Diváci tam byli taky

Vydáno dne 12. 04. 2005


Přiznám se, že nerozumím touze pořadatelů pořádat "prestižní" žákovské závody. S trochou nadsázky jsou v žákovské kategorii ty skutečně prestižní závody stejně jenom dvakrát ročně. Pro některé plavce jsou to KPŽ, pro úzkou špičku pak MČR žactva. Na druhou stranu chápu, že oddíl s nepočetnou žákovskou základnou jako Olymp Praha nemusí cítit potřebu pořádat nějaký pouťák, kde by dostali příležitost si zazávodit především místní plavci. Vždyť i přes relativně malý počet žáků v přípravě dokáže Olymp stále vychovávat plavce prosazující se mezi ty nejlepší.

Navíc ani v době snad téměř dvouleté rekonstrukce domovského bazénu na Lhotce, tedy když se všichni žáci Olympu dali spočítat na prstech jedné ruky, nepřerušil pořádání Velikonočních závodů. Na nich se pravidelně schází velmi silná konkurence a ani 37. ročník nebyl výjimkou. Přes všechnu snahu a zkušenost však organizátoři na něco zapomněli.

Na servis pro diváky. Na galerii byl vyvěšen pouze přehled sledu disciplín. Rozdělení plavců do rozplaveb a výsledky byly pouze na bazénu. Tam se ale divák v Radlicích jen tak lehce nedostane. Situaci tentokrát nezachránil ani výkon komentátora. Snad tedy v Podolí na Jarní ceně to bude lepší.

autor: bzz | komentářů: 1


předchozí články v MoPlogu:

07.04.2005 - To nebyl apríl ?
Zániky internetových stránek jsou každodenní realitou. Tyto ale byly mezi českými plaveckými stránkami nepřehlédnutelné.
05.04.2005 - Zlá krev
Byla, je a bude - to je nezvratitelné. V českém plavání se ale navíc pro její vznik vytvářejí podmínky.

v MoPlogu je celkem 49 článků - vypsat jejich seznamČtenář