Plavky!! Plavky. Plavky?

Vydáno dne 22. 09. 2008


Článek Plavky? Plavky. Plavky!! je publikován na oddílových stránkách bez souhlasu autora. Na e-mail s prosbou o svolení žádná reakce nedošla. Vzhledem k tomu, že stránky kubrt.net jsou už skoro rok na Internetu dostupné pouze na web.archive.org, nebudu písemný souhlas už shánět.

Nechci se totiž připojit cizím článkem k bezplatné reklamní kampani, kterou plavkám typu Speedo LZR přinesla v poslední době česká a zřejmě i zahraniční média. Chci pouze připomenout, že už na konci roku 2002 byly na českém webu stránky, které přinášely zajímavé informace o sportovním plavání. Navíc často využívající i vlastní poznatky. A to je i dnes vzácnost. Bohužel na konci roku 2007 stránky kubrt.net z Internetu zmizely. Zbylo množství odkazů, které se na mnoha webech odvolávají na jejich obsah. Jeden z nich je i těchto oddílových stránkách a bude tedy brzy vymazán. Tak alespoň na tomto místě dodatečné poděkování panu Mojmíru Knápkovi alias Kubrtovi, který stránky více jak čtyři roky připravoval.lzrMimochodem "Vemte tedy rozum do hrsti a hurá na .... plavky ? Plavky. Plavky !!". To se lehce řekne. Ale můj rozum mi říká, že by se žactvo bez takových plavek mohlo docela klidně obejít. Rozum jiným rodičům naopak velí do toho hadříku investovat. Je celkem jedno, komu rozum radí lépe, protože je to vlak, který už se stejně rozjel...

I když třeba ČSPS by možná mělo šanci se mu postavit. Ale to asi nikdo ani nepředpokládá a ČSPS to ani nenapadne. Zvláště když teď bojuje proti těm cizokrajným čepičkám 8-)


autor: bzz | komentářů: 0


předchozí články v MoPlogu:

30.07.2008 - Genus loci Podolí
versus plavecký svátek
26.03.2008 - Plavecký blog
to se musí podporovat
02.11.2007 - 37:23
hodně nebo málo
13.09.2007 - Je co zlepšovat ?
a kde jsou ty růže
19.07.2007 - Skoti vědí proč
snad to ví i ČSPS

v MoPlogu je celkem 49 článků - vypsat jejich seznam