Dopis do kotelny?

Vydáno dne 03. 06. 2005


Následující dopis jsem před chvilkou zaslal prostřednictvím stránky "Napište nám" snad někomu, kdo spravuje oficiální stránky ČSPS. Nevím, jestli na něj odpoví ani kam jsem ho vlastně poslal. Jméno příjemce na stránce chybí. Takže správcům stránek nebo rovnou do "kotelny"? Pro jistotu ho uveřejňuji i na našich stránkách. Třeba ten či ti jimž je určen ho objeví zde.
Dobrý den,

proč je na oficiálních stránkách ČSPS ve Statistice a Výsledcích z letošních KPŽ takový nepořádek? Je to problém, aby těch pár závodů bylo korektně zpracováno?

Které závody ve Statistice jsou zahrnuty a které ne? U mladších i starších žáků jsem jich napočítal sedm a něco z deseti. To ale nesedí se seznamem Zařazené závody. Tam je uvedeno devět celých závodů pro každou kategorii. Výkony z oblastí Západní Čechy (zcela) a Západní Morava (zčásti) ve skutečnosti ve Statistice chybí. Proč jsou do žebříčku výkonů na KPŽ zahrnuty i mezičasy? Je pro Vás velký problém setřídit seznam Zařazené závody např. podle data konání?

Ve Výsledcích jsou sice závody seřazeny podle data, ale zase tam chybí některé ze Statistiky - KPŽ B v Praze a ve Zlíně. Proč stále nejsou kompletní výsledky z KPŽ C v Praze Edenu. Máte je k dispozici minimálně od 19. května. Proč stále chybí jihočeská KPŽ jak ve Statistice, tak ve Výsledcích ? ... K čemu je svazový STK ?

Buďte tak hodní a odstraňte alespoň zde uvedené nedostatky. Předem děkuji.

S pozdravem

Zbyněk Bartoš
správce stránek
plavani.motorlet.cz

autor: bzz | komentářů: 6


předchozí články v MoPlogu:

20.05.2005 - Olympijská kvalifikace
Nominační závody skončily, zapomeňte.
20.05.2005 - Termínová nouze
aneb který z prážských dubnových závodů byl ten nej nej
10.05.2005 - Zlaté stopky
Laický pohled na problematiku měření času.
26.04.2005 - Nomen est omen
Jméno je předzvěstí ... (bezejmennost výstrahou).
19.04.2005 - Kovářova kobyla chodí bosa
... a nezálohuje data.

v MoPlogu je celkem 49 článků - vypsat jejich seznam