Oddílové oblečení

Vydáno dne 31. 05. 2020 (počet přístupů 9693)


Ve spolupráci s firmou SPORTISIMO s.r.o., se kterou delší dobu spolupracuje oddíl fotbalu, se v roce 2021 vracíme k oblečení Adidas. Nabídka oblečení je ve velikostech "dospělý" a "junior", u kterých se liší cena (tabulka velikostí). Aktuálně je možné zakoupit oddílové funkční triko, set funkční triko a kraťasy a set oddílová bunda a kalhoty. Z organizačních důvodů je objednávka oblečení Adidas prováděna hromadě ve frekvenci cca 6 krát za rok. Bližší informace jsou vždy zveřejněny na webu oddílu. Objednané a zaplacené zboží bude připravené k odběru u p. J. Lochmana.

Doprodej vybavení Delfina bude do vyprodání zásob se slevou na www.proplavani.cz/vyprodej.


Funkční tričko Adidas
cena: 480 Kč (450 Kč)
popis: Oddílové unisex funkční triko červené barvy s rovným střihem ze 100 % polyesteru s velkým logem Motorlet na prsou a s nápisem SK Motorlet Praha, oddíl plavání na zádech. Identifikační monogram plavce je umístěn nad spodním lemem trika na pravé straně.
Kraťasy Adidas
Dostupné pouze v setu s trikem. Cena setu 840 Kč (780 Kč).
popis: Oddílové unisex kraťasy tmavomodré barvy s rovným střihem a kapsami ze 100 % polyesteru s malým logo Motorlet a Adidas na levé a pravé nohavici. Identifikační monogram plavce je umístěn pod lemem (gumou) kalhot na zadní pravé straně.

Bunda Adidas
Dostupná pouze v setu s kalhotami Adidas. Cena setu 1620 Kč (1220 Kč).
popis: Oddílová unisex bunda tmavomodré barvy s rovným střihem a kapsami ze 100 % polyesteru s malým logo Motorlet a Adidas na prsou a s velký nápisem SK Motorlet Praha, oddíl plavání na zádech. Identifikační monogram plavce je umístěn nad spodním lemem bundy na zadní pravé straně.

Kalhoty Adidas
Dostupné pouze v setu s bundou Adidas. Cena setu 1600 Kč (1250 Kč).
popis: Oddílové unisex kalhoty tmavomodré barvy s rovným střihem a kapsami ze 100 % polyesteru s malým logo Motorlet a Adidas na levé a pravé nohavici. Identifikační monogram plavce je umístěn pod lemem (gumou) kalhot na zadní pravé straně.


Lahev 0,75 l
cena: 100 Kč
popis: Oddílová lahev z polypropylenu (PP) s velkým logem Motorlet. Zboží je pouze k okamžitému odběru v kanceláři nad tribunou bazénu v Radlicích.

Kšiltovka FLEXFIT
cena: 450 Kč
popis: Oddílová kšiltovka černé, červené a světlemodré barvy typu FLEXFIT s bílým nápisem motorlet na předním štítku a "czech swimming club" na zadním lemu. Materiál 63% polyester, 34% bavlna, 3% elastan. Různé velikosti. Zboží je pouze k okamžitému odběru v kanceláři nad tribunou bazénu v Radlicích.

Microtech sportovní ručník
cena: 450 Kč
popis: Oddílový sportovní ručník červené nebo modré barvy s velkým sublimací tisknutým černým či tmavě modrým logem na rubové straně a gumovým poutkem pro zavěšení, materiál: mikrovlákno (80 % polyester, 20 % polyamid, 200 g/m2), rozměry: 70 x 140 cm. Zboží je pouze k okamžitému odběru v kanceláři nad tribunou bazénu v Radlicích.

Mikina Adidas
cena: 650 Kč (590 Kč)
popis: Oddílová unisex mikina má rovný střih. Je ze 70 % z bavlny a z 30 % z polyesteru. Má malá loga Motorlet a Adidas na prsou a je bez identifikačního monogramu plavce.

Ostatní vybavení

Také je sleva 10% na veškerý další sortiment na stránkách proplavani.cz při použití kodu: motor10. Upozorňujeme, že sleva neplatí na oddílové oblečení.


autor: mtb | komentářů: 0
Související články:
Plavky (22.09.2003)
Plavecké pomůcky pro trénink (22.09.2003)
Plavecké čepičky (18.09.2003)
Plavecké brýle (18.09.2003)

toplist