Plavecký blog

Vydáno dne 26. 03. 2008


startV jedné slavné české pohádce Radek Vostřel říká Josefu Kemrovi "to se musí podporovat". Tahle větička mi naskočila hned, jak jsem si přečetl níže uvedený e-mail. Zvláště když Lukáš Stříteský, který ho do redakční schránky přeposlal, doplnil komentář "zajímavý plavecký blog". Ale o měsíc starých stránkách vynášet nějaké soudy nemá smysl. Jen mne docela překvapilo, že autor už tak brzy inzeruje problémy s motivací. Kde ji bude hledat třeba za rok?

Ale to nic nemění na faktu, že české servery zrovna moc informací o plavání nepřinášejí. Za těch už více jak osm let, co relativně pečlivě sleduji vývoj v této oblasti, jsem zaznamenal velký pokrok jen u výsledkového servisu. A spíše proto, že nebyl téměř žádný a teď je a přijatelně funguje už několik let. Centrální server se silným zázemím fundovaných autorů věnující se především sportovnímu plavání asi nenabízí v tuhle chvíli ani pan Carda, ale chce se o něco alespoň pokusit. A nepožaduje nic víc než upozornění na jeho nový blog. To rád činím. Více viz následující e-mail:Dobry den,

Jmenuji se Jakub Carda a jsem autorem nove vznikleho plaveckeho blogu, http://blog.swimming.cz. Tento blog vznikl za ucelem prinaset ruzne clanky jak o ceskem, tak evropskem i svetovem plavani.

Ceske internetove servery sice cas od casu publikuji nejake zpravy tykajici se plavani, ale ne dostatek, proto jsem se rozhodl tuto situaci zmenit timto blogem. Blog je webova stranka, kam se pridavaji clanky chronologicky usporadany od nejnovesjsich po nejstarsi. Ctenari blogu mohou k jednotlivym clankum vkladat komentare a vytvaret tak diskuzi.

Jelikoz je tento blog pouze mesic stary, nevi jeste o nem moc plavcu. Abych nadale mohl pokracovat s psanim clanku potrebuji vice navstevniku tohoto blogu. Proto jsem se rozhodl kontaktovat ceske plavecke oddily, tedy i Vas, zdali by jste byli ochotni dat odkaz tohoto blogu na vase klubove stranky. Vymenou bych dal odkaz vasich klubovych stranek na tento blog viz http://blog.swimming.cz.

Pokud mate zajem o medialni rozvoj clanku o plavani, prosim kontaktujte me na jakubcarda@gmail.com Do vasi zpravy prosim napiste:

* nazev klubu, tak jak ho chcete mit napsany na blogu
* webovou adresu Vasich klubovych stranek
* odkaz nebo popis kde je/bude odkaz na blog

Dekuji Vam a preji hodne sportovnich uspechu.

S pozdravem,

Jakub Carda


autor: bzz | komentářů: 0


předchozí články v MoPlogu:

02.11.2007 - 37:23
hodně nebo málo
13.09.2007 - Je co zlepšovat ?
a kde jsou ty růže
19.07.2007 - Skoti vědí proč
snad to ví i ČSPS
25.06.2007 - Dětské olympijské hry
III. olympiáda dětí a mládeže ČR pohledem trenéra
01.05.2007 - Jablka s hruškami
si splete málokdo, a proto je sčítá jen ...

v MoPlogu je celkem 49 článků - vypsat jejich seznam