Nábor do plaveckého oddílu SK Motorlet Praha


Nábor 2016

Nábor nových členů do plaveckého oddílu probíhá ve dvou termínech vždy v prvních dnech měsíce září. Hledáme děti ve věku 6 - 10 let, které již mají osvojené základy plavání a rády by se tomuto sportu věnovaly na závodní úrovni.

Nábor 2023

Nábor nových členů proběhne v úterý 5. září od 17:30 a ve čtvrtek 7. září od 16:30 na bazéně sportovního klubu Motorlet Praha. Děti, které se zúčastní náboru, musí ovládat alespoň jeden plavecký způsob.

Při náboru se zkouší prsa, kraul a znak. Není nutné, aby všechny tyto způsoby děti dobře zvládaly. Je ale potřeba, aby se vody nebály, a zvládly jakýmkoliv stylem uplavat alespoň jeden bazén. V den náboru bude ve vestibulu bazénu na děti čekat trenér (v červeném oddílovém tričku), který je přes šatny zavede do prostor bazénu. Po otestování dovedností dětí (cca 50 minut) proběhne trenérská porada, po jejímž skončení dostanou rodiče výsledky náboru na email (vyplněný v online přihlášce).

Nábor 2016
Účastník náboru musí mít:
  • vyplněnou online přihlášku
  • plavky
  • plavecké brýle
  • ručník
  • 10,- Kč na zálohu za zámek.

Rozvrh tréninků přípravky a další informace o družstvu pro nejmladší plavce naleznete v článku přípravka. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme na: pripravka@skmop.cz


Nábor 2016
Nábor 2016

Pokud jsou děti starší, mohou přijít ukázat své dovednosti na nábor také.
Na starší plavce budou kladeny vyšší požadavky, protože musí zapadnout do kolektivu starších a zkušenějších členů.

Nábor nových členů mimo nábor (v průběhu roku) z kapacitních důvodů neprovádíme. S výjimkou družstva X, ve kterém volná místa jsou.


Zkušené plavce z jiných plaveckých oddílů přijímáme na základě vstupních dovednostních testů a dle volných kapacit jednotlivých družstev.
Děti ve věku 6-10 let jsou na hranici družstva přípravky. (pripravka@skmop.cz),
Plavci, kteří jsou ve věku 11-12 let, jsou vhodní pro třetí družstvo (trojka@skmop.cz).
Plavci, kteří jsou ve věku 13-14 let, jsou vhodní pro druhé družstvo (dvojka@skmop.cz).
Nejlepší plavci plavou v prvním družstvu (jednicka@skmop.cz).
Starší plavci, kterým bylo již 15 let a kteří nemohou nebo nechtějí věnovat plavání tolik času, plavou v družstvu x (xko@skmop.cz).


Těšíme se na Vás
trenéři SK Motorlet Praha