Nomen est omen

Vydáno dne 26. 04. 2005


Jedno z nepsaných pravidel internetových stránek říká, že o stránky se admin pouze stará. Pokud na nich i publikuje, tak pod svým jménem. Případně pod redakční zkratkou, která je samozřejmě na stránkách "odtajněna". Jako admin se podepíše maximálně tehdy, když se jeho příspěvek týká administrace stránek.

Oficiální stránky ČSPS jsou admina/adminů plné. Jak to, že například paní Passerová své příspěvky podepisuje svým příjmením a ne "trenérka" nebo "Jarka". Že by toho věděla o internetových stránkách více než jejich administrátor/administrátoři? Možná jí jenom záleží na tom, aby např. tazatel věděl, kdo mu odpovídá. Ať je důvod jakýkoliv, její postup je správný a jediný vhodný pro oficiální stránky.


P.S. Možná se ale jedná o pana Admina. V tom případě se omlouvám za předchozí "kázání". Popletlo mě jeho příznačné příjmení. Na svoji obranu předem podotýkám, že informaci o administrátorech stránek jsem hledal, ale marně.

autor: bzz | komentářů: 0


předchozí články v MoPlogu:

19.04.2005 - Kovářova kobyla chodí bosa
... a nezálohuje data.
15.04.2005 - Až bude broadband všude
Na velikosti stránek stále ještě záleží, aneb mezi velikostí zobrazení a skutečnou velikostí zobrazovaného souboru může být podstatný rozdíl.
12.04.2005 - Diváci tam byli taky
Každému závodu pomůže precizní organizace, prestižnímu obvzlášť.
07.04.2005 - To nebyl apríl ?
Zániky internetových stránek jsou každodenní realitou. Tyto ale byly mezi českými plaveckými stránkami nepřehlédnutelné.
05.04.2005 - Zlá krev
Byla, je a bude - to je nezvratitelné. V českém plavání se ale navíc pro její vznik vytvářejí podmínky.

v MoPlogu je celkem 49 článků - vypsat jejich seznamČtenář