Kovářova kobyla chodí bosa

Vydáno dne 19. 04. 2005


Je to již měsíc, co se dotočil náš věrný disk. Několik let dobře sloužil, ale nepřežíl trochu větší dávku energie z ČEZu. Na rozloučenou jenom začadil a vzal si s sebou i většinu redakčních dat. Dnes už je jisté, že bohužel ani oživovací pokusy specialistů ho nepřiměly k jejich vrácení. Budiž mu elektronické šrotoviště lehké. Skončí na něm i s dalšími odpálenými komponenty z našeho redakčního PC, které vyjma pár nepodstatných součástek je celé na odpis.

Bohužel kvalitními zálohami se zbytku redakce pochlubit nemůžu. Zatím totiž vždy zcela postačilo radit to ostatním. Nyní snad již budu opatrnější (alespoň na chvíli určitě). Poslepuji to, co jsem nalezl na médiích. Archiv vyhodnocených výsledků, zdrojové fotky a pomocné programy jsou ale z podstatné části určitě ztraceny. Vlastně toho nezbylo o mnoho více než už je na našich stránkách.

Opozdila se proto například aktualizace rubriky Rekordy. Kdy bude, to zatím nevím. Práce navíc z vlastní blbosti otráví ještě více než ta, o kterou se přičiní někdo jiný. Takže mějte chvíli strpení.

autor: bzz | komentářů: 0


předchozí články v MoPlogu:

15.04.2005 - Až bude broadband všude
Na velikosti stránek stále ještě záleží, aneb mezi velikostí zobrazení a skutečnou velikostí zobrazovaného souboru může být podstatný rozdíl.
12.04.2005 - Diváci tam byli taky
Každému závodu pomůže precizní organizace, prestižnímu obvzlášť.
07.04.2005 - To nebyl apríl ?
Zániky internetových stránek jsou každodenní realitou. Tyto ale byly mezi českými plaveckými stránkami nepřehlédnutelné.
05.04.2005 - Zlá krev
Byla, je a bude - to je nezvratitelné. V českém plavání se ale navíc pro její vznik vytvářejí podmínky.

v MoPlogu je celkem 49 článků - vypsat jejich seznamČtenář