Plavecký Blog

Vydáno dne 10. 07. 2009


Výborné zpravodajství z MEJ v Praze Podolí, ale i další zajímavé články, rozhovory a videa najdete na Plaveckém Blogu. Ovšem rychlost, kvalita i rozsah zpravodajství z Mistrovství Evropy juniorů zatím zřejmě předčilo vše, co tyto zajímavé stránky již přinesly.

p2009 Bažilovy (?) oficiální stránky MEJ jsou zase takové těžko "skousnutelné". Déjà vu v Absurdistánu. Výborné neoficiální zpravodajství na Plaveckém Blogu a snad ani "amatérské" oficiální stránky. Pokud byly pochyby, jak Česko zvládne pořadatelství MEJ, pak kvalitní internetové stránky měly být jednou ze správných odpovědí. Samozřejmě ani na Blogu není všechno úplně profesionální. Sem tam vítr odvál část rozhovoru z reportážního videa, ale proti té oficiální bídě ...

ČSPS tak ukazuje Evropě, že do Česka už dorazily první digitální foťáky s jedním megapixlem. Každý, kdo si přečetl v deset let staré příručce k HTML příkaz FRAME, si tady sežene práci a nepoužíváme nic jiného než MS Explorer. Naštěstí zdaleka ne všichni návštěvníci oficiálních stránek MEJ mají nainstalován HTML validátor webových stránek. Pan Bažil by si ho ale nainstalovat měl. Přitom výsledkový servis už zvládá jakžtakž. Ale zvýraznit úsilí všech pořadatelů MEJ kvalitní prezentací na Internetu se mu nepovedlo. Ovšem otázkou je i kvalita podpory přípravy stránek ze strany ČSPS.

A protože tento způsob léta se zdá poněkud podivný a Rozmarné léto se nedá vidět každý den, pak třeba zrovna na Plaveckém Blogu lze nalézt zajímavé čtení. Z jednoho z článků k červnovému závodu Praha2009 jsem si vypůjčil i fotku.Přiletí nějaké kačeny i na MEJ? Leží Strahov opravdu v Absurdistánu? A bude na Plaveckém Blogu rozhovor i s Jakubem Malým?


autor: bzz | komentářů: 0


předchozí články v MoPlogu:

30.06.2009 - Motorlet na LMČR
hodnocení Lukáše Stříteského
31.03.2009 - VSP schvaluje
ale paměť je krátká
10.03.2009 - VSP pokutuje
asi i za své chyby
04.03.2009 - VSP kladně hodnotí
pochvala nic nestojí
26.01.2009 - Kapka pesimismu
aneb černočerné vyhlídky

v MoPlogu je celkem 49 článků - vypsat jejich seznam