michal (09)KNAPOVÁ Radka (08)
KOLÁŘOVÁ Kristýna (92)KOPECKÁ Tereza (91)KOPECKÝ Ondřej (94)
KOTEN Oliver (07)KOŽENÁ Adriana (08)KOŽEVNIKOV Danil (99)
KRNÁČ Sebastian (08)KRUPKA Marek (12)KUČEROVÁ Michaela (12)
KUŠNIER Samuel (09)LEDL Michal (91)LEDL Petr (89)
LOCHMAN Jaroslav (79)LOKAJOVÁ Amálie (09)MAIERL Florian (06)
MARTÍNEK Prokop (99)MAŠKOVÁ Beáta (00)MENDLÍK Štěpán (05)
MIHALČIN Jakub (12)MICHALOVÁ Nela (06)MIKULA Andrej (09)
MONTFORT Nicolas (05)MONTFORT Victoria (04)NOVÁKOVÁ Barbora (10)
NOVÁKOVÁ Lucie (09)PANOŠ Adam (09)PANTELEYMONOVA Kateryna (09)
PAULOVÁ Nikol (99)PĚGŘÍM Marek (02)PECHOVÁ Tereza (99)
PÍCHA Pavel (90)PÍCHA Petr (90)PIKHARTOVÁ Helena (92)
PIKHARTOVÁ Monika (95)POKLUDOVÁ Viviana (02)POKORNÁ Eliška (00)
POSPÍŠIL Viktor (09)PŘIBYL Michal (99)PUŽEJOVÁ Tereza (86)
RAJDL Kryštof (04)RASZKA Vítězslav (05)RUDNĚV Ilja (01)
RYBA Ondřej (05)RYCHECKÝ Dan (09)SALAME Mark (05)
SAUER Filip (09)SEEMAN Michael (97)SEEMAN Tomáš (69)
SEEMANOVÁ Barbora (00)SEOUTKINE Alice (10)SEOUTKINE Anton (10)
SCHOLZOVÁ Adéla (08)SCHOLZOVÁ Barbora (06)SLESARENKO Eva (05)
SOLOMENSEV Valerii (14)ŠPETLA Tomáš (13)STRATILOVÁ Adéla (09)
STŘEŠINKA Jakub (05)STŘÍTESKÝ Lukáš (81)SVĚCHOTA Lukáš (13)
SZABÓ David (03)ŠEBOVÁ Kristýna (04)ŠEMBERA Jan (92)
ŠKÁBA Josef (11)ŠKÁBOVÁ Markéta (09)ŠKÁBOVÁ Petra (79)
ŠLAJSOVÁ Zuzana (11)ŠORM Ondřej (97)ŠPALOVÁ Nikola (97)
ŠPAŇÁR Ondřej (04)ŠPAŇÁROVÁ Klára (06)ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)
ŠRÁMKOVÁ Anna (99)TEJKL Tobiáš (08)TEJKLOVÁ Evelína (06)
TICHÁ Alena (08)TOTH Nikolaj (96)TOTOVÁ Adéla (07)
TRANQUILLINI Marek (07)TRNKOVÁ Michaela (99)VANĚK Petr (84)
VAŘEKA Václav (09)VAŘEKOVÁ Anna (05)VAŠINOVÁ Tereza (88)
VAVŘINA Matěj (05)VENCL Jakub (97)VILČKO Adam (88)
VLČKOVÁ Agáta (07)VRÁTNÁ Štěpánka (02)VYDLÁK Miroslav (05)
VÝRAVSKÁ Karolína (05)VYSKOČIL Tomáš (92)ZAVŘELOVÁ Nela (08)
ZIMOVJANOVÁ Tereza (95)ŽÁK Jakub (01)ŽIKEŠ Radek (91)
KEJLA Filip (07)MACHÁČEK Oliver (07)MIKULA Šimon (07)
SLÁMOVÁ Klára (95)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:19 ženy:9 celkem:28 muži:97 ženy:50 celkem:147